Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: MJF vs. Will Ospreay

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty4/11/2023, 14:12

Ред на излизане и писане:

1. MJF
2. Will Ospreay

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:


Последната промяна е направена от Adam на 9/11/2023, 10:50; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty9/11/2023, 08:36


- Ladies and gentlemen, it is now time for your Main Event of the evening!
The following contest is set for one fall!
Please welcome first, from Plainview, New York,
Weights 216 lb, "The Salt of The Earth",
He is the reigning and defending TNW GLOBAL CHAMPION..

Maxwell Jacob Friedman - M...J...F!


12. ME: MJF vs. Will Ospreay HhlYFtD 12. ME: MJF vs. Will Ospreay SJdICtM

По-рано тази вечер, този млад мъж искаше да проправи път към така желаната от него Безспорна Световна титла на федерацията. Вместо това обаче си вкара автогол. Генералният мениджър на Rampage Triple H обяви, че Maxwell ще има нелеката задача да се изправи срещу главния претендент за желаната от Максуел титла - Will Ospreay. MJF направи дните си в TNW тежки, особено днешния. Срещу него ще излезе човек с дългогодишен опит както на ринга на TNW, така и на световната кеч сцена. Човек доказал се в редица федерации, спечелил купища трофеи и шампионски пояси. Човек, който е печелил злато и тук, в Total Nonstop Wrestling. Но едно нещо винаги му е избягвало, едно нещо винаги му се е имзъквало и то е именно Световната титла. И сега е по-близо от вякога. Той усеща как е хванал и стиска с двете си ръце шампионската титла и я слага около кръста си. Пътят му обаче минава през един друг страхотет атлет и не толкова страхотен човек. Maxwell Jacob Friedman се доказа като един от най-безкрупулните и безчувствени хора в историята на този спорт. Едно доказано и истинско зло, което иска да завземе и обладае всичко около себе си само и само, за да постигне своята желана цел. А след като постигне това, което желае, да унишожи всичко след себе си. MJF обаче излезе с ясна позиция, че иска това, за което може би всяка една кеч суперзвезда тайно си мечтае - титлата на федерацията. MJF ясно даде да се разбере, че съвсем не трябва да бъде отписван и че мястото му е високо в Card-a. Той както всички други атлети работи здраво, труди се и го прави всеки ден без почивка. "The Salt Of The Earth" вече получи един шанс за златото, но се провали срещу своя бивш съотборник и приятел - Кевин Оуенс. Въпреки тежката загуба, MJF намерили сили да се възстанови и да защити своята Global титла на "Never Back Down", с което изпрати Оуенс в бездната на мрака и информация за случващото се около "The Prizefighter" все още липсва. Maxwell Jacob Friedman e с усмивка на лице, въпреки че по-рано бе видимо ядосан. Дали това е усмивка от радост или усмивка от ярост и гняв? Не може да бъдем сигурни! MJF има много лица и тази вечер можем само да гадем какво ще предстои. Младият атлет стъпва здраво с двата крака на тепиха, загрявайки за предстоящата трудна битка. Един Dream Match е на път да стартира само след след броени минути!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

SevBoom, Adam and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty9/11/2023, 13:52



-And his opponent, from Rainham in Essex, England weight in 208 pounds.
"The Commonweight Kingpin" Will Ospreay ~!


12. ME: MJF vs. Will Ospreay ADCreHe1sMWcTd8gvzTbDmjRFGWDPU2MmJvISiUIA-S05sewEuJU_72VHrgYLMGMy9yL_Ka1gEjwJp9vQYCemJ8FF3x9mF5H1bHsxbc4bslfxdNfCoi6iahBYErYKbmziS1pL7q0rMf2U1l6nTOdOSJFe2vs=w370-h208-s-no?authuser=1 12. ME: MJF vs. Will Ospreay ADCreHf0Kls4OIwnA2bWxDgZ_-GwJZ_kUkIBU4vMdVzLuj7KTPQnGWd9tC6OEoEYlFdXJopDpTnjHKTgh1kla80Pge6N2sjjGfjiIJYX8_3VW0_Pef7pUBc4tXBF0oA01GT1ehLNEIIm-5sX4WhgndkglRpi=w370-h208-s-no?authuser=1

Joey Styles: Triple HHH направи този мач официален малко по-рано по време на нашата програма след разменилите се реплики между Edge, MJF, the number one contender Will Ospreay и Undisputed Heavyweight Champion-a Johnny Mundo. Именно Ospreay бе човека, който упрекна Maxwell Jacob Friedman, че не застава зад думите си и винаги избира лесния път, пътя на измама за да печели срещите си докато Will Ospreay се бие до край всеки един път когато излезе на ринга на TNW и тази вечер битката срещу MJF също няма да бъде никак лесна. И двамата мъже са изключително различни като стилове и офанзива, и двамата са непредвидим като действия - за нас е много трудно да направим прогноза кой ще си тръгне като победител от такъв мач! Ospreay влиза в тази среща по-свеж от двамата след като британеца не взе участие на Never Back Down докато Maxwell Jacob Friedman се биеше в мач за Global титлата на TNW срещу Kevin Owens като двамата направиха една невероятна схватка! Уменията на ринга на William Ospreay и Maxwell Jacob Friedman са неотречими, но до къде са готови да стигнат и двамата за победа тази вечер? Will Ospreay излиза в началото на рампата с широка усмивка и дори разперва ръце подобно на  самия "Devil". Ospreay не маха погледа си от Maxwell, който остава на ринга, а Ospreay не бърза да влезе на ринга..."The Giants Slayer" поема въздух и за няколко секунди стоеше до ръба на ринга, а след това виждаме как Ospreay влиза in the squared circle! Британската суперзвезда не губи време и влиза между въжетата като след това се качва на сглобките и вдига ръцете си и короната с  всеки един фен на United Empire! Разбира се титлата, която виждате около кръста на Ospreay e IWGP United States Heavyweight титлата на New Japan Pro Wrestling! Ospreay е активен шампион в Япония, в New Japan Pro Wrestling, което прави британеца още по-ценен за редиците на Total Non-stop Wrestling! Will Ospreay слиза от въжетата като сваля entrance attire-a си и double layer панталоните си, подобни на тези на Shawn Michaels в активните му години. Ospreay притежава интересен Versace дизайн върху тези панталони, които сваля, но в следващия миг Will заема своя ъгъл and it's all business! Дами и господа, останете с нас защото този dream match encounter между Will Ospreay и MJF започва след секунди!    

Geor4, SevBoom, Adam and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty9/11/2023, 14:10

Началото на този мега спектакъл е дадено!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty10/11/2023, 14:25

Двамата опоненти стоят един срещу друг в протиположните ъгли на ринга в продължение на няколко секунди. Публиката започва да дава тон и атмосферата се нажежава. Глобалния шампиони пристъпва няколко крачки напред, следователно същото нещо прави и Will Ospreay. Двамата влизат в първата схватка и се вкопчват един в друг! Публиката започва да гледа с интерес и да защитава своите любимци. Уил засилва MJF към въжетата, той се оттласква от тях, но успява да се улови с едната ръка за тях и да се спре навреме. Уил сякаш очакваше това и е готов с действие веднага - засилва се към MJF, опитвайки се да го изхвърли извън ринга със Clothesline, но-о-о... MJF се навежда и успява да прехвърли Оспри над третото въже. Уил остава здраво стъпил на ръба на ринга, но отнася мощен удар от страна на MJF и пада от мястото, където се намираше. MJF съзрява златна възможност и се засилва към въжетата, а след това-а-а-а... ПОВАЛЯ ОКОНЧАТЕЛНО УИЛ ОСПРИ С BASEBALL SLIDE! MJF прати Оспри в нокдаун! Съдията започва отброяване, а Maxwell поглежда към своя противник и се наслаждава на неговото моментно положение. Уил прави опити да се изправи, но получвава яростен ритник в областта на ребрата! По-голямата част от публиката освирква тази гледка и тази постъпка от страна на шамиона. Ospreay все пак бива изправен на крака, но-о-о-о... MJF ГО ХВАЩА ПРЕЗ КРЪСТА И ГО ЗАСИЛВА КЪМ РЪБА НА РИНГА, КЪДЕТО ЗАБИВА ГЪРБА НА ОСПРИ! УАУ! MJF ИСКА ДА КОНТУЗИ УИЛ ОСПРИ! ДАЛИ ТОВА НЕ Е НЯКАКЪВ КОВАРЕН ПЛАН ОТ СТРАНА НА МЛАДИЯ АТЛЕТ, ЧРЕЗ КОЙТО ДА СИ ИЗВОЮВА ШАНС ЗА БЕЗСПОРНАТА СВЕТОВНА ТИТЛА? MJF отново изправя Оспри и го връща обратно на ринга, за да приключи започнатото там. Оспри се затруднява в тези първи минути и наблюдаваме тотална доминация от страна на Global шампиона. Will отново прави опит да се изправи, държейки се за гърба, който само преди броени минути сериозно нарани, но Максуел го е хванал за едната ръка и го държи в кофти позиция. MJF засилва Will към единия обтега-а-а-ач... И РАЗМАЗВА ТЯЛОТО МУ В НЕГО С CORNER ARMWINGER! ОТНОВО ГЪРБЪТ НА УИЛ БИВА ЗАСЕГНАТ! Когато MJF излезе на този ринг се превръща в истинско чудовище, което няма спирачки. Максуел иска да накара Уил много добре да осъзнае, че срещу него е излязъл човек със страхотни умения на ринга и това, което говори на микрофона не са поредните празни приказки. Will бива изтеглен в средата на ринга, а MJF ще опита да заключи Half-Boston Crab, но Уил успява да се съвземе навреме и да изблъска с единия си крак Максуел настрана от себе си. Претендента за Безспорната Световна титла се изправя на крака! Най-после той намери нужната сила и енергия това да се случи. MJF се разтърсва от удара, който получи и веднага се готви за атака, но Уил го изненадва с... HANDSPRING ROUDHOUSE KICK! MJF ПАДА ПО ГРЪБ, А ФЕНОВЕТЕ СА НА КРАКА! КАКЪВ МОМЕНТ ЗА УИЛ! ТОЙ ПРОСТО ИЗБУХНА ОТ НИЩОТО! НО СЪВСЕМ НЕ Е СВЪРШИЛ, ТЪЙ КАТО ДОКАТО MJF Е ПРОСНАТ ПО ГРЪБ, УИЛ ПРАВИ ЗАДНО САЛТО И СЕ СТОВАРВА С ЦЯЛАТА СИ ТЕЖЕСТ ВЪРХУ МАКСУЕЛ СЪС СТРАХОТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ НА STANDING SHOOTING STAR PRESS! ИМАМЕ И ПЪРВИЯ ОПИТ ЗА ТУШ В СРЕЩАТА, СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ОТБРОЯВАНЕ - 1......2....... ПОВДИГАНЕ ОТ СТРАНА НА "THE SALT OF THE EARTH"! Will избухна със страхотни и бързи ходове, с които можеше да си спечели този двубой за секунди, но Максуел успя да се измъкне от ситуацията и да шокира кеч аудиторията! Will e отново на крака и се готви да изправи MJF, но момент, в който хваща Максуел за ръката-а-а... МАКСУЕЛ ГО ПРИДЪРПВА НАДОЛУ И ГО ПОВАЛЯ! МАКСУЕЛ ОПИТВА ДА ЗАКЛЮЧИ THE SALT OF THE EARTH В СРЕДАТА НА РИНГА, НО УИЛ МУ СЕ ОПЪВА С ВСИЧКА СИЛА И НЕ МУ ПОЗВОЛЯВА ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ! МАКСУЕЛ ЗАЛОЖИ КАПАН НА СВОЯ ПРОТИВНИК, А ТОЙ ЗАМАЛКО НЕ СЕ ХВАНА В НЕГО! Двамата се изправя, а Уил е повече от бесен. Максуел изглежда притеснен и изплашен. Оспри се насочва към него, засилвайки се-е-е... MJF се претъркулва и излиза от ринга под най-долното въже. На Оспри хич не му харесват тези игри и веднага минава покрай въжетата, за да стъпи на ръба на ринга и да слезе от него, за да се докопа до Максуел. МОМЕНТЪТ, В КОЙТО ОСПРИ СТЪПВА НА РЪБА НА РИНГА ОБАЧЕ, МАКСУЕЛ ГО ХВАЩА ЗА ЕДИНИЯ КРАК И ГО ИЗДЪРПВА, А ОСПРИ ЗАБИВА ЛИЦЕТО В RING APRON-A! ТОВА БОЛИ СЪС СИГУРНОСТ! Максуел отново успя да изиграе своя съперник. Will бива върнат обратно между въжетата, а Максуел се качва на обтегача. Уил съзира това и веднага намира сили да се изправи. Докато Максуел е на върха на обтегача, Оспри се качва на второто въже и започва да отправя удари в лицето на MJF. Нещата изглеждат никак добре и за двамата. Спорът между двамата може да решен с нелепа контузия от тази ситуация, в която се намират. Последния удар на Оспри бива блокиран, а MJF нанася HEADBUTT В ЛИЦЕТО НА УИЛ, С КОЙТО ОТКАЗВА НЕГОВАТА СЪПРОТИВА! МАКСУЕЛ ПОСТАВЯ ТЯЛОТО НА УИЛ ОСПРИ МЕЖДУ КРАКАТА СИ, А СЛЕД ТОВА ГО ВДИГА ВИСОКО НАД ГЛАВАТА СИ И ДВАМАТА ПОЛИТА-А-А-АТ...

12. ME: MJF vs. Will Ospreay H7P9aIz

BO-O-OM! BLONDE BOMBSHELL В ЧЕСТ НА CHRIS CANDIDO! ЧОВЕК, НА КОГОТО MAXWELL JACOB FRIEDMAN Е ПОДРЪЖАВАЛ И Е БИЛ ГОЛЯМ ФЕН КАТО МАЛЪК! РИНГЪТ БЕ РАЗТЪРСЕН ОТ ТЕЛАТА НА ТЕЗИ ДВАМАТА, А ФЕНОВЕТЕ НАСТРЪХНАХА ЗА МИГ! СТРАХОТЕН МОМЕНТ В МАЧА, НО МНОГО РИСКОВАН! КАКВО ЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ ОТТУК-НАТАТЪК?!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty10/11/2023, 18:13

Joey Styles: OH MY GOD! WHAT A MANOUVER! ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ВЕРСИЯ НА TIGER DRIVER И ТО ОТ НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ! И ДВАМАТА МЪЖЕ СА НАРАНЕНИ СЛЕД ТОЗИ ХОД, НО ПО-ГОЛЯМАТА ЩЕТА Е ЗА БРИТАНСКАТА СУПЕРЗВЕЗДА! КАК ДОРИ OSPREAY ЩЕ УСПЕЕ ДА СЕ ЗАВЪРНЕ В СРЕЩАТА СЛЕД ТАКЪВ ГИГАНТСКИ ХОД? MJF също се превива от болка, но знае че това може да се окаже златна възможност за Maxwell да тушира Ospreay? Раменете на британеца са приковани като имаме опит за туш...едно...две НЕ! Повдигне от Ospreay! Will Ospreay след този страховит ход намери сили в себе си да се повдигне! Maxwell Jacob Friedman не може да повярва! Опонентът на Ospreay определено е ядосан и мисли какво да направи. MJF се изправя и започва да stomp-ва Ospreay в гърба и ръката. Maxwell вдига Will във вертикална позиция като забива тежък удар в главата на Ospreay! Ospreay се дава назад към единия от ъглите. MJF се доближава до него и отново усуква ръката му и го засилва с пълна сила срещу отсрещния ъгъл! Гръбнака на Ospreay за пореден път отнесе тежък сблъсък, но този път с сглобките в ъгъла! Ospreay пада на колене, а Maxwell Jacob Friedman се доближава отново до Will Ospreay като гледа британската суперзвезда на кръв! Will бива изправен oното от MJF, който пробва нова атака, но Ospreay се отмества и имаме силен chop в гърдите на Maxwell! "The Devil" не очакваше тази атака от "The Giants Slayer", който продължава атаката си пробва да irish whip-не MJF към въжетата, Friedman rebount-ва но Will Ospreay го посреща с backflip от гърдите на MJF! Will се опитва да релизира комбинацията си със Step-Up Enziguiri, но MFJ успява да залегне на време и подмолно атакува Ospreay гърба като врязва ноктите си през кожата на британеца! Болката е изписана по лицето на Will Ospreay, а Maxwell Jacob Friedman въпреки недоволството и освиркванията на публиката рита Ospreay в корема и виждаме че прави DDT, с което врязва главата на Will Ospreay право в тепиха! "The Devil" himself показва средни пръсти към публиката докато обръща Ospreay по гръб и прави опит за туш! Раменете на англичанина са приковани като имаме 1......2...не! Ospreay се повдига на две и половина! Повдигане от Will е факт, но и гнева на MJF, който се опитва да заключи фаталния си захват върху Will, но лидера на United Empire няма да се даде толкова лесно! Ospreay успява да извърти тялото си не повалява на MFJ да заключи своя захват! Will Ospreay успява да извърти тялото си и да се измъкне на време! Ospreay се изправя първи на крака и това му позволява да забие тежко коляно в главата на MJF! Определено това коляно разтресе целия свят на MJF, а Ospreay ще използва времето, което има за да излезе извън ринга. Ospreay дебне американския си противник...Will изчаква Maxwell да се изправи и тук имаме springboa-a-ard oт Ospreay, който сваля Maxwell Jacob Friedman с невероятен Assassin's Forearm! Право в главата на MJF, right on the button! Моментален опит за туш от Will Ospreay, имаме опит за туш от британската суперзвезда и това ще бъде 1......2.....не! MJF успява да се повдигне преди три! MFJ също показва издръжливостта си в този мач, често говорим за това колко много може да издържи Will Ospreay, но MJF също не е за подценяване! Maxwell бавно се надига на крака, като Ospreay го хваща през ръцете, Ospreay пробва Full nelson, транзиран след това в опит за hook kick, но MJF се омества! Global champion-a отново бе една стъпка пред Ospreay и тук имаме нова подмолна атака с бъркане в очите от MJF, последвано от big elbow! Боже мой! Какъв кучи син! Maxwell застава в ъгъла на ринга като е се готви за нещо... MFJ таунтва indie миналото на Ospreay като се готви да наниже Ospreay със Superkick...Ospreay е на крака и MJF замахва с крака си, но William Ospreay успява да хване крака на Maxwell и го превърта назад! MJF се приземява на крака, но директно бива атакуван с Discus Elbow в челюстта от Will Ospreay! Англичанинът не губи време и прави виждаме че атакува главата на Maxwell с Chelsea Grin~! Death by Elbow! Chris Hero бе бил горд от Ospreay! Will затяга налакътника си и застава в единия от ъглите! Ospreay се готви за Hidden Blade и само изчаква Maxwell леко да се надигне...Ospreay се засилва и имаме Hidden Bla..-НЕ! MJF опита да го прескочи, но Will го хвана във въздуха! Невероятна сила от Ospreay, който отново вдига високо MJF и го тръшва в средата на тепиха с..

12. ME: MJF vs. Will Ospreay ADCreHekprxYJkv-V02QUTvh4vYM1QEUUUned19-dhtibYFqedDxZH07TlUnBVixWeFHGXV_9qYLoe2SbG99ipICTCJ5ZBNDihvZ-6M38iDM7RUCFYI-OgHAcR5DmVfbmlKasuZzgqv6wpY8HS3MJTs5D-Xo=w370-h208-s-no?authuser=1
LIGER BOMB!


Matt Striker: ДИРЕКТЕН IMPACT ПО ЦЯЛОТО ТЯЛО НА MAXWELL JACOB FRIEMAN! OSPREAY ПРЕОБЪРНА СВЕТА НА MJF НА 360 ГРАДУСА ЗА ТЕЗИ НЯКОЛКО МИНУТИ! ЩЕ ИМАЛИ ОТГОВОР MJF, ЩЕ СЕ ПОВДИГНЕ ЛИ GLOBAL CHAMPION-A ?!

Geor4 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty10/11/2023, 21:01

ПОВДИГАНЕ ОТ THE GLOBAL CHAMPION, НО WILL OSPREAY БЕШЕ БЛИЗО! ПРОДЪЛЖАВАМЕ.
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty11/11/2023, 20:42

Will Оspreay не си поплюва! Той разказа играта на MJF, но въпреки това станахме свидетели на повдигане. Оспри е меко казано разочарован от развоя на събиията, но трябва да преглътне съдбата си и да продължи да води тази война, която се случва на този ринг. Двама млади атлети, които искат да достигнат до върха се борят със зъби и нокти за тази важна победа тази вечер. Единият е претендент за Безспорната Световна титла, другия прави страхотен run с Global титлата на федерацията, достигайки до нови висоти с нея и вдигайки престижа ѝ. Уил изправя MJF и точно, когато мисли, че ще направи поредната крачка към победата-а-а... БИВА ИЗНЕНАДАН С JAWBREAKER, КОЙТО ЕДВА НЕ ОТКАЧА ЧЕЛЮСТА МУ! ОСПРИ ПРАВИ ОТСТЪПИТЕЛНИ КРАЧКИ, А MJF ВЕДНАГА СЕ НАХВЪРЛЯ ВЪРХУ НЕГО, СЪБАРЯЙКИ ГО ПО ГРЪБ! МАКСУЕЛ НАЛАГА ОСПРИ СЪС СЕРИЯ ОТ УДАРИ В ЛИЦЕТО, А ОСПРИ ОПИТВА ДА СЕ ЗАЩИТИ, НО MJF ГО Е ПРИТИСНАЛ ЗДРАВО И НЕ МУ ПОЗВОЛЯВА ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ. Глобалния шампион отново издебна удобна възможност да отвърне на огъня и да накаже своя противник. След като по Оспри се стовариха серия от удари, Максуел се изправя на крака доволен от своите действия, отпочивайки за момент. Уил лежи проснат в средата на ринга, а Максуел трябва добре да реши как ще действа оттук-нататък и какъв ще е неговия следващ ход. Публиката почва с освиркванията по негов адрес след като той си върна доминацията в последните минути на срещата. Дали не е време за някой от неговите номера? Разсейване на съдията? Бъркане в своя wrestling attire, за да извадя пръстена и да халоса в лицето Уил Оспри? Вече сме ставали свидетели на какво ли не, така че нищо не би ни учудило! MJF сграбчва тялото на Уил и го завлича до въжетата на ринга. Дали няма да видим опит за Heatseeker? MJF НАГЛАСЯ ТЯЛОТО НА ОСПРИ И ОПИТВА ТОЧНО ТОВА, НО ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ ОСПРИ ЗАПОЧВА ДА ЗАБИВА ЮМРУЦИ В БЕДРАТА НА МАКСУЕЛ, С КОЕТО ГО ОТКАЗВА! МАКСУЕЛ СЕ ДРЪПВА НАСТРАНИ, А УИЛ ВЛИЗА ОБРАТНО НА РИНГА И ОПИТВА ДА УДАРИ МАКСУЕЛ В ЛИЦЕТО! MAXWELL ОБАЧЕ ХВАЩА ЕДНАТА РЪКА НА УИЛ ОСПРИ И ГО ПРЕОБРЪЩА НАСТРАНИ, А СЛЕД ТОВА ЗАБИВА-А-А-А... DOUBLE CROSS! ПОРЕДНИЯ TRIBUTE ТАЗИ ВЕЧЕР, ТОЗИ ПЪТ КЪМ CODY RHODES, КОЙТО ЛЕКУВА КОНТУЗИЯ И Е ИЗВЪН СТРОЯ! МАКСУЕЛ ОТНОВО УСПЯВА ДА ИЗНЕНАДА СВОЯ ПРОТИВНИК И СЕГА ОТНОВО ПОСТАВЯ ТЯЛОТО МУ НА ВЪЖЕТАТА. ДАЛИ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ УСПЕЕ?!?! МАКСУЕЛ ЩЕ-Е-Е-Е... MAXWELL JACOB FRIEDMAN ЗАБИВА HEATSEEKER, А УИЛ ОСПРИ НЕ ЗНАЕ НА КОЙ СВЯТ СЕ НАМИРА! НИЩО ДРУГО НЕ ОСТАВА ЗА ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН, ОСВЕН ДА ПОТЪРСИ СВОЯ ШАНС ЗА ПОБЕДА... 1..........2..............??? ТОВА ЩЕ-Е-Е... НЕ-Е-Е-Е-Е-Е! ПОВДИГАНЕ ОТ СТРАНА НА УИЛ ОСПРИ! MAXWELL НЕ МОЖЕ И НЕ ИСКА ДА ПОВЯРВА, ТОЙ ОСТАВА С ШИРОКО ОТВОРЕНА УСТА! ПУБЛИКАТА ЛИКУВА! РЕФЕРЪТ Е УБЕДЕН В РЕШЕНИЕТО СИ, ТОЙ ЯСНО КАЗВА НА НА МАКСУЕЛ, ЧЕ Е ИМАЛО ПОВДИГАНЕ! ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН ОБАЧЕ НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО И ХВАЩА ОСПРИ ЗА ЕДНАТА РЪКА, ЗАКЛЮЧВАЙКИ...

12. ME: MJF vs. Will Ospreay 9CyFsmR

THE SALT OF THE EARTH БИВА ЗАКЛЮЧЕН В СРЕДАТА НА РИНГА ТАКА, ЧЕ ОСПРИ ДА Е НЕВЪЗМОЖНО ДА ДОСТИГНЕ ДО ВЪЖЕТАТА! ОСПРИ СЕ БОРИ С ВСИЧКИ СИЛИ, СТАВАМЕ СВИДЕТЕЛИ НА НЕЩО НЕВИЖДАНО! ОСПРИ ПОКАЗВА НЕВЕРОЯТНА ВОЛЯ И ДУХ! ТОЙ Е ПРОСТО ФЕНОМЕНАЛЕН ДНЕС! МАКСУЕЛ ГО Е ПРИТИСНАЛ ЗДРАВО, НО ОСПРИ НЕ ДАВА ЗНАК, ЧЕ ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ, ДОРИ НАПРТОВИ ЗАПОЧВА ДА ТЕГЛИ С ТЯЛОТО СИ МАКСУЕЛ. ДОКЪДЕ ЛИ ЩЕ ДОВЕДЕ ВСИЧКО ТОВА?!?! МАКСУЕЛ ОПИТВА ДА ГО ПРИДЪРПА ДАЛЕЧ ОТ ВЪЖЕТАТА, НО ОСПРИ НЕ СЕ ДАВА И В КРАЙНА СМЕТКА... СЕ ХВАЩА ЗА ВЪЖЕТАТА С ЕДНАТА СИ РЪКА! МАКСУЕЛ Е ДЛЪЖЕН ДА ПУСНЕ ЗАХВАТА. ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН ОТНОВО ИЗПАДА В ШОК И УЖАС. MJF се изправя на крака и... Излиза от ринга? Какво ли пак е намисли този? Максуел грабва титлата си, която е поставена на масичка около ринга и я слага на рамото си, а след това... Се насочва към рампата?!?! КАКВО ЗА БОГА Е ТОВА?!?! ОСПРИ ЛЕЖИ ПРОСНАТ ПО КОРЕМ, А МАКСУЕЛ ВМЕСТО ДА ГО ДОВЪРШИ СИ... ТРЪГВА?! MJF ДАВА ЗНАК НА РЕФЕРА ЕДВА ЛИ НЕ ДА СЛАГА КРАЙ НА ТАЗИ СРЕЩА И ЧЕ НА НЕГО НЕ МУ СЕ ЗАНИМАВА... КАКВО СЕ СЛУЧВА?!?!?

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty11/11/2023, 20:46

СЪДИЯТА ВЕЧ ЗАПОЧНА ОТБРОЯВАНЕ...
7...................
8...................
9...................
10.................
КРАЙ! УИЛ ОСПРИ ПЕЧЕЛИ ТАЗИ СРЕЩА ЧРЕЗ... ОТБРОЯВАНЕ! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ НАПРАВИ MAXWELL JACOB FRIEDMAN!? ТОЙ ПРОСТО РЕШИ ДА СИ ВЗЕМЕ ТИТЛАТА И ДА СИ ТРЪГНЕ СЛЕД КАТО НЕ УСПЯ ДА НАКАРА УИЛ ОСПРИ ДА СЕ ПРЕДАДЕ... ТОВА Е НЕВИЖДАНО ПОВЕДЕНИЕ ОТ СТРАНА НА МЛАДИЯ АТЛЕТ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: MJF vs. Will Ospreay   12. ME: MJF vs. Will Ospreay Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: MJF vs. Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Segment with Will Ospreay
» 16. ME: Will Ospreay vs. Bray Wyatt
» 9. Backstage promo with Will Ospreay
» 7. Backstage segment with Will Ospreay
» 10. Backstage Promo with Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 527-
Идете на: