Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty4/10/2023, 16:17

1. The Rock
2. Roman Reigns
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty5/10/2023, 01:26

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Pngegg-1




-------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffg-quarter-1
-------------------------------------------------------

Ladies and gentleman this match is the last 1/4 final match of the 'Fight for Glory' tournament
and it is scheduled for one fall! Introducing first, from Miami, Florida, weighting in at 275 pounds -

THE ROCK!~


-------------------------------------------------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffg-quarter-1-1 ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffg-quarter-1-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------


Най-после настъпи и моментът, в който да завършим и тазседмичното издание на 'Rampage Supershow!' по подобаващ за ТNW начин. Време и така дълго чаканият main event на вечерта да се проведе. И то какъв мач ни очаква само - The Rock versus Roman Reigns, последният четвъртфинален мач от 'Fight for Glory' tournament-a. Reigns успя да премине в този кръг доста по-леко и лесно, отколкото опонента си! "The Great One" даде всичко от себе си, за да надвие "The Death Rider" Jon Moxley, като с всеки изминал кръг, ще става все по-трудно. Reigns е от гилдията, от която е и самия Rocky, но и двамата са много различно поколение суперзвезди. В крайна сметка обаче, Rock е човекът с много повече опит в бранша от двамата. "The People's Champion" се закани на своя "другар" малко по-рано тази вечер, като заяви, че независимо опонента, той ще стигне до така мечтаната Световна титла, побеждавайки всеки един, който се изправи на пътя му, в това число и самия "Big Dog". Говорейки за титлата, до преди малко повече от месец, именно провъзгласилия се за "Head of the Table" беше окичен именно със златото, за което сега "The Most Electrifying Man in Sports Entertainment" се бие с всичка сила. Макар и от семейство на самоанци, макар и двамата да са същински и непоклатими воини, Rock ще загърби всичко това, за да постигне, но и достигне целта си. Той вече е напълно уверен и убеден, че е сам. Особено след това, което се случи на 'Summer Scream' - тогава, когато човекът, който толкова много говореше, че стои зад самия него за малко да провали всичките му шансове да достигне до върха. Да, именно Hulk Hogan! И точно Hulkster-a, получи това, което заслужава, като сам направи така, че Rock да загърби така нареченото уважение помежду им и да му докаже, че приятел или враг - шега с него не бива. Същото се случи и с другата холивудска звезда, "The A-Lister" - The Miz, който не само контузи "The Brahma Bull"м но и се опита да заеме мястото му на голямата сцена под светлините на прожекторите, заявявайки, че той трябва да бъде на main event сцената и да се бори с другаря си и настоящ шампион - Johnny Mundo. The Rock показа, че миналата седмица всичко е останало в миналото и той не смята да поглежда повече никога назад, победи Moxley с достойнство и ето го тук, напред в надпреварата и също толкова готов за пореден подвиг. Феновете отново ще са с него, особено когато той знае, че се намира само на няколко километра от дома си във Florida, a определено и Jacksonville може да се нарече такъв за него! Сега, "The Great One" е в очакване на опонента си, който също няма да се даде лесно, но ще има ли силите да надвие легендата и свой кумир...

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Pngegg-1

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata, The Pharaoh, Dikoff and enelooo харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty5/10/2023, 07:49


ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns ADCreHd5p3g1hzWGNa8_mURQMmc_ZvZfEq1EVD6XyK_8fu35K87DIGMX5MUKNbDQwrE0PzywJY__L2OIRBP-OzmDph2ZUmnkjrzwqHpQ1UhET4oNukgvhRQbLI3bGnxjCUY17GldvfhEso2zg2uPOt9kNlO5=w320-h180-s-no?authuser=0 ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns ADCreHfAs_y7DqHXd7u4Fk-2AjJ67naefIip-rZ5mIcfKHrIHs3zPg-T945-WcP9FDQDemSq28QLURBHUtqwj5LbdyVRn5qKu-2Wv2C4o_10l6m9aU8SPBnmQzqdteY9yi_DaR3pveCU2f1jl1IftOWZJlWi=w320-h180-s-no?authuser=0

Време е за нещо уникално! Дами и господа, предстои ни да гледаме главният мач на Rampage SuperShow и само обърнете внимание на участниците! Roman Reigns и The Rock ще застанат един срещу друг след броени минути на ринга на TNW в мач от четвъртфиналите на Fight for Glory! Двамата братовчеди имат силна връзка помежду си, но тази вечер ще трябва да се изправят един срещу друг. Просто така отреди жребия и няма какво да се направи. Roman Reigns и The Rock спечелиха първите си мачове от турнира, съответно срещу Jay White и Jon Moxley. Още отсега съм сигурен, че предстоящия мач може да бъде кандидат за мач на годината! Колкото и да си близки двамата, залогът от турнира е много голям и щом удари гонга за началото на двубоя те ще се концентрират единствено върху победата. “The Head of the Table” се появява на върха на рампата с характерната за него сериозна физиономия. Победата му срещу Jay White беше постигната сравнително бързо, но тази вечер едва ли ще има същия късмет. The Rock е кечист от съвсем различен калибър и е със страшно много опит зад гърба си. Reigns тръгва към ринга, насочвайки цялото си внимание към бойното поле, където ще се сблъска братовчед си след само няколко минути. В пределите на четириъгълния ринг го изчаква The Rock, който също е със сериозна физиономия на лицето. “The Tribal Chief” пристига до стоманените стълби и се качва по тях, след което минава през въжетата и стъпва на тепиха. Нямам търпение да започне главният мач, защото съм сигурен, че ще бъде нещо уникално. Това са кечисти раздаващи се на 101% всеки път щом излязат на ринга. Тази вечер със сигурност ще бъде същото, но въпреки всички усилия само един ще си тръгне като победител и ще продължи напред в турнира. Обаче кой ще бъде той ще разберем малко по-късно. Участниците са готови и двубоят ще стартира всеки момент…

Dimarata, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty5/10/2023, 10:40

Начало!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty6/10/2023, 00:24

Началото не самоанската битка вече е дадено, като двама не изпускат погледите си един от друг. Атмосферата в залата се покачва с всяка изминала крачка, която двамата правят един към друг - тази битка ще бъде голяма и ще даде право на един от тях - да встъпи в полуфиналния мач от tournament-a. И двамата изглеждат повече от готови за тази среща, като Rock прави крачка назад, а след това влиза в директна схватка - collar-and-elbow tie, като hold-a се задържа за известно време, но след това "The Big Dog" изблъсква Rock назад, който се просва директно в ъгъла! Reigns го посреща с лека усмивка, показвайки за момент физическото си надмощие, но "The Great One" запазва хладнокръвието си напълно. Двамата powerhouse атлети са в една категория - тотално, като физически ще бъде трудно някой да надхитри другия, тук всичко ще бъде на база психика! Collar-and-elbow hold отново, като Roman отново излиза напред от захвата и прави lock около главата на опонента, но не за дълго! Rocky успява да се измъкне, като го засилва към въжетата, а след това го прехвърля над себе си с красив ARM DRAG. "The Head of the Table" моментално се изправя на краката си и веднага се втурва към "The Great One" - още един ARM DRAG! Ролите са разменени, но отново Roman е с усмивка на лицето си, докато хладнокръвието е вкаменено у лицето на "The People's Champion". Rocky не губи никакво време и тръгва към все още седящия на земята Reigns и забива ритник, което напълно обляга тялото на "The Big Dog" на сглобките. Следва ботуш в гърлото, който притиска главата на противника с ограничителите, но той бива прекъснат, тъй като рефера е на път да стигне до финалното си отброяване, което граничи с дисквалификация за "The Brahma Bull". Той няма да позволи това да се случи, а точно както в предния си мач, иска да победи с достойнство - мъжката! Вече стана ясно, че физиката в този мач е просто цифра, надлъгването ще бъде на психическа основа. Rocky се навежда към тялото на Roman, който обаче го изненадва с удар в брадичката - тялото на "The Brahma Bull" се изпъва нагоре, като той е принуден да отстъпи назад, а това дава шанс на Reigns да се върне обратно на крака и да опита своя офанзива - прави го. Ударите вече летят посока лицето на "The People's Champion", но последният който "The Big Dog" опитва бива париран, или по-скоро избегнат - Rocky се навежда и застава до тялото на опонента си, хваща го през главата и усуква единия си крак около неговия - SIDE RUSSIAN LEG-SWEEP! Rock до този момент действа доста бавно, но с методика. Нека все пак не забравяме и не изключваме факта, че на него му се наложи да даде малко повече от себе си в предния двубой, който си беше същински финал. Reigns от своя страна показа защо е бил безспорен шампион и се справи по безапелационен начин с Jay White, като може да насочи фокуса си и всичката си енергия в този двубой! "The Big Dog" несъмнено ще иска да си върне това, което загуби от Owens, макар и втория да не е вече действащ шампион, но Roman притежава всички качества и капацитет да се нарече шампион - отново! Той бива изправен от Rocky и натикан в ъгъла! "The Brahma Bull" прави няколко крачки назад, а сле това се засилва, но получава лакът в страничната част на главата, което го изкарва извън строя за миг, а така Reigns успява да го сграбчи и на своя ръка го изблъсква в ъгъла! Следва удар след удар, а след това и серия от shoulder thrusts, които сгъват тялото на Rocky ужасяващо! Любимецът на феновете се свлича в ъгъла, след което получава коляно в станичната част на главата, което довършва започнатото от Roman! Reigns стъпва встрани, прокарва пръстите си през дългата си коса и я отмята назад, като в погледа му се вижда пламакът - искрата, която ще му помогне да преодолее кумира си и да го изстреля напред в полуфиналите! "The Big Dog" изправя противника отново в ъгъла, нанася няколко удара, а след това отлепва тялото му от сглобките и го издърпва в средата на ринга и го irish whip-ва към ограничителите. Rocky обаче се е намирал в подобна ситуация достатъчно пъти, че да знае как да се спаси и да избегне евентуален крах, като убива инерцията на Reigns...

JUMPING CLOTHESLINE!~
-------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffgquarter-jumpingclothesline
-------------------------------------------------------


Двамата се просват по гръб на тепиха, като Roman удари доста тежко главата си. Rocky има възможността да се изправи, но не го прави - дава възможност на тялото си да презареди, както и да си поеме достатъчно доза въздух. След няколко секунди на пода и нищожното отброяване на рефера, The Rock е вече на крака и прехвърля фокуса, но и действията си отново към противника! "The Great One" хваща двата крака на Reigns и е готов да го довърши, но Roman започва да усуква тялото си, като се опитва да се измъкне с крака - ритайки! Най-накрая това му помага, той запраща Rock в сглобките, което му дава перфектна въможност да се изправи и предприема атака! Rocky обаче не иска това да се случи и тръгва към Reigns, но бива хванат натясно - BEARHUG! Огромните ръце са около тялото на The Rock, като в този момент, "The Big Dog" опровергава тезата, че този мач може да се реши физически. Напротив - с този страхотен grappling clinch hold и то в stand-up позиция, Roman доказва, че и физически може да бъде по-силен от противника си. Rocky започва да изнемощява, като точно това е целта и на опонента! Тялото му бавно започва да отслабва и той малко от малко губи съзнание. Reigns е принуден леко да се сведе надолу, като застава на едно коляно, а тялото на Rock е вече напълно отслабнало и ще се наложи рефера да взима участие. Офциалното лице вдига ръката на "The Brahma Bull", койт се просва върху гръбнака на "The Head of the Table" в немощ. Следва втори път - случва се същото, но при третия опит на рефера да провери състоянието на "The Brahma Bull", Rocky остава в мача, като задържа ръката си високо във въздуха, а след това със същата нанася и няколко удара в тила, с които успява да разбие захвата и да се освободи от 'прегръдката'. The Rock веднага използва момента, изправя се и се отласква от въжетата, но и този път опитите му за атака за без успех, тъй като бива посрещнат от противника - SIDE SLAM! Roman покрива тялото в опит за туш, но той също бива неуспешен - Rocky успява а се повдигне на две! Биткката за Reigns не свършва дотук, а точно обратното - сега започва! Той смята да промени малко находката, като прави това, което и Moxley направи миналата седмица - да се насочи в рамото на опонента! Приложен е lock, който е не само около рамото на Rocky, но и около главата му! На последното издание на 'Rampage Supershow', "The Brahma Bull" демонстрира, че се намира в страхотна форма, както и това, че контузията в раменната му област остава в миналото и той е готов да доминира и да се бие здраво срещу съперниците си, като точно това направи срещу "The Death Rider", а и го победи. Rocky пада на колене, но не за дълго, тъй като феновете достатъчно силно го окуражават крещейки името. Jacksonville е втори дом за "The Most Electifying Man in Sports Entertainment", което му дава необходимата енергия и истинска сила, за да започне да се измъква от капана. Отправен е лакът в корема на опонента, който обаче не е достатъчен, за да бъде разбит захвата, точно затова следва нов такъв, което накрая дава резултат. Reigns обаче решава, че е време още веднъж да завърти колелото и забива удар в главата на своя кумир, а след това го запраща и в сглобките. "The Head of the Table" без много да се бави се затичва към Rock, който го посреща с ритник в корема, като така тялото на Roman се свива надолу. Rocky отлепва тялото си от сглобките, забива силен десен в гръбнака на опонента си, което пък този път кара тялото му да направи обратното - да се изпъне право нагоре! Roman много бързо забравя за болката и нанася толкова силен удар, че залюлява "The Brahma Bull", а и го обляга на въжетата. Reigns веднага го запраща към отсрещните, но The Rock се хваща здраво за най-горното и остава на място. Това никак не се харесва на "The Big Dog", който тръгва с високо вдигнат крак към него, но уви, той попада върху въжетата. Reigns опитва да докопа Rocky, но фактът, че е се намира в ситуация, от която на този етап изход няма - това е доста трудно. "The Brahma Bull" отвръща на удара и забива такъв в лицето, което качва цялото тяло на опонента върху въжетата, а точно когато Roman Reigns се опитва да се измъкне - бива изхвърлен извън пределите на бойното поле!

CLOTHESLINE TO THE OUTSIDE!~
-------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffgquarter-clotheslineoutside
-------------------------------------------------------

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Pngegg-1

-------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffgquarter-headtable
-------------------------------------------------------
При падането, Roman се удря в масата,
но остава на крака, а Rocky е вече по петите му.
Rocky го сграбчва и без да му мисли - действа!
HEAD FIRST TO THE TABLE!~


Ударът за Reigns е толкова силен, че със сигурност всеки един план или било то стратегия мигновено напускат съзнанието му! "The Brahma Bull" обаче смята да продължи свадата межу въжетата, като връща обратно на ринга опонента си, а след това също се настанява на бойната квадратура! Самоанската битка продължава...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

FreeRiver, Dimarata, Yuliyan, The Pharaoh and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty8/10/2023, 21:52

Двубоят от четвъртфиналите на Fight for Glory продължава с пълна сила, уважаеми дами и господа! За Roman Reigns няма да има никакво време да си поеме въздух, защото “The Great One” е плътно по петите му и няма да го остави на спокойствие, дори когато е повален на тепиха. На бившият Безспорен шампион вероятно му трябва съвсем малко време за да се съвземе, но проблема е там, че това време няма да му бъде дадено от съперника. The Rock се нахвърля на Roman Reigns, спирайки по този начин опита му да се изправи на краката си. “The Brahma Bull” залива с удари Reigns, целейки се в главата му. Няколко секунди по-късно The Rock се спира и изправя Roman Reigns от земята, избутвайки го след това към въжетата. “The Head of the Table” се обляга на тях, а The Rock веднага се придвижва до него и забива силен юмрук в муцуната му, последван от Chop в гърдите. Reigns поставя ръце на гърдите си и тръгва да се отдалечава от своя братовчед, който обаче веднага тръгва след “The Tribal Chief”. The Rock го настига и обръща към себе си, но точно в този момент получава ритник в коремната област. Roman Reigns забожда и два бързи юмрука в главата на The Rock, след което го хваща в headlock. От този захват The Rock се измъква светкавично, но отнася нов удар в лицето, а след това и бива засилен към един от ъглите на бойното поле. “The Great One” се завърта с гръб, така че удара да поема гърба му, а не гърдите, и остава облегнат на сглобките. Reigns се придвижва до противоположния ъгъл на ринга, където се застоява за миг, фокусирайки погледа си към съперника. Бившият Безспорен шампион е готов да атакува всеки момент братовчед си… Roman Reigns се втурва към The Rock и му забива Clothesline, но The Rock остава на крака. Изглежда Reigns очакваше друг резултат, обаче той има готов план за следващото си действие. Roman Reigns хваща и засилва The Rock към ъгъла, в който се намираше самия той преди малко. “The Brahma Bull” отново се озовава в същата позиция – облегнат на сглобките. Reigns сега пак набира скорост чрез въжетата и се движи към своя братовчед… За да го нацели отново с Clothesline, който този път събаря The Rock на земята. The Rock бива издърпан до средата на ринга сега, след което Roman Reigns прави опит за туш: 1……..... бързо повдигане от страна на “The Brahma Bull”. Дами и господа, това се очертава да е дълга битка между двамата корави мъже! В мач с подобен залог никой не би се дал лесно без значение кой е опонента срещу него! Roman Reigns се изправя на краката си и след това застава до главата на The Rock и го гледа право в очите. На “The Brahma Bull” ще му е нужно малко повече време да стане на крака, но преди това ще трябва да изтърпи атака от страна на Reigns. “The Head of the Table” се навежда и започва да го налага с юмруци по главата, след което го изправя и забожда Headbutt. За малко The Rock отново да се озове на земята, но Roman Reigns го хвана и не позволи да падне. Сега Roman Reigns издърпва опонента си към себе си, след което Reigns хваща The Rock и го засилва към въжетата. The Rock има съвсем малко време да реагира, но да видим дали ще успее да го използва. “The Head of the Table” пристъпва напред с няколко крачки и достига средата на ринга, където изчаква съперника си. The Rock се оттласква от въжетата и тръгва обратно, приближавайки се към Roman Reigns, който го посреща с…

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns ADCreHedyaF4VLp--4TE9tbJDTbAYNA9UGIODcIU1Mi1er05TWGSmsH5cf2nQBVTNVvudyZqFi5HIIWg4-2OsPl0VTXia7i6ylFIiCShYSTptz9kkSh3l-Pj8JHYc4C5J2-yQ42jF-2lqMVjf1YdU86g9DI4=w320-h180-s-no?authuser=0

BACK ELBOW!

Право в целта и The Rock е повален на тепиха! Roman Reigns скъси дистанцията, а заедно с това и времето за реакция на The Rock, и нацели точния момент да забие лакътя си! Добра работа на Roman Reigns, който сега се обляга на въжетата за няколко секунди. Феновете по трибуните показват подкрепата си и към двамата кечисти, които се раздават именно за тези хора. Reigns си почина и сега е време отново да действа, защото The Rock вече се изправя на краката си. “The Tribal Chief” трябва постоянно да е нащрек и да не си позволява много такива почивки, тъй като The Rock може да го изненада във всеки един момент от двубоя. Reigns сграбчва за главата The Rock и му нанася още един Headbutt както беше направил малко по-рано. “The Great One” се зашемети от този здрав удар, но сега ще бъде зашеметен още повече, защото Roman Reigns поставя едната си ръка зад главата му, а другата на екипа му и тръгва към един от корнерите. Те се приближават и Reigns забива главата на The Rock в най-горния обтегач! “The Brahma Bull” се обляга на въжетата за да не падне, а Roman Reigns пак не го оставя… The Rock обаче действа една идея по-бързо и забива лакът в лицето му. Преди Reigns да е разбрал какво се случва следва още един, а след това и още един! Сега “The Tribal Chief” се обляга на обтегачите в корнера, а The Rock стъпва на средните въжета и натиска главата на Reigns към обтегача с десния си лакът. Roman Reigns прави някакви движения с ръцете си в опит да се измъкне, обаче не му се получава към момента. За негово щастие, The Rock прекратява това си действие и слиза от въжетата, но в никакъв случай не прекратява своята атака. “The Great One” хваща за косата Roman Reigns и го издърпва до средата на ринга, след което с две ръце го избутва към въжетата. Reigns се допира до тях и тръгва към The Rock, който го сграбчва… Това щеше да бъде прекрасен Samoan Drop, но не беше успешно изпълнен, тъй като Roman Reigns успя да се измъкне от ръцете на The Rock и да слезе от раменете му преди да е станало твърде късно. The Rock веднага се обръща с лице към Reigns и го изритва в корема, след което му обръща гръб и тръгва към въжетата. “The Brahma Bull” се оттласква от въжетата, докато Reigns се превива от болка. The Rock тръгва към братовчед си Roman, но бившия Безспорен шампион го хваща в крачка и вдига на раменете си…

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns ADCreHe3D80JThvMxfdY0Cs_l3GsuiwersgU1qxoZflwSei5IpdeVoTKbiXPQTat_2bqJ80PnIFAfTMIYAgp3bhzEYxhv_aaGwGgPJgRpd1b1iW5zPv8P4AHHc88rPNW_xDkemFXw9MvJg-peqLiEVILVebz=w320-h180-s-no?authuser=0

SAMOAN DROP!

Roman Reigns успя да направи това, което преди секунди не успя по-опитния му съперник! “The Head of the Table” е в повече от добра позиция за опит за туш! Той приковава раменете на The Rock и опитва туш…

Dimarata and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMaistora
New User
New User
VaskoMaistora


Join date : 08.05.2021
Posts : 69

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty9/10/2023, 14:38

ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty9/10/2023, 15:52

Поздравления за "The Head of the Table", с всяка изминала секунда, Roman се чувства се по-добре на бойната квадратура. Именно атаките от преди малко го доказват напълно. Бившият Световен шампион иска да докаже на всички, че той не е бил такъв случайно, а точно обратното - постигна го с много труд, пот и най-вече талант, защото той наистина притежава такъв. Годината бе невероятна за Roman, бе белязана със страхотни успехи, които красят портфолиото му, но сега започва една нова страница, точно както за "The Brahma Bull". Rocky стана жертва на безмилостните атаки от опонента, но няма да сведе глава - пред нищо и никого. Reigns се изправя от неуспешния опит за туш, а след това изправя и "The Brahma Bull", като му забива още един юмрук право в челюстта, последван от пореден headbutt. "The Great One" се олюлява, но все още отказва да се просне обратно на тепиха. Reigns започва да усеща раздразнение, като фактите, че кумирът му показва боен дъх бавно го изкарват извън контрол. Roman замахва с крак, но The Rock успява да се наведе, минава под тялото на противника, а след това се отласква от въжетата и докато "The Tribal Chief" усети какво се случва и къде се намира, бива проснат на тепиха по гръб чрез масивен LARIAT от "The Brahma Bull". Rocky предприема следваща офанзива, но преди да я изпълни, изпълва гърдите си със свеж въздух, издиша, а след това хваща двата крака на противника - SHOT TO THE GROIND, който не само свива тялото на Roman, но прави и обратно ефект - кара го да се изправи в седнало положение. Оттам, "The Most Electrifying Man in Sports Entertainment" забива мощен плесник в лицето му, който го просва обратно по гръб, но това не е всичко. "The Great One" отново хваща двата крака на Roman след което се завърта така, че да бъде с гръб към сглобките. После хубаво изпъва тялото му и ляга моментално назад, изстрелвайки това на Reigns зад себе си - CATAPULT TO THE BUCKLES! "The Big Dog" буквално отскача от удара, след което попада в поредния капан на своя кумир - BACK SUPLEX! Доста добра секвенция от Rocky, която завършва с опит за туш, но точно на две - Reigns успява да отлепи рамото си и да се спаси, оставайки в мача. Феновете тази вечер определено стават свидетели на зрелище в главния мач, но вече дълбоко навлизайки в него и напреднала фаза, те ще трябва да изберат страна, която да подкрепят до самия край! Roman ще направи всичко възможно, за да си върне това, което загуби по толкова злощастен за него начин, а именно Световната титла, докато The Rock ще се опита да го преодолее, за да стигне до нея, след завръщането си. И говорейки за него, тук е моментът и да напомним, че "The Great One" все още няма загуба. Все още не е срещал поражението, откакто отново стъпи на бойното поле на Total Nonstop Wrestling - на 'Mayhem'. Rock отново започва да взима лек превез и да наклонява везните, но и мача в своя полза, а умората също става видима. Все пак тя е далеч от това да се превърне в главен фактор, като определено срещата започва да става доста физическа. Rockу изправя противника си, но в този момент Roman решава да атакува и нанася няколко удара в коремната област на "The Brahma Bull, които го пращат няколко крачки назад, отдалечавайки се от него! "The Head of the Table" получава златен шанс и не смята да го изпуска - изправя се на крака и забива uppercut на кумира си, който го запраща право в ъгъла облегнат на сглобките. Reigns отново усеща почва под краката си и е готов за нови действия, които да го изстрелят пред опонента. Той опитва нов удар, но този път, бива спрян от The Rock, който все пак с по-свежи сили успява да обърне развоя, като го сграбчва и на свое място го натиква в ъгъла! Следва плесник след плесник, като преди последния следва известен интервал, но и той става факт. Ударът се оказва толкова силен, че отлепя Roman Reigns от сглобките право към средата на квадратурата, а докато се олюлява - Rocky се отласква от въжетата и прилага следващата си маневра в тази успорвана самоанска битка!

SWINGING NECKBREAKER!
-------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffgquarter-swingingneckbreaker
-------------------------------------------------------


Манврата не бе изпълнена по най-добрия начин, като вече може би и умората започва да става фактор - просто беше въпрос на време! Rock също се държи за главата, като след този ход може би нарани себе си толкова, колкото и опонента. Все пак обаче това бе напълно достатъчно, за да матира Reigns, но напълно, тъй като след забавилия се опит за туш - "The Big Dog" успява да се повдигне. Срещата е вече отвъд това да бъде преполовена - двете суперзвезди на ринга дават слабо, като все още се опитват да намерят пробойната у себе си и да се възползват от това. На този етап, Rocky е доста по-близо от полуфиналите в tournament-a, но тази година, "The Head of the Table" бе изпадал в подобна ситуация мого пъти, като накрая излизаше победител, защото вече споменахме - притежава нужните качеста, капаците и огромен талант. Неговия опонент обаче в лицето на The Rock е съвсем друга летва - много високо стъпало, на което Reigns е бил, но сега определено си припомня какво е а се намираш на него. Jay White също притежава качествата на боец, но не толкова, колкото и "The Great One". Лбимецът на феновете бавно се изправя на крака, като недалеч от него същото прави и Reigns, но подпирайки се на ограничителите и опитвайки се да запази баланс, когато е вече изправен напълно на краката си. Той получава удар, но и нанася такъв на Rock. Размяната трае няколко секунди, докато Roman не събира нужната енергия и не забива по-силен такъв, който прекратява атаката на опонента му. "The Tribal Chief" отново се възползва от стеклите се обстоятелства и прибягва отново до въжетата, като се засилва от тях и се втурва към "The Brahma Bull". Контраатаката, която Rocky бе подготвил малко по-рано не го дари с нужния успех и Roman успя доста бързо да се измъкне, но този път - такова няма! SAMON DROP! That is a taste of his own medicine! Тялото на Reigns не само се просва на тепиха за пореден път тази вечер и то в средата, но по всичко личи, че енергията в този момент е напуснала тялото му напълно. Rock застава на него и прибутва едната му ръка към тялото, а след това поглежда хилядите в Jacksonville и сваля еиния си elbow pad и го захвърля в тълпата. Оттук насетне, нещата ще станат много лоши за Reigns, като той е на път да се сблъска с нещо, което е носило успех на кумира му много пъти през годините! И точно когато "The Great One" се отласква от въжетата за втори път, като куршум и от нищото "The Head of the Table" и бивш Световен шампион забива масивен CLOTHESLINE, който не само преобръща и просва Rocky, но и остава феновете без дъх. Точно това се иска от един истински шампион - да намери начин да се измъкне от всяка ситуация, която е против него и да я обърне в своя полза. Точно това направи и "The Tribal Chief", като сега е на път да довърши започнатото. Той се отдалечава в един от ъглите и прикляка, като приканва The Rock да се изправи на крака, за да бъде разкъсан на две. Атмосферата се покачва, феновете започват да усещат, че може би много скоро ще имаме победител и последен оцелял, който да се добере до полуфиналите! Rocky е почти на крака, а заедно с феновете Roman изръмжава силно, след което се засилва към "The Brahma Bull". Само няколко секунди ни делят да видим как "The Great One" ще бъде пронизан и тази самоанска битка може да приключи! Roman яростно се засилва към него - SPEAR?! НО НЕ!! THE ROCK УСПЯВА ДА СЕ ПОМРЪДНЕ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ, КАТО "THE HEAD OF THE TABLE" ЗАБИВА РАМОТО СИ В STEEL POST-A.. Тялото му бавно се промъква обратно назад измежду въжетата, но той остава на крака... Държейки се за рамото и с огромни болки, Roman се обръща право към "The Rock", като среща своята зла участ и за пореден път се оказва жертва...

SPINEBUSTER

FOLLOWED BY

THE SHARPSHOOTER!

-------------------------------------------------------
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Ffgquarter-sharpshooter
-------------------------------------------------------


Точно както и миналата седмица срещу "The Heart and Soul of TNW", Jon Moxley, така и сега опонента на "The Brahma Bull" се оказва под 'захапката' на този легендарен submission ход. Ситуацията за Roman е доста неприятна, а феновете в залата крещят с пълно гърло и усещат, че края е близо. Ще успее ли бившият Световен шампион да намери изход от неудобния за него капан, или Rocky ще продължи и тази седмица победната си серия, озовавайки се на полуфиналите на 'Fight for Glory'?!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata, Yuliyan and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
VaskoMaistora
New User
New User
VaskoMaistora


Join date : 08.05.2021
Posts : 69

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty9/10/2023, 16:15

Роман Рейнс стига до въжетата! Мачът продължава!!!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty9/10/2023, 21:30

Нямаме излъчен победител! Двубоят продължава, защото Roman Reigns успя да се докопа до въжетата, които го измъкнаха от изключително напрегнатата ситуация, в която го вкара The Rock! “The Great One” беше вкарал Roman Reigns в своя капан, но Reigns показа воля и достигне до въжетата, спасявайки се чрез rope break. Разбираемо The Rock е изнервен, че стана така, но просто трябва да приеме фактите каквито са. “The Head of the Table” няма да може да се изправи на краката си бързо както се случваше в началните периоди от двубоя. На него ще му трябва известно време, но изглежда The Rock няма да изчаква съперника, а ще вземе нещата в свои ръце. “The Great One” отива при Roman Reigns, след като се беше отдалечил от него преди малко, и започва да нанася ритници по горната част на тялото му. Бившият Безспорен шампион все още държи най-долното въже с едната си ръка, което въже спасява задника му във втора поредна ситуация. Съдията бе длъжен отново да се намеси и The Rock пак се отдалечи на няколко крачки назад. Reigns слиза от четириъгълния ринг сега и отива до барикадата, на която се подпира. Това е идеална възможност за феновете на първите редове да се докоснат до една от най-големите суперзвезди на Total Nonstop Wrestling. “The Tribal Chief” вероятно се надяваше да си поеме дъх за малко, но плановете на The Rock са съвсем различни. Той също слиза от ринга и се насочва към Roman Reigns и веднага щом пристига при него го удря по главата с здрав юмрук. Roman Reigns обръща гръб и тръгва към случайна посока, но успява да направи само една крачка, защото The Rock го хваща и качва на ринга. Доскорошният носител на Световната титла се търкулва под въжетата и се спира около средата на бойното поле, където започва лека-полека да се изправя, заставайки първо на едното си коляно. Току-що The Rock също се върна в пределите на ринга и поставя ръцете си на главата на Reigns, но точно тогава отнася Uppercut, след който едва успява да запази баланс. “The Head of the Table” стъпва на краката си сега и тръгва към The Rock… Втори точен Uppercut, уважаеми дами и господа! Изведнъж както доминираше, The Rock се озова притиснат до въжетата. Сега Reigns хваща The Rock за лявата ръка и прави Irish Whip към въжетата, след което той самия се обръща и го изчаква в центъра на бойното поле. “The Great One” се оттласква от въжетата и тръгва към Roman Reigns… Бившият Безспорен шампион сграбчва здраво The Rock и го задържа във въздуха за няколко секунди, след което прави-и-и… BODY SLAM! КАКВО НЕВЕРОЯТНО ТРЪШВАНЕ ОТ REIGNS! ТЯЛОТО НА THE ROCK ОТСКОЧИ ОТ ТЕПИХА, А ROMAN REIGNS СЕГА ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ МУ В ОПИТ ЗА ТУШ: 1……….2……… ОЩЕ ЕДИН KICK-OUT В ЧЕТВЪРТФИНАЛНИЯТ ДВУБОЙ! Главният мач все още няма край! Roman Reigns се застоя на колене за няколко секунди, но много добре знае, че няма как да победи опонента докато бездейства. “The Head of the Table” се изправя и веднага се фокусира върху The Rock. Reigns първо настъпва The Rock по стомаха, след което The Rock автоматично застава в седнало положение. Това дава възможност за следваща атака пред бившия Безспорен шампион. Той прави съвсем лека засилка от въжетата и изритва в гърдите своя братовчед, поставяйки го по този начин отново в легнало положение. “The Brahma Bull” се търкулва до най-близкия корнер и се хваща за въжетата, за да си помогне. The Rock бавно се изправя, докато Roman Reigns просто стои наблизо и наблюдава. Reigns изглежда като хищник, който е готов всеки момент да нападне своята жертва. Неговият съперник The Rock се изправя, но веднага бива избутан към ъгъла, където сега Roman Reigns започва да го налага със серия от саблени удари:

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns ADCreHer5HkpCnNAGRdWhP-FQQ_htgj4tI5YAjQYpqGJYXrk0t4KOct-lvMyimzIh8OGFXyS9BzQo43QUiJgG3mpP2ssvEiBzi785uVMDLFQbOB_gWyeDebaAR5Pe7M-k-p91_dkJ15ws5LuFBJhPYa3LAeV=w320-h180-s-no?authuser=0

Публиката отброяваше ударите на Roman Reigns, който обаче спря изведнъж, обърна се и отиде до противоположния ъгъл. Въпреки мощните удари на Roman Reigns, The Rock запази равновесие и остана на краката си. Сега той даже тръгва напред, а Reigns май е чакал точно това. “The Head of the Table” също тръгва напред и по-конкретно към The Rock… Roman Reigns отскоча от тепиха, замахвайки за… Superman Punch, който обаче отиде напразно! The Rock се наведе и го избегна, уважаеми зрители! Сега “The Great One” замахва за да изненада неприятно съперника, но Roman Reigns също успя да се наведе и да мине под ръката на The Rock, след което да го спипа и да направи… BACK SUPLEX! Макар да изглеждаше все едно Roman Reigns ще изпусне инициативата от ръцете си, той все пак намери начин да се възползва от неточността на The Rock. “The Tribal Chief” моментално се залавя за работа, въпреки че съперника е повален. Той хваща десният крак на The Rock, обаче отнася ритник с левия крак от братовчед си. Roman Reigns залита леко назад, а The Rock тръгва да се изправя, но това не се случва бързо, което дава шанс на Reigns бързо да секне опита му, нахвърляйки се с нова поредица от удари по горната част на тялото. Бившият Безспорен шампион се прицелва главно в лицето и гърдите на The Rock и му забива солидно количество удари, след което спира и се изправя, вдигайки победоносно ръце във въздуха. Това предизвика някои негативни реакции от страна на феновете, най-вероятно от тези на The Rock, но Roman Reigns изобщо няма да се повлияе от тях. Сега Reigns се обръща към The Rock и поставя ръце на тялото му, за да може да го изправи. “The Great One” сякаш нарочно не се дава на опонента, но Reigns използва силата си и го вдига. Roman Reigns все пак изправи The Rock, обаче точно сега The Rock сякаш бива зареден със сили от нищото и започва да налага бившия Безспорен шампион. “The Head of the Table” не разбра откъде му дойде това и сега единствено поема ударите от страна на The Rock. Той от своя страна не проявява никаква милост, а във всеки следващ удар вкарва повече и повече сила. The Rock притиска своя опонент до въжетата, след което го хваща и засилва към противоположните. Reigns просто се движи по набраната инерция, а The Rock сега го сграбчва в средата на ринга и го изхвърля назад с… BELLY-TO-BELLY SUPLEX!! КАТО ПО УЧЕБНИК! НЕВЕРОЯТНО КРАСИВО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ “THE GREAT ONE”, КОЙТО НАПЪЛНО СИ ЗАСЛУЖИ АПЛОДИСМЕНТИТЕ! ОБАЧЕ ТОВА НЕ Е ВСИЧКО, ДАМИ И ГОСПОДА! THE ROCK СЕ ИЗПРАВЯ И ЗАСТАВА ДО ГЛАВАТА НА ROMAN REIGNS! МИСЛЯ, ЧЕ НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО ДА НЕ ЗНАЕ КАКВО СЛЕДВА! ПУБЛИКАТА В ЗАЛАТА ИЗВЕДНЪЖ СТАВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ШУМНА! “THE MOST ELECTRIFYING MAN IN SPORTS ENTERTAINMENT” ИЗПЪЛНЯВА СВОЯ TAUNT, СЛЕД КОЕТО СЕ НАСОЧВА КЪМ ВЪЖЕТАТА И СЕ ОТТЛАСКВА ОТ ТЯХ… THE ROCK ТРЪГВА ОБРАТНО И ПРЕСКАЧА ТЯЛОТО НА REIGNS, ПРОДЪЛЖАВАЙКИ ПЪТЯ СИ КЪМ ПРОТИВОПОЛОЖНИТЕ ВЪЖЕТА! ОТТЛАСКВА СЕ И ОТ ТЯХ СЪЩО, ЗА ДА ТРЪГНЕ КЪМ СЪПЕРНИКА, НО ТОГАВА ROMAN REIGNS СЕ ИЗПРАВЯ РЯЗКО И ГО УЛАВЯ! REIGNS ВДИГНА НА РАМЕНЕТЕ СИ THE ROCK, ОБАЧЕ ГО ИЗПУСНА! THE ROCK СЕ ОЗОВАВА ЗАД ГЪРБА НА REIGNS И ГО ИЗБУТВА КЪМ ВЪЖЕТАТА! ROMAN REIGNS НАБИРА СКОРОСТ И ИЗПОЛЗВА ТАЗИ СИ ИНЕРЦИЯ, ЗА ДА ЗАБИЕ НЕВЕРОЯТЕН…

ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns ADCreHfb9Zi1fXQgeJuek_n2vGU9-Klq3wS3nVtTvwHy20zBNNmN7wYJAfKyRaIu9aR6gNv53oApkem9gdOFrAgrgpwVYz79IeWaKdKhuSE0mItrQNm0JHA3dTLh_tsfKD2XiUR6_TsP9HJyQHIk86oal2sd=w320-h180-s-no?authuser=0

BIG BOOT!!

ПРЕКРАСНА РАБОТА НА БИВШИЯТ БЕЗСПОРЕН ШАМПИОН! THE ROCK БЕШЕ НА ПЪТ ДА СЛОЖИ КРАЙ НА ВСИЧКО, НО ПЛАНОВЕТЕ НА ROMAN REIGNS БЯХА СЪВСЕМ РАЗЛИЧНИ! REIGNS НЕ ГУБИ ВРЕМЕ, А ПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ…

Dimarata and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns   ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Fight For Glory 1/4 Finals: The Rock vs. Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 5. Fight For Glory 1/4 Finals: Will Ospreay vs. Claudio Castagnoli
» 9. Fight For Glory 1/8 Finals: Jon Moxley vs. The Rock
» ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight
» 8. Fight For Glory 1/4 Finals: Brock Lesnar vs. MJF
» 4. Fight For Glory 1/4 Finals: Kurt Angle vs. CM Punk

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 524-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: