Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty27/9/2023, 14:58

1. MJF
2. LA Knight
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty27/9/2023, 18:36



- Ladies and gentlemen, it is now time for your Main Event of the evening!
The following contest is a 1/8 final from "Fight for Glory" tournament!
Please welcome first, from Plainview, New York,
he is the TNW GLOBAL CHAMPION...
Weights 216 lb, "The Salt of The Earth"...
Maxwell Jacob Friedman - M...J...F!


ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight NaUSLoI ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight B0J4pUF


Главният мач на вечерта ще противопостави две от най-горещите имена в този бизнес в последно време. Нешата за Maxwell напоследък не тръгнаха на добре, след като в миналото издание на Rampage той загуби заедно с Kevin Owens от отбора на FTR, а на турнира "All or Nothing", Максуел записа и втора поредна загуба именно от бившия вече Безспорен световен шампион. Няколко минути по-късно MJF реши и да сложи окончателния край на взаимоотношенията между него и Оуенс, забивайки му Low Blow в средата на ринга. Много хора остана в шок, а на други им беше пределно ясно, защото вълкът козината си мени, но нрава не! Максуел не може да има приятели и не може да действа в тандем! Това е непосилно за него и дори нещата да не изглеждат по този начин, когато ножът допре до кокала, той е готов да действа брутално и безкрупулно, унищожавайки всичко след себе си. The TNW Global Champion ще има нелеката задача да се противопостави срещу едно от нашумелите звезди на федерацията. LA Knight от своя страна също загуби своята среща на изминалия турнир и сякаш се намира в лоша форма. И за двамата участници това ще значи стъпка напред и леко издигане. Ако има нещо, което различава двамата в този момент, то можем лесно да кажем, че това е шампионския пояс около кръста на MJF, който топли душата му в тези тежки мигове. Ако Maxwell успее да спечели този Tournament, той ще си завоюва отново шанс за Безспорната световна титла, която толкова копнее да има и да добави към своя списък от отличия. Младият атлет се появява в началото на рампата облечен в роба, а публиката на секундата го посреща със зверска доза освирквания, които буквално са на път да срутят сградата. Едва ли с последната си постъпка MJF е увечелил броя на своите последователи и тази вечер това само се затвърждава. Камерата улавя MJF в кадъра, говорейки нещо в този момент, дали по адрес на феновете, дали по адрес на Kevin Owens или по адрес на своя опонент тази вечер. MJF изглежда напълно решен и готов тази нощ да си тръгне от Rampage с победа. Изглежда по-мотивиран отвсякога, сякаш е зареден с нови сили, сякаш е загърбил последната една седмица от живота си. Силните хора се справят лесно с трудните моменти, а можем да кажем, че MJF е точно силен човек. Maxwell се обръща с гръб към ринга за момент по пътя си към ринга, а на нея ясно виждаме, че пише "DIE OWENS DIE", което е доста ясна препратка към merch-a на еx-Undisputed World Champion-a. MJF дава на всички, които имат дори малки съмнения, да им стане ясно, че всичко е окончателно приключило и омразата на Максуел е безгранична. MJF се качва по металните стълби и влиза на четириъгълния ринг, където сваля своя шампионски колан и гордо го вдига над главата си. Макар и със загуба на турнира, той все още държи една от най-важните и желани титли на федерацията, с което може да се хвали колкото си иска! Само след секунди, опонентът на младия атлет ще стъпи също на ринга и тази дългоочаквана битка ще стартира!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Teodosiy, Olympic Beast, Chris Wolf BG, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty1/10/2023, 08:55



AND HIS OPPONENT FROM LOS ANGELES, CALIFORNIA
WEIGHING AT 240 POUNDS
L....A....KNIIIIIIGHT


ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Giphy ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Giphy

LA KNIGHT IS HERE! Не малка част от хората тук се изправиха, за да му кажат името заедно с the ring announcer, което означава, че може би става все по-популярен. Това ще е първият мач на Knight срещу MJF в TNW. Това ще му бъде и първия Main Event в тази компания. Шефовете са му гласували огромно доверие щом той и MJF ще закрият шоуто. Knight може би не е на 100% готов за тази среща. Преди няколко дни той се изправи срещу Jay White в мач без правила и загуби. Физически и псхически той е поел голям удар със сигурност, но днес той има огромен шанс да покаже и докаже, че това е забравено, че това е единичен случай. MJF обаче е коварен съперник. MJF е шампион, а това дава допълнително самочувствие за всеки. LA е все още новобранец тук и след малко му предстои мач с може би най-голямата ни звезда тук. MJF не е като White. Той умее да бави темпото, той умее да играе мръсно, той умее да те изкара извън нерви. LA Knight ще има тежката задача да победи едно от най-коварните опитни кучета в този бизнес. Може да се усмихва, може да изглежда като човек, който няма какво да губи, но ако загуби LA Knight и не покаже, че е ME материал, то тогава може би ще му бъде и последния шанс за подобно нещо. Напрежението върху The Megastar е много по-голямо, защото има какво да доказва, а и евентуална победа може да му даде и шанс за титла. Абсолютно нищо не се знае, абсолютно нищо не е сигурно. Това което обаче всички знаем, че ще бъде факт е, че с влизането на Knight на ринга, съдията след малко ще даде и началото на тази епична битка. MJF или LA Knight? Кой ще победи? Останете с нас, за да разберете!

Chris Wolf BG харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty1/10/2023, 10:15

START!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty1/10/2023, 11:50

Дами и господа, емоциите са налице! Публиката диктува атмосферата, а точно в този момент, главният рефер на срещата, великият, незабравим Earl Hebner дава знак, че срещата започва! Двамата атлети се споглеждат и на няколко пъти поглеждам към феновете, чиито скандирания неуморно продължават да кънтят в залата. MJF и LA Knight се вкопчват в средата на ринга и схватката започва! MJF притиска своя опонент до въжетата, но LA бързо успява да изтика Maxwell настрани от себе си. Global шампиона се оттласква от въжетата и забожда лакът в лицето на "The Megastar", с който го запраща в единия обтегач на ринга. MJF се приближава и изритва LA в корема, а след това го сваля окончателно с юмрук в лицето. MJF доминира в тези първи минути на срещата и това едва ли се харесва на много хора! Maxwell изритва LA Knight няколко пъти без да му позволява да се изправи обратно на крака. MJF напуска пределите на ринга и хваща своя опонент за краката, завличайки го в единия ъгъл на ринга. Краката на LA Knight биват поставени между металния кол, а Maxwell хваща десния крак на своя опонент и-и-и... ГО ЗАБОЖДА С ВСИЧКА СИЛА В МЕТАЛНИЯ КОЛ! КАПАЧКАТА НА КОЛЯНОТО НА LA KNIGHT БИВА ЗАБОДЕНА СЪС ЗВЕРСКИ СИЛИ В МЕТАЛНАТА КОЛА! LA НАПРАВО ОТКАЧА ОТ БОЛКА! MJF се връща обратно на ринга, за да може и реферът да спре това отброяване. Максуел е вече на ринга и хваща LA за косата, изправя го на крака и-и-и-и... С ВСИЧКА СИЛА ГО ЗАПРАЩА КЪМ ЕДИНИЯ ОБТЕГАЧ, КЪДЕТО KNIGHT ЗАБОЖДА ГЪРБА СИ! MJF просто няма спирка! Той навлезе в ритъм и сега е готов да унищожи съперник тази вечер. MJF оглежда ситуацията внимателно и вижда, че LA Knight вече прави опити да се изправи на крака. Младият кечист обаче нанася няколко ритника в тялото на своя противник, с които го спира. Моментално след това хваща LA Knight за краката и го изтегля в центъра на ринга, далеч от въжетата и възможността да си помогне с тях. LA Knight ще бъде подложен на някакъв захват. MJF не си поплюва! Той не просто иска да победи LA Knight, той иска да го пречупи, иска да го унищожи, иска да го накара да плаче от болка и да се предаде. Погледнете само... MJF ЗАКЛЮЧВА BOSTON CRAB В СРЕДАТА НА РИНГА, А LA KNIGHT КРЕЩИ ОТ БОЛКА! ПУБЛИКАТА Е В ПОТРЕС И НЕ ИСКА ДА ГЛЕДА СЛУЧВАЩОТО СЕ! ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ОБАЧЕ ДА ВИДИМ ПРЕДАВАНЕ?!?! ВЪЗМОЖНО ЛИ Е LA KNIGHT ДА БЪДЕ ПРЕЧУПЕН НАИСТИНА И ДА СЕ ПРЕДАДЕ ОТ ТОЗИ ЗАХВАТ. MJF E ПРИТИСНАЛ "THE MEGASTAR" ЗДРАВО! LA Knight почервенява, той дава всичко от себе си, потта се стича по лицето му, болката е изписана на лицето му, но той не се предава, колкото и пъти съдията да го отправя въпроси към него, колкото и MJF да усилва силата на захвата. LA Knight сякаш се бори за живота си... ТОЙ ИЗПОЛЗВА ЦЯЛАТА ОСТАНАЛА ЕНЕРГИЯ У СЕБЕ СИ И С ИЗТЛАСКВАНЕ УСПЯВА ДА ДОСТИГНЕ ДО ВЪЖЕТАТА, СТИСКАЙКИ ГИ ЗДРАВО. MJF ОБАЧЕ НЕ ПУСКА ЗАХВАТА, А СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА 1........2.........3.........4....... Maxwell пуска крака на LA Knight, а съдията връхлита върху него с викове. MJF бе на косъм от това да бъде дисквалифициран, но съдейки по изражението му, едва ли му пука толкова много. LA Knight се държи за обработения от Maxwell крак и лежи в близост до едни от въжета. MJF е видимо бесен, че не успя да си спечели тази среща с този захват, но фактите са просто такива. Младият кечист се приближава до LA Knight, който все още лежи по гръб и не може да направи каквото и да е. MJF се хваща за въжетата сякаш премисля следващия си ход и... ЗАБОЖДА KNEE DROP! ТОЧНО ВЪРХУ ВЕЧЕ ОБРАБОТЕНИЯ КРАК НА LA KNIGHT! MJF СЕ ГОТВИ ДА ПРЕКРАТИ КАРИЕРАТА НА LA KNIGH ОЩЕ ПРЕДИ ТЯ ДА Е ЗАПОЧНАЛА! MJF се приближава до своя противник в опит да заключи поредния захват, но... LA Knight контрира с лакът в лицето на MJF, който отстъпва назад. LA Knight започва да се завръща, публиката показва все по-силна подкрепа! LA Knight се изправя, куцукайки. MJF се засилва към него-о-о-о... НО LA KNIGHT ВДИГА ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН ВЪВ ВЪЗДУХА И ГО ТРЪШВА СЪС SINGLE LEG POWERBOMB! MJF ОТНЕСЕ ТОЗИ POWERBOMB, С КОЙТО LA KNIGHT ИЗБУХНА ОТ НИЩОТО! LA Knight се изправя на крака, но вижда, че MJF опитва да направи същото. MJF иска да покаже, че има неуморим дух и воля и дава всичко от себе си да се изправи максимално бързо, но болката е прекалено силна и го забавя значително. LA Knight трябва да търси нестандартното, той трябва да изненада своя противник... И ТОЙ ПРАВИ ТОЧНО ТОВА... "The Megastar" СЕ КАЧВА НА НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ НА РИНГА. LA KNIGHT СЯКАШ ЩЕ ОПИТА ДА ПОВАЛИ MJF С DIVING CROSSBODY ИЛИ НЕЩО ДРУГО... MAXWELL Е ВЕЧЕ НА КРАКА, ОБРЪЩА СЕ И ЗАБЕЛЯЗВА ТАЗИ НЕОБИЧАЙНА ГЛЕДКА И-И-И... MJF СЕ ХВЪРЛЯ ВЪРХУ НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ, ДЪРПАЙКИ ГО НАДОЛУ... LA KNIGHT ГУБИ БАЛАНС И ПАДА НА НАЙ-ГОРНАТА ЧАСТ ОБТЕГАЧА, НАРАНЯВАЙКИ СВОЕТО НАЙ-МИЛО НЕЩО! ЧАТАЛЪТ НА LA KNIGHT СЕ РАЗГЛОБИ! MJF СЕ ЗАПОЧВА ДА СЕ ИЗКАЧВА ПО ВЪЖЕТАТА, ТОЙ ЗАБОЖДА НЯКОЛКО УДАРА В ЛИЦЕТО НА СВОЯ ОПОНЕНТ, А СЛЕД ТОВА ГО ХВАЩА И ГО ВДИГА, ПРЕОБРЪЩАЙКИ ГО НАДОЛУ С ГЛАВАТА! MJF Е ПОЛУДЯЛ! КАКВО Е НАМИСЛИЛ ПЪК СЕГА?!?!?! MJF ОТСКАЧА ВЪВ ВЪЗДУХА С ТЯЛОТО НА LA KNIGHT И-И-И-И-И...

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight IWbY7SZ

AVALANCHE PILEDRIVER! ДАЛИ ВРАТЪТ НА LA KNIGHT Е ДОБРЕ?!?! КАКЪВ МОМЕНТ В МАЧА! ПУБЛИКАТА Е НА КРАКА! MJF СЕ ДОБЛИЖАВА ДО ТЯЛОТО НА диспутант ДИСПУТАНТ И ОПИТВА ТУШ! 1........2................ ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ КРАЯТ НА СРЕЩАТА???

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Yuliyan, Chris Wolf BG, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty1/10/2023, 12:01

Повдигане от LA Knight!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty3/10/2023, 12:11

Повдигане от LA Knight, но колко още ще може да се бие. На ринга виждаме мастърклас от MJF, който диктува темпото на мача. Всичко се развива така както той иска. Той намери слабото място на LA. Именно коляното на десния крак е нещото, което в момента прави разликата. Ако единия крак не функционира добре, то тогава няма как да използваш цялата си сила и потенциал. Глобалния шампион първоначално се изнерви на повдигането, но сега се усмихва. Всичко може би се развива по план за него и заради това е толкова доволен от случващото се. Той се изправи и хваща десния крак на Knight, който не помръдва. Падането по глава беше тежко за гледане. Няма да се учудя ако е получил сътресение след този ход. MJF хваща десния му крак, вдига го във въздуха и го забива в земята. Той обаче не е приключил. Продължение на около 10 секунди той не спираше да повтаря това действие. Крак вдигнат във въздуха и коляното забито в земята. Болката за LA Knight е ужасяваща и се вижда по реакциите му. Удря по ринга с ръце, държи се за дясното коляно и сигурно се надява тази мъка да приключи по-бързо. Имаме нов опит за туш и отново повдигане на две. Въпреки болката, желанието за победа надделява. Knight няма да се даде без бой. MJF от друга страна изглежда спокоен, явно е очаквал подобно нещо. Ясно се вижда, че всеки негов ход е добре обмислен. Всеки негов ход нанася все повече и повече щети по тялото на опонента му. Той се изправи и ще излезе от ринга. MJF бавно слиза по стълбите извън ринга, а съдията проверява дали Knight може да продължи да се бие. The Megastar дава сигнал, че ще продължи, но се вижда, че го боли. Болката в дясното коляно е наистина жестока. MJF от друга изглежда спокоен и адски уверен в успеха. Той е извън ринга и хваща LA Knight за двата крака и го влачи до металния стълб. Съдията казва на шампиона да го остави, но няма да се случи. MJF успя да го довлече там където иска, но какво ще се случи. Той хваща десния крак на The Megastar и се готви да забие коляното му в стълба, но Knight рита с левия крак в главата. MJF го пусна, защото ритниците станаха прекалено много. Шампиона се върна обратно на ринга, където Knight се е хванал за въжетата и се мъчи да стане, но болката му пречи това да се случи. MJF е до него и посяга да удари с юмрук, но Knight го удари в корема първо. Шампионът обаче показва своето надмощие в ситуацията и последва серия от юмруци в главата на Knight. MJF го изправи и се опитва да го метне към въжетата, но Knight отказва да помръдне. Сега той прави опит за Irish Whip към въжетата и успя да го направи. Clothesline by Knight. MJF бе повален за съвсем кратко и се изправи, но отново имаше Clothesline. MJF отново се изправи, но изглежда сериозно разклатен. Knight го вдига за bodyslam, но коляното го предаде. Тежестта на MJF явно се оказа прекалено сериозна за него, за да може да направи каквото и да е. Той падна на колене, а MJF е над него. Последва подритване по главата с крак. Knight не може да реагира. MJF го вдигна и го метна над въжетата, но LA успя да се задържи за тях и да не падне извън ринга. MJF се засили към него, но Knight се наведе и го удари в корема. MJF е на колене, а Knight е намислил нещо и то е...

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Giphy

Не знам как Knight успя да направи подобен ход, предвид болката в коляното, но успя да го направи и има опит за туш! Едно...две... и повдигане! MJF остава в мача, но определено това не влезе в плановете му. Мачът продължава, а победителят все още не е ясен!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty3/10/2023, 23:14

Какъв Flying Forearm от страна на LA Knight, който просто накара феновете да настръхнат! Няма невъзможни неща за този атлет, който всеячески се опитва да довърши своя опонент и да грабне може би най-ценната победа в своята кариера. Глобалния шампион все още чувства болка в областта на лицето си, след като бе повален с този мощен удар. LA Knight не бави нито време повече и нарамва MJF на едното си рамо. LA все още премисля следващия си ход и по какъв точно начин да нарани своя съперник, но сякаш за момент се разсея, а това може да му коства много. MJF успява да се изплъзне от ръцете на своя опонент, а след това го прехвавща през главата и-и-и-и... ГО ТРЪШВА С CROSS RHODES! MJF ИЗПОЛЗВА ФИНИШЪРА НА ЕДИН СВОЙ ПОЗАБРАВЕН ПРИЯТЕЛ - КОУДИ РОУДС, КОЙТО Е ИЗВЪН СТРОЯ ЗАРАДИ КОНТУЗИЯ!

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight CvedwG3

ТЯЛОТО НА LA KNIGHT СЕ ПРЕВЪРТЯ И БЕ ЗАБИТО В ПОДА НА РИНГА, А СЕГА НЕ ОСТАВА НИЩО ДРУГО ЗА MJF, ОСВЕН ДА ОПИТ ТУШ! 1.........2........... НЕ-Е-Е-Е-Е! ДОРИ ТОЗИ ГЕНИАЛЕН ХОД НЕ УСПЯВА ДА ДОНЕСЕ ПОБЕДАТА НА МАКСУЕЛ! АКО ВСЕ ОЩЕ ПРИЯТЕЛСТВОТО МЕЖДУ MJF И "THE AMERICAN NIGHTMARE" ПРОДЪЛЖАВА, ТО СЪС СИГУРНОСТ КОУДИ НАБЛЮДАВА СЛУЧВАЩОТО СЕ ТУК И НЕРВНО ТРЯСКА ОТГОРЕ ПО МАСАТА! MJF е с шокиран поглед и гледам към съдията, казвайки му, че това беше 3! Съдията обаче е категоричен и казва, че това не е така и че тази среща ще продължи. MJF дали бесен от факта, че не успя да си извоюва победа и се нахвърля с яростни удари и шутове върху своя опонент. LA Knight не знае откъде му е дошло! Той бива повален, а MJF започва да го рита в цялото тяло, докато той се намира проснат на тепиха. Публиката не харесва никак това, но такива са фактите. Maxwell сграбчва LA Knight за главата и подпира главата му на въжетата, почвайки да го души. Съдията започва да отброява 1.......2........3..........4......... MJF пуска опонента си и се отдръпва настрани от Shaun Ricker сякаш нищо не се е случило. MJF сграбчва Shaun Ricker за краката и го изтегля далеч от въжетата и започва да го налага с шутове. LA Knight се гърчи от болка, а MJF се тръшва с цялата си тежест върху гърдите на своя опонент, забождайки лакътя си. MJF буквално иска да унищожи противника си за отрицателно време. На младият кечист му се насъбра доста напоследък и е видимо разгневен от всичко случило се, той не иска да записва трета поредна загуба. MJF ЖАДУВА ЗА ПОБЕДИ! ТОЙ Е ТУК ЗА УСПЕХИ! Максуел изправя LA Knight и го засилва към въжетата. LA Knight се оттласква от тях, а MJF го посреща с Hip Toss, а мигновено след това заключва захват на едната ръка на бившия кечист на WWE и TNA. MJF е притиснал здраво Shaun Ricker и няма мърдане. Реферът ще провери дали няма да видим предаване в тази среща. По всичко изглежда обаче, че LA Knight ще успее да се добере до едно от въжетата и да се спаси... ДА! Това се случва, но това кара MJF само да избеснее още повече. Той се изправя на крака и тръгва да изправя и Shaun Ricker... НО КАКВО ПО?! JAWBREAKER FROM THE MEGASTAR ЗА MJF, КОЙТО ОТСТЪПВА НЯКОЛКО КРАЧКИ, ДЪРЖЕЙКИ СЕ ЗА БРАДИЧКАТА. КАКЪВ ХОД ОТ СТРАНА НА LA KNIGHT! ПУБЛИКАТА ИЗБУХВА В ЕКСТАЗ! LA KNIGHT СЕ УСМИХВА, НО УСМИВКАТА МУ ИЗЧЕЗВА СЛЕД КАТО ВИЖДА, ЧЕ MJF СЕ Е ЗАСИЛИЛ С БЯСНА СКОРОСТ И СИЛА КЪМ НЕГО, ИЗХВЪРЛЯЙКИ ГО ИЗВЪН РИНГА СЪС CLOTHESLINE! THE MEGASTAR ПАДА ИЗВЪН РИНГА И ЗАБИВА ГЛАВАТА СИ В ПРЕГРАДИТЕ ОКОЛО РИНГА! MJF вдига победоносно ръце, доволен от направеното. LA Knight дава признаци да се изправи на крака, докато съдията отброява. Максуеъл се засилва към въжетата и се насочва към противоположните такива, минава под най-долното въже на ринга и-и-и-и-и... ЗАБОЖДА BASELLBALL SLIDE, С КОЙТО ИЗПРАЩА LA KNIGHT В БАРИКАДИТЕ ОКОЛО РИНГА! УАУ! ГЪРБЪТ НА LA KNIGHT БЕ ЗАБОДЕН В МЕТАЛНИТЕ ПРЕГРАДИ ЗА ВТОРИ ПЪТ! Младия атлет крачи около проснатото тяло на своя противник, но само след няколко секунди намира сили, за да го вкара обратно на ринга под най-долното въже. Maxwell също е на бойното поле, където тежката битка между тези двамата ще продължи. MJF се надяваше на удобна позиция да закове Heatseeker, но LA Knight нарочно или не успя да се претъркули настрани и да избяга от опасността, поне засега. MJF е в близост до своя опонент и сякаш ще опита да го изправи на крака, но вместо това да стане-е-е... LA KNIGHT СЕ НАХВЪРЛЯ ВЪРХУ MAXWELL И ГО НАЛАГА С УДАРИ ПО ЛИЦЕТО! MJF ОПИТВА ДА СЕ ОТБРАНЯВА, БЛОКИРАЙКИ УДАРИТЕ. LA KNIGHT СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА, MAXWELL ОПИТВА СЪЩОТО, НО БИВА ХВАНАТ ЗА ГЛАВАТА ТОВА ЩЕ Е BFT! ТОВА ЩЕ Е BFT, ДАМИ И ГОСПОДА! ТОЙ ЩЕ-Е-Е... MJF УСПЯВА ДА БЛОКИРА И ДА СЕ ОТСКУБНЕ ОТ РЪЦЕТЕ НА LA KNIGHT, КОЙТО ВЕДНАГА ОПИТВА УДАР, НО MJF УЛАВЯ РЪКАТА МУ И ГО ПОВАЛЯ НА ПОДА НА РИНГА! SALT OF THE EARTH БИВА ЗАКЛЮЧЕН! MJF ПРОСТО СПИПА СВОЯ ПРОТИВНИК И СЕГА ГО НАКАЗВА! НЯМА МЪРДАНЕ, НЯМА ШАНС ЗА БЯГСТВО! MJF УСИЛВА ЗАХВАТА И ВИДИМО ПРИЧИНЯВА УЖАСНА БОЛКА НА LA KNIGHT, КОЙТО ОПИТВА КАКВО ЛИ НЕ, НО ЗА МОМЕНТА НЕ УСПЯВА ДА ИЗМИСЛИ НАЧИН, ПО КОЙТО ДА СЕ ИЗМЪКНЕ! ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ КРАЯТ НА СРЕЩАТА ИЛИ LA KNIGHT ЩЕ НАПРАВИ ЧУДО И ЩЕ СЕ ИЗМЪКНЕ???

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight IJI5Y81

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Teodosiy, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty4/10/2023, 11:16

LA KNIGHT Е ДАЛЕЧ ОТ ВЪЖЕТАТА! БОЛКАТА Е ЖЕСТОКА И МЕГА ЗВЕЗДАТА ЗАПОЧВА ДА ТУПА! ИМАМЕ ПРЕДАВАНЕ, ИМАМЕ ПРЕДАВАНЕ!!! ГЛОБАЛНИЯТ ШАМПИОН MJF СПЕЧЕЛИ!!! ТОЙ ПРОДЪЛЖАВА НАПРЕД В ТУРНИРА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight   ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Fight For Glory 1/8 Finals: MJF vs. LA Knight
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Fight For Glory 1/8 Finals: Jon Moxley vs. The Rock
» 8. Fight For Glory 1/4 Finals: Brock Lesnar vs. MJF
» 6. Fight For Glory 1/8 Finals: The Big Show vs. Kurt Angle
» 8. Fight For Glory 1/8 Finals: Braun Strowman vs. Will Ospreay
» 11. Fight For Glory 1/8 Finals: CM Punk vs. Kazuchika Okada

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 523-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: