Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty26/8/2023, 12:43

1. Roman Reigns
2. Kevin Owens

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty28/8/2023, 23:11


ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc-azDcA_npJ1VwuW9SMlvSaNb1SkARmUUdK0hGxYDYIbnTQ5S9lBihPPljJyjzOzt_skUczaAvzdyXEcZ1_WVFF6PPF6fF3ibxF7n_7Bd8LOU1-Bf-vXjOe18ePoiSFmyPKVQwmSYo64heyFUPa-OqO=w320-h180-s-no?authuser=0 ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc9E7ntz-ungqrIv6ikdGJp1EkF7TM6DLR3ofqABNhK7wo7QmTep9Q-yVphIlS1YQpF5PiLCrcDC1nPjTh3yGg7BHrh4oYz4L_nvChSNFDNZftHnBpnfuhgiBmi3SnWapqkj3ojcQSr6kaBxw-Am4sAH=w320-h180-s-no?authuser=0

Настъпи дългоочакваният момент, уважаеми дами и господа! Време е за най-големият мач на най-големия летен турнир на Total Nonstop Wrestling – Summer Scream! Главното събитие, в което настоящият Безспорен шампион на федерацията Roman Reigns ще се изправи срещу претендента Kevin Owens в спор за титлата! Две невероятни суперзвезди с много талант и опит зад гърба си ще премерят сили на ринга “Anz Stadium” в Сидни, Австралия! Всички други мачове от програмата на турнира вече приключиха и остана единствено черешката на тортата, която ще бъде поставена от Reigns и Owens! Първи се появява носителят на златото Roman Reigns, който е със своя верен и успешен мениджър Paul Heyman. Братовчедите на Reigns ги няма, но мениджъра му е плътно зад него, както е през последните 4 месеца. Малко над 4 месеца изминаха откакто Roman Reigns е шампион и тази вечер за него предстои поредното предизвикателство. Работата на Безспорният шампион няма да е лесна, но няма и как да е иначе, при положение че държи най-ценната титла на Total Nonstop Wrestling. “The Head of the Table” сега взема титлата от Paul Heyman и с дясната си ръка я вдига във въздуха, задържайки се в тази позиция, за да могат феновете да се насладят на момента, както и да го запечатат с мобилните си телефони. Този човек може да е недолюбван от много хора, но това не променя факта, че през последните месеци той е най-голямата звезда на компанията. Лицето на Roman Reigns фигурира на всяка реклама, на всеки постер, на всеки билборд и това е с причина! Самоанецът пише история и изживява най-силните си времена през кариерата. Време е Reigns да се запъти към бойното поле, където след малко ще го видим в действие… Преди това обаче Reigns връща титлата в ръцете на Heyman, след което и двамата тръгват към ринга. Различни реакции се чуват от трибуните на “Anz Stadium”, но те не могат да разсеят фокусирания Roman Reigns, който не обръща внимание, а просто си върви по пътя.

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc-zY0IwbmHCHDxoJJRlH6hr4qmPjha3UNVH3qVvZwKq8ElKVyx-KCvz1NuPQlAUUb55jbBhpR-6Il6t4q80hXuoqcMUpvsEionCwWORlxZysBomEgU5hMdj2qQM4RmybiLKQb7aojAod-kljxa5GKGP=w320-h180-s-no?authuser=0 ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc-S85lAlVIJ8MdfiIS2VQsCci3lVhLHTs8yxquRKnjVZIGuSzSjKjQUMMD068NREuEuarD3W--nw7S893ALZZCfn9oyiEoc9xdGYdZrRDxAEMqSSLcfXuxWeMxOpTKMWx4e_Jyr_ZguNYJX7scKWlSm=w320-h180-s-no?authuser=0

“The Tribal Chief” спира на метър от стоманените стълби и затваря очи за миг, след което вдига главата си и се изкачва по стълбите. Roman Reigns е наясно колко тежък и дълъг мач го очаква. Опонентът му е много коварен и Reigns трябва да не се разсейва нито за миг. Той изглежда напълно концентриран, но по време на самия двубой всичко може да се случи. И най-дребното нещо може да разсея шампиона, от което Kevin Owens веднага би се възползвал. Заради това Reigns не трябва да му дава такива възможности. Канадецът има за цел да спечели Безспорната титла, но Roman Reigns е изцяло подготвен за битка докрай. “The Head of the Table” пак взема титлата от мениджъра си, за да я вдигне над главата си. TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns вече е в пределите на ринга, уважаеми зрители! Самоанецът е на своето място, а всеки миг ще гръмне музиката на претендента Owens. Двамата мъже ще премерят сили на четириъгълния ринг, а на края на вечерта един ще си тръгне с Безспорната титла! Ще продължи ли царуването на Reigns или ще имаме нов шампион в лицето на Owens? Предстои да разберем…

Geor4, Dimarata, Scroller, Rainmaker, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty30/8/2023, 10:51



- And his oponnent, from Marieville, Quebec, Canada
weight in 266 pounds... ''The Prizefighter'', KE-E-EVI-IN-N... OWE-ENS-S!!!

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens CK0VHtE ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens 3aNJqxj

ШАМПИОНЪТ НАПРАВИ СВОЕТО ИЗЛИЗАНЕ, НО СЕГА Е ВРЕМЕ И ЗА НЕГОВИЯТ ОПОНЕНТ - KEVIN OWENS!Музиката на бившият двукратен Световен шампион избухва в залата под смесените реакции на феновете, а ето го и него! "The Prizefighter" се показва в началото на рампата. Готов не за битка, а за война! Roman Reigns определено прави най-силната си година в своята кариера. Той спечели Road to PAIN мача в началото на годината, после успя да сломи Brock Lesnar на голямата сцена, а после обедини двете Световни титли в Безспорната титла. Owens пък направи завръщането си на Road to PAIN, където бе останал в последната четворка и бе елиминиран от своя най-голям враг - Kazuchika Okada. Двамата имаха сблъсък на голямата сцена за първи път от четири години. Точно на PAIN X бе последната поява на Kevin Owens. Той се завърна по-силен от всякога, готов да се върне на мястото, където бе последно - върха! Kevin успя да вземе своето възмездие срещу Okada, но му остана още една задача преди да стъпи отново на върха - Световната титла. Той не получи така своя реванш от PAIN X. Наскоро излезе новина, че след PAIN е трябвало Kevin Owens да бъде първият опонент на Roman Reigns за титлата, но поради ангажиментите на канадската звезда с киното, той пропусна тази възможност. Owens се завърна в първия удобен момент и веднага тръгна по петите на Roman Reigns. Owens иска това, което му се полага - Световната титла. Мачът му реванш ще се случи четири години по-късно на най-голямото лятно събитие. Седмиците, когато всичко се случваше между Reigns и Owens, канадецът намери приятел в лицето на MJF. Двамата станаха големи приятели и това дори се вижда в социалните мрежи. MJF не е до Kevin в този мач, но той му пожела успех и го очаква в съблекалнята с Безспорната титла.

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens J6YeSvF

Owens е пред ринга. Двамата с Roman Reigns си разменят погледи. По тях можем да разберем, че този мач ще бъде много тежка битка. Това ще бъде може би най-сериозното препиятствие до сега за Reigns от както е шампион. Нека да не забравяме, че той победи Brock Lesnar. Всички сме запознати и с Kevin Owens. Побеждавал е кого ли не и е правил какви ли не брутални неща. "The Prizefighter" се качва по стоманените стълби и влиза в ринга. Owens прави taunt-а си. Reigns държи титлата си и го чака в своя ъгъл. Kevin застава точно срещу него и сочи към титлата, като му казва, че след мача им тя ще бъде на неговото рамо. Roman отвръща с лек присмех от казаното. Съдията застава между двамата, за да блокира всякакви действия преди началния гонг. Owens застава в своя ъгъл и изчаква началото на мача.

Dimarata, Rainmaker, The Pharaoh and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty30/8/2023, 10:52

НАЧАЛО!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty30/8/2023, 13:00

ГЛАВНИЯТ МАЧ СТАРТИРА! ROMAN REIGNS СРЕЩУ KEVIN OWENS ЗА БЕЗСПОРНАТА ТИТЛА! ДВАМА НЕВЕРОЯТНИ АТЛЕТИ ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ НА РИНГА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! ТОВА ЩЕ БЪДЕ ГОЛЯМО ЗРЕЛИЩЕ, УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА! ДВУБОЙ, КОЙТО НЕ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ПРОПУСНЕТЕ ЗА НИЩО НА СВЕТА! Reigns и Owens са по ъглите си към момента, а Paul Heyman казва последни думи на своя клиент преди шампиона и претендента да се вкопчат в битка за надмощие. Двамата кечисти не отлепят поглед един от друг, докато ние очакваме един от двамата да направи първата крачка към същинското начало на мача. Публиката също изглежда нетърпелива, което ясно личи по скандиранията от тяхна страна. Изминава още малко време и… Roman Reigns се втурва към опонента си, изненадвайки го с поредица от юмруци по главата. Owens бе спипан неподготвен, но за негов късмет е до въжетата, което го спасява в този момент. Офанзивата на Reigns продължи само 3 секунди, след което последва намеса от рефера на двубой, който застана като преграда между двамата бойци. “The Head of the Table” обаче изглежда няма намерение да спира, тъй като повторно се втурва към Kevin Owens. Преди да го удари по какъвто и да е начин, Roman Reigns издърпва Owens до средата на бойното поле, за да е далеч той от въжетата, но в същия момент отнася коляно в стомаха. След това Owens избутва Reigns към ъгъла му, където Reigns се обляга на обтегачите. Paul Heyman пак започва да говори нещо на Roman Reigns, който се обръща веднъж към мениджъра си и след това се насочва към Owens. Двамата се вкопчват в средата на ринга, където един ще надделее. И Reigns, и Owens притежават физика, която ще им бъде от полза по време на мача. Но нека видим кой ще вземе надмощието в този момент! Roman Reigns се опитва да освободи едната си ръка, но засега не му се получава… Заради това Reigns използва десния си крак и изритва Owens в корема, слагайки край на битката за надделяване. Сега “The Tribal Chief” хваща и засилва Owens към въжетата, за които обаче “The Prizefighter” се хваща и спира. Канадецът се застоява само за миг, след което тръгва Roman Reigns, но устрема му бива спрян с Shoulder Block от страна на Безспорния шампион. Сега Roman Reigns подхваща атака със серия от тупаници по главата на Kevin Owens и продължава докато го притисне до въжетата. След това Reigns се обръща и тръгва към противоположните въжета, за да набере още повече скорост. “The Head of the Table” тича към Owens и сега му забива Clothesline… След който обаче не само Owens, а и Reigns също се озовава извън ринга. Самоанецът успешно заби удара, но не успя да се хване за въжетата и да се спре, поради което се оказа зад тях. Roman Reigns се изправи няколко секунди преди Kevin Owens, който е на едното си коляно в момента и му трябва още малко време. Обаче Безспорният шампион изглежда няма да му остави това време, а ще атакува отново. Reigns без да се бави изритва в бъбреците Owens, който пак ляга на пода след ритника. Това беше много силен ритник, а болката е изписана на лицето на претендента за титлата. “The Head of the Table” повтаря същото действие още веднъж, след което изправя Owens и го качва на ринга, за да може след това да се качи и той. Ето че двамата мъже отново са в пределите на бойното поле и сега Reigns прави първия опит за туш в двубоя: 1………. Изритване от Kevin Owens, дами и господа! Roman Reigns се изправя моментално след опита за туш и започва да кръжи около трупа на канадеца Owens. След като прави няколко обиколки около него без да предприема никакви действия, Reigns се спира до главата на Kevin Owens и го поставя в седнало положение, за да му приложи след това Headlock. “The Tribal Chief” приложи захвата успешно, но веднага след това Kevin Owens тръгна да се изправя, а Reigns усеща как изпуска контрола от ръцете си. Настойчивите опити на Owens наистина дадоха резултат и той даже успя да се обърне с лице към Reigns, макар че все още самоанеца го държи. Това обаче дава възможност на Kevin Owens да започне да го удря с юмруци по коремната област. Не след дълго Reigns отпуска захвата и Owens му забожда силен юмрук в лицето и го събаря на тепиха. Целият план на Roman Reigns се обърка още щом приложи Headlock, защото той не даде очаквания резултат, а даже напротив. “The Prizefighter” отива при Roman Reigns, докато той още лежи на земята, и започва да го налага по муцуната с бързи удари. Няколко секунди по-късно Owens спира и се изправя и застава в най-близкия ъгъл. Reigns също започва да се изправя от земята, а Owens ще му позволи да направи това без да го безпокои. Все още участниците са със свежи сили и поради тази причина Reigns успя бързо да стъпи на краката си. Kevin Owens изчака достатъчно и сега се втурва към Reigns, но отнася мощен удар в ченето. “The Prizefighter” залита назад, а Roman Reigns прибавя един удар и с лакът. След това Reigns хваща Owens и му забива Short-Arm Clothesline, с който го сваля на тепиха. Добър удар от страна на Roman Reigns, но нека видим как ще продължи оттук нататък… “The Head of the Table” застава пред Kevin Owens, който лека-полека се опитва да се изправи като поставя ръце на екипа на Reigns. Самоанецът го наблюдава няколко секунди, след което го хваща и прави Suplex в средата на ринга:

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc8o54o8OTBldBbA8hB9yGCFzblQHRoRmrgif_oI82w7MxyMazTXtYiVf61MdgwSD2FF4EESqDLA9GvNgNXI3nLCKSwdP4jvrkm3aPkK2o8nD6JBXZ-qh2LdaZEFhvQCaGmj_zfukB7CTREwDw1aeIkY=w320-h180-s-no?authuser=0

Още едно добро изпълнение от Roman Reigns, който веднага се обръща и приковава раменете на Kevin Owens. Имаме опит за туш от страна на Безспорния шампион! Реферът започва да отброява…

Scroller, Rainmaker and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty30/8/2023, 13:03

Страхотно изпълнение от Роман Рейнс, но имаме повдигане от Кевин! Продължаваме!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty30/8/2023, 14:55

Шампионът имаше предимство в по-голямата част и този Suplex бе направен като по учебник. Само че не е достатъчен, за да сломи бившия двукратен Световен шампион. Roman е напълно наясно, че трудно ще победи Kevin Owens. Предизвикателството пред него е доста трудно, но той го е знаел още, когато спечели мелето, че добере ли се до Световната титла - нещата ще се осложнят и всеки ще го дебне, само че той обедини две Световни титли и в момента, той е главният шампион и е намушка на всеки. Опонентът му въобще не е лесен за побеждаване. Kevin Owens знае всякакви трикове. През годините е показвал, че може по всякакви начини да спечели и най-трудния си мач. Reigns отива до Kevin като се опитва да замахне с удар, докато канадецът лежи на пода. Owens от своя страна успява да блокира опита му за юмрук и веднага става на крака, но бива изритан в корема и засилен в ъгъла. Kevin се свлича бавно на пода, облегнат на обтегачите, а Roman отива там и забива ботуша си в лицето на "The Prizefighter". Heyman крещи на Reigns да продължава в същия дух. Никаква милост за Kevin Owens. Owens и Reigns пропуснаха go-home шоуто, но в последното за тях, те се срещнаха на ринга, като дори се стигна до физическа саморазправа, в която Kevin Owens взе надмощие и дори разби масата с тялото на шампиона. Да, Roman прави най-силната си година, но изглежда, че точно Kevin Owens може да бъде неговият най-труден опонент за сега от както спечели Световната титла. Нищо че в първите минути Roman Reigns има надмощие. Kevin чака този момент четири години и сега най-после има възможността да си върне това, което загуби от своя враг - Okada. "The Tribal Chief" оставя Owens по нареждане на съдията, а след това бива предупреден. Припомня ви, че при дисквалификация или загуба с отброяване, Roman няма да загуби титлата. Kevin Owens ще трябва да го тушира или да го накара да се предаде. Шампионът отново се насочва към претендент номер едно за титлата... И ПОЛУЧАВА УДАР С ЛАКЪТ В ГЛАВАТА! Roman прави крачки назад и след това се обръща към Owens който го изблъсква с рамо. Reigns се свлича извън ринга и на момента получава инструкции от Paul Heyman. Остана шокиран Heyman от реакцията на Kevin Owens. Шампионът веднага се връща на бойното поле. Двамата с Kevin влизат в схватка, в която канадецът надвива шампиона и го хваща в headlock. Owens го събаря на пода и му стиска главата, колкото се може по-силно. Reigns обаче намира начин да се освободи от лапите на своя опонент. Kevin пък замахва с удар в главата и след това се опитва да направи Suplex, само че шампиона отново показва, че няма да даде шанс на опонента си да вземе превеса. "The Prizefighter" пуска противника си и отнася мощен саблен удар. След което се изправя на момента, а Reigns на момента го поваля отново. Канадецът не е толкова изморен и намира начин да се изправи, само че този път малко по-бавно. Шампиона се опитва да го качи на раменете си за Samoan Drop, но... KEVIN OWENS СЕ ИЗМЪКВА, САМО ЧЕ ROMAN ОПИТВА ДА ЗАБИЕ РИТНИК В ТИЛА МУ, НО OWENS ГО ИЗРИТВА В ДРУГИЯ КРАК И СЛЕД ТОВА ЗАКОВАВА...

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens 3Iwe299

DDT!

DDT ОТ OWENS. ХВАНА ШАМПИОНА НЕПОДГОТВЕН И СЕГА ИМАМЕ ПЪРВИ ОПИТ ЗА ТУШ ОТ KEVIN OWENS: ЕДНОООООООО.... ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...

Yuliyan, Rainmaker, The Pharaoh and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty30/8/2023, 15:00

Отлично ДДТ, но не е достатъчно! Повдигане!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty1/9/2023, 14:21

Мачът за Безспорната титла продължава, а изглежда Roman Reigns ще прекара още няколко секунди, лежейки на земята, защото DDT-то на Owens беше наистина уникално. Главата на Reigns се заби по много неприятен начин в земята, а той още стои с ръце поставени на главата, което ясно показва че изпитва болка. Претендентът за Безспорната титла сега хваща за косата Roman Reigns и започва да го изправя, защото изглежда няма намерение да го чака да направи това самостоятелно. “The Head of the Table” изобщо не се съпротивлява към момента и оставя всичко в ръцете на опонента си Kevin Owens. Канадецът сега запраща Reigns към един от ъглите на ринга, след което отива до него и започва да го налага с ритници по горната част на тялото. Точните ритници правят така че Reigns да се свлича на земята, но Owens пак го повдига и подхваща нова серия. “The Prizefighter” този път поваля Roman Reigns и се отдалечава от него, придвижвайки се до противоположния ъгъл. Самоанецът не е в никак приятна позиция и може да пострада. Kevin Owens посочва с двете си ръце своята жертва, след което се втурва към него и му забива-а-а-а… CANNONBALL, НО ROMAN REIGNS СЕ ОТМЕСТВА И OWENS СЕ ЗАБИВА В ОБТЕГАЧИТЕ! НАВРЕМЕННА РЕАКЦИЯ ОТ “THE TRIBAL CHIEF”! Roman Reigns реагира добре и се отдръпна встрани в точния момент. Owens видя това, но вече беше твърде късно да се спре. Шампионът сега се изправя и издърпва тялото на Owens, за да опита туш в средата на бойното поле: 1……….. И пак имаме повдигане в двубоя, дами и господа! Бих казал напълно очаквано от страна на Owens, който сега се търкулва до въжетата. “The Head of the Table” се изправя моментално и се насочва към Kevin Owens. Той пристига бързо до него и Reigns слиза от ринга, след което нанася няколко юмрука по лежащия на ръба на ринга Kevin Owens. Ударите попаднаха право в гърдите на Owens, а сега Reigns го поставя в позиция, в която главата му да виси от ръба на тепиха. Самоанецът прави няколко крачки назад колкото да се може да набере скорост… Roman Reigns се засилва и забива голямата си обувка в главата на Owens. Канадецът отнесе брутален ритник, но сега ще има още последствията за него, защото Roman Reigns се връща в пределите на четириъгълния ринг. Докато минаваше покрай Paul Heyman, Roman Reigns получи някакви съвети от мениджъра си и след това се качи на ринга. “The Head of the Table” изправя Owens сега и му забожда Uppercut в лицето, след което го хваща и засилва към стоманения кол… На който Kevin Owens си нанизва дясното рамо и се озовава пак на ръба на ринга както преди малко. Owens обаче не се задържа там, а слиза от ринга, за да бъде последван веднага от Roman Reigns. Самоанецът отива при Kevin Owens, но веднага бива избутан от Owens към барикадата. Reigns си удари гърба, обаче повторно тръгва към Owens… “The Prizefighter” пак действа по-бързо от своя съперник и го изритва в корема, след което го хваща и тръгва да засилва към стоманените стълби… Ролите обаче се разменят, тъй като Roman Reigns се спира и засилва Owens от своя страна… KEVIN OWENS СЕ НАНИЗВА УЖАСНО НА СТОМАНЕНИТЕ СТЪЛБИ И ПАДА НА ЗЕМЯТА:

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc8UtcXEgt8yaKAoDeWXMM1trCQgBfH_zomkEOHXU7mqkNBXvogpSHj7ORqHelCbrrmsir1NPI5xfOLV_0ro8u2Fw1KU-ACUD3NynN50mV1xPU9ryVlCxP-ic7i-zUp-Lxk0TEX8ZRXJJW-kUtXXLi5L=w320-h180-s-no?authuser=0

ДОБРА РАБОТА ОТ ROMAN REIGNS, КОЙТО НЕ ПОЗВОЛИ ДА ИЗПУСНЕ КОНТРОЛА ИЗЦЯЛО ОТ РЪЦЕ! KEVIN OWENS СЕРИОЗНО СЕ НАРАНИ ПРИ СБЛЪСЪКА СЪС СТОМАНЕНИТЕ СТЪЛБИ И СЕ СТРОПОЛИ НА ЗЕМЯТА, А ROMAN REIGNS Е МНОГО ДОВОЛЕН ОТ НАПРАВЕНОТО! Шампионът не обръща никакво внимание на освиркванията от страна на феновете в момента, а просто уверено крачи към трупа на Owens. Междувременно, съдията стигна до 4, което накара Roman Reigns да се качи и веднага да слезе от ринга, за да може да прекрати отброяването. “The Head of the Table” се връща при Kevin Owens и го изправя внимателно от земята. Двамата мъже са в близост до стоманените стълби, което не е никак безопасно, особено за Kevin Owens. Roman Reigns го държи за главата с двете си ръце, а след това забива главата му в стълбите:

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens AIL4fc9HLbsFbzBJ7d0XrZcoHETYKpvQWMj8SX2AQSGhCdfkpnZn3sb3Ml0e-obhCuliWkkjDDsGOx8K_WVbtAVzp5rDBPis8AhsAAhCSmJyWK0LNl6VNDbBVFKHZa0qhXcvNPx5fjX6r6Qnm-9o_QtfS2_Q=w320-h180-s-no?authuser=0

За миг изглеждаше така сякаш Kevin Owens ще се задържи на краката си, но впоследствие той загуби баланс и падна на земята. След този удар Owens със сигурност видя звездички. Roman Reigns изправя Kevin Owens и го качва на ринга, а след това Reigns също се качва. Да видим как ще продължи двубоя, дами и господа…

Scroller and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty3/9/2023, 22:26

Срещата продължава, дами и господа. Безспорния шампион за сега има надмощие над своя опонент - Kevin Owens. Да видим до къде ще продължат нещата. Reigns забива ритник в ребрата на опонента си.  На "The Tribal Chief" му е пределно ясно, че тук грешки не бива да се допускат. Двамата оглавяват най-голямото лятно събитие и малко или много очакванията за много силен мач са големи. Kevin Owens седи на пода, лежейки след побоя от шампиона. Roman от своя страна продължава да забива stomp-ове по тялото на претендента. Owens не успява да обърне нещата в своя полза. Roman пък решава да му повдигне главата и забива юмрук в черепа. Канадецът за сега може да търпи, но не се знае до кога. Roman Reigns действа бавно, но славно. Той не иска да прибързва толкова, само че опонента му е от тоя тип, в който обичат да правят неприятни изненади. Roman го изправя на крака и опитва да му направи Samoan Drop. Kevin пък успява да се измъкне от лапите му, но отнася удар с лакът от шампиона. Kevin тръгва към обтегачите, като "The Head Of The Table" го качва там и ще се опита да му направи Superplex. OWENS ОБАЧЕ УСПЯВА ДА ГО ИЗБУТА ОТ ТАМ! REIGNS ПАДА НА ПОДА, А KEVIN ЗАЕМА ПОЗИЦИЯ ДА ОТСКОЧИ... ОПИТ ЗА SENTON BOMB... ROMAN REIGNS REVERS-НА С КОЛЕНАТА СИ И KEVIN СЕ ЗАБИ В ТЯХ, САМО ЧЕ ОСТАВА НА КРАКА, А ШАМПИОНА ГО ИЗДЕБВА И ЗАБИВА BIG BOOT! Едва не му откъсна главата. Kevin лежи на тепиха, беше на косъм от това да се върне в мача, но Безспорния шампион показа защо за отрицателно време обедини двете Световни титли и покори Brock Lesnar на голямата сцена. Не позволи на Kevin да се завърне в мача и ще продължи със своята акция. Owens започва да се изправя на крака, а Roman беше в ъгъла, изчаквайки го за Superman Punch... OWENS СЕ ОБРЪЩА С ЛИЦЕ КЪМ ШАМПИОНА И ИМАМЕ ОПИ ЗА SUPERMAN PUNCH, НО "THE PRIZEFIGHTER" ЗАБИВА SUPER KICK, ROMAN ПАДА НА ТЕПИХА, А KEVIN OWENS СЕ КАЧВА НА ВЪЖЕТАТА... О, ДА! FROG SPLASH BY OWENS! VIVA LA RAZAAA! ИМАМЕ ДИРЕКТЕН ОПИТ ЗА ТУШ: 1........ 2......... ТР... НЕЕЕЕЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ! ПОВДИГАНЕ НА ДВЕ И ПОЛОВИНА! Ето точно за тези неприятни изненади говорихме. Roman Reigns не очакваше, че ще бъде блокиран и после ще получи тази комбинация. Kevin покачи нивото на мача много рязко. Публиката издивява, защото знае че от тук насетне следва най-интересното. Kevin започва да дебне опонента си. Roman се изправя и имаме опит за Stunner, но ROMAN БЛОКИРА, ТОЙ ИЗБУТВА KEVIN НАЗАД И ЗАБИВА SUPERMAN PUNCH! Само че Reigns няма сила да опита туш и явно не е имал такива намерения. Owens лежи като пострелян в средата на ринга, а "The Head Of The Table" отива в ъгъла. Явно вече му е писнало и иска да сложи край на мъките на противника си. ROMAN ИЗРЕВАВА МОЩНО ПОД БУРНИТЕ ОСВИРКВАНИЯ, А СЛЕД ТОВА KEVIN OWENS СЕ ИЗПРАВЯ И ROMAN СЕ ОПИТВА ДА ГО ПОМЕТЕ ЧРЕЗ SPEAR... НЕ, KEVIN БЛОКИРА! РИТНИК В ТИЛА, СЛЕД ТОВА KEVIN OWENS ЗАБИВА МОЩЕН CHOP И СЕ ОПИТВА ДА НАПРАВИ POP-UP POWERBOMB, НО ИМАМЕ НОВ SUPERMAN PUNCH! OWENS Е ЗАШЕМЕТЕН, А ROMAN REIGNS СЕ ЗАСИЛВА ОТ ВЪЖЕТАТА И ЗАБИВА SPEAAAAAAAAAAAAR! SPEAR BY REIGNS! SPEAAAAAR! ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ! ЕДНООООО... ДВЕЕЕЕЕ.... НЕЕЕЕ! СЪДИЯТА БЕ ИЗДЪРПАН! СЪДИЯТА БЕ ИЗДЪРПАН ОТ... MJF! OH MY GOOOOOOD! MJF IS HERE! НАСКОРО С ОУЕНС КАЗАХА, ЧЕ СА ДОБЪР ТАНДЕМ И ЧЕ МНОГО СИ ПРИЛИЧАТ, А СЕГА ТОЙ Е ТУК И СПАСИ ЗАДНИКА НА КЕВИН ОУЕНС! REIGNS НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА НА ОЧИТЕ СИ! СЪДИЯТА БЕ УДАРЕН И НЯМА КАКВО ДА НАПРАВИ! MJF ОТИВА НА APRON-А, А KEVIN OWENS ЗАБИВА STUNNER НА РАЗСЕНИЯ REIGNS! Само че няма съдия. Owens все пак опитва туш. ЕДНООО... ДВЕЕЕ... ТРИ... Няма кой да отброява. MJF ДАВА ЗОР НА ДРУГ СЪДИЯТА ДА ДОЙДЕ! Kevin отказва туша и изправя Reigns като казва на MJF да го държи. OWENS СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ТЯХ, НО ШАМПИОНА СЕ ОТМЕСТИ! OWENS БУТНА MJF, КОЙТО НЕ ПОСТРАДА ТОЛКОВА. Той дори успява да се изправи бързо и бърка под ринга. ROMAN СЕ ОПИТВА ДА ЗАБИЕ ОТНОВО SUPERMAN PUNCH, НО KEVIN СЕ ИЗМЕСТИ, A MJF... MJF УДРЯ REIGNS СЪС СТОЛА ПРАВО В ЧЕРЕПА! НАПРАВО МУ РАЗКАЗА ИГРАТА! ROMAN Е ЗАШЕМЕТЕН, НО СЕ ПОДНАСЯ КЪМ KEVIN OWENS...

ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens FLHN9Jt

POP-UP POWERBOOOOOMB!!

POP-UP POWERBOMB ОТ OWENS! REIGNS БЕШЕ ПРЕЦАКАН ОТ MJF И OWENS! KEVIN БЕ СПАСЕН ОТ СВОЯ ПРИЯТЕЛ И ДОРИ МУ ПОМОГНА МОЖЕ БИ ДА СПЕЧЕЛИ! СЪДИЯТА СЕ СВЕСТИ И СЕ КАЧВА НА РИНГА, ТОЙ ВЪОБЩЕ НЕ ПОДОЗИРА КАКВО СЕ СЛУЧИ! ИМАМЕ ДИРЕКТЕН ОПИТ ЗА ТУШ! ЕДНООООО.... ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... ИМАМЕ ЛИ ТРИ? УСПЯВА ЛИ OWENS ДА СТАНЕ ШАМПИОН?

The Pharaoh харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens   ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Kevin Owens (c) vs. MJF
» Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???
» 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship > Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
» 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista
» 5. 'Battle of the Baddest' MMA match for the TNW Mixed Martial Arts Heavyweight Championship: Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2023 :: SUMMER SCREAM 2023-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: