Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty23/7/2023, 18:43

1 Roman Reigns
2. Jeff Hardy
3. Kevin Owens
4. ???
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty24/7/2023, 10:56


Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? AIL4fc-zdkH3_usOUJ58VsY9Z4MAU3eZ1kg7HaSRHllrxxqmbh8JeopscWkWeF4gyfBpj92EsiEb7l4BQpid0c6s_H7FQOA6_Gab1FNoeSQBIfNAQOIbvZRGo6gOZjZS52IkXbBBrkMnw8qda3uhnXD-jzJc=w320-h180-s-no?authuser=0 Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? AIL4fc92hCXHwQoiiQT9mNC9YvUi2wCh0HfeN5L4Zo0SPzu5aZIFeEyAgyK7mH7DG6Ew_sAGeO59J08GrG-hEwBLcQsGbJsPs0rB6HkS2sAvy0bqpxJ7VtB5qgRMDGr3z_3PJxx2fecQoPeB8LFaSkF40U1F=w320-h180-s-no?authuser=0

Дами и господа, надявам се, че сте готови за зрелище! Настъпи моментът за главния мач на Rampage SuperShow, а той със сигурност ще бъде уникален! Първият участник е TNW Undisputed Heavyweight Champion Roman Reigns, който се появи току-що заедно със своите хора. Самоанецът ще си партнира с Jeff Hardy тази вечер и срещу себе си ще имат Kevin Owens и още един кечист, който обаче за момента не се знае кой е. Owens направи своето завръщане миналата седмица и заяви, че иска да се докопа до титлата на “The Tribal Chief” Roman Reigns. Безспорният шампион на компанията сега вдига своята титла, а същото нещо правят и братовчедите му The Usos, които вдигат техните титли. Reigns ще има съотборник тази вечер, но в неговия ъгъл ще бъдат още братовчедите му и Paul Heyman. Опонентите му трябва да бъдат много внимателни, защото тези хора са опасни и могат да повлияят на мача по всяко време. Yuji Nagata и Rusev вече си изпатиха точно от тях. Roman Reigns дава титлата си на Paul Heyman, след което всички заедно се насочват към четириъгълния ринг, където ще се разрази екшъна след броени минути. Феновете с нетърпение очакват началния гонг, защото в главния мач ще участват големи звезди, които гарантират шоу. “The Head of the Table” е фокусиран върху предстоящия отборен мач и задължително ще иска победа над Kevin Owens. Безспорният шампион, The Usos и Paul Heyman сега се качват на ринга, където титлите отново биват вдигнати във въздуха. Първият участник вече зае своето място, уважаеми дами и господа. Очакваме останалите трима…

VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty26/7/2023, 16:18



Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? AIL4fc92lvPla20x-UY3aSTipEm0hflajCByomysZnOX04EZjilt1rQYGNfTIyaPZzUv5_cbcN9pORVcYeJOChcMrhA7Pyp0G4RwzO_OSM3-yPAiwGzGbcwuKvtfR1PMl3DpTKKkIrl7-YPNOKXLiLLoZa5u=w370-h208-s-no?authuser=1 Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? AIL4fc9n2aNfHdzlv27O8F-Ux6ig7w8FnM-oYaTq4ZlSw07RU_5XVPZMd5FNmur2AsOUsZwUvlox2oykmT50283VWnoTLtwu__CRoLiTS9o6fP3Ikaiu_8Fi4q5VQuUe1PRAVeapgC1oZOBO_xoX5SKk_OR_=w370-h208-s-no?authuser=1

Joey Styles: Добре дошли обратно с нашият Main Event за Rampage Supershow! След рекламната пауза и появата на TNW Undisputed Heavyweight Champion Of The World Roman Reigns виждаме и партньора, а именно The Charismatic Enigma и TNW Global Champion - Jeff Hardy! След миналата седмица стана ясно и кой ще бъде опонентът на Hardy на предстоящия платен турнир - Summer Scream 2023! The Extreme Enigma ще изправи срещу Maxwell Jacob Freedman, след като миналата седмица MJF победи The Big Show в мач за number one contender за TNW Global Championship! Hardy трябва много да внимава с тънките и мръсни игри и стратегии на MFJ! Видяхме колко изобретателен и коварен може да е претендента за Global титлата. Тази вечер можем да станем свидетели на едно малко показно, защото Jeff Hardy и Roman Reigns ще се изправят срещу Kevin Owens и мистериозен партньор по избор на Owens Кой ли ще бъде този партньор, обаче? Дали няма да бъде именно MJF?  Виждаме, че Jeff вече също е на ринга и се поздравява  с лицето на TNW! Шампионското дуо си разменят няколко думи, а след това Jeff заема своя ъгъл и очаква появата на двамата опоненти, който ще се изправят срещу отбора на Jeff Hardy и Roman Reigns! Останете с нас драги зрители!  

FreeRiver, The Pharaoh, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty30/7/2023, 09:17

Kevin Owens е на рампата, гледайки към шампионите на TNW, които го очакват на ринга. Оуенс изглежда леко притеснен. Дали ще се получи новосформирания отбор между него и MJF? Ще използват ли някаква тактика? И изобщо дали MJF ще се появи? Да, Максуел е способен на всичко, така че нищо не трябва да ни учудва! Миговете на притеснение за Оуенс обаче спират, когато в залата гръмва...



- And his tag team partner, from Plainview, New York,
he weights 216 lb..."The Salt of The Earth",
Maxwell Jacob Friedman - M...J...F!

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? IJibgoO

О, да! Ето го и него! Най-нахалният, най-долният, най-лицемерният, но и в същото това време огромен талант. Негово величество - Maxwell Jacob Friedman. Моментално след гръмването на музиката на младия кечист, публиката започва да го освирква както подобава. Той се показва в началото на entrance stage-a, където разперва ръце встрани и пуска една широка усмивка на лице. Публиката го ненавижда, но сега той има други неща върху, които да се съсредоточи. Страхотен Tag Team сблъсък предстои само след броени минути. По-рано днес MJF бе прекъснат от Global шампиона на TNW срещу когото ще се изправи само след няколко седмици. Максуел си позволи да обиди Jeff и цялата фамилия Hardy като цяло, но Джеф не му остана длъжен и излезе за да спре навреме неговото шоу. Нещата са нажежени достатъчно, Оуенс от своя страна има вземане даване с Роман Рейнс като всичко изглежда, че ще се стигне в сблъсък за Undisputed Heavyweight Championship на най-голямото лятно кеч събитие за годината - Summer Scream. Дали ще видим добра работа в екип в двата лагера или взаимоотношенията помежду им ще рухнат за части от секундата? Ще разберем само след малко!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:


Последната промяна е направена от Geor4 на 30/7/2023, 15:23; мнението е било променяно общо 1 път

The Pharaoh харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty30/7/2023, 09:18

Начало!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty30/7/2023, 22:34

Началото на отборният мач бе дадено! Отборите се разбраха помежду си и първи ще започнат Roman Reigns и Kevin Owens. Двама мъже, които е много вероятно в скоро време да видим в битка за TNW Undisputed Heavyweight Title. Reigns и Owens са по корнерите си, а съотборниците им Jeff Hardy и MJF заеха своите места зад въжетата, където ще трябва да изчакат, докато бъде извършена смяна. Сега Reigns пристъпва първи към Kevin Owens и го притиска в собствения му ъгъл, но само за 3 секунди време, защото после се намесва съдията, за да ги раздели. Безспорният шампион се отдръпва без никакви възражения и се връща отново почти до своя ъгъл. Няколко секунди по-късно Kevin Owens прави уверени крачки към Roman Reigns… Самоанецът обаче подава ръка на Jeff Hardy и двамата се сменят. Неочаквано действие от страна на Безспорния шампион, но той има право да направи това нещо и се възползва. Сега “The Head of the Table” минава през въжетата и застава на корнера, а на негово място влиза TNW Global Champion Jeff Hardy. Направеното от Reigns не се хареса на Kevin Owens, а даже и на съотборника му Maxwell Jacob Friedman. Сега обаче нека се фокусираме върху случващото се между Hardy и Owens… Двамата току-що се вкопчиха в битка за надмощие в центъра на бойното поле. От тази битка, която продължи изключително кратко, победител излиза Kevin Owens, който превъзхожда физически своя опонент. Той първо прави захват около врата на Hardy, след което забива коляното си в корема му и посочва с пръст към Roman Reigns. Самоанецът обаче отвръща единствено с усмивка. Kevin Owens хваща и засилва Jeff Hardy към един от ъглите на ринга, а след това се насочва към него. Hardy се обърна и облегна на обтегачите и сега посреща Owens с високо повдигнати колене, на които Owens се нанизва. Kevin Owens прави крачка назад, а пред Jeff Hardy се открива възможност да нападне точно сега. Той започва да нанася юмруци по главата на Owens, но в един момент Owens успява да избута Hardy и точно тогава да се смени с MJF. Младокът влиза с голямо желание и моментално се втурва към Jeff Hardy и нанася няколко бързи удара, но след това Глобалния шампион поема инициативата и започва още по-бърза серия от юмруци. Той притиска съперника си до въжетата, след което тръгва да го засилва към противоположните въжета, но вместо това MJF засилва Hardy. Maxwell Jacob Friedman изчаква в средата на ринга, а Hardy идва към него… Hardy замахна, но не уцели и заради това продължи пътя си към въжетата. Шампионът още веднъж се засилва и при втория си опит намира целта с точен Low Dropkick в краката на MJF. Младата суперзвезда бе повалена на земята, а Hardy сега отива до ъгъла си, за да се смени с Roman Reigns. Смяната бива бързо извършена и Reigns влиза отново в пределите на четириъгълния ринг. Безспорният шампион отива при MJF и го изправя от земята. Roman Reigns прави 3-4 крачки назад, след което изведнъж се засилва към MJF… Самоанецът отскача от земята, за да забие Superman Punch, но MJF заляга и го избягва. В този момент на ринга влиза Kevin Owens, който понечи да забие Superkick на Roman Reigns, но Безспорния шампион прояви добър рефлекс за да се предпази. ТОЧНО ТОГАВА ОБАЧЕ НА РИНГА ВЛИЗАТ THE USOS И СЕ НАХВЪРЛЯТ НА KEVIN OWENS! ГОНГЪТ Е БИТ! КРАЙ НА ОТБОРНИЯТ МАЧ, ЗАЩОТО ИМАМЕ НАМЕСА! MJF ТРЪГВА ДА ПОМОГНЕ НА СВОЯ СЪОТБОРНИК, НО ROMAN REIGNS ВЕДНАГА ГО ИЗКАРВА ИЗВЪН СМЕТКИТЕ С БРУТАЛЕН SPEAR! СЛЕД ТОВА REIGNS СЕ ОТДРЪПВА В ЕДИН ЪГЪЛ И САМО НАБЛЮДАВА КАК THE USOS СПУКВАТ ОТ БОЙ KEVIN OWENS! JEFF HARDY СЪЩО СТОИ БЕЗУЧАСТЕН КЪМ СЛУЧВАЩОТО СЕ. БЛИЗНАЦИТЕ СЕГА ИЗПРАВЯТ KEVIN OWENS И ЗАЕДНО ГО ИЗХВЪРЛЯТ ИЗВЪН РИНГА! THE USOS СЪЩО СЛИЗАТ, А ВИЖТЕ САМО ДОВОЛНИТЕ ИЗРАЖЕНИЯ НА ЛИЦАТА НА PAUL HEYMAN И ROMAN REIGNS! JIMMY И JEY USO СЕГА ЩЕ ПРИКЛЮЧАТ РАБОТАТА НА OWENS, КОЙТО ЩЕ ПОСТРАДА СЕРИОЗНО! ДВАМАТА ВДИГАТ ВЪВ ВЪЗДУХА OWENS И ТРЪГВАТ НАПРЕД, ЗА ДА ИЗПЪЛНЯТ… DOUBLE POWERBOMB!!!

Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Outside%2BDouble%2BPowerbomb

МАЙЧИЦЕ МИЛА! ТОВА СЪС СИГУРНОСТ Е МНОГО БОЛЕЗНЕНО ЗА KEVIN OWENS! КАНАДЕЦЪТ ОТНЕСЕ ЗДРАВ ПЕРДАХ ТАЗИ ВЕЧЕР, А ОТБОРНИЯ МАЧ ПРИКЛЮЧИ МНОГО БЪРЗО С ПОБЕДА ЗА OWENS И MJF ЧРЕЗ ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ, НО ЕДВА ЛИ ТОВА ГИ ВЪЛНУВА В МОМЕНТА! ROMAN REIGNS И PAUL HEYMAN СЕ ДОБЛИЖАВАТ ДО THE USOS СЕГА И ГИ ПОТУПВАТ ПО РАМЕНАТА! ДАМИ И ГОСПОДА, ТОВА БЕШЕ ОТ ТАЗСЕДМИЧНОТО ИЗДАНИЕ НА RAMPAGE SUPERSHOW…
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???   Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Me: Tag Team Match Roman Reigns and Jeff Hardy vs Kevin Owens and ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens
» 7. Roman Reigns calls out Kevin Owens
» 3. Singles Match > Kevin Owens vs. Cody Rhodes (In-ring promo with Kevin Owens before the match)
» 5. Seth Rollins vs. Roman Reigns vs. Edge vs. Kevin Steen vs. Daniel Bryan vs. Finn Balor - GTS Match
» 8. Half-Hour Show: Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. Roman Reigns & Miro

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 516-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: