Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias

Go down 
+2
Cekoki 3.0
VaskoMetala
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 Empty6/8/2023, 20:50

Elias унищожен от Грамадата, но някак успя да се повдигне! Той го направи за великият либератор! Това е лоялен мениджър, дами и господа, този мъж е готов на всичко, за да се докаже пред канадецът тази вечер. Погледнете изражението на голямата мечка гризли, тя не е на себе си, хванала се е за главата, но не може да промени нищо. Ставаме свидетели на изключително интересен отборен мач, който определено е непредвидим. Сега големият мъж се изправя на крака, стиска здраво юмрук и започва да чака "The Drifter" да се изправи, Сами Зейн е на земята, той все още не може да помогне на мениджърът си, трябва Илайъс да се оправи някак...Китаристът се изправя на крака, а гигантът замахва, ще го уцели ли? Не, Elias се навежда и нанася мощен Падащ Лист, който поваля чудовището на колене! Избухващ ход от Илайъс, как ли ще последва обаче? Кърт Кобейнът на TNW се засилва към "The Giant", който обаче успява да го предвиди, след което го хваща за гърлото! Лоши намерения има бившият Отборен шампион...Той запраща "The Drifter" извън бойната площадка! Става опасно, уважаеми зрители, този отборен мач излиза извън контрол...Сега мечката слиза долу бавно и това дава възможност на мениджърът...

Той се засилва към бившият Елит шампион, след което му забива коремът в ръба на ринга!
Това обаче не е достатъчно за Илайъс, понеже той комбинира със приспивателно извън бойното поле!

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 GtgP9gM ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 SmDipi6

Шоу успява да се измъкне от ходът, като хвърля Elias! Невероятно, след като
прави това, голямото шоу се засилва към него, но се забива в металният кол!

Илайъс вижда, че му се отваря възможност и нанася мощно Коляно в главата на чудовището, което го праща на земята! Съдията е стигнал до осем, Elias трябва да върне бившият шампион на бойното поле! Той го изправя трудно, след което го връща обратно вътре! Имаме опит за туш - едно, две, ще има ли три? Не, Си Ем Пънк се завръща на бойната площадка! Той прекъсва броенето, уважаеми приятели на великият кеч, каква драма, какъв мач! Това е TNW, няма друго място, където да видите толкова много бой! Сега "The Drifter" изкрещява на всички в залата: "Who Wants To Walk With Elias"? След като изрича тези велики думи, той се засилва към големият мъж, но за това свое усилие, Илайъс бива хванат за гърлото и тръшнат в центъра с мощно Задушаващо Тръшване! Силите на гигантът обаче са на привършване и той не може да опита туш...Виждаме, че Зейн и Пънк са в ъглите си и искат смяна! Big Show и Elias пълзят към ъглите си, ще видим ли смяна? Да, на бойното поле влизат великият либератор и най-добрият в света! Двамата започват да си разменят удари в средата, кой ли ще вземе надмощието? Може би ще бъде Си Ем Пънк, той нанася няколко колена на канадецът със сирийски корени, след което го засилва към въжетата и му забива мощен Calf Kick! Едва не му откъсна главата! Това може да бъде достатъчно, за да видим победата - имаме нов опит за туш в тази среща. И това е едно, две, ще стане ли? Неееееееееееее, Сами Зейн успява да се повдигне на две и половина! Каква драма в тази битка! Представете си какво ще бъде между тези двамата на Summer Scream! Велико ще бъде. Сега Punk е ядосан, той изправя либератора, слага го на раменете си и опитва Go To Sleep, ще се получи ли? Не, Сами успява да се измъкне зад гърба му и да му направи Blue Thunder Bomb! Това може да бъде достатъчно - имаме опит за туш. И това е едно, две, ще бъде ли краят? Не, Грамадата се завръща и прекратява броенето! Мениджърът на Zayn вижда случващото се и влиза вътре, след което нанася мощен удар в гърба на мечката! Това ядосва големият човек и той се засилва към "The Drifter", който навежда въжетата. И така голямата мечка гризли пада долу! Сега китаристът бързо отива в ъгълът си и иска смяна, която получава, след като влиза вътре, той изправя "The Voice of the Voiceless" и опитва завършващшят си ход - Drift Away! Ще се получи ли? Не, CM Punk успява да се измъкне...

След което се засилва към въжетата, но вижте какво се случва! Великият либератор го
е хванал за единият крак! Това е достатъчно, за да за привлече вниманието на шампионът...

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 AIL4fc_6YOOvvhHATpKGuDgQ46SxxN2NcUndv4yJEcw-kpV3uc7lL736up8YYJpr-AEoxq0Ri-AZQ7b3d7ucwZXOJ8CzJhWtCEpRCNRIK3E5QHG1_Whf3GRpso4EvZedkL750yGVE_xuMiGtDg2rC_N8WHvmLg=w317-h180-s-no?authuser=0 ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 CmRhPc8

Elias вижда възможността, за да атакува. Той
хваща "The Cult of Personality" и му прави Drift Away!

КАКВА СТРАТЕГИЯ ОТ ТЕЗИ ДВЕ ЛЕГЕНДИ НА TNW! НЯМА ПОВДИГАНЕ! МОЖЕ ДА БРОЙШ ДО 100! Имаме опит за туш в средата на бойното поле, Грамадата е все още на земята, след като беше пратен там от Илайъс! Тушът е върху Европейският шампион - Си Ем Пънк! Имаме едно, имаме две, ще имаме ли и три? Ще запишат ли голяма победа мениджърът Elias и "The Great Liberator" Sami Zayn? Това ли ще е краят?


Последната промяна е направена от VaskoMetala на 7/8/2023, 00:28; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias - Page 2 Empty6/8/2023, 21:12

3!!!
Край!!!
Победа за Sami Zayn and Elias!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
 
ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 3. Singles Match: TNW European Champion CM Punk vs The Big Show (Sami Zayn on announce table)
» 8. Half-Hour Show: Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. Roman Reigns & Miro
» 5. European Championship Match: CM Punk (c) vs. Sami Zayn
» 9. European Championship Match: CM Punk (c) vs. Sami Zayn
» 10. Tag Team Match > Finn Bálor & Sami Zayn vs. Kane & Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 517-
Идете на: