Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias

Go down 
+2
Cekoki 3.0
VaskoMetala
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty30/7/2023, 21:05

1. Sami Zayn
2. Elias
3. CM Punk
4. Big Show
Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty31/7/2023, 21:21


Lillian Garcia: Следващият мач ще бъде отборен и ще е главния двубой за вечерта! Първи излиза, от Montreal, Quebec, Canada, с тегло 96 килограма - Сами Зейн.

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias AIL4fc-bWde_-zc3kFU2mIGX456RNLMWsp9cpnRccUduHDf4So4dqzv-sUfD0J9VW-aXAsJZaNW8qyqdWqHEFREemDyUJLZVI4NPDzLVau9NJdG7wXGf65IRsiF0Bi1pcCQD_uAOsiOMRSa1FK1aZzbJBRCOFw=w317-h180-s-no?authuser=0

Corey Graves: Великият либератор е тук, мамка му! Миналата седмица този човек прекрачи всички граници, които съществуват...Той намеси проблемите на Си Ем Пънк, които има с алкохолът, Европейският шампион се ядоса, излезе на ринга и унищожи мениджъра на либератора...С тези реакции, Punk не само показа, че е алкохолик, той показа, че се и пали изключително лесно! Канадецът трябва да внимава с този мъж, цяло чудо е, че Илайъс ще вземе участие в тази битка, лудият European Champion го подреди здраво...Слава Богу, че най-великият либератор в компанията успя да се измъкне без поражения!
Michael Cole: Естествено, че ще се измъкне, все пак се нарича Великият Либератор, великият стратег на TNW, който винаги е една стъпка пред противникът си! Все още имам съмнения, че кадрите, които видяхме миналата седмица са фалшиви, но кой съм аз, за да се съмнявам в достоверността на нещата, които канадецът със сирийски корени ни показва.
Corey Graves: Не трябва да се съмняваш, Коул, Сами го каза и миналата седмица! Кадрите, които ни показа са му дадени от великият Крис Джерико, който също е от Канада! Колко повече достоверност ти трябва? Вече феновете на TNW няма да гледат по същият начин CM Punk. Това е, целият образ на "Straight edge" кечистът е една лъжа, която шампионът е говорил с години! Добре, че има хора като "The Great Liberator" Sami Zayn, които да ни отворят очите.
Michael Cole: Ще са ми интересни коментарите на "The Best In The World", все още не сме чули коментари от него. Нека обаче сменим темата, защото ни очаква много интересен отборен мач! Съотборникът на Европейският шампион е не кой друг, а самият бивш Елит шампион - Грамадата, който великият либератор познава изключително добре. Това е човекът, който го победи миналата година на Summer Scream!
Corey Graves: Недей да напомняш на хората тези неща...Победата на мечката гризли беше чист късмет, тогава имаше голяма конспирация срещу този човек.

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias AIL4fc8ZNDY9F5OeiS4wizyKPjUVD1FxJ_x26bD8fdY95by0dhlcAQUQXK0CjwT8n7pr0-OBqRPtWoI-illBAoq-n5Xjmn0KJuHLg7Na9-942EPIV8O9r1gvg66zQxgsA1G6BiJXZi2Ag08PTWNZvqflaxCJAQ=w317-h180-s-no?authuser=0

Michael Cole: Щом казваш, Graves. Сега бившият Интерконтинентален шампион застава в близост до бойната площадка и търпеливо изчаква появата на неговия мениджър - "The Drifter" Elias!

Geor4 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki 3.0
New User
New User
Cekoki 3.0


Join date : 02.02.2021
Posts : 18

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty1/8/2023, 22:15


-And his partner and personal manager...
Ladies and Gentelmen, Elias!

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias QxaydCB

КАКВА ХОЛИВУДСКО ПОХОДКА ИМА ТОЗИ ЧОВЕК! САМО КАТО ГО ВИДИТЕ КАК КРАЧИ КЪМ ТОЗИ ДВУБОЙ ВИ СТАВА ЯСНО, ЧЕ НЕ Е СЛУЧАЕН.. МОЖЕ ДА НЕ Е КАТО КИНО АКТЬОР, НО СИ Е ЕДНА ИСТИНСКА РОК ЗВЕЗДА, КОЯТО ТРЯБВА ДА СЕ РАДВАМЕ, ЧЕ Е ПРИ НАС.. КОЙ ИСКА ДА ХОДИ С ИЛАЯС И САМИ ЗЕЙН? Е, АКО СЪДИМ ОТ РЕАКЦИИТЕ НА ФЕНОВЕТЕ ТАЗИ ВЕЧЕР НЕ СА МНОГО ЖЕЛАЕЩИТЕ, НО АЗ ИСКАМ СЪС СИГУРНОСТ! ИНТЕРЕСНО Е, ЧЕ ИЛАЯС Е, ТОЗИ КОЙТО ИЗЛИЗА НА ЧЕТИРИЪГЪЛНИЯТ БОЕН РИНГ! Предишните пъти Elias буквално подгряваше сцената за своя агент, другат и верен приятел Сами Зейн, с който днес за първи път ще си партнират. Илайъс се е доказал, че може да е много добър отборен играч както това важи и за неговият приятел Сами Зейн. Два зли мозъка се обединяват в общото благо, победата! Много ще е интересно. Дали това ще сработи е един доста интересен въпрос, чиийто отговор е крайно любопитен. Миналата седмица Илаяс направи истински концерт в чест на Сами. Повтаряме не просто песен, а цял концерт, който беше впечатляващ. Е, Европейският шампион CM PUNK имаше различно мнение по въпроса. Най-добрият на Света имаше по-различни виждания по темата. Пънк съумя да си отмъсти за всички атаки както вербални, така и физически от Elias. "The Wrestling version of Kurt Cobain" беше меко казано смазан от бой. The European champion мина всякакви граници на нормалното, но Илаяс си го заслужаваше. Сами не се впусна да помага на мениджъра си, виждайки колко ядоса е Пънк и не бих го обвинил. Elias изглежда спокоен и върви към ринга с китара си. Партньорът на Сами вече е на бойния тепих, оставя китарата си, а след това се поздравява със Зейн. Това не е просто здрависване, а започване на изграждане на игрови план. В очакване сме на другите участници, които трябва да излязат.

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias W8RBQ8N

Geor4 and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 372
Age : 32

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty2/8/2023, 22:12


Announcer: И техните опоненти - първо - с ръст 2,20 метра и тегло 220 килограма - голямата мечка гризли ГРАМАДАТААА!

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias 5WrsMlN

Corey Graves: Време е да видим и другите двама в отборната среща. Най-напред се появява мъжът, който доста бива прецакван напоследък. Тази вечер, Грамадата бива сложен в отборен мач. Не го виждаме често в отборни битки, но точно тази вечер се налага той да се съюзи с Екстремиста - известният от ECW CM Punk. Смяташ ли, че мечката ще се разбира добре със жителя на Чикаго??
Michael Cole: Според моето лично мнение - и да, и не. Грамадата действа сам, не му трябват отбори. Разбира се, в миналото не малко пъти сме го виждали в отборни срещи, помним дългия му съюз с червената машина Kane. Тогава двамата бяха царе на двойното задушаващо тръшване. Но като цяло, Грамадата не си пада много по отборите. Днес той има свой партньор, с който ще може да се смени ако бъди много изтощен. Punk също е ветеран, печелил е много титли, бил е и в съюз с Paul Heyman.... абе не е нужно да споменавам всичко. Важното е че гигантът не е изгубил надежди, а си изпълнява стриктно договора, а именно да участва във възложените му срещи!
Corey Graves: Що се отнася до съперниците на мечката и Punk - те не бива да бъдат никак подценявани. Единият обича да си служи с хитри ходове, а другият има едно голямо оръжие, което би могъл да използва в наистина удобен и безопасен момент. Това е неговата КИТАРА! Кънтри певецът Elias обича да разбива китарите си в телата на своите опоненти. Ако направи това с Грамадата, то това ще бъде най-голямото унижение в цялата му кариера като кечист.

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias YwEB3dZ

Michael Cole: Не съм много убеден. Даже се съмнявам, че Грамадата изобщо ще усети този удар с китара. По-скоро Elias ще допусне огромна грешка ако реши да разбие китарата в гиганта. Мечката може да полудее, а полудее ли Грамадата, то става много опасно. Грамадният мъж сега се качва на ринга и надъхва в обичайния си стил феновете, вдигайки височо лапата. Грамадата мисли позитивно. Само го погледнете - той действа все едно нищо негативно преди не се е случило. Сега застава в ъгъла, вперил зверския си поглед в Zayn и кънтри певеца. Преди мачът да започне, обаче, трябва да излезе и екстремиста!

VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty3/8/2023, 00:04

LOOK IN MY EYES, WHAT DO YOU SEE?!





THE CULT OF PERSONALITY.




IT'S TIME FOR MAIN EVENT BABY!!!
THE EUROPEAN CHAMPION OF THE WORLD IS READY FOR FIGHT.


– Please welcome
from Chicago, Illinois, weighting in at 218 lb  THE EUROPEAN CHAMPION OF THE WORLD - C... M... PUNK!


Погледнете, феновете в залата са на крака и очакват с нетърпение техният Европейски шампион. А, ето го и самият него. "The Voice of the Voiceless" се показва на рампата на TNW Rampage Supershow.  TNW Universe не спира да chant-ва (CM PUNK , CM PUNK , CM PUNK) Chicago Made се усмихва на камерата, която е срещу него, забележете само красивият Европейски пояс, как краси кръста на шампиона.

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias NLOm08k

"The Best In The World" оглежда, колко е пълна залата тази вечер, както обикновено, след което, пада върху едно коляно. Той заема традиционната си поза, преди да изрече своят catchphrase. Поглежда, колко е часа и мощно изкрещява...


– IT'S CLOBBERIN' TIME!


А феновете в синхрон с него изричат неговата фраза! О, да! Определено Punk има доста свои фенове тук, тази вечер, където ще бъде в отборен мач за пръв път от много, много време насам. Негов съотборник ще бъде, не кой да е, а бивш Елит шампион - The Big Show. Грамадата вече го чака на ринга, а CM Punk мотивирано изритва напред към камерата, обръща се с гръб и разперва ръце! Punk се обръща отново с лице към рингa и закрачва право към него.


ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias FbKDZdE


CM Punk уверено крачи към ринга, стига до него и се качва на ръба на ринга, като през това време хвърля един бърз поглед на Sami Zayn and Elias,  а след това откача колана от кръста си и се запътва, към един от ъглите на ринга, където прави своят trade mark taunt.


ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias KKxNjlR

"The Cult Of Personality" се качва на сглобките , вдига високо European championship , като в същото време силно изкрещява - BESTTTTT INN THEE WORLDDDDDDD!
CM Punk слиза от сглобките и влиза на бойното поле, където го чака The Big Show с който се споглежда доста странно. Sami Zayn изглежда готов за този мач по двойки, а това, което си мисля аз Corey, e че шампиона ще гледа да се сработи със Грамадата за да може да вземат този главен мач, тази вечер в Orlando Florida. Punk съблича тениската си и предава титлата на съдията, а съдията я прибира на сигурно място. Main Event-a ще започне всеки момент, а какво ли се върти в главата на "Тhe Best In The World" след като, миналата седмица успя да си отмъсти на главният мениджър на Sami Zayn - Elias. Брутален побой отнесе мениджъра. Даже се чудя, как тази вечер е на крака и даже ще бъде съотборник на Sami Zayn. Не знам Corey, но в очите на Sami, виждам малко страх всякаш, все пак той видя доста отблизо, какво се случи с неговият главен мениджър миналата седмица на TNW Rampage SuperShow. Да, прави си, може би това го е стреснало малко, той много добре знае, че не трябва въобще да подценява European champion - CM Punk. The Champion изглежда повече от готов за този Main Event this evening, дано и The Big Show даде всичко от себе си, за да може мача да се развие, както трябва. Нека да не забравяме, че на предстоящият турнир Summer Scream, именно великият либератор Sami Zayn ще има възможността да се изправи за Еuropean championship versus CM Punk. Да, но нека да видим, какво ще се случи тази вечер. Всички са в очакването на гонга...

Geor4, Blue Justice and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty3/8/2023, 06:32

Начало!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty3/8/2023, 21:41

Време тази отборна класика да започне! Два отбора, които за първи път ще работят заедно. Какво ли ще се случи, уважаеми зрители? Нека гледаме, за да разберем! Както виждаме, първи ще започнат Си Ем Пънк и великия либератор Сами Зейн, явно ще видим една малка загрявка за турнира Summer Scream! Двете звезди на TNW обикалят бойната площадка, те подбират моментът си! Какво ще последва?

Двамата се вкопчват един в друг,
схватка, в която обаче либератора...

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias AIL4fc9BZm6PZWgJzqg8DVufBs4K8zPXZeeH_7Q-OpxlnWvzmcwhQJYdfxfxdSfMotSoO0PLdsHR39VmPzXZETc6FPSmmiDDL_6d5WH7sIY08l41k4pxIyVt-kSqxJxCKujsJqRkKLZOCNIB5IIa2zjkdqfuHg=w317-h180-s-no?authuser=0

Надделява и прилага
мощен Захват на Главата!

Бившият Европейски шампион показа, че е в главата на Punk! Кечистът от Чикаго, Илинойс не е същият, откакто канадецът показа кадрите, които великанът Крис Джерико му изпрати...Стратегът ще гледа да приключи бързо с тази среща, тъй като знае кой е съотборникът на Европейският шампион. Това е именно голямата мечка гризли - Big Show, която изгаря от желание да се включи в битката, дали това ще се случи? Ще разберем много скоро! Сега най-добрият в света се мъчи да се измъкне, но великият стратег е заключил здраво захватът си, определено ще му бъде трудно. "The Best In The World" обаче показа защо го наричат така, той се изправя, вдига във въздуха противникът си и му прави Мощно Тръшване! Двамата участници са на земята, а феновете на TNW избухнаха, те са напълно зад CM Punk, те не вярват на филмите, които "The Great Liberator" показва! Критичен момент в двубоят, а сме едва в началото. Невероятно! Сега Zayn and Punk пълзят към ъглите си, където са Илайъс и Грамадата! Това ще бъде интересна схватка, ще видим ли смяна? Дааааааа, на бойното поле влизат Elias и "The World's Largest Athlete"! Щом двамата влизат, Big Show забива мощно Копие, което изкарва всичкият въздух на китаристът...Гигантът не си играе, имаме моментален опит за туш - едно, две, ще има ли три? Не, "The Drifter" успява да постави единият си крак на въжетата! Така се оцелява, дами и господа! Лошото обаче не е преминало, понеже чудовището не е приключило, то хваща за брадата Илайъс, след което го хвърля в единият ъгъл на ринга...Каква демонстрация на мощ, нещо страшно е, уважаеми приятели на великият кеч! След като прави това, Шоу са засилва към мениджърът, като намеренията са му ясни, те са прекратяването на кариерата му. Ще станем ли свидетели на това? Не, музикантът, който е и кечист, успява да се отмести от пътя. И така гиганта се размазва там, това отваря възможност за новият мениджър на Сами да се възползва, той прави точно това, като нанася мощна Подсечка, която попада в десният крак на мечката! Тя е на колене, дами и господа! Сега личният китарист на либератора се засилва към въжетата и нанася Саблен Удар, който поваля големият мъж на земята! Това може да бъде достатъчно, хитростта може да доведе отборът на Сами Зейн и Илайъс до победата! Опитът за туш е факт - едно, две, ще бъде ли достатъчно? Не, грамадният мъж успява да се повдигне! Повдигането беше толкова силно, че го изкара извън пределите на бойното поле...Нечовешка мощ има този звяр...Сега "The Giant" се изправя на крака, а Илайъс е извън бойната площадка и не бърза да влиза отново вътре. Погледнете Фил Брукс, той иска смяна от майсторът на ОМПТО, ще я получи ли? Да, имаме смяна. Вижте само настоящият Европейски шампион, той скача от ръба на ринга и поваля Elias долу, след като прави това, той изкрещява "Best In The World"! Това е запазената му марка, няма как да мине, без да я изкрещи. Публиката е доволна, а Си Ем Пънк вкарва в ринга майсторът на китарата, след като това се случва, Chicago Made се качва на въжетата! Ще видим ли мощният Лакът от въжетата? Шампионът таунтва, след това скача, но се нанизва върху коленете на "The Drifter"! Нова възможност се отваря пред Илайъс, той се изправя на крака, зачаква Пънк да се изправи...

След което се засилва и нанася
мощен Ботуш, който е последван от...

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias AIL4fc8e75VMiyfwdJEu3dLFlg8Jn9J9d8tikbOFRoFKZ7UQoHYVw2kTiTFHG2Cnq60tmdC4Wb-2crHb_Y599lA-WiwPy8JroCYFE8ZfJCULiOpmi4askdSWwj9LJ_3JTPJXDNNFgHMR6M8vFHuvjw2HQUYKJA=w320-h180-s-no?authuser=0

SWINGING NECKBREAKER!

ВПЕЧАТЛЯВАЩО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ МЕНИДЖЪРЪТ! Имаме моментален опит за туш в центъра на бойното поле! Грамадата се опитва да влезе, за да прекъсне броенето, но Sami Zayn го е хванал за краката! Той му пречи, изключително мръсен ход от великият либератор! Тушът е факт - имаме едно, две, ще има ли и три? Ще запише ли "The Drifter" победа за отбора си?

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty3/8/2023, 22:19

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
ПОВДИГАНЕ!!!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty5/8/2023, 10:06

"The Voice of the Voiceless" успява да се повдигне, а мениджъра на Sami Zayn всякаш не може да го повярва. CM Punk бързо стига до ъгъла, където е неговият съотборник Грамадата и прави смяна с него. "The World's Largest Athlete" влиза на ринга и изглежда разярен. Elias се засилва към него, но бива посрещнат с headbut и директно повален на тепиха, но бързо се изправя, а The Big Show го хваща и го хвърля в един от ъглите на ринга, където се започва серия от мощни chopo-ве. Погледнете гърдите на Elias, кърваво червени са от лапите на този гигант. Мили боже, Грамадата не си поплюва наистина. Да определено Corey, The Big Show набра известно надмощие в мача засега. Elias пада, става, мъчи се някак си да се добере до своят ъгъла, където го чака неговият съотборник Sami Zayn, но Грамадата не го оставя да стигне до там. Ето, че отново Elias е в капан Грамадата го е хванал във BEAR HUG! Ще успее ли да се измъкне Еlias? Публиката подкрепя Big Show и скандира (TAP OUT ELIAS, TAP OUT, TAP OUT ELIAS, TAP  OUT!) Ще се предаде ли наистина? Неее, вижте, каква коварна игра от страна на великият либератор Sami Zayn!? Zayn влезе на ринга без да е извършена смяна и направи подсечка на Big Show, така той освободи захвата...Zayn нанася няколко удари на Грамадата, като се възползва от това, че е паднал на тепиха, но ето го и European champion... CM Punk също влиза на ринга без да бъде извършена смяна, като директно се отправя, към Sami Zayn, като му забожда перфектен Roundhouse kick.  Elias веднага забива лакът в лицето на Punk и го премята над въжетата, като остава отново насаме с съотборника му за таз вечерния Main Event - The Big Show. Elias нанася серия от удари по тялото на Грамадата, а на ринга отново се шмугва и "The Great Liberator", като двамата изправят големия атлет и го запращат към въжетата с цел да опитат някаква отборна атака срещу него нооо...

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Double%2BShoulder%2BTackle

Double Shoulder Tackle by The Big Show. "The World's Largest Athlete" изглежда разярен. Грамадата хваща Sami Zayn and Elias, като го притисква в един от ъглите на ринга, а след това им прилага Double Hip Toss. УАУ! Каква сила притежава Грамадата. Метна и двете суперзвезди, като чували с картофи. Sami Zayn пада извън ринга, а CM Punk подава ръка, като дава знак, че иска да влезе на ринга. Big Show и Punk правят tag и на ринга влиза "The Best In The World". Chicago Made беше направил брутална атака на Elias , която той със сигурност не е забравил, както и ние, а сега двете суперзвезди са на един ринг тази вечер. Шампиона на Европа хваща Elias, като му прилага перфектно изпълнен Rolling fireman's carry slam. Ще опита ли туш? Да, опит за туш в средата на ринга... 1, 2 ... Повдигане от страна на Elias. Този Main Event продължава. CM Punk притиска мениджъра на Sami Zayn в един от ъглите на ринга, като се качва на сглобките над него и започва да му забожда 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10... Удара право в черепа на Elias. Punk слиза от сглобките , а Elias  пада на тепиха. Но вижте CM Punk, той е като някоя змия веднага се промъква около Elias, като му заключва Koji Clutch, Koji Clutch! Хватка за предаване дами и господа. Дали ще се предаде? Намират се доста далеч от въжетата... НЕЕЕ! ЕТО ГО! ОТНОВО Sami Zayn спаси своят главен мениджър, като удар European Champion C M PUNK в гърба и захвата бе прекратен. Zayn набързо проверява състоянието на своят съотборник и мениджър Elias, като се опитва да го свести набързо, а CM Punk без да губи никакво време се засилва към Sami Zayn като му забожда страхотен Standing Dropkick. Sami Zayn отново пада извън ринга. Европейският шампион CM Punk хваща Elias за брадата и го оправя, като през това време, докато го изправя му говори нещо в лицето. CM Punk го рита в корема след което, го хваща, вдига го ...

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias DXqFOam

Power bomb. В ръба на ринга и краката на Sami Zayn. Zayn пада пред феновете на TNW , a Elias е зашеметен. CM Punk го хваща, изправя го и го запраща към един от ъглите на ринга след което и самият той веднага се засилва към ъгала в който го изпрати

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias 4r0udsU

Corener Clothesline + One more Clothesline! Красота.  CM Punk набра надмощие в мача и то доста сериозно. European champion се приготвя за един от запазените си ходове, а именно лъкътя от най-горната сглобка, но вижте "The World's Largest Athlete" подава ръката си за смяна, иска да влезе той на ринга. Punk го поглежда, поглежда и лежащият на тепиха Elias и веднага прави смяна със своят съотборник тази вечер. Странно но факт, доста добре се разбират Грамадата и CM Punk тази вечер, като за първи път се сработват доста добре. The Big Show влиза на ринга и самият той ще пробва рискован ход. Мили боже! Това изглежда страшно! Big Show се качва на сглобките, а CM Punk забелязва, че Sami Zayn се е изправил и веднага се заема с това, като влиза на ринга засилва се и с прекрасен Suicide dive прелита точно върху него извън ринга и двете суперзвезди са на земята. Сега всичко е в ръцете на Big Show.  "The World's Largest Athlete" е на сглобките, приготвя се и полита право към сърцето на Elias...

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Diving%2BElbow%2BDrop

Diving Elbow Drop! Big Show го направи вместо CM Punk. А, сега моментален опит за туш от страна на Грамадата. Sami Zayn and CM Punk лежат извън ринга, няма кой да се намеси, дали това ще бъде победа за Грамадата и Европейският шампион? Съдията започва да отброява..1 , 2, 3??

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty5/8/2023, 11:59

Big Show го прегази!
1....2.......3!





НЕЕЕ! КАКВО-О? Elias успява да отлепи едното си рамо от тепиха точно преди 3!

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias   ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Tag Team Match CM Punk and Big Show vs. Sami Zayn and Elias
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 3. Singles Match: TNW European Champion CM Punk vs The Big Show (Sami Zayn on announce table)
» 8. Half-Hour Show: Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. Roman Reigns & Miro
» 5. European Championship Match: CM Punk (c) vs. Sami Zayn
» 9. European Championship Match: CM Punk (c) vs. Sami Zayn
» 10. Tag Team Match > Finn Bálor & Sami Zayn vs. Kane & Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 517-
Идете на: