Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table - Page 2 Empty26/6/2023, 11:17

RIC FLAIR БИ БИЛ ГОРД, АКО ВИДИ КАК YUJI NAGATA ПРАВИ ЦИФРАТА 4! Това обаче няма да е достатъчно, за да пречупи Българина! Русев стига до въжетата, след което ги хваща!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table - Page 2 Empty26/6/2023, 11:31

Rusev се измъкна, но Yuji Nagata бе много близо до победата и поради тази причина сега е много изнервен. Той свърши невероятна работа, прилагайки захвата, обаче Rusev все още не е готов да се предаде. Двубоят между двамата продължава, а главен претендент за двете титли все още нямаме. Roman Reigns и неговите хора наблюдават какво ще се случи, обаче сега той прави някакъв знак на The Usos, които се изстрелват към ринга… И НАПАДАТ И ДВАМАТА КЕЧИСТИ ЕДНОВРЕМЕННО! КРАЙ НА МАЧА! СЪДИЯТА НАРЕЖДА ДА БИЯТ ГОНГА, СЛЕД КОЕТО СЕ МАХА ОТ РИНГА, ЗАЩОТО ЗНАЕ ЧЕ ТАМ НЕ Е БЕЗОПАСНО! JIMMY И JEY USO СЕ ЗАЕМАТ СЪОТВЕТНО С YUJI NAGATA И RUSEV И ГИ НАЛАГАТ С ТЕЖКИ ЮМРУЦИ ПО ГЛАВИТЕ! Изведнъж усмивка се появи на лицето на Roman Reigns, както и на неговия мениджър Paul Heyman, който държи титлите на своя клиент. The Usos са част от екипа на Roman Reigns, за да вършат именно подобна работа, когато се наложи. Двамата набързо се погрижиха за Rusev и Nagata, като сега едновременно хващат Rusev и го изправят, след което Jimmy Uso го хваща, а Jey се отдалечава с няколко крачки… SUPERKICK ЗА RUSEV!!! Българинът е на земята, а Jimmy Uso го избутва с краката си извън бойното поле, където обаче все още е Yuji Nagata. Близнаците отива до един от ъглите на ринга, след което се обръщат към Roman Reigns, който единствено им кимва с глава. Yuji Nagata се държи за въжетата и лека-полека се изправя, но това което го очаква никак няма да му допадне. The Usos търпеливо изчакват Nagata, който вече почти е на крака. Rusev и Nagata излязоха тук на този ринг, за да определят главен претендент, но ще си останат само с боя, който отнесоха от близнаците. Ето че Nagata вече стъпи на краката си и се обръща към The Usos, които тръгват към него и забиват… DOUBLE SUPERKICK!!!

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table - Page 2 Double%2BSuperkick

ПЪРВО СЕ РАЗПРАВИХА С RUSEV, А СЕГА И С YUJI NAGATA! THE USOS СВЪРШИХА СВОЯТА РАБОТА, А ROMAN REIGNS ИЗГЛЕЖДА МНОГО ДОВОЛЕН! ДАМИ И ГОСПОДА, ПО ВСИЧКО ЛИЧИ ЧЕ ТОВА БЕШЕ ОТ ТАЗСЕДМИЧНОТО ИЗДАНИЕ НА RAMPAGE SUPERSHOW! ТАЗИ ВЕЧЕР ГЛАВЕН ПРЕТЕНДЕНТ НЕ БЕШЕ ИЗЛЪЧЕН, НО ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ ПРЕЗ ПРЕДСТОЯЩАТА СЕДМИЦА…

Blue Justice and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 5. Half - Hour: Singles Match > Roman Reigns vs. ??? (Hulk Hogan on commentary table)
» ME: Singles Match: Sami Zayn vs. Yuji Nagata (Johnny Mundo on announce table)
» ME: TNW World And Elite Championship Triple Threat Match: Roman Reigns (c) vs Yugi Nagata vs Rusev
» 1. Opening: Singles Match > Tommaso Ciampa vs. Roman Reigns (Jay White on announce table)
» 10. Singles Match: Yuji Nagata vs ???

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 512-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: