Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyПон 19 Юни - 11:32

0. Roman Reigns
1. Yuji Nagata
2. ???

Yuji ще се изправи срещу мистериозен съперник, а победителят в тази среща ще си тръгне с голяма наградата - ще има възможността да се изправи срещу Роман Рейнс за двете титли следващия месец. Рейнс ще следи срещата изкъсо от коментаторската маса.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyВто 20 Юни - 13:25

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table AvKvNF8




THE FOLLOWING CONTEST IS
A MAIN EVENT MATCH FOR CONTENDER N1
FOR THE TNW WORLD & ELITE CHAMPIONSHIPS
AND IT'S SCHEDULED FOR ONE-FALL!!!
INTRODUCING FIRST, FROM
TOGANE, CHIBA, WEIGHING IN 238 LBS,
~THE BLUE JUSTICE~
~NAGATA YUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII~


ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Cz59QJsME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table 8sTQODA


THE HOUR HAS COME!!!...Добре дошли и в черешката на тортата - МЕ-та на Рампейдж Супершоу, Дами и Господа, където само след броени минути лице в лице ще се изправят ''The Blue Justice'' Yuji Nagata и неизвестен противник! И всичко това ще се случи пред очите на Едноличния двоен шампион и гуру на държавата, наречена ТНВ - РОМАН РЕЙНС!!! Точно така! Племенният вожд, както го наричат, ще гледа как великият японец и легенда на тамошния кеч се бие срещу неизвестен опонент, за да заслужи шансове за съдържател и претендент номер 1 за неговото величаво злато!!! Ето че Нагата Юджи излиза смело на рампата, облечен в своята синя тениска на Синьото правосъдие, върху която пише "Неостаряващ герой" и, разбира се - сърдечният ритъм на истински великия такъв! Цялата публика посреща с неконтролируеми овации El Corazon, а той вдига високо ръка, приветствайки ги с козируването си, след което тръгва по дългата рампа към площадката на славата! Поздравява се със стоящите на първия ред, които са жадни да го видят и да му стиснат ръцете, наистина напрежението е голямо, Дами и Господа! Какъв ли ще е този мач и срещу кого ли ще се бие легендарният японец - можем само да гадаем. Факт е, обаче, че само преди часове той изнесе кратък, но много вдъхновителен сегмент зад кулисите, в който изрично изтъкна, че който и да допре рамо до рамо срещу него, тази вечер той ще се докаже и ще удостовери твърдо, че единствен и никой друг е достоен да се бори за царството над двете титли на турнира Mayhem през юли. Сега, дали ще стане или не - знае само един Господ! Нагата, обаче, не се бои от нищо, защото е твърдо ентусиазиран и решен и на невъзможното, за да оправдае наистина високата чест, понастоящем отредена главно на него! Ще го направи за Америка, ще го направи за родината си Япония, но преди всичко - ще го направи единствено за СЕБЕ СИ!!! За своето собствено име, величие и авторитет!!! Ето че вече е близо до ринга и точно преди да се качи на сглобката, застава, за да огледа още един път лудата от екзалтация зала! Когато прави това, веднага скача на ръба на арената, оттам - пъргаво на обтегача горе и отново отправя своя Салют с козируването!!! WHAT AN ATHLETE!!! И слиза вътре, заставайки в центъра на бойното поле, съблича тениската си и се настанява в ъгъла, приготвяйки се да разбере кой е опонентът му!...Не сменяйте канала, фенове, за да видите пред какво изпитание ще изправи съдбата Mr. IWGP!!!

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table CBNobeZME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table 3DPy6M6

Geor4, Dimarata, The Pharaoh and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyПет 23 Юни - 23:57


Ross: Я почакай, това шега ли е? На Юджи Нагата буквално му призля, след като чу тази музика. Тазвечерния опонент на японеца е не кой да е, а БЪЛГАРСКОТО СТРАШИЛИЩЕ - РУСЕВ! Всички по трибуните, както и ние тук сме шокирани от този развой на събитията и това завръщане с гръм и трясък, а не ми се мисли как ще реагира и Роман Рейнс. *Русев излиза на рампата* Ето го и "The Bulgarian Brute", който дори е донесъл българското знаме със себе си и сега започва да го размахва.

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table UbialrB

Graves: A аз като гледам Юджи Нагата, никак не му се иска да е тук. Буквално ще припадне от страх. Той е очаквал да се изправи срещу всеки друг, но не и срещу Русев, който пък очевидно се е прицелил в титлите на Рейнс. За целта обаче трябва да премине през японеца. Сега "The Bulgarian Brute" оставя знамето, качва се на ринга и с Нагата правят обиколка на ринга. Юджи усеща, че съвсем скоро играта много ще загрубее, така че той опитва да избегне всякакъв физически контакт с Русев. Това обаче няма да трае дълго и съм на 100% сигурен, че българина ще се впусне в моментална атака, след като мачът бъде стартиран. Дами и господа, този мач започва след малко - не сменяйте канала и останете с нас, за да проследите главния мач за тази вечер.

Geor4, The Pharaoh, Blue Justice, VaskoMetala and Dikoff харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyСъб 24 Юни - 23:08


ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table AJFCJaVkp_CZwCFVayfOmT3gjT7AEzS_DSgC1Udrc3GMkMa1DDtzK3zUsyaK4ML0RinVmVp48Wl5tHAPyD0lIg0FTWyYyccCKQS_ulMfWoSv-NyIqs1lWMauRR2uLKYC-3oXU6Lx4mWJlcRvM-Q6XRs8HOAY=w320-h180-s-no?authuser=0

Дами и господа, тази вечер компания тук на коментаторската маса ще ни гостува именно човека, който току-що се появява, а той е не кой да е – това е Световния и Елитен шампион на TNW Роман Рейнс! Разбира се, “The Tribal Chief” не е сам, а е придружаван от своя мениджър Пол Хеймън, както и от братовчедите си Jimmy и Jey Uso. Носителят на титлите ще гледа предстоящия двубой буквално от първия ред и ще разбере след броени минути кой ще стане главен претендент за двете му титли. Двойният шампион бива посрещнат топло, но може да забележим, че този път се придвижва значително по-бързо от предишните пъти. Вероятно няма търпение да заеме своето място, веднага след което и ще се даде начало на мача между Yuji Nagata и Rusev. Главният мач на Rampage SuperShow е с просто невероятен залог, а това гарантира една невероятна битка на бойното поле между двамата атлети, които ще застанат един срещу друг. Роман Рейнс и неговите хора се спуснаха по рампата и сега минават покрай ринга, докато в същото време Рейнс показва титлите си на Nagata и Rusev. Самоанецът заема своето място на стола оставен за него, а Хеймън и The Usos са край него. Шампионът е в пълна безопасност с хора около себе си. Време е мачът за определяне на главен претендент за Световната и Елитната титла да започне…

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyСъб 24 Юни - 23:10

START!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyНед 25 Юни - 11:20

Господи! Юджи Нагата срещу "Българския лъв" Русев!!! Това не е истина!!! След толкова години отсъствие - близо 4 от ринга на Тотал Нонстоп - този човек отново се завръща, и то в мач срещу кого! Срещу какъв съперник, само!!! Рейнс се настанява на масата и вади коша с пуканки до Грейвс и Коул, а двамата се приготвят да се схрускат взаимно всеки момент! Ето че гонгът удря трикратно и двубоят е в начален етап!!! Обхождат се един друг изключително бойно, като завършени експерти по бойно изкуство, протягат ръце и крака помежду си, за да се ударят или пък ритнат...И ето че се захващат страхотно в силна преса! Всеки се опитва да надломи другия с физическите си размери, да го избута и т.н. Естествено, Българинът от Пловдив се оказва много по-здрав и с помощта на стоманените си бицепси така го бута, че го събаря по гръб на земята моментално!!! Публиката реве още сега толкова екзалтирано...Нашенецът несъмнено ще се опита да извоюва шанса си за мач за двете злата!!! И точно това и прави! Доближава се до противника си, започва да го обсипва с ритници в средната част на тялото, притискайки го в ъгъла като същинска хлебарка, а после го грабва, засилва го към едната страна на ринга и покосява със Spinning Heel Kick!!! WHAT A POWER THE BG BRUTE HAS GOT!!!...И той реве пронизително, гледайки страшно кръвнишки, а дългите му коси са като истинска грива на саванския Прайд!!! След като поваля Нагата толкова технично, го грабва, заклещва го в ъгъла и му отправя Shoulder Stomps to the corner. Вижте само колко нахъсано и самоотвержено владее изкуството на боя Русев! Nagata Yuji се свива като пашкул, усеща яростно и горчиво болката, която му се излива, но няма избор! И в мига, в който спира с Раменните пържоли, The Russian Tank се отдалечава назад, засилва се за Running Corner Thump, само че бива спрян изведнъж с крак от Нагата! И тогава силният японец го напада с Висок ритник, който олюлява грамадния Русев, но дотолкова, че и да го събори, а след това веднага го заклещва в Kimura Lock! Погледнете как, само, му е оковал ръката, а и част от главата с подбедрицата на подпрения си на платното крак! А The Super Athlete се стреми да се отскубне, викайки също неистово! Само че здравият обсег на The Blue Justice не му позволява да го постигне! Той е изключително, изключително стегнат и непробиваем. Въпреки всичко, на Русев се удава възможността да досегне въжетата със свободната си ръка, която, за щастие, се озовава близко до тях. Захваща ги и така прекратява този захват. Nagata се изправя, гледайки доста раздразнено, и очевидно решава да задейства гаднярското в себе си! Но дава време на The Bulgarian Siege Engine да се съвземе и изправи на крака преди това. И когато се случва, последният поглежда към него и отново се опитва да го нападне, този път - с Machka Kick! Но погледнете как процедира EL CORAZON! Без да се колебае и съвсем хладнокръвно, той улавя протегнатия крак на The Brute, държи му го няколко секунди, оставяйки го да подскача на единия си с цел да се изтощи и загуби тонус, и после го покосява благодарение на

BIG BOOT & EXPLODER OF JUSTICE


ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table 2QvFBBq


Неостаряващият герой на кеча направо ЕКСПЛОДИРА със своето Синьо правосъдие!!! Силни овации от всички зад трибуните!!! Първо - страхотен удар с ботуша, който повали Българското чудовище, последван, пък, от метежния суплекс на Нагата! Рейнс гледа цялата ситуация доста ехидно и коварно! Cover - едно, две и имаме ли победа и награда за Mr. IWGP да се бие за двата трофея на Mayhem?

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyНед 25 Юни - 13:25

Повдигане! Продължаваме!
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyПон 26 Юни - 0:53

Русев се повдигна бързо след този опит за туш от Нагата. Съдията дори не успя да преброи до 2. Юджи Нагата обаче застава над българина и го подпуква с юмруци в главата. "The Bulgarian Brute" опитва да се прикрие с ръце от ожесточените удари на Нагата. Японецът знае, че срещу себе си има страшилище. Той знае, че нещата за него ще приключат, ако позволи на Русев да се развихри. "The Bulgarian Nightmare" едва успява да помръдне Юджи Нагата от себе си и сега се добира до въжетата. Юджи обаче продължава с мощната си офанзива, засипвайки Русев с още удари в главатa. Той се отдалечава на достатъчно разстояние от българина и се засилва, но "The Bulgarian Nightmare" се отдръпва в последната секунда и Нагата се нанизва на сглобките. Това дава възможност за бърза атака от Русев, който се засилва към въжетата, оттласква се от тях И ЗАБОЖДА УБИЙСТВЕН SPINNING HEEL KICK, С КОЙТО ЕДВА НЕ ОБЕЗГЛАВЯВА ЯПОНЕЦА. *Русев се изправя и изкрещява* Чак ме хваща страх, погледни го само. Българинът застава над Юджи и започва да го души, притискайки гърлото му в ринга. Съдията започва да му отброява - 1..........2..........3...........4! Русев спира на 4 и след това задърпва Нагата на ъгъла, при което започва да го засипва с безмилостни Stomp-ове в гърдите. "The Bulgarian Nightmare" е твърдо решен да бъде този, който ще се изправи срещу Роман Рейнс. Русев не се е бил в Total Nonstop Wrestling от 4 години, но въпреки това изобщо не е загубил формата си и дори нещата изглеждат по такъв начин, че ако българина победи тази вечер - той би бил най-сериозния и опасен опонент на Рейнс. Русев се отдалечава на достатъчно разстояние, засилва се с проницателен крясък И ПРЕГАЗВА ЮДЖИ НАГАТА С ТЕЖЕСТТА СИ. Той сега обръща поглед към Рейнс, който започва да осъзнава в каква сериозна ситуация може да изпадне, ако Русев тази вечер победи Юджи Нагата. Българинът продължава да гледа към Роман Рейнс, но изведнъж Нагата се прокрадва и прави Roll-Up. Опит за туш. 1..........2........... - повдигане от Русев. "The Bulgarian Nightmare" се изправя на мига и приспива японеца с мощен Superkick в ченето, а след това го изправя, повдига го И ЗАБОЖДА УБИЙСТВЕН FALLAWAY SLAM!!!

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table YghAPvb

ОПИТ ЗА ТУШ ОТ РУСЕВ! 1.............2............. - ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ КРАЯТ?!

Blue Justice and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 902

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyПон 26 Юни - 1:04

Близо беше до успеха, но не! Имаме повдигане!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table EmptyПон 26 Юни - 10:54

WHAT A FALAWAY SLAM!!! Capacity crowd is pretty insane right now!!! Rusev just destroyed Yuji with that performance!!! Въпреки това, последвалият кавър не беше достатъчен, за да му осигури евентуален мач за двете титли на Mayhem и нещата за The Bulgarian Lion пак се връщат в изходна позиция! Ето защо, както Супер спортистът, така и Синьото правосъдие на Япония започват да замислят нови и все по-пъклени стратегии, с които всеки да сломи своя съперник. Стига да успее да се добере до заветната награда само след около няколко седмици - всеки е съгласен на абсолютно всичко! Русев се доближава до поваления Нагата и се опитва да го хване в Grounded Headlock. Това, горе-долу, му се получава, обаче El Corazon, по едно време, без изобщо да види служебно назначеният рефер, му бърка в очите! That's an eye rake from Nagata! Ето какъв гадняр може да бъде, когато пожелае, наистина! Тогава виждаме, че дезориентираният Руски танк се хваща за зрителните органи, разтривайки ги силно, за да прогледне, но не може и почва да се лута наслуки по ринга...Нагата се възползва от тази му слабост, за да отправи поглед към гледащия все така коварно Рейнс, до когото са двете титли на коментаторската маса, а след това се блъсва във въжетата, оттласква се и забива стремително повдигателно коляно с Kitchen Sink!!! Просто изкърти The Fast Bulgarian Cat, сваляйки го долу! Но вместо да опита туш, прави към публиката своя таунт на козируване още един път, след което се качва горе в ъгъла, където се изправя и скача върху него в Diving Elbowbutt to the Neck! COVER - 1,2....AND NO 3! RUSEV KICKS-OUT AT 2!!! Много здрав е Българският звяр, мамка му, и няма да бъде така лесно пречупен! България е страна, родила едни от най-силните мъже в кеча като великия Дан Колов и Хари Стоев, например, така че може да се каже, че и Александър Русев е един от тях, несъмнено! И той го доказва със силния си дух във всеки един миг от тази среща. Лежи по гръб, възголямото му тяло се движи уморено откъм диафрагмата, стремяща се юнашки да си поеме въздух, но не се предава! Не се отказва, това е, скъпи фенове!!!...През това време Юджи Нагата го доближава, като го заклещва и захваща в STF! Кракът на Русев, както и лицето са оковани в този захват, който той използваше в WCW, като цяло! Погледнете Българина, направо агонизира, опитвайки се всячески да се освободи, но и виждайки, че тази работа никак не му спори! Съдията започва да вдига ръката му. Никакъв признак на живец! Още един път - пак същото! Но на третия, вече, път, той стиска здраво своя юмрук така, както може да го направи единствено смел български борец, започва да надделява с доста по-силното си физически туловище от това на Нагата и го преобръща от себе си, а след това се изправя горе и без да обръща никакво внимание на болките, се засилва към него и му хаква Roundhouse Kick!!! COVER - IS RUSEV THE WINNER AT THIS CONTEST? 1,2 AND NAGATA GOT HIS SHOULDER UP!!! The Anti-Aging Hero stays alive again!!! Тогава цялата публика започва да вика, освирквайки пък бурно Русев. Америка винаги е мразела в червата България, без съмнение!!! Той се изправя на кръста си, в полуседнало положение, като се опитва да се вкара в ред и да облекчи тила си вследствие на силния ритник. Ама лесно ли му е, обаче?...И сега идва вече страшното! Русев му разперва ръцете, подлага си коленете и се опитва да му приложи The Accolade!!! Ще успее ли, мамка му???!!! Nagata is in big trouble! Но ето че вездесъщият японец си отдръпва изведнъж ръцете, надделява над The Bulgarian Lion, като му го сваля отново на земята с техниката си и после му прилага

ARMSCISSORS WITH THE LEGS, ACCOMPANIED BY A NAGATA LOCK


ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table TqBRttHME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table LpK8fhx


OH MY GOD!!! RUSEV HAS BEEN DEMOLISHED NOT WITH ONE, BUT WHOLE TWO SUBMISSION HOLDS!!! Първо ножици с краката върху ръката, за да го изтощи съвсем, а после - специфичният Захват на Нагата, представляващ именно Цифрата 4 захват!!! Българинът, май-май, ще се предаде! Имаме ли победа и награда за г-н IWGP???
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table   ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 5. Half - Hour: Singles Match > Roman Reigns vs. ??? (Hulk Hogan on commentary table)
» ME: Singles Match: Sami Zayn vs. Yuji Nagata (Johnny Mundo on announce table)
» ME: TNW World And Elite Championship Triple Threat Match: Roman Reigns (c) vs Yugi Nagata vs Rusev
» 1. Opening: Singles Match > Tommaso Ciampa vs. Roman Reigns (Jay White on announce table)
» 10. Singles Match: Yuji Nagata vs ???

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 512-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: