Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 10. Singles Match: Yuji Nagata vs ???

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

10. Singles Match: Yuji Nagata vs ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Singles Match: Yuji Nagata vs ???   10. Singles Match: Yuji Nagata vs ??? - Page 2 Empty15/6/2023, 01:54



HERE IS THE WINNER
''BLUE JUSTICE''
NAGATA YUJIIIIIIIIIII


Just a precious match, Ladies & Gentlemen!!! Г-н IWGP и Старото куче на японския кеч буквално разби своя противник, а и сънародник - Гения на ринга и федерация NOAH Naomichi Marufuji! Двамата направиха страхотна класика, в която несъмнено се открои талантът и блестящата форма на Синьото правосъдие, което въздаде своята справедливост!!! Ето че сега, на фона на своята музика на титантрона, El Corazon грабва микрофона, за да каже няколко думи. Да чуем какви ще бъдат те!

10. Singles Match: Yuji Nagata vs ??? - Page 2 7rfMOle


- LOS ANGELES!!! ARE YOU HERE??? ***chants from the crowd: NAGATA, NAGATA*** Първо, благодаря на всички ви!!! Наистина съм много щастлив, че съм тук и имах шанса да направя този невероятен дебют в тази компания! Що се отнася до Маруфуджи - браво на този младок!!!...Смея да заявя, че той ми достави наистина невероятна битка! Както и аз на него, също!...Както знаете, в този бизнес ние не разчитаме на актьорски номера и реквизити, с които да пробиваме нагоре! А само едно - своята МУСКУЛАТУРА!!! Тя е тази, правеща ни всичко, което представляваме! Маруфуджи го познавам от едно време! Той е не просто кечист! А един изключително сърцат и отдаден на това, което прави младок! Yeah! Това момче е едно истинско съкровище в днешните времена! И затова, макар и трудно - той се доказа! Не знам дали ще имаме един ден отново среща очи в очи - това е в ръцете на компанията. Но знам, че ще се бия докато мога, защото кечът е това, за което живея! Именно в качеството си на THE BLUE JUSTICE YUJI NAGATA! Виждам и по лицата ви, че цените изкуството на боя, защото сте жадна за шоу и зрелища публика. Затова, нека ви чуя! ГОТОВИ ЛИ СТЕ?!!! НА ТРИ!!! 1,2,3

ZEA!!!


10. Singles Match: Yuji Nagata vs ??? - Page 2 HHXdv2T


It's ZEA, Ladies & Gentlemen!!! Този човек е най-доброто ZEA в световния кеч, мамка му!!! Той козирува, а вие останете с нас, за да проследите и останалото от Rampage SuperShow!

Dimarata and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
10. Singles Match: Yuji Nagata vs ???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 3. Singles Match: Yuji Nagata vs. Johnny Mundo
» ME: Singles Match: Sami Zayn vs. Yuji Nagata (Johnny Mundo on announce table)
» ME: No. 1 Contender's Match: Yuji Nagata vs. ??? - Roman Reigns on commentary table
» 7. Backstage segment with Yuji Nagata
» 6. In-ring segment with Yuji Nagata

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 511-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: