Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty3/4/2023, 21:25

TNW Rampage is live
in Philadelphia, Pennsylvania
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty7/4/2023, 22:45

1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada XutYwLa

- PAIN XIV. Okada - Owens 2. Реваншът, който е чакан от години. Мач, който със сигурност ще се гледа от всички кеч фенове по света. Не само, защото аз съм там, но заради историята между мен и Okada. Това ще бъде първият ми in-ring one on one мач на турнир от моето завръщане насам. Преди четири години, аз защитавах моята Световна титла точно срещу Okada. PAIN X - денят, в който аз загубих всичко. Бях на върха на компанията, бях лицето на TNW. Всички хора бяха приела, че никой не ще ме спре от това да бъда най-влиятелната личност в тази федерация. За съжаление на много хора, Kazuchika Okada не се отказа от това да преследва до край Световната титла и накрая му върза. До ден днешен не мога да си обясня това как се случи. Okada закова Rainmaker и аз успях да се повдигна. Целият свят се шокира. Всички станаха на крака и не можеха да повярват на това, което видяха. Самия Kazuchika Okada също не можеше да повярва на това, което видя. Никой до сега не се беше повдигал от неговата маневра, но аз доказах, че съм способен на всичко. Беше започнал да се отказва. Сякаш му стана ясно, че няма какво да ме сломи. Тогава, аз се надигнах от пода. Намерих последни сили да довърша започнатото, да приложа моята стратегия, която си изготих от самото начало. Всичко вървеше по план. Изпълних всеки един детайл. Потроших гърба на японеца, само че се случи нещо неочаквано. Мръсния кучи син отказа да стои долу и се повдигна в последния възможен миг. Всички фенове отново се хванаха за главата. Какво трябваше да стане, за да видим край на този мач. През какво трябва да преминат тези двамата, за да видим край. Някак си, въпреки че отнесе толкова бой от мен, той успя да се изправи на крака и да обърне развоя на мача, дори да спечели. Kazuchika стана Световен шампион, успявайки да сломи мен. Нещо, което не мога да си простя вече четири години, но дойде ден за разплата. Моето възмездие ще бъде на PAIN, когато аз и той отново застанем лице в лице в средата на ринга. Целия кеч свят ще наблюдава този епохален сблъсък, в който този път прошка няма да има. Okada ще загуби всичко, а аз ще бъда победителя в тази битка. Kazuchika, няма да те оставя да ме победиш отново. Този път късмета няма да бъде на твоя страна. Този път ти ще лежиш в средата на ринга, а съдията ще вдигне моята ръка.

Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty11/4/2023, 19:47

1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada 4rTLlV9

- Не вярвах, че триумфът ми на "PAIN X" може да е оставил толкова голям отпечатък в съзнанието ти, Owens... Но изглежда, всъщност съм подценил собствените си способности! Всичко, което каза, Kev, звучи толкова трогателно, но най-тъжното от всичко е, че ще трябва да преживееш всички тези мрачни спомени от поражението ти преди четири години наново! Мисля, че забравяш по какъв начин изобщо спечели златото на времето и стана шампион. Бях на съвсем малко от това да сваля титлата от куката, когато ти без никакво основание беше вкаран в мача и открадна момента ми, който преследвах месеци наред! Моментът, който ми се полагаше, след като само един ден не ми достигна до това да превъртя 'играта' и да стана най-дълго царувалия световен шампион. Въпреки това аз успях да спечеля мелето и след това да те детронирам, дори и когато всичко изглеждаше загубено след трите Pop-up Powerbombs, които отнесох! С всичко това искам единствено да ти кажа, че трябва дори да си благодарен, че успя да бъдеш в единия от двата главни мача на най-голямото събитие в историята, без дори да си го заслужил! Само след няколко дни аз и ти отново ще се изправим на същата сцена. CO-Main Event-а на PAIN, четири години по-късно след големия ни сблъсък през 2019. Много неща вече не са същите оттогава, вече не съм този Okada, който беше готов на всичко само и само за да постигне целите си. Може златните ми години вече да са отминали, може да съм далеч от най-добрата си форма, но мога да ти обещая едно. Когато излезем лице в лице в събота вечер, ти ще бъдеш този, който ще преклони глава и ще коленичи на земята! Ако на "PAIN X" ми бяха необходими четири Rainmaker-а, за да те сломя, то този път съм готов и на шест, ако е нужно, за да те поваля завинаги! Разбери го, Owens! Не можеш да избягаш от съдбата си и тя е отново да лежиш в краката на най-големия си съперник, проваляйки се за пореден път! Сам настоях този мач да се състои, за да ти дам отново урок, за да осъзнаеш, че не можеш и никога не си могъл да се мериш с мен... Само след броени дни сам ще видиш и ще се убедиш в това, което казвам - отново... Разликата обаче е, че няма да има трети шанс за теб, няма да има нова възможност да се реваншираш за провала си! Всичко ще приключи веднъж завинаги в Париж - както между нас, така и за теб самия... Твоят край предстои, Owens!

JohnnyZ, Yuliyan, Scroller and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada
» 9. CO-ME: Singles Match > Kevin Owens vs. Kazuchika Okada
» ME: TNW World Championship TLC "Last Chance" Match > The Miz (c) vs. Kazuchika Okada (vs. Kevin Owens)
» 1. Opening show with the new champions Kevin Owens and MJF
» 1. Opening show with with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 507-
Идете на: