Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyПон 20 Фев - 16:09

...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyПет 24 Фев - 2:13

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada F4hxRIa



6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada A419adv

Дами и господа, време е и за финалната част от шоуто, в която ще се сблъскат отборите на Kevin Owens и Kazuchika Okada лице в лице броени дни преди голямото зрелище, което ни чака на "Warzone". Музиката на Okada зазвучава из залата, като пред него първи излизат тримата му съотборници - Jeff Hardy, Jay White и Triple H. Четвъртият такъв продължава да бъде голямата въпросителна в състава на "The Rainmaker", като нищо чудно именно сега да бъде обявен той. Интересното е, че предишната седмица японецът не се появи на шоуто, пестейки може би сили за важния мач, който е точно след седмица. За да продължи напред пътя си в компанията - от Okada се иска да триумфира на турнира над тима на Owens. От своя страна, канадецът ще може бъде изключително преждевременно да приключи приказката на възкръсналия японец, без дори двамата да са осъществили така мечтания мега реванш от "PAIN X". Okada и тимът му биват аплодирани от публиката, която несъмнено ще бъде на страната на азиатеца до самия край. За Okada именно тези фенове са една от големите причини той отново да бъде тук, освен любовта му към този спорт. Четиримата от неговия отбор вече наближават ринга, на който ще се изправят лице в лице с членовете на Team Owens. Okada изглежда повече от спокоен, макар и голяма тежест да лежи на неговите плещи и на тези на съотборниците му. Двукратният световен шампион има пълна вяра в своите момчета, които вече прекрачват пределите на ринга... Току-що и самият Okada прекоси въжетата, като се настанява до отбора си в едната половина на ринга. Скъпи зрители, остана единствено тимът на Owens да излезе на бойното поле!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyПет 24 Фев - 22:13



6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada WEhWHYv

ЕТО ГИ И ОТБОР KEVIN OWENS! Капитана на отбора се показва първи в началото на рампата под бурните освирквания на феновете. Зад него са MJF, Johnny Mundo, Gunther и European шампиона Miz. Те са готови да се изправят лице в лице с хората, които ще се бият след няколко дни. Залога е изключително важен за Kazuchika Okada. Ако неговия тим не запише победа, то той няма да може да стъпи на ринга на TNW. Отчаян опит да се върне в компанията, след като кариерата му бе прекратена. Човекът, който се опитва да му попречи е Kevin Owens. На всички ни е пределено ясно, че тези двамата не се харесват и са врагове. Точно японската звезда свали Owens от трона преди 4 години на PAIN X. "The Prizefighter" иска да спре Kazuchika да се върне в компанията. Макар че щеше да е много по-добре, ако двамата се бяха изправили в пряк двубой. Kevin и Kazuchika се върнаха на Road to PAIN. Бяха от последните номера и останаха до последните четирима, където точно Kazuchika Okada го елиминира от мелето. Owens не бе участвал от години в този мач. Okada беше доста близо до победата в Road to PAIN мача в същата зала, където успя да триумфира като победител преди четири години. Мястото от където започна неговото възмездие. Отбора на Kevin Owens ми изглежда доста силен. В него е European шампиона Miz. В интерес на истината, той можеше да не е с титла, ако не беше Kevin Owens. На Rampage 500 Miz се включи в отбора на Kevin Owens, за да избяга от Jay White. Номера му не се получи и Teddy Long насрочи мач за титлата в същата вечер. Miz излезе да защитава пояса си и дори беше на път да загуби, но Kevin Owens се появи и прецака White, спазвайки си думата към "The Awesome One". Гюнтер е може би най-приятната изненада за Owens. Човекът, който показа на всички ни каква мощ притежава в последните издания на Ramapge се съгласи да се включи в отбора на Owens. Дали това не е 'асо' картата на Kevin? Такива варианти трябва да има, за да може да е по-сигурен, а и ако не беше успял да го уговори може би Okada щеше да го навие. Не можем да бъдем сигурни. Сега отбора на Owens се качва на ринга, заставайки лице в лице с техните опоненти на турнира. НЕЩАТА ЗАПОЧВАТ ДА СТАВАТ МНОГО ГОРЕЩИ!

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyСъб 25 Фев - 17:09

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada XCGRMFG

- Само седем дни ни делят от деня на истината! Дълго време дори не съм си и помислял, че мога отново да стоя на този ринг, а какво ли остава да оглавявам отново турнири и да капитанствам трима от най-големите звезди в момента. Jeff, Jay и Hunter - искрено благодаря на всеки един от вас за това, че се съгласи да се подвизава за моя отбор и моето бъдеще в компанията. За мен ще бъде чест да се бием рамо до рамо и вярвам, че с общи усилия ще успеем да преклоним врага - макар и все още да липсва една единица в нашия тим. Все още не зная кой ще бъде последният човек в отбора ни, но дори и да се бием само четиримата - то пак няма да бъдем спрени от трупата срещу нас! Kevin, мога да ти обещая само едно. Всичко между нас едва започва! Победата ми след седмица ще бележи само началото на поредното ти падение! Сам си пожела отново да бъдеш унижен точно както го направих на юбилейното издание на "PAIN", когато имаше шанса да се утвърдиш като лицето на компанията и отново се провали, а вместо да се върнеш по-силен след това, реши да се оттеглиш доброволно от бизнеса... За разлика от теб, след всеки неуспех аз съм се изправял все по-мотивиран отпреди и дори и когато кариерата ми бе отнета - отново си проправих път обратно към голямата сцена! Няма да позволя на някой като теб да ме лиши отново от това, което е в кръвта ми - изкуството на pro wrestling-а... От онова, което години наред правех по ринговете, обикаляйки цял свят и побеждавайки едни от най-големите имена в бизнеса. След точно седмица ще възродя окончателно кариерата си, побеждавайки както теб, така и цялата ти...

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyСъб 25 Фев - 17:39

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada J5YOzz7

- Okada, ще те прекъсна, защото започна да говориш глупости. Първо искам да благодаря на моите съотборници, че взеха правилното решение да се присъединят към мен, а колкото до твоя отбор, Okada... Виждам че подкрепяш кампания за бавноразвиващи се хора. Приел си Jay White сред редиците си. BOOOOOOOOO! Взел си загубеняк в лицето на Jeff Hardy. Човек, който никой не взима вече на сериозно. Натрупа повече провали от колкото ти имаш мачове в собствената си кариера. Нормално да се съгласи. Иска по някакъв начин да бъде забелязан. А Triple H. Изпитвах огромно уважение към него, но ми е пределно ясно защо е тук. Той е в твоя отбор, защото иска да бъде по-близо до MJF, а не защото иска да ти помогне. На него не му пука за теб и му е все тая дали ще останеш в TNW, докато моя отбор е пълен с мега звезди. Най-добрия European шампион в историята, Johnny Mundo, MJF и Gunther, който дори победи твой член на отбора. За едно нещо си прав, че те първа започва, но не започва враждата между нас, а твоето мъчение, когато те победя и ти разбия мечтата отново да бъдеш кечист на TNW, то това ще те преследва до края на жалкото ти съществуване. Аз ще разбия и мечтата ти да отидеш на PAIN. Okada ти имаш празно място в отбора си, а аз съм го запълнил, даже имаше още желаещи. Никой не вярва, че ти ще успееш да ме победиш в тази игра. Никой не вярва вече в "The Rainmaker". Победата ти на PAIN X се дължи на чист късмет. След броени дни на турнира Warzone, аз ще бъда в средата на ринга, слагайки край на агонията ти и ще те изхвърля лично от залата. Никога не си имал място в TNW, нямаш място тук и няма да имаш място в компанията. Върни се от дупката от която си излезнал.... Kevin Owens бива прекъснат.

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyПон 27 Фев - 21:24

КАКВО... КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ??? HUNTER И MAXWELL ПРОСТО НЕ ИЗДЪРЖАХА НА НАПРЕЖЕНИЕТО!!! ТЕ СЕ ГЛЕДАХА НА КРЪВ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ, БЕЗ ДА ОТДЕЛЯТ ПОГЛЕД ЕДИН ОТ ДРУГ ДОРИ И ЗА МИЛИСЕКУНДА!!! БЕШЕ ЯСНО, ЧЕ НЕЩАТА ЩЕ ЕСКАЛИРАТ, А ТОЗИ, КОЙТО ЗАПОЧВА МЕЛЕТО Е НЕ КОГО ДА Е, АМИ ИМЕННО "THE FATHER OF THE SUPERSHOW", " THE KING OF WRESTLING"... TRIPLE H!!! ТОЙ АТАКУВА ЯРОСТНО MJF!!!

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada OAxf0ZS 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Wecr2k6

ВСИЧКИ СУПЕРЗВЕЗДИ ПОСЛЕДВАТ ТЕХНИЯ ПРИМЕР!!! ЕТО СЕГА НЕЩАТА ЩЕ СТАНАТ ИНТЕРЕСНИ ЗА ГЛЕДАНЕ!!! Охраната едва ли ще се справи с толкова мъже, тя трябва да действа бързо! Силите обаче не са изравнени.

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada EmptyПон 27 Фев - 22:09

МАЙЧИЦЕ МИЛА! НАПРЕЖЕНИЕТО ЕСКАЛИРА И НА РИНГА НАСТАНА СЪЩИНСКА КАСАПНИЦА! ДВАТА ОТБОРА НЕ УСПЯХА ДА ДОЧАКАТ ДО ТУРНИРА И ЗАПОЧНАХА ВЪРГАЛА ОЩЕ ТАЗИ ВЕЧЕР! ПЪЛЕН ХАОС ЦАРИ МЕЖДУ ВЪЖЕТАТА! Triple H повали MJF на пода и започна да го налага с юмруци в лицето. Jay Jeff Hardy и Johnny Mundo си разменят удари в другия край на ринга, а Jay White и The Miz също имат сметки за уреждане! Едва ли е изненада за някого, че двамата капитана Kevin Owens и Kazuchika Okada също се захапаха като питбули! Численото превъзходство на Team Owens обаче си казва думата и хората на The Prizefighter успяват да вземат превес. Тежката артилерия Gunther се оказа решаваща и успя да натръшка Okada и съотборниците му! Hold on for a second...

BURN IT DOWN!~


*YEAAA-AA-AAH!!*

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Cf7E4nc

Позната музика избухва в залата, а всички погледи се насочват към началото на рампата, където се появява не кой да е, а самият Seth Freakin' Rollins! Върху лицето на Kevin Owens веднага се промъква самодоволна усмивка. Той покани Rollins в отбора си преди няколко седмици в юбилейния епизод номер 500 на Rampage. Тогава не получи отговор от Seth, но очевидно The Architect е имал достатъчно време да обмисли и в крайна сметка е приел офертата. Той се насочва към ринга, с метален стол в ръка, където го чака останалата част от Team Owens. И ако до момента силите бяха разпределени неравностойно, то сега везните клонят изцяло към канадеца и неговите хора! Seth вече е на ринга. Owens дава знак на Mundo и The Miz да вдигнат тялото на Okada от пода. Двамата веднага изпълняват нареждането на своя капитан и държат здраво японеца, правейки го напълно безпомощен. The Rainmaker е сервиран на тепсия пред Seth Rollins, който получава златната възможност да обезглави своя стар враг! Rollins замахва със стола... НО ВМЕСТО ДА ОТПРАВИ УДАРА ПО ПОСОКА OKADA, ТОЙ ГО ЗАБИВА С ВСИЧКА СИЛА В ГЪРБА НА MJF! КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ СЛУЧИ ТОКУ-ЩО!? OWENS ОНЕМЯ! ПОДЛАТА МУ УСМИВКА СЕ ИЗПРАВИ ЗА СЕКУНДИ! MFJ СЕ СВЛИЧА НА ПОДА, А ROLLINS ВЕЧЕ СИ Е НАБЕЛЯЗАЛ НОВА ЖЕРТВА! ТОЙ СЕ НАСОЧВА КЪМ KEVIN OWENS, НО THE MIZ ВЕДНАГА ЗАСТАВА ПРЕД СВОЯ КАПИТАН, ЗА ДА ПОЕМЕ КУРШУМА ВМЕСТО НЕГО! ГРУБА ГРЕШКА ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН, КОЙТО ОТНАСЯ МЕТАЛЕН СТОЛ В РЕБРАТА! DOWN GOES THE A-LISTER! OWENS ДАВА ЗНАК НА GUNTHER ДА СЕ НАМЕСИ И ДА СПРЕ ROLLINS, НО В ТОЗИ МОМЕНТ НА ХОРИЗОНТА СЕ ПОЯВЯВА KAZUCHIKA OKADA, КОЙТО ПОСИЧА THE RING GENERAL С ОПУСТОШИТЕЛЕН LARIAT! KEVIN OWENS ВИДЯ НА КЪДЕ ОТИВАТ НЕЩАТА И ВЕДНАГА СИ ПЛЮ НА ПЕТИТЕ, НО JOHNNY MUNDO НЯМАШЕ СЪЩИЯ ТОЗИ КЪСМЕТ! ТОЙ НЕ УСПЯ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ НАВРЕМЕ И ПОПАДНА ПРАВО В ЛАПИТЕ НА THE ARCHITECT! ROLLINS ГО СВАЛЯ НА КОЛЕНЕ СЪС СТОЛА, СЛЕД КОЕТО ПРАВИ КРАЧКА НАЗАД, ЗА ДА ДОВЪРШИ ЗАПОЧНАТОТО СЪС...

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada 2PzlQlM

CURB STOOOMP!!

МАЙЧИЦЕ МИЛА! ЧЕРЕПЪТ НА JOHNNY MUNDO ОТСКОЧИ С ВСИЧКА СИЛА ОТ ТЕПИХА! НЕ СЪМ ВЯРВАЛ, ЧЕ НЯКОГА ЩЕ ГО КАЖА, НО SETH ROLLINS И KAZUCHIKA OKADA ПОКАЗАХА ЗАВИДНА РАБОТА В ЕКИП! ДВАМАТА ОБЕДИНИХА СИЛИ И С ОБЩИ УСИЛИЯ РАЗЧИСТИХА РИНГА! KEVIN OWENS Е БЕСЕН! ТОЙ СТОИ В СРЕДАТА НА РАМПАТА И ГЛЕДА КАК ЦЕЛИЯТ МУ ОТБОР СЕ ТЪРКАЛЯ ПО ПОДА! SETH ROLLINS И KAZUCHIKA OKADA ЗАСТАВАТ ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ В ЦЕНТЪРА НА РИНГА, КРЪСТОСВАЙКИ ПОГЛЕДИ. ЦЯЛАТА ЗАЛА Е НА КРАКА, ТРЪПНЕЙКИ В ОЧАКВАНЕ ДА ВИДИ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ! SETH ROLLINS ПРИСТЪПВА НАПРЕД КЪМ OKADA... И МУ ПОДАВА РЪКА! МИЛИ БОЖЕ! CAN YOU BELIEVE IT!? СЛЕД ВСИЧКИ ТЕЗИ ГОДИНИ ИЗПЪЛНЕНИ С ГНЯВ И ОМРАЗА ЕДИН КЪМ ДРУГ, SETH ROLLINS СЯКАШ Е ГОТОВ ДА ЗАРОВИ ТОМАХВКАТА! OKADA ИЗГЛЕЖДА ОБЪРКАН... ЯПОНЕЦЪТ ВСЕ ОЩЕ НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА КАКВО СЕ СЛУЧИ ТОКУ-ЩО. СЪВСЕМ НОРМАЛНО Е В МОМЕНТА В ГЛАВАТА МУ ДА СЕ ВЪРТЯТ КАКВИ ЛИ НЕ МИСЛИ. СЯКАШ ВСЕ ОЩЕ МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ДОВЕРИ НА ROLLINS, ИМАЙКИ ПРЕДВИД МИНАЛОТО ПОМЕЖДУ ИМ! SETH ПОКЛАЩА ГЛАВА, СЯКАШ КАЗВА НА OKADA, ЧЕ ТОВА НЕ Е КАПАН, ЧЕ ТОЗИ ПЪТ НЯМА УЛОВКА... ROLLINS ПРЕДЛАГА ПРИМИРИЕ! KAZUCHIKA OKADA ПОГЛЕЖДА ROLLINS ПРАВО В ОЧИТЕ... И СТИСКА РЪКАТА МУ!

6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada ERzIN3s

*YEAAA-AA-AAH!!*

ЗАЛАТА Е НА ПЪТ ДА СЕ СРУТИ! СЛЕД ДЪЛГОГОДИШНАТА ВОЙНА, КОЯТО ТЕЗИ ДВАМА МЪЖЕ ВОДЕХА, ТЕ НАЙ-СЕТНЕ ЗАГЪРБИХА РАЗЛИЧИЯТА СИ! МОМЕНТ ЗА ИСТОРИЯТА! МОМЕНТ ЗА ПОКОЛЕНИЯ НАПРЕД! МОМЕНТ, КОЙТО ЩЕ СЕ ПОМНИ ВЕЧНО! ТОВА РЪКОСТИСКАНЕ МЕЖДУ SETH ROLLINS И KAZUCHIKA OKADA МОЖЕ ДА ЗНАЧИ САМО ЕДНО... IT'S ALL SQUARE! KEVIN OWENS ПРЕБЛЕДНЯ! ТОКУ-ЩО ТОЙ ОСЪЗНА, ЧЕ НА ТУРНИРА ЗАДАЧАТА НА НЕГОВИЯ ОТБОР СТАНА ДВА ПЪТИ ПО-СЛОЖНА, ЗАЩОТО KAZUCHIKA OKADA НЕ ПРОСТО ИЗРАВНИ СИЛИТЕ... А НАКЛОНИ ВЕЗНИТЕ В СВОЯ ПОЛЗА, ПРИВЛИЧАЙКИ В РЕДИЦИТЕ СИ НЕ КОЙ ДА Е, А САМИЯТ SETH FREAKIN' ROLLINS! НА WARZONE ЩЕ ИМАМЕ УДОВОЛСТВИЕТО... ЧЕСТТА ДА ГЛЕДАМЕ THE RAINMAKER И THE ARCHITECT РАМО ДО РАМО, В ИМЕТО НА ОБЩОТО БЛАГО!

TNW PRESENTS...

Dimarata, Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada   6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. ME: Face-off between Kevin Owens and Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show: Face-Off between Kevin Owens and Kazuchika Okada
» 9. CO-ME: Singles Match > Kevin Owens vs. Kazuchika Okada
» ME: TNW World Championship TLC "Last Chance" Match > The Miz (c) vs. Kazuchika Okada (vs. Kevin Owens)
»  10. Face-off between Kazuchika Okada and Will Ospreay
» 3. Singles Match > Kevin Owens vs. Cody Rhodes (In-ring promo with Kevin Owens before the match)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 502-
Идете на: