Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Gunther calls out Bray Wyatt

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Gunther calls out Bray Wyatt   6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty26/3/2023, 23:40

...
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Gunther calls out Bray Wyatt   6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty1/4/2023, 14:39


Отново сме на живо от Cincinnati, Ohio. Към ринга се е запътил "The Ring General" Gunther, който преди седмица смаза Dolph Ziggler. Австриецът бе атакуван в гръб с метален стол, но впоследствие обърна развоя на събитията и в крайна сметка седеше гордо над безжизненото тяло на "The Natural". Всички знаем кое е най-важното за Gunther все пак и това е казусът Bray Wyatt. В последно време прогрес в тази насока не се прави, въпреки че "The Bull from Vienna" искаше това да не е така. Някои неща са отвъд неговите възможности. Личности като Bray Wyatt е невъзможно да бъдат контролирани. За него всичко е една игра. Постоянно се опитва да влезе в главата на врага. Това е неговата сила. Репутацията му не се опира до уменията на бойното поле, а на способността му да манипулира съперника и да му причини непрестанен дискомфорт умствено. Съмненията валят едно след друго. Gunther обаче из цял свят е смятан за 'mentality monster'. Ако има някой, който да издържи на Bray Wyatt, то това е именно той. Лесно е да се каже на хартия кое какво е, но "The Eater of Worlds" е напълно непредвидим. Колкото и здрав разум да имаш, колкото и да си подготвен за Wyatt, то от нищото целият ти начин на мислене може да бъде разбит. Bray знае как да сипе сол в раната. Наясно е как да удари там, където най-боли. Сега големият въпрос е кога ще го стори.

6. Gunther calls out Bray Wyatt FAUDIsV

- За поредна седмица съм в средата на този ринг, гледайки феновете в очите. За поредно издание на Rampage SuperShow аз, Gunther, залагам главата си, седейки тук, говорейки пред милионите фенове на нашия красив спорт из цял свят. За пореден път няма и следа от Bray Wyatt. Това е разликата между мен и него. Аз имам манталитета на победител, а Bray е просто един страхливец. Той иска да играе своите игрички, докато аз идвам, мачкам и оставям своята следа на всеки седем дни. Аз съм един от кечистите през тази година, които носят на гръб компанията. Остават две седмици до най-голямото събитие за годината. Събитие, което затвърждава статута на всеки един от нас в съблекалнята. Bray Wyatt, знам че гледаш. Убеден съм, че слушаш внимателно всяка моя дума. Времето тече, а "The Grandest Stage of Them All" наближава. Направи своя избор: Излез от дупката си или не дръзвай да се появяваш в TNW повече. Ти започна война с Der Ringgeneral - война, която ти е пределно ясно, че не можеш да спечелиш, но един истински мъж не се отказва. Колкото повече се опитваш да ме вбесиш, толкова повече ще усетиш от нрава ми. Избирай внимателно всяка своя стъпка оттук насетне.

По всичко изглежда, че търпението на Gunther се е изчерпало. "The Ring General" винаги взима калкулирани решения и много рядко позволява на себе си да вземе първични решения. PAIN XIV е почти тук, а Gunther все още няма сблъсък в match card-а. Това би трябвало да е фактор, който влияе на неговото желание да се срещне с Bray Wyatt, но има и друго - Gunther обича да наказва персони като Wyatt, които не са фокусирани върху чистата професионална борба. Самият Gunther гледа на номерата на Wyatt като на цирк и това служи като допълнителна мотивация за осъществяването на подобен мач. Сега можем да се надяваме, че съвсем скоро ще получим и отговор от Bray.
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Gunther calls out Bray Wyatt   6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty17/4/2023, 15:19

6. Gunther calls out Bray Wyatt Giphy-downsized-large 6. Gunther calls out Bray Wyatt Giphy

----------------------

6. Gunther calls out Bray Wyatt Giphy-downsized-large

CROWD GOES WILD!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Gunther calls out Bray Wyatt   6. Gunther calls out Bray Wyatt Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. Gunther calls out Bray Wyatt
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. ME: Will Ospreay vs. Bray Wyatt
» 11. Triple H looking for Bray Wyatt
» 5. Kane vs. Bray Wyatt
» 17. Segment with Bray Wyatt
» 4. Face-Off between Bray Wyatt and Triple H

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 506-
Идете на: