Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind   9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty13/3/2023, 08:43

...
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1045
Age : 23

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind   9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty17/3/2023, 18:02



9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Giphy 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Giphy

Не съм вярвал, че този ден ще дойде, но Mankind е Elite шампион. Нещо което едва ли бихме казали, че ще се случи преди няколко месеца, но това е факт. Преди две седмици той се изправи в тежка среща срещу Мат Харди, който се опита, пробва се със зъби и нокти да запази своята титла, но този изрод го пречупи. Не знаем дали ще видим Мат отново на ринга, но едно е сигурно, ние сме в ерата на Mankind и подобна ера ни кара да се чудим кой е достатъчно луд да се бие срещу него?! Mankind обеща да пречупи Мат и го направи, дори си тръгна с титла. Днес обаче той отваря нова страница в своята кариера в TNW и виждаме коренна промяна във външния му вид. Той е официално облечен и смея да твърдя, че с предишното си облекло изглежда по-нормално. Феновете в залата видимо не го харесват, но той изобщо не се интересува. Вдигнал е високо титлата, крещи, че е шампион и явно се гордее с постигнатото. Реално няма какво повече да се каже. Той обеща и пречупи Мат Харди, а днес той ще трябва да търси ново предизвикателство, а може би предизвикателството само ще се яви пред него. Спечелиш ли подобна титла ти имаш автоматично ставаш цел номер едно на голяма част от ростера във федерацията. Mankind е на ринга и предаде своята титла, явно той не иска да я държи докато говори. Какво предстои за него и Elite титлата? Нека чуем какво ще ни каже новия шампион.

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Giphy

- Аз ви обещах, че ще го пречупя. Обещах ви, че той ще си тръгне с празни ръце и разбито сърце. Обещах го и го направих. Всички вие бяхте свидетели на краят на една тъжна история. Историята на Мат Харди, която завърши със смъртта на главния герой. Смърт, която дава живот на нещо друго. Дава живот на една много по-красива и вълнуваща история. Историята на Mankind. От човек, който бива пребиван от своя баща и съученици, изпратен след това в лудница, а сега той е Elite шампион. Поетично, красиво и ВЪЛНУВАЩО! История, която ви гарантирам, че няма да бъде само месец. Дори, за да ви впечатля още повече реших да се вкарам в по-приятен за вас външен вид. Миналата седмица не се появих, защото трябваше да си купувам костюм, оправиха ми маникюра и педикюра. Не смятате ли че изглежда по-добре? Какво мислите за новия ми външен вид? Харесвате ли го? Oh... чувам, че не го харесвате. Дори някои хора закриват очите на децата си. Явно... явно вие все още ме смятате за изрод. ВИЕ ВСЕ ОЩЕ МЕ СМЯТАТЕ ЗА ИЗОРД?! КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ, ЗА ДА МЕ ПРИЕМЕТЕ, ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ВАС? КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ? ВИЕ НЕ ИСКАТЕ, НЕ ИСКАТЕ, НЕ ИСКАТЕ И НЕ ИСКАТЕ ДА БЪДА ЧАСТ ОТ ВАС! ВСЪЩНОСТ, ПО-ДОБРЕ ЗА МЕН! АЗ НЕ ИСКАМ ДА БЪДА КАТО ВАС! ВСЪЩНОСТ ВИЕ МИ ПРАВИТЕ УСЛУГА! ЩЯХ ДА ГОВОРЯ, ЧЕ ЩЕ СЕ БИЯ СРЕЩУ ВСЕКИ! ЩЕ ИЗПЪЛНЯВАМ ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ, НО ВИЕ МИ ПОКАЗАХТЕ, ЧЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ПОДОБНО НЕЩО! Всеки един в тази зала и всеки един зад кулисите може да знае съвсем ясно, че аз съм новия шампион и като такъв ще се боря със зъби и нокти и вие ще трябва да ме убиете, за да си тръгнете с тази титла. Всеки един трябва да знае, че Mankind е шампион и неговите опоненти трябва да знаят, че никога няма да си тръгнат същите след мач с мен. HAVE A NICE DAY!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind   9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty17/3/2023, 20:15

STUNNING WORDS BY THE NEW TNW ELITE HEAVYWEIGHT CHAMPION MANKIND!!! Това животно наистина доказва защо се зове "ХАРДКОР ПЪРВЕНЕЦЪТ" И КОЙ Е НАИСТИНА ТОЙ!!! КОЙ ЛИ ЩЕ СЕ ПОЯВИ НА ОТВОРЕНОТО МУ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО НА ДОСТОЙНСТВО, МЪСТ И СИЛА?!!!...Изведнъж, мамка му, чуваме позната и незабравена, както и незабравима мелодия!!! О, ГОСПОДИ!!! GIVE ME A BREAK!!! IT'S

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind UozIIPJ




LADIES & GENTLEMEN,
PLEASE WELCOME WITH POWERFUL
APPLAUSES, THE RETURNING ATHLETE
AND A FORMER TNW GLOBAL CHAMPION
'THE SCOTTISH WARRIOR'
DREW MCINTYREEEEEEEEEEEEE


9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind JvOpIBQ9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind LCSJsUw


ГРЪМ И МЪЛНИИ!!! САМИЯТ, ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРИМ - THE SCOTTISH PSYCHOPATH DREW MCINTYRE IS RETURNING TNW!!! ARE YOU KIDDIN'ME????!!!! ME, MICHAEL COLE - I JUST CAN'T BELIEVE!!!...Шотландският психопат се появява в залата, държейки своя велик меч Анджела, след което го вдига високо с едната ръка нагоре, предизвиквайки бурни илюминации и фойеверки, възвестяващи тържество и буйна радост!!! После пак го издига, но с острието нагоре върху лицето си, а после сваля и го забива в камъка пред себе си, както крал Артур направи със своя царствен и величествен Ескалибур!!! И като прави това, го оставя да седи там, а той самият тръгва по дългата рампа на славата, ръкувайки се с всеки свой фен!!! След близо двумесечно отсъствие този непобедим воин е отново там, където трябва да бъде, а именно - на ринга!!! И то пред чия Милост? НА ХАРДКОР ЛЕГЕНДАТА, НА ХАРДКОР ШАМПИОНА, НА БАЩАТА НА ГРУБИЯ КЕЧ, КАКТО СЕ КАЗВА, АКО РЕШИМ ДА ПЕРИФРАЗИРАМЕ ТВОРЧЕСКИ, РАЗБИРА СЕ, ПРОЗВИЩЕТО НА ЕДИН ВЕЛИК ТЕКСАСКИ КАУБОЙ ОТ ГАБРОВО - MANKIND!!! Точно по време на промото на Менкайнд, който не може да повярва наистина на своите очи и това, което те виждат!!! След като изгуби титлата си поради липса на мотивация, Шотландският психопат наистина се нуждаеше от почивка! Ама огромна почивка!!! Той буквално нямаше сили и дори не можеше да се движи, по едно време...Но ето че сега е отново тук, пред всички нас, за да се изяви отново в качеството си на Medieval Metal и да се бие! Според пикантните слухове, гуруто на компанията - The Immortal Hulk Hogan - се е канел именно на него да даде мелето, но това нямаше как да се случи, независимо дали отговаря на истината или не, тъй като Дрю просто нямаше сили. Но без значение как са стоели през януари нещата и дали наистина е щял да получи мач за световната титла, сега, в навечерието на THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL - PAIN XIV - той се появява в промото на човека, който е носител на втората по престиж титла във Федерацията - Елит трофея!!! Какво ли ще се случи - само Господ знае, но едно е сигурно - и този път интригата е гарантирана по всички параграфи и правила!!! Ето че той вече почти достига очертанията на ринга, качва се на сглобката и остава там, за да се окъпе още малко във вездесъщата народна любов! Неслучайно се нарича THE VOICE OF PEOPLE!!! КЕЧИСТЪТ НА НАРОДА!!! И когато извършва това, влиза вътре в бойното поле, качва се на обтегача и изпълнява рицарския си таунт, в резултат на което мечът статуетка на входа изпуска светлинен дим от себе си, заедно с четирите кола, които пък издават бенгалски огън! Колко величествено само звучи и мелодията на великите гайди, на които средновековните шотландци са излизали в своите рицарски войни!!!...

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind D8ECH7E


ВЕЛИКО!!! Просто велико!!! И то точно в разгара на ПЪРВИЯ В ИСТОРИЯТА НА КОМПАНИЯТА ФРЕНСКИ ПЕЙН, МАЙКО МИЛА - ТОЗИ ЧОВЕК Е НАИСТИНА БОГ!!! АМА НАИСТИНА!!! WHAT A SPECTACLE HE'S CREATING NOW!!! И като слиза, застава точно пред Менкайнд лице в лице, взимайки микрофона, готов да говори!!! Не сменяйте канала, защото най-интересното тепърва предстои!!!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind   9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty17/3/2023, 20:41

9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind ZcE48oF9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind AIzg1fV


*Crowd: DREW, DREW*


- FINALLY!!!...OH MY GOD!!! DAMN FINALLY!!! Най-сетне съм отново тук - сред тази велика атмосфера, тази грандиозна и жадна за хляб и зрелища, но и обичаща ме, също така, публика!...HOW ARE YOU ALL, MY FANS & MY MATES??!!! ARE YOU MISS ME???!! Спокойно!!! Отново съм тук!!! Както виждате, аз, великият Medieval Metal - Drew McIntyre - се върнах!!! И то колко трудно преживявах, ако знаете, да отсъствам от своето най-скъпо призвание - великата професионална борба!!! Това, което ме захранва на 360 градуса и което ми помага всеки ден да се събуждам и дишам целия този въздух с такава мотивация! Имах и лични проблеми, но главното, което е - бях изтощен! Да, именно! Страшно изтощен!!! Просто нямате представа колко! Най-малко бях склонен да се разделя с драгоценния си глобален пояс, но нямаше как, просто! Така стояха нещата! Днес, обаче, съм отново тук! И то при кого? При един видимо властен, велик и уникален гений на кеча - няма как да се отрече...Човекът, който ни даде огромна част от детството, или през Attitude Era-та на натоварените години на развлекателния спорт! Но това беше преди! Сега виждаме един властен, отново, обаче не велик и уникален, а, напротив - самонадеян, нафукан и нарцистичен задник с маска, който си мисли, че е много страшен и опасен за някого! САМИЯТ MANKIND!!! OK, Bro, I will be honest with you - you really were my deep idol before! One of my true religions of the entertainment and the damn business. But look at yourself now! You seem like a clown, dude! With this rediculous mask and absurd suit...Oh My God, that's...that's annoying! Но почакай малко! Сега ти си носител на Елит трофея, след като пречупи Мат Харди! Оооо, уважение, даже нещо повече - УВАЖЕЕЕЕЕЕЕЕНИЕ към теб...Записа една победа, достойна за хардкор легенда като теб, и вече си навири носа до небесата! Само че, има едно нещо, което пропускаш, пич - това че победи Мат Харди, това, че си бил затварян в лудница и най-вече това, че си си "оправял маникюра" не означава, че си някой! Напротив - ти си вече просто един затлъстял човечец, олицетворяващ вида на тази крайно изпростяла и пристрастена към Макдоналдс нация! Do you know who I am, man? I'M A POWERFUL AND A GREAT SCOTTISH PERSON!!! MY COUNTRY IS THE NATIVE LAND OF THE BATTLE!!! I'M THE SWORD BRINGER AND KNIGHT WHO IS MADE OF BLOOD AND GREATNESS - THE SCOTTISH PSYCHOPATH DREW MCINTYRE!!! Може би не си го забравял въобще, разбира се! Но наясно ли си защо ти го напомням? Ето защо - защото идва НАЙ-ВЕЛИКОТО СЪБИТИЕ НА ГОДИНАТА - НАЙ-ВЕЛИКАТА СЦЕНА НА ВСИЧКИ ВЕЛИЧИЯ - БОЛКА 14!!! И точно защото сме в разгара на тази кървава болка, аз те предизвиквам!!!...YEAH, YOU HEARD WELL!!! I'M CHALLENGING YOU TO A FIGHT AT THIS PAY-PER-VIEW!!! НЕКА ПРЕД ОЧИТЕ НА ЦЯЛ ПАРИЖ, ЦЯЛА ФРАНЦИЯ, ЦЯЛА ЕВРОПА И ЦЕЛИЯ СВЯТ ТИ И АЗ ДА ГО НАПРАВИМ!!! TO MAKE OUR MUTUAL LIFEMATCH!!! 'THE HARDCORE LEGEND' MANKIND VS 'THE SCOTTISH WARRIOR' DREW MCINTYRE FOR THE TNW ELITE CHAMPIONSHIP!!! ДОКАЖИ КОЙ СИ И ЧЕ ЗАСЛУЖАВАШ ТАЗИ ТИТЛА!!! НО, ПОВЯРВАЙ МИ - ИЗОБЩО НЯМА ДА ТИ БЪДЕ ЛЕСНО!!! I SWEAR TO THE NAME OF THIS EVENT

YOU WILL BE AT THE SCOTTISH PAIN!!!


9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind JwjDeEQ


И след като изрича последните думи, прозвучали като истинско заклинание, а и бидейки такова, McIntyre посочва самоотвержено логото на предстоящия турнир!!! Останете с нас, драги зрители, защото положението е НЕОПИСУЕМО!!!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind   9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. In-Ring promo with the new TNW Elite Champion Mankind
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening: In-Ring promo with the new TNW Elite Champion - Big Show
» 10. ME: In-ring promo with the new TNW Elite Champion Bobby Lashley
» 12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley
» 1. Opening: In-Ring Promo with TNW Elite Champion Big Show
» 13. In-Ring Promo with the TNW Elite Champion Matt Hardy

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 504-
Идете на: