Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2372

12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley Empty
ПисанеЗаглавие: 12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley   12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley Empty21/5/2022, 22:44

...
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6451
Age : 21

12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley   12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley Empty22/5/2022, 05:04



12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley Jz9HqyT 12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley DUPKHtv

- Ladies and Gentlemen, please welcome "The All Mighty"
Elite Heavyweight Champion BOOOBBYYY... LAAASHLEEEEY!!

ЕТО ГО И НЕГО, ДАМИ И ГОСПОДА! От плът и кръв самия Elite шампион - Bobby Lashley! Придружаван от доста жени. Явно ще бъдат на ринга заедно с MVP и шампиона Lashley. Нормално е "The All Mighty" да е заобиколен от толкова жени. Той има всичко, което всяка една жена иска - Сила и класа. Bobby притежава всичките по две. Нормално е женската част от публиката да му се възхищава. Той застава в началото на рампата и след това тръгва към ринга. По-рано чухме и последните реплики на Adam Page и John "Bradshaw" Layfield. Всеки един от тях е готов за този мач. Elite титлата ще бъде заложена в тройна заплаха в главния мач на турнира. Lashley ще има първа тежка защита на титлата си, която спечели на голямото издание PAIN. Въпросът е дали ще успее да запази, защото ще трябва да победи двама мъже, за да го направи. Той спечели титлата в мач от вида тройна заплаха и дори шампиона не отнесе туша. Това е минуса на тези мачове. Сега Lashley ще влезе в ролята на шампиона, който трябва да е много внимателен. Само че той вярва в своя успех. Bobby се качва на ринга, като MVP му подава микрофон, нека да чуем какво ще ни каже Elite шампиона.

12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley Do1iiOJ

- За мен е много приятно да закрия това издание на Rampage и дори да бъда в главния мач на турнира, който е след няколко дни. Опонентите ми знаят какво е да си в голям мач най-вече JBL. Но това, което не знаят е да бъдеш на един ринг с "The All Mighty" Bobby Lashley. Моята по-добра версия. Както и да го погледнем, аз вярвам в моя успех и винаги ще вярвам. Преминах през много, за да мога да бъда Elite шампион. Дадох всичко от себе си, за да достигна до мечтания връх и няма да позволя да падна толкова бързо. JBL може да е побеждавал по много брутален начин едни от най-големите звезди на тази федерация, но той не знае какво се случва, когато ядосаш Bobby Lashley. Защото той си позволи да ме прекъсне в най-големия момент в моята кариера, след това реши да ме нападне, когато спечелих Beat The Clock Challenge-а. Той може да си мисли, че номерата му минават, но на турнира, аз ще му сритам задника и ще го запратя отново там, където му е мястото. Долу. Относно Adam Page... Аз изпитвам уважение към него. Да, не изглежда на човек, който би искал да ти прави номера. Изглежда на мен преди години, когато се борих да стигна до мястото, където съм. Само че ще трябва още стъпала да изчаки, докато успее да ме стигне, защото няма да му позволя да ми отнеме моята Elite титла. Миналата седмица Hogan обяви мача ми в главния мач на турнира. Знам какъв е залога в тройната заплаха и че не е нужно аз да бъда туширан, за да загубя пояса си. Но нека да се знае, че аз ще спечеля този мач заради вас, заради MVP и заради самия мен. YEAAAAAAAAAAH! Ерата на "The All Mighty" Bobby Lashley те първа започва.

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: In-ring promo with TNW Elite Champion Bobby Lashley
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. ME: In-ring promo with the new TNW Elite Champion Bobby Lashley
» 4. Backstage Interview with TNW Elite Champion Bobby Lashley
» 7. Backstage Interview with TNW Elite Champion - Bobby Lashley
» 13. Main-Event: TNW Elite Champion Big Show challenges Bobby Lashley
» 8. Beat The Clock Challenge > TNW Elite Champion Bobby Lashley vs. Curtis Axel

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 472-
Идете на: