Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro

Go down 
+2
TheAnimal
JohnnyZ
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty18/11/2022, 22:00

1. Sami Zayn
2. Brock Lesnar (c)
Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 212

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty20/11/2022, 16:53


9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro XoOpj8b 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro GAKBC0k

Кулминационната точка за тази вечер, а и в тази вражда най-накрая настъпи. Дами и Господа, на път сме да станем свидетели на класика, която на хартия е крайно неравностойна заради физическите качества на участниците, но в същото време е повече от равностойна заради разликите ИЗВЪН квадратното бойно поле. Да, Хеймън е уникален говорител, той може да се измъкне от почти всяка ситуация използвайки дар слово, но стигне ли се до физическа схватка - предимство има ъгълът на Европейския шампион. Впрочем, нещата се стекоха по перфектен начин за Сами Зейн, той е в перфектната позиция в мача - спечели ли, печели Световната Титла, загуби ли - просто губи поредната среща. Лошото е, че ако трябва да съдим от предишни ситуации, най-вероятно човекът, който наблюдаваме в момента ще изиграе основна роля в наклона на предимство в срещата. Казвайки това обаче не отписваме и факта, че Леснар и Хеймън най-вероятно са повече от подготвени. Това, което ни предстои е класика, която няма как да предвидим, крайният резултат е изненада за всеки, дори най-заклетите фенове на спорта не могат да дадат категорична прогноза...

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from El Paso, Texas,
Weighing in at 220 pounds,
He is Sami Zayn's personal Manager...
Eddie Guerrero!

Латиноса се намеси в живота на Зейн преди месеци и от тогава кариерата на канадската суперзвезда, наричана още 'Великият Либератор' върви стремглаво нагоре. Що се отнася до кариерата на Сами Зейн, Еди Гереро е онази капка свеж въздух, която феновете имаха нужда да поемат. Победа след победа, обрати неочаквани от никого, невероятна отборна игра, но най-важното - зародиш на приятелство, което е силно вероятно да продължи с години напред. Единственото нещо, което може да поколебае връзката помежду им днес е може би именно факта, че през изминалата седмица те бяха принудени да се изправят един срещу друг в Main Event-a на Rampage. Двамата направиха истинска класика, която обаче приключи по доста нелеп начин - Гереро победи, но не взе златото на клиента си. Зейн получи реванш за всичките злодеяния и атаката от личният му мениджър в бекстейджа, опитвайки се да защити своята бивша приятелка. Е, забраната на Хоугън отпада днес, а двата ни шампиони ще покажат от какво са направени. Гереро вече е на ринга.

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro EY4OWZh 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Y5znhRh

- През изминалите няколко седмици бях подложен на нещо, което не пожелавам и на най-големият си враг. Преди всичко бях контузен от онази мижитурка McIntyre, която предпочита да бяга от проблемите си пред това да ги решава. Е, наложи се да лежа на болнично легло като лекарите ме бяха отписали тотално - казаха ми, че най-вероятно ще съм аут за дълъг период от време. Моят най-добър ПРИЯТЕЛ обаче бе до мен през цялото време. Сами бе край болничното легло и не ме остави нито за момент ... за разлика от ВАС! И благодарение на позитивизмът му и чувството му за хумор успях да преборя травмата си и както видяха всички, още третата седмица успях да се върна и да ... хмм, 'заобиколя' забраната на онзи луд старец. Хълк, знам, че гледаш, чест и почитания, уважавам те невероятно, но факта, че ме накара да се бия със Сами ме накърни толкова дълбоко, че не мога да опиша разочарованието си. Това обаче няма значение. Да, правилно, няма никакво значение - дори и да бях спечелил срещата, щях да се откажа от титлата, защото истинският Европейски Шампион е само един, а след днес ще можете гордо да го наричате и Световен! Е, без да се бавя повече, ъххъъм...

... LADIES AND GENTLEMENT,
PEOPLE OF ALL AGES,
ARE YOU READYYYY TO RUUUMBLEEE?
...
I DEMAND YOU STAND UP
AND WELCOME THE ONE...
...
... THE ONE AND ONLY ...
...
... MY BEST AND IRREPLACABLE FRIEND,
THE BEST PERSON TO EVER STEP FOOT IN THIS COMPANY,
THE TRUE GREATEST WRESTLER OF ALL TIMES,
THE GRANDEST EUROPEAN CHAMPION IN HISTORY...
...
LADIES AND GENTLEMEN,
I PRESENT TO YOU
THE GREAT LIBERATOR,
TNW'S FINEST,
SAMIII ZAAAYN!

Dimarata, deren, JohnnyZ, Yuliyan, Olympic Beast and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty20/11/2022, 19:33

Kayla Braxton: Сами, защо си още тук? Личният ти мениджър - Eddie Guerrero е на ринга и те чака!

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEWD9zkJsd8hzq9z3y9CbzUqRxafXpviN_OVqNFKE7C7UZhLRBJ-z4m3vj8djR-eRnwcY_3rv0u-Kzf_mg6q801V0GYzL4yPmaXilKN2JcYMxVQvWiTW7PQpSEiEvdtgS1Li5BeAYYWWYW2PDUr7pzXKfw=w320-h180-no?authuser=0 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEVqj-HTzmeXfTo-LqfPYRHFtD7nJdiFkQV1RVifqd-pV_ySLknTlFisW_uoH_ruBobFsaOm4s1Nkxo8aUMbLrpPMkOe0lpuugzzFRPuCZdF3k-B7zRq7hCofe8pNRWWyL8qj_xwQtgPulwBOenjhH-Kwg=w320-h180-no?authuser=0

Sami Zayn: Това беше най-великото представяне в историята на TNW! Направено от най-великият мениджър в Total Nonstop Wrestling - "Latino Heat" Еди Гереро, горд съм с този човек! Представянето му винаги ме мотивира да мачкам, точно както ще направя и тази вечер! Пол Хеймън и Брок Леснар направиха тази вражда, не просто един мач за Световната Титла, а вражда, в която се бъркаха в личният ми живот...Те доведоха бившата ми приятелка, платиха и за да говори глупости за мен, след това, когато реших да я оставя на сигурно място, което беше съблекалята ми, те отново нахълтаха вътре, с целта да ме дразнят...И ако това не беше достатъчно, двамата направиха така, че да заложа Европейската си титла срещу човекът, който ме представи, а именно великият Еди Гереро...Много ми се насъбра, Kayla, но знаеш ли какво, ще ти кажа какво ще направя! Смятах да не се заяждам с Paul Heyman, защото го уважавам заради опитът му във великият кеч. Но той си го заслужи! Щом той и неговия незаслужил титлата шампион - Brock Lesnar, ще се мешат в моят живот, и ще ме карат да се бия срещу моят личен мениджър, то ще бъде смешно, аз да не върна услугата! Порових се там, където хората наричат: "Изворът на информацията"! Или накратко казано - интернет! Там няма тайни! Видяхме, че дори и настоящия World Champion Brock Lesnar няма тайни, там! Нека не си губя мисълта, та порових се в "изворът", гмурнах се и се порових, ако можем така да го наречем. И това, което намерих ме шокира! Известен факт е, че великият и неповторим Paul Heyman! Обича да яде сапун...Знам, че е невероятно, защото и аз не можах да повярвам на очите си, когато го прочетох, даже към страницата, в която пишеше тази шокираща новина, беше прикачен клип, който сега ще види целият свят! Моля всички да насочите вниманието си към големият екран!


Това вече е унизително, уважаеми дами и господа! Този човек яде сапун: За закуска, обяд и вечеря, докато някои хора използват сапунът, за да се къпят. Този мъж го използва, за да се наяде с него...Какъв срам!!! ХАХАХАХАХАХА, ООООООООО!!!! Хубаво е да се посмееш на някой, преди да излезеш за важен мач!!!

Corey Graves: След тези шокиращи неща, които ни показа настоящият European Champion - Sami Zayn! Той тръгва към ринга!!!


9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEWxqcZgRp0yUQcKtcE089HePFAFfVs1zuBR1XzIa-_OzibFOGJSEeRq2L3cdGMrPpZcWyEO9gfu9e3BrWN9Ef7V6HDddEQ3YN5s79X8Gm_FsvEZZD2ExXDpP0lDFWVFGYsjUS2TedmP46fZK6HtxVqfsw=w317-h180-no?authuser=0 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEW7bA_L3zwZdx6twJNfpAsxijBzf3hHjpk3gDjqoBmfP0lH3R3ahdBAmr8Y43YysysEtgQcVYGapTkPuFVaTncRAkGcuQYBUgqxMHPSdu7koAhiL5MmIhsCUtX1zJX1jsJnbHVP2gIXJRso3ezEiUQwzw=w317-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Сами Зейн осъзнава, че ще има животозастрашаващи последствия от действията му, нали?
Corey Graves: Това трябваше да се покаже. Пол си го заслужи! Пред цялото време, докато клипът вървеше, Еди Гереро се спукваше да се смее!!! Честно казано, и аз го намирам за леко смешно!
Michael Cole: Как може да го намираш за смешно, аз бях в онази нощ. И това, което направиха Chris Benoit и John Cena беше грешно, те изложиха този човек...
Corey Graves: Заслужил си го е! Добре, че е великият либератор, за да ни представи тези велики факти за един от най-великите мениждъри в историята на кеча - Paul Heyman! След като се позабавлявахме, е време да станем сериозни, защото това, което предстои е много сериозно! Световната титла на TNW, ще бъде заложена на карта! Сами Зейн има шанс да напише историята, като стане първият в историята на Total Nonstop Wrestling, който ще вдигне и Европейската титла, и TNW World титлата! Това никога не се е случвало, дами и господа, в цялата 12 годишна история на TNW! Аз вярвам във великият Sami Zayn, той ще успее да се справи с тежката задача да победи звярът Брок Леснар! Той е достатъчно умен, за да го направи!
Michael Cole: Ще му трябва целият ум на света, за да постигне победата тази вечер. И ако "The Great Liberator" е умен, той ще стой колкото се може по-надалеч от огромната сила на Световният шампион, нека не забравяме и Пол Хеймън, който със сигурност ще има някаква роля в този двубой!
Corey Graves: Нека не забравяме и Еди Гереро, който ще прави всичко по силите си, за да държи Хеймън далеч от този изключително важен мач! Очаква ни оспорвана битка, уважаеми зрители. Така че затегнете коланите, вземете нещо за пиене и се настанете удобно, за да се насладите максимално на това, което предстои!

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEWbuRFaelz2hL74VzoU7hyZLVSSRL6100dYdRHtkY6yd1X13aZr6Z_t6t25Cah_l-PrpDyh0DHgxunFJJuilu8nhme9xvl4YcAx822Gc56LHc0yvz9YmlTem7Q4cCJ7SKGb8Sc0dBRU3jELxuybnZ667A=w317-h180-no?authuser=0 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEUw-gFv4UqAkP2ailitFrea4bVREMcNXHZ-ZcAGVxw75Anzn_6Wf8iQ8lVGBZpb5ysLM6Q8l0COtTEzglDr8ft6N4vGHImAk626A7_hRNW6w_JV4Gugtzh3NvV5BdQITvkFh344242JOsuamPfhShSMVQ=w317-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Сега виждаме, че "The Master Strategist", както обича да се нарича, приближава бойното поле! Той изглежда готов за мачът на животът си!
Corey Graves: Великият либератор заслужава тази възможност! Този човек е един от най-раздаващите се кечисти в съблекалнята на TNW! Сега Зейн се качва на ръба на ринга и дава ценните си Sami Awards, които си спечели напълно заслужено! След като това се случва, Сами влиза в бойната площадка, сваля титлата от кръста си и я вдига високо във въздуха! Вече всичко е готово и за излизането на Световния шампион на Total Nonstop Wrestling - Brock Lesnar, нека го видим!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty21/11/2022, 11:49

Paul Heyman: САПУН? НАИСТИНА ЛИ? САПУН? Не мога да повярвам. Омръзна ми, Brock! Дойде ми до гуша от този шут! Каква е логиката да изкараш клипове от преди 10 години? Brock, казва...
Lesnar: Шшшш, тихо. Дай ми телефона си.
Paul Heyman: Теле..? Телефонът ми? За какво ти е?
Lesnar: Paul, не задавай въпроси. Просто ми го дай...СЕГА
Paul Heyman: Brock, имаш мач за световната титла след броени секунди...
Lesnar: Затвори си устата...или ще и сложа сапун в нея *публиката изпада в смях*. . Искам този с копчетата, тези телефони с пипащото са сложни.

*Brock изкарва листче от бельото си на което е написано телефонен номер*

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro IykVSTK

- Heeeey, Milena, как си?
-Кой е това, кой се обажда?
- Как така кой се обажда? Това съм аз, Brock!
-ОТКЪДЕ ИМАШ НОМЕРА МИ?
-Няма значение, виж сладкиш, след , около 5 минути ще приключа с твоя бивш приятел. Ако искаш, мога да се отбия?
-КАКВО? БОЖЕ, ОСТАВИ МЕН И SAMI НА МИРА! НИКОГА НЕ МЕ ТЪРСИ ПОВЕЧЕ

*Milena затваря телефона и блокира номера*

Paul Heyman: Това да не беше...*усмивка се поражда на лицето на Paul*.. Milena?
Lesnar: She wants it!

Dimarata, JohnnyZ and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty21/11/2022, 11:52

WELL,
HERE COMES THE PAIN




9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro 6iV5s6u 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Tnenjnx

Е, дами и господа, точно когато си мислихме, че Brock Lesnar и Paul Heyman не могат да стигнат по-ниско, те опровергаха всички! Мотивираният за успех Sami Zayn, загуби широката си усмивка, която бе на лицето му преди броени секунди. Позитивизмът му бе заменен от едно друго чувство, което в този случай може да му изиграе само и единствено полза – гняв. За да оцелееш срещу човек с репутацията на Lesnar трябва да дадеш не 100 процента от себе си, а 200. Всички знаем, че най-доброто гориво за да постигнеш това е спортната злоба. В случаят на Lesnar и Zayn обаче, тази злоба вече минава границите за спорта. Двамата мъже навлязоха в личните си зони. Първата стъпка бе направена от Европейския шампион, както обичайно, Zayn обича да навлиза в главите на противниците си използвайки засрамващи случки от миналото им. Така нареченият „филм“, който бе пуснат от Sami със заглавие “The Real Face Of Brock Lesnar” обиколи социалните мрежи за отрицателно време. Имената на двамата участници в тази среща бяха на челните места в трендинг класациите, само след седем дни обаче, едно друго име се включи в противоричивите отношения на двамата мъже, нейното име е Milena Barks. Приъсиствието на Barks в TNW ни показа за пръв път, че колкото и луд да изглежда Sami Zayn, дълбоко в него се крие чувствителен човек, който не се различава толкова от нас. Въпреки, че Европейският шампион не се нрави с добри отношения към феновете на федерацията, имаше едни кратки моменти в които Zayn се чувстваше подкрепен от запалянковицте, тези моменти може би ще останат в историята като едни от най-грозните на които сме ставали свидетели. Човекът, който в момента се насочва към бойното поле на няколко пъти притисна и заплаши с физическо насилие беззащитната и красива Milena Barks, пред очите на Zayn. Това негово действие бе трудно за гледане най-вече от мъжката част зад екраните. Чувството да не можеш да защитиш човек, който обичаш не може да бъде описано с думи. Може само да се радваме, че Barks не в близост до залата тази вечер, последното нещо от което имаме нужда е да станем свидетели на поредната грозна сцена породена от Lesnar.

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro IkJZ1Fd 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro IZImtMs
Двамата мъже вече са на изключително близка дистанция един от друг. Само след броени секунди, те ще могат да сложат ръце един върху друг, правилото, поставено от собственика на TNW най-накрая ще изтече. Колкото и да не се харесваше на феновете, трябва да признаем, че господин Hogan направи най-правилното решение, забранявайки допира на двамата мъже. Последното нещо от което има нужда федерацията в момента е втори пореден главен сблъсък, на платено събитие, да не се състои. Ако се загърбим със задачата да прочетем какво говорят телата на двамата мъже под светлините на прожекторите, то няма да останем изненадани. Lesnar е широко усмихнат, от километри може да се види, че този човек подценява Zayn. Sami пък от негова страна е крайно концетриран. Телефоният разговор, който бе проведен пред очите ни, още повече подхрани желанието му за мъст. Без абсолютно никакво съмнание може да кажем, че това е най-големият мач в кариерата на Zayn, дори може да стигнем по-далеч като кажем, че това е най-важната вечер в живота му. Десетилетия отдаден труд най-накрая ще бъдат изплатени, единственото, което трябва да се направи за да се стигне до върха на планината...е да приковеш рамената на един човек за три секунди. Звучи лесно, но когато тоз мъж носи името Brock Lesnar, задачата става една идея по-сложна...

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro 0ETFIHx

Дами и господа, настанете се удобно, защото започва главният сблъсък.  
Sami Zayn versus Brock Lesnar, the World Heavyweight Championship is on the line.

Dimarata, JohnnyZ, Olympic Beast, Martozzy, Chris Wolf BG and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty21/11/2022, 11:55

ПРИГОТВЕТЕ СЕ, ДАМИ И ГОСПОДА!
ТАЗИ БИТКА ЩЕ БЪДЕ ЛЮТА ЗА ЕДИН
ОТ ДВАМАТА! ЗАЛОГА Е МНОГО ГОЛЯМ!
НАЧАЛОТО Е ДАДЕНО!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty21/11/2022, 12:58

Дами и господа, трите позванянвания на гонга отихват из крайните редове, това значи, че всичко започва! Sami Zayn срещу Brock Lesnar, Световната титла в тежка категория е заложена на карта!  Най-големият мач в кариерата на Европейският шампион, а от другата страна е първото сериозно предизвикателство на Brock като главния шампион на федерацията. За притеснение не може да става и дума, Zayn е видимо разярен, но не тръгва да се впуска в първа атака. Двамата мъже обикалят в кръг, а на лицата им стоят пълните противоположности. Brock изглежда така сякаш чака да бъде нападнат от далеч по-слабия физически Sami, широката усмивка на лицето му говорят “Давай де“. След няколко обиколки на ринга в тренчен поглед един с друг, Европейският шампион се втурва към опонента си с пълна скорост. Двамата заключват рамене и въпреки, че видимо се вижда как Sami е този който с пълни сили се опитва да избута опонента си, той бива притиснат с лекота в ъгъла. Ауч. Такова действие със сигурност може да повлияе доста негативно на самочувствието ти. Лекотата с която Brock просто направи няколко крачки и притисна Zayn в ъгъла бе видима и в момента служи като аргументация за усмивката на лицето му, която вече стои там няколко минути. Съдията влиза в ролята на спасител, започвайки да отброява до пет. След четвъртото такова, Lesnar отпусна съперника си и с подскачаща походка се завърна в средата на ринга. Косата на Sami вече е рошава, двубоят не трябваше да започне по този начин, физическите последици на Zayn може да не са толкова сериозни, но когато в толкова ранен етап на мача бъдат илюстрирани разликите в силите, това действа демотивиращо. Sami се наддига от ъгъла и започва да прави обиколки на ринга, както преди няколко секунди. Този път обаче леко несигурен в действията си. Неговият мениджър Eddie Geurrero също не знае какво да го съветва, когато се изправящ срещу човек като Lesnar няма стратегия, просто се бориш за оцеляване. Въпреки, че не получи напъствия от човека в своя ъгъл, Paul Heyman ‘’реши да се включи като съветник” на Европейския шампион. “Адвокатът на Дявола” се провиква със следното: Айде де, нямаме цял ден! Страх ли те хвана? АТАКУВАЙ ГО, SAMI! Мъжкото его на Sami падна в капана на Heyman, още по-разярен от думите, които чу, „Великият Либератор“ се засилва към опонента си с пълни сили! И ето на! Двамата мъже отново са в захват, как ли ще свърши втори рунд???

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro KZvTPle

BROCK LESNAR ПРОСТО ИЗТЛАСКВА ZAYN НА ПОДА,
СЛЕД КОЕТО TAUNT-ВА ПРЕД ОЧИТЕ МУ

НЕВЕРОЯТНО! С КАКВА ЛЕКОТА LESNAR ИЗПРАТИ СВОЯ ОПОНЕНТ НА ЗЕМЯТА! ВИЖТЕ ОЧИТЕ НА SAMI, ТОЙ ТУКО-ЩО ОСЪЗНА В КАКВО СЕ Е ЗАБЪРКАЛ, ТОЙ ТУКО-ЩО ОСЪЗНА ЗАЩО БЕ ЕДИНСТВЕНИЯ ЧАКАЩ НА ОПАШКАТА ЗА МАЧ С LESNAR! Това тръшване послужи като червена лампа за corner-a на Европейския шампион. Eddie буквално се изстреля към частта на ринга, където е неговия приятел.  Двамата приятели общуват, Guerrero дава някакви инструкции на ухо, а всичко това остава видяно и запомнено от Lesnar. Световният шампион стои пред двамата мъже и дава всичко от себе си да не изпадне в смях. Той буквално се забавлява! След няколко секунди, Sami се изправя на крака и прави бавни крачки към съперника си. Ууу, това изглежда страховито. Zayn осъзнава, че се насочва към почти сигурна болка, но изборите пред него не са много. Той достигна толкова далеч, ще е грехота ако погледне назад, точно пред финалната линия. Претендентът в този двубой вдига раменете си, което означава, че той иска да влезне в трети физически спор с далеч по-надарения си опонент. Какво? Това ли бе съвета на Eddie? Да започне трета битка, която е ясно, че ще загуби? Що за съвет от страна на мениджъра му? След тази среща ще е добра идея за Sami ако потърси нов ментор. Lesnar с усмивка приема „предизвикателството“ и се насочва към опонента си. Точно преди раменете на двамата мъже да бъдат заключени, виждаме какво точно е имал предвид Eddie с подсказките си. Zayn прави светкавичен ритник не къде да е, а в капачката на Brock! ДА! ЗВЯРЪТ СЕ РАЗКЛАТИ! ЕТО Я И ПЪРВАТА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА SAMI! След като кракът на шампиона се прегъна, следователно и неговият ръст спадна, което го направи на едно ниво със своя опонент. Елиминирайки ръстовата разлика, пред Zayn се откри възможността да залее своя опонент с море от удари. Ляв, десен, ляв, десен! Sami е на път да събори „The Beast“, но той така и не пада на земята, колко е здраво това копеле! Европейският шампион започва и удари в коремната зона, ставаме свидетели на едно редуване от удари, които попадат и в главата и в корема, резултат обаче – няма. Lesnar е на краката си, а това означава, че Sami трябва да потърси помощ към единственото нещо, което може да му даде допълнителни сили – засилване към въжетата.  


Либераторът се изтлаксва от въжетата с цел най-накрая да събори гигантския си опонент,
но бива посрещнат с ....


9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro RN3HTAg

SHOULDER BLOCK!

БАМ! ТОВА БЕШЕ! КРАЙ С ИНЕРЦИЯТА НА SAMI! IT WAS GOOD WHILE IT LASTED! Имаме и първи опит за туш в срещата! Едно...Повдигане преди 2! Zayn все още има сили, въпреки трудностите, които намира с покоравянето на своя съперник, енергията течаща във вените му, не биха му позволили да загуби толкова ранно в двубоя. Тялото все още иска още, но разумът? Не е ли по-логично Sami да се предаде? Видя се и в първите няколко минути в мача, той просто няма силите да се пребори с това подобие на човек. Видя, пробва се, провали се, В това няма нищо срамно, Sami, помисли за здравето си! То е по-важно в този случай. Zayn изгуби своята възможност да се оттегли в ранен етап на мача и сега е на път да си плати. Още преди да има възможност да се изправи на крака, Brock го обръща по корем и го обхваща около ханша. УАААУ! ВИЖТЕ LESNAR. ТОЙ ИЗПРАВЯ SAMI ZAYN ОТ ЗЕМЯТА, НАГЛАСЯЙКИ ГО ЗА GERMAN SUPLEX! ПУБЛИКАТА ЩЕ ВИДИ ПЪРВИЯ SUPLEX ЗА ВЕЧЕРТААААА – НЕ! SAMI СЕ ПРОТЯГА ЗА ВЪЖЕТАТА, SAMI ХВАЩА ВЪЖЕТАТА ТОЧНО ПРЕДИ ДА БЪДЕ РАЗХВЪРЛЕН КАТО ЧУВАЛ ПРЕЗ РИНГА! Инстинтитвното му спасение го дари с няколко секунди, ръцете му са здраво закрепени към въжетата, а това сигналзиира на арбитъра да почне да отброява. Едно..Две...Brock не пуска, дой стиска много здраво ханша на Zayn, а това му причинява допълнителна болка. Sami не може да чака петото отбряоване, точно за това...ТОЙ ЗАБИВА ЗАДНАТА ЧАСТ НА ГЛАВАТА СИ В ЧЕЛОТО НА BROCK! O. КОЛКО ХИТРО! КАКЪВ ХОД ОТ СТРАНА НА ЛИБЕРАТОРА! ХА-ХА, В КРАЙНА СМЕТКА ТОЗИ Е УМЕН! Действието му бе поздравено от Eddie, а като че ли, това бе първият момент от срещата в който Lesnar получи осезаема болка. “The Beast” държи носа си, всичко се случи много бързо, още не може да преценим дали удара попадна в носа или в челото на шампиона. Въпреки неприятния удар, Brock усети като типичен хищник, когато Sami направи крачка към него. Колкото и наранен да изглеждаше, Lesnar от нищото включи офанзивния режим и заби коляно в коремния сектор. Ауч. Това сигурно заболя, Европейският шампион се прегъна на две, точно когато се вижда някакво прозорче в което той може да процедира, Lesnar се намесва и отнема надеждата му за секунди. Brock е готов да направи нещо ново, той хваща ръката на съперника си и с помощта на въжетата го засилва. Опонентът му от своя страна се закачва за лявата част на ринга, а след което....

ИМИТИРА TAUNT-А НА BROCK!

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AlNI9nU

И ГО ИЗХВЪРЛЯ ИЗВЪН РИНГА!

УАААУ! ХА-ХА! ОТ КЪДЕ ДОЙДЕ ТОВА! БОЖЕ МИЛИ! SAMI ZAYN НАПРАВИ BROCK ЗА СМЯХ! ТОВА НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ! ВИЖТЕ LESNAR, ТОЙ БЕСНЕЕ КРАЙ РИНГА.  ЕВРОПЕЙСКИЯТ ШАМПИОН МОЖЕ ДА БЪДЕ ДОМИНИРАН ОТ НАЧАЛОТО НА ДВУБОЯ, НО СПЕЦИАЛНО В ТАЗИ СИТУАЦИЯ, ТОЙ СЕ ОКАЗА ПО-ХИТРИЯТ! ОСТАНЕТЕ С НАС!

FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ, Olympic Beast, The Pharaoh, Martozzy, Chris Wolf BG and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty21/11/2022, 13:15

УАААААУ! SAMI ZAYN ИЗНЕНАДА BROCK LESNAR!
СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА
НА ТОВА КОЕТО ВИЖДА! ZAYN СЕ ОПИТВА ДА ПОДРАЗНИ
"ЗВЯРА"! BROCK LESNAR БЕСНЕЕ ИЗВЪН РИНГА, КАТО РИТА ВСИЧКО!
ШАМПИОНА НА ФЕДЕРАЦИЯТА НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА НА ТОВА, КОЕТО
МУ СЕ СЛУЧИ!

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro 4jFA7eD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty21/11/2022, 17:49

Научихме нещо от ранните минути на тази среща. И това е, че не става само с сила, трябва и акъл! Брок Леснар си мислеше, че ще оплаши великият либератор с неговота нечовешка мощ, че ще го разконцентрира, като се обади на Milena Barks, преди да е започнал този мач. Но не му се получи, явно в този момент и "The Beast" осъзнава срещу какъв човек се изправя! Противникът на Световният шампион е един от най-умните хора в ростъра на TNW! Ако не е имало нещо в главата на Сами Зейн, той нямаше да бъде в този мач, и колкото по-скоро, Brock го осъзнае, толкова по-добре за него! Също така, трябва и да спре да подценява либератора, тъй като не си помага по този начин. Сега звярът се връща на бойното поле, вижте го. Той е бесен и сега се засилва към "The Master Strategist", който от своя страна се измъква извън ринга! Следва игра на котка и мишка, дами и господа! Двамата обикалят около ринга в продължение на няколко минути, докато "The Great Liberator" не решава да влезе в бойната площадка. Виждаме, че и Lesnar не се бави! Щом World шампионът влиза, той бива посрещнат със серия от мощни Ритници в тялото! Великият ум на най-великият Европейски шампион работи като добре смазана машина! Погледнете неговият личен мениджър - Еди Гереро, той ръкопляска на клиентът си, много е горд с него! След серията от ритници...

Либераторът изправя на крака "The Next Big Thing"
и започва да му нанася комбинация от брутални...

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEWx6Y8hvjxog5dEWCeM3Cnksg_3PjeenPvO8DYz7coaB4LBCMQD7q01aOAe08X8d4K_hbkVQJGuFKOc6Ic8YgdLSEPIRQ6ht-KdRjEEAwUOTCVrw9dv64k8uVDFdVCtqeRYib9KXYzafBw3pbaqyZWF0w=w317-h180-no?authuser=0

ЮМРУЦИ И ПЪРЖОЛИ!

"The Conqueror" все още е на крака, но за първи път, откакто е започнал този мач виждаме съпротива от великият либератор! И това се случи благодарение на мозъкът му! Сега Zayn засилва към въжетата Lesnar, явно е намислил нещо, което обаче така и не се реализира, понеже при връщането си към Sami, "The Violent God of Retribution" му откъсва главата с жесток Саблен Удар...Пресвета Дево, "The Champion Of The People" се завъртя няколко пъти във въздуха, преди да падне! Вижте мазната усмивка върху лицето на Пол Хеймън, той е доволен от видяното...След тази брутална контраатака от Световният шампион, той опитва нов опит за туш - имаме едно, две, ще има ли три? Не, European шампионът се повдига на две и половина! Това беше близо, но нямаше как да не е, както казахме, Сами Зейн се завъртя няколко пъти във въздуха, преди да падне...Цяло чудо е, че този ход не приключи мача! Сега "The Mayor of Suplex City" се изправя на крака и вдига леко "The Heart and Soul of TNW", след което започва да му говори нещо, нека чуем: "Откажи се от това, не искаш тази битка, Сами, предай се, докато можеш..." Много тежки думи от настоящият World Champion. Той дава шанс на "The Critic Of The Critics" да се откаже от този мач! Знаете ли обаче какво прави Zayn, той вместо да се предаде пред невероятната сила на главният шампион на Total Nonstop Wrestlling, той му забива жесток ШАМАР В ЛИЦЕТО!!! Това беше голяма грешка от "The Untouchable", тъй като сега чудовището му се нахвърля...Мили Боже, погледнете какви удари му забива в главата...Някой трябва да го спре, защото ще го убие...Виждаме, че този някой е главният арбитър на този двубой, който започва да крещи на откачилият Брок да спре! Няколко пъти му се налага на реферът да каже на Леснар да спре, като последният път го предупреждава, че ще го дисквалифицира! След като чува за дисквалификацията, световният шампион спира с Ударите! Той не иска да запази титлата си по този начин, звярът иска да измъчва канадецът, иска да направи животът му пълен ад, докато е на един ринг с него...Настоящият Европейски шампион се изправя с много мъчения на крака! Той крещи на "The Beast Incarnate": САМО ТОВА ЛИ МОЖЕШ, BROCK? ХАЙДЕ, ПОКАЖИ МИ БОЛКАТА, ИСКАМ ДА ВИДЯ КАКВО МОЖЕШ... Великият либератор си е изгубил умът...Желанието му да стане Световен шампион е толкова голямо, че не знае какво говори вече! След като изрича тези думи, "The Great Liberator" пада в краката на Brock Lesnar! Погледнете World шампионът, той е с усмивка до ушите, доволен е от това, което е направил...На него му доставя удоволствие да наранява хората. Вижте Еди Гереро, личният мениджър на Сами, той иска да влезе на ринга и да пребие Леснар, но проблемът е, че ако го направи. Той ще коства шансът на клиентът си да стане Световен шампион на TNW...Положението не може да стане по-лошо за претендентът тази вечер! Сега "The Next Big Thing" изправя каквото е останало от Sami Zayn и го вдига на раменете си! Явно е решил да го довършва, ще видим ли F-5 толкова рано в този мач?

Отговорът е не, тъй като либераторът се
съвзема и заключва изненадващ за всички...

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro AL9nZEWuVXip-obH2DgGpldgEuFqfMblKfqgvrYL8dtwZD6t2LHHEyRMbw5LKWJfleBE4bfmd3wX4TtkRwuVswQLd0D7dhSI4HZ2_oT5RzbvCy3AmUgRVchoTJWD4pVBuQDdnjgSkREN5a0MO-EyBbEYKHYevw=w317-h180-no?authuser=0

SLEEPER HOLD!

Може би звярът допусна да бъде отново надхитрен от хитрата лисица Sami Zayn! Никога не се доверявай на човек, на който менторът, треньорът и мениджъра му е Eddie Guerrero! Канадецът е на път да приспи Световният шампион на Total Nonstop Wrestling! Погледнете го, той пада на колене! Очите му се затварят, а лицето му става червено като домат! Съдията вижда това и започва да му вдига ръката! Тя пада първи път, реферът отново я вдига и тя пада втори път. Сега има трето вдигане на ръката на Брок Леснар от арбитъра! Ще падне ли за трети път ръката на настоящият World Champion - Brock Lesnar? Ще успее ли Sami Zayn да го приспи? Това ли ще е краят? Останете с нас, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty22/11/2022, 11:28

ZAYN ЩЕ ГО НАПРАВИ! ZAYN ЩЕ ПРЕСПИ "ЗВЯРА"! НЯМА ПО-ДОБЪР НАЧИН, SAMI ДА ПОКОРИ СВОЯ СЪПЕРНИК ОТ ТОЗИ. КОЛКО ПОЕТИЧНО ЩЕ ИЗГЛЕЖДА, КОГАТО ИСТОРИЯТА СЕ ПРЕДАВА НА ИДНИТЕ ПОКОЛЕНИЯ! "ДАВИД ПРИСПЯ ГИГАНТЪТ ГОЛИАТ ЗА ДА ПРЕВЗЕМЕ НАЙ-ВИСОКИЯ ВРЪХ В СВОЯТА КАРИЕРА". Би трябвало да те побият тръпки само изричайки това изречение! За да се стигне до това пренаписване на историята обаче, реферът трябва да отбележи победата, за да го направи, той трябва да вдигне ръката на Lesnar три пъти, като и в трите случая тя трябва да падне безтегловно. Арбитърът вдига дясната ръка на Brock и я спуска надолу, всички тръпнем в очакване., това ли ще бъде краят на царуването на „Звяра“? Крайникът е вдигнат....НО ТОЙ НЕ ПАДА! РЪКАТА НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ОСТАВА ВИСОКО ВДИГНАТА, ТОЙ Е В СЪЗНАНИЕ! ТОЙ Е ЖИВ! Виждайки това, Sami видимо се притесни, но каквото и да направи, няма как да се окаже в по-добра позиция от тази в която реално е! Brock започна да се връща на себе си, захватът леко го отнесе, но той все още е в играта.Lesnar започна да прави няколко крачки в хаотични посоки, тежестта която носи на гърба си се отразява, Brock трябва да действа бързо преди дозата адреналин да изчезне и той отново да бъде хванат в капана на този Приспивателен ход от страна на Zayn. Най-умното решение, което “The Beast” можеше да предприеме е да се хвърли с гръб към оптегачите, и точно това прави. Lesnar официално се измъква от ситуацията, а тялото на Sami се оказа между чука и наковалнята. Двамата мъже отново са на крака, а след 2 секунди пауза, отново се насочиха с офанзива един към друг. Първият посегнал бе Brock, той замахва масивната си ръка с цел да отсече главата на съперника си с Clothesine. За щастие на Европейския шампион обаче, Sleeper Hold-а е нанесъл точно този тип damage, който Sami искаше. Действията на Lesnar са една идея по-тромави, той не е толкова бърз, и точно поради тази причина, Zayn успява да се измъкне от планувания ход на Lesnar секунди преди да бъде осъществен контакт. Шампионът на Европа се промушва под голямата ръка на опонента си и се засилва с помощта на въжетата. Хитрият претендент знае, че трябва да използва тялото си като оръжие. Той отскача от земята с цел да направи Crossbody, събаряйки “The Beast“ на земята, но за негово нещастие, шампионът знаеше какво да очаква. Той хваща Zayn във въздуха, невероятно сила бива илюстрирана пред очите ни! Точно в тези моменти, в които най-малко очакваме, Brock ни напомня защо се слави с този имидж. Нереално. Ситуацията за Sami продължава да се влошава, Lesnar решава, че позиционирането в което е спипал съперника си му дава възможност да я разгърне за...F5! ТОЧНО ТАКА! LESNAR СЕ ПРИГОТВЯ ДА НАПРАВИ F5! ТОЙ ИЗТЛАКСВА ZAYN ОТ СВОЯТА СРЕДНА ЗОНА КЪМ РАМЕНЕТЕ СИ, НООО.....ГЪВКАВИЯТ SAMI УСПЯВА ДА СЕ ИЗПЛЪЗНЕ ОТ ТАЗИ КРИТИЧНА СИТУАЦИЯ! В момента Европейският шампион е зад гърба на Lesnar, опората на Brock вече не е в краката, тя е в средната зона, защото при опит за изпълнение на F5, цялата сила трябва да бъде насочена в кръста. Омекотените крака дават възможност на Zayn да направи възможно най-болезнения и подъл начин за победа – Малък Пакет. Прентендентът плъзга шампиона и сяда върху бедрата му, за да направи kick-оut-а още по-невъзможен...ТОВА Е ОПИТ ЗА ТУШ, 1..2...СТОТНА! СТОТНА! TOВА ОТДАЛЕЧИ ZAYN ОТ МЕЧТАТА МУ ДА СИ ТРЪГНЕ КАТО СВЕТОВЕН ШАМПИОН! ВИЖТЕ HEYMAN, АДВОКАТЪТ ЕДВА НЕ ПОЛУЧИ СЪРДЕЧЕН УДАР! САМО СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КОЛКО ШОКИРАЩО ЩЕШЕ ДА БЪДЕ АКО BROCK БЕ ЗАГУБИЛ ТИТЛАТА СИ ПО ТОЗИ НЕЛЕП НАЧИН! Отлепянето на рамене бе толкова ефективно, че успя да изпрати Sami в другата част на ринга. Това не бе добър знак за него, защото единственото нещо от което Brock имаше нужда в тази ситуация бе дистанция.

„The Beast“ издебва точно този момент в който Zayn отново ще обърне поглед към него,
за да може да се втурне и да направи...


9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro 46eW0La

CLOTHESINE!

ЩОМ НЕ СЕ СЛУЧИ ОТ ПЪРВИЯ, ЩЕ СТАНЕ ОТ ВТОРИЯ! ПУСНЕТЕ ПОВТОРЕНИЯТА! ВГЛЕДАЙТЕ СЕ В ТОЧНАТА СЕКУНДА НА КОНТАКТА, СЯКАШ ДУХЪТ НА ZAYN НАПУСНА ТЯЛОТО МУ! ЕВРОПЕЙСКИЯТ ШАМПИОН МОЖЕ ДА БЪДЕ В НЕВСВЯСТ! НЕРЕАЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ СТРАНА НА BROCK LESNAR. За пръв път от няколко минутки виждаме забавяне на темпото в срещата. Интезитетът толкова много се увеличи последните минути, че дори и атлет с тялото на Lesnar не може да издържи на високото ниво. “The Beast” не тръгва да се изправя веднага, той ще вземе още някаква секунда отдих, а това дава още една възможност на Eddie да свърши полезната си работа. Мексиканецът не иска да остави дружката си в близост до Brock, след като той си вземе кратката почивка, заради това “The Latino Heat” го издърпва от пределите на бойното поле. Тимът на претендента вече са край ринга, а съдията започва своето отброяване. Може да бъдем сигурни, че Eddie ще направи всичко по силите си за да върне приятела си преди десетото отброяване, но проблемът беше друг – Brock не мисли да чака. Той се спуска под най-ниското въже и застава точно пред Guerrero. Mениджърът знае, че направи ли и най-малкото движение, рискува срещата да бъде прекратена чрез дисквалификация, и точно за това прави няколко крачки назад, оставяйки Sami в ръцете на „Звяра“. Големите лапи на Lesnar хващат безтегловното тяло на Zayn, екшъна започва да се развива край ринга, най-опасната част на залата, където възможностите да нараниш опонентите са много. Шампионът застава в позиция и.... IRISH WHIP ДИРЕКТНО КЪМ БАРИКАДИТЕ! SAMI СЕ РАЗБИ! КАТАСТРОФА! Eddie се хвана за главата, той знае, че не може да направи нищо по въпроса, той знае, че единственото, което може да направи е да дава морална подкрепа на своя клиент, в този случай обаче, каквито и думи да изрече, те просто няма да стигнат до Sami заради болката, която изпитва в момента. Lesnar се връща на ринга за част от секундата, само и само да прекрати отброяването. Въпреки, че усмивката отдавна изчезна от лицето му, неописуемото желание да причиняваш болка на човека унижил те пред цял свят все още е на лице. Zayn за който е истинско чудо, че не е в невсвяст, отново бива изправен на крака от Lesnar, този път обаче няма да има Irish Whip, не. Brock обхваща ханша на опонента си и го изправя на 30-35 сантиметра във въздуха, хммм, какво ли е намислил?

Lesnar се засилва и....

9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro GmBQz2a

STRAIGHT TO THE METAL POST!

ЧУЙТЕ ПИСАЦИТЕ НА ZAYN! ХОРАТА НА НАЙ-ЗАДНИТЕ РЕДОВЕ ЩЕ ЧУВАТ ТЕЗИ ВИКОВЕ В КОШМАРИТЕ СИ! SAMI Е В АГОНИЯ, SAMI ИЗПИТВА НЕРЕАЛНА БОЛКА! За да има и черешка на тортата, Brock забива ритник точно в нараненият гръб на опонента си. Това е чудовище, това е мъж без никаква милост, мъж който изпитва неопсиуемо желание да си отмъсти за всички тези ситуации в които бе унижаван от “Великият Либератор“. “The Beast” се завръща на ринга, това озачава, че ще имаме отброяване. Така ли ще приключи приказката на Sami Zayn?

FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ, Olympic Beast, Chris Wolf BG and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro   9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 4. TNW RB Championship Singles Match > Christian Cage (c) vs. Brock Lesnar w/ Paul Heyman
» ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero
» 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar
» 5. Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) vs. Jeff Hardy
» 12. ME: Singles Match: World Heavyweight Championship - Edge (c.) vs. Brock Lesnar

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: The Showdown 2022-
Идете на: