Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar   10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar EmptyНед 16 Окт 2022 - 11:13

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar SyEOx5U
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3365
Age : 30

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar   10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar EmptyСря 19 Окт 2022 - 21:28



10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar AL9nZEXAKPXwA6Qfmvdxs6ieMwiNM70QskohqflnyYlcoBiPlI9Ti-Sjje-WLG5TG6cTXbUIIJyPJam6YyzhectoS4NF1fqukVNYUAQBTvTS457l3lumn20EtJlNjh-WOt5TP8vgKbSGteqhTe7Uq9u4M_IVDw=w360-h203-no?authuser=0 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar AL9nZEWFlPEiem4CZod-xKzKLcQcAjrqULTazShZjekR9ziAw1Nmi3o8OOuSDkpesoYFR8qg-X1-KCYKkXOCGmXs8dJqozkDBbt7UbhpYTCTLLhNCiNHuAY22s9mD2yCCeCQF-O3OPIxAOjmofiK65dbReCoWg=w360-h203-no?authuser=0

Дами и господа, чуем ли тези ноти, знаем, че игрите бяха дотук. Дойде време за главната среща, дойде време за главната атракция, която тази вечер носи името - Brock Lesnar. Хиляди телефони заснемат кадъра как главният претендент за най-ценното злато в компанията подскача от единия край на рампата към другия, мексиканците са готови, както и ние зад екраните! Тази вечер границите на Suplex City ще се разраснат извън Съединените Американски Щати и ще се докоснат до топлия Юг! За пръв път, не преброимите латино американски привърженици ще могат да отброяват с пълен глас бройката Супекси с които Brock разхвърля своя опонент. "The Beast" изглежда повече от готов, последният път в който той бе толкова близо до Световния пояс, възможността да докосне златото му бе отнета по възможно най-нелепият начин – чрез удар под кръста и следователна дисквалификация, която по правилника на компанията не позволява смяна на шампиона, Дали пък Edge няма да се опита да запази титлата си по абсолютно същия начин и тази вечер? Малко вероятно. Lesnar ще бъде готов. Ако ви обещаем дълъг спектакъл, то най-вероятно ще останете разочаровани, тази среща се очертава да бъде кратка, динамична и епична! Скоростта с която Lesnar ще отправя своите удари ще бъдат по-бързи и от дните му в сферата на Смесените Бойни Изкуства!

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar AL9nZEVoCrewQ_6YSbNGfk7dEuCFoUcpT40qOLp8vuAjV54z8mgkHfaa2cH-mBo81hgXIHCFiMrKgsJaOibTGf9vm24Dgsvf2d1mpGJI-Ni4UUlbuinwcLk1mqw4w1Jc0hWKG5vy0eFBSYQX1lbzXnTNgVeSlA=w360-h203-no?authuser=0

130 килограмовият Звяр се изстрелва върху външната страна на ринга сякаш колената му са направени от пружини, а контактът е съпроводен от ослепителни Pyro ефекти. Компанията се е приготвила за платеното събитие, което се случва на дадена локация веднъж на десетилетие подобаващо! Сега е моментът в който трябва да коментираме случилото се преди седем дни. Гледката на която бяхме свидетели никак не е лесна за забравяне. Камерите ни оставиха при неприятните кадри как малки парченца стълка се бяха забили в оперирания врат на "The Rated R Superstar". Историята помни какви сериозни проблеми имаше Edge заради въпросната част от тялото си, ще е изключително интересно да видим как ще стои на ринга чисто от към естествени движения. Съдбата наистина си прави шега с Edge. Toчно в тази вечер в която тялото му трябва да е изгодно на 101%, неговата ахилесова пета е още по- уязвима... Трябва да имаме доста силна психика за да си представим как Lesnar хвърля опонента си на земята с German Suplex точно върху наранената шия... ОХ! БОЛИ САМО КОГАТО СИ ГО ПОМИСЛИМ! Нека да се помолим за среща, която няма да е лишена от екшън, но в същото време, атлетите които участват в нея да напуснат красивата държава на Мексико в пълно здраве. Тръпнем в очакване за излизането на шампиона....

FreeRiver, Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Hulk Hogan
New User
New User
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 98
Age : 39

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar   10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar EmptyПет 21 Окт 2022 - 17:56



10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar NQ4JPRG

КАКВОО? ТОВА Е ТОЙ! БЕЗСЪМРТНИЯ, НЕПОВТОРИМИЯ, НЕПРЕДВИДИМИЯ, НАЙ-ГОЛЕМИЯ, ПЕЛЕТО НА КЕЧА, ИДОЛА НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ, НАЙ-СИЛНИЯ МЪЖКАР НА ПЛАНЕТАТА, ЛЕГЕНДАРНИЯ... HULK HOGAN! НО КАКВО ПРАВИ ТОЙ ТУК? КЪДЕ Е СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН? ЗАЩО ГО НЯМА? Hogan излиза със Световната титла. ЗАЩО? ЗАЩО Е СЪС СВЕТОВНАТА ТИТЛА? КАКВО СЕ СЛУЧВА С ОСТРИЕТО? НЯКОЙ ДА ОБЯСНИ! Hogan не изглежда в добро настроение въпреки топлото посрещане на публиката. The Chairman е на ринга и е готов да каже какво се случва.

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar JTig4n6

Дами и господа... Благодаря Ви за посрещането. За мен винаги е чест да бъда с вас на един ринг. Знаете че от както поех компанията моята цел е била да се забавлявате и да гледате най-добрите кечисти на този ринг. За съжаление в живота понякога се случват неща, които не можем да предвидим. Много често ние като шефове трябва да имаме резервни варианти за всичко, само че този път аз бях оставен на бито поле и нямаше как да направя рокада. НО! Познавате ме много добре. Аз никога няма да оставя нещата така. Вероятно се питате какво се случва. Е, ще ви кажа... Атаката на Brock Lesnar от последното шоу се оказа фатална за Острието и той няма да може да вземе участие тази вечер. И не само, той няма да може да вземе участие на ринга поне в следващите месеци. Edge ще се подложи на спешна операция на врата и се налагаше да взема решение на момента, когато разбрах. Не мога да чакам повече, тъй като PAIN сезона започва, а е много важно да имаме Световен шампион. Затова, аз давам Световната титла на номер едно претендента, който е Brock Lesnar. Честито. Hulk Hogan дава Световната титла на Brock Lesnar. Публиката е в шок от това, което чу.

deren харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3365
Age : 30

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar   10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar EmptyНед 23 Окт 2022 - 12:18

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar SrwtzZg

Е уважаеми зрители, тази вечер ни предостави редица изненади. Завръщането на хора като AJ Styles, The Rock, но изглежда най-голямата изненада бе запазена за накрая. Имаме нов Световен шампион в тежка категория! Невероятно! Hogan подава златото към своя...НАШИЯТ нов световен шампион, а Lesnar с усмивка на лице, протяга едната си ръка и взима новото си отличие. Heyman започва да издава звуци, които и актьор с няколко номинации за Оскар не би могъл да имитира, докато "Звяра" се насочва към сцената без да обръща внимание на разединената публика в Мексико . Няма да има празненства - Lesnar е тук да върши работа. Задълженията му за тази вечер със сигурност се оказаха по-леки от очакваните, но може да бъдем сигурни, че с идването на Pain сезона, ще дойдат и тежките мъчителни защити на титлата. Brock Lesnar винаги е носел със себе си голям мерник на гърба си, а след тази вечер, той ще бъде още по-масивно очертан. Атлетите в съблекалнята гледат на екраните и осъзнават, че пътят им до мечтания пояс се превърна в далеч по-труден за минаване...Кой ли ще е първият мъж, който намери смелост да застане очи в очи със "Звяра" ? Има ли такива хора изобщо? Е, ще трябва да изчакаме няколко дни за да разберем. Носейки най-ценното отличие на федерацията означава, че ще виждаме Lesnar на екраните си ежеседмично. Ако все още не сте закупили своите билети за идните шоута - направете го на момента! Новият ни шампион вече се намира на сантиметри пред backstage-a, така, че дойде време да се сбогуваме за тази вечер. От екипа на компанията, предаваме своите искрени пожелания към Edge за бързо оздравяване. Това, което сполетя него не трябва да си го пожелаем и на най-големите си врагове. След няколко месеци, когато "The Rated R Superstar" се завърне в очертанията на ринга, силно се надяваме ние феновете да получим спектакъла, който ни бе отнет днес. До тогава обаче....TNW ще има нов крал, този крал носи името.... BROCK LESNAR.

10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar EyM2zWB

TNW Presents....

FreeRiver, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar   10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship: Edge (c.) vs. Brock Lesnar
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 12. ME: Singles Match: World Heavyweight Championship - Edge (c.) vs. Brock Lesnar
» 10. ME: Singles Match for the TNW World Heavyweight Championship > Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
» ME : WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Christian Cage vs. CM Punk vs. Brock Lesnar
» 5. Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) vs. Jeff Hardy
» 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Temple Of The King 2022-
Идете на: