Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero   ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero - Page 2 Empty18/11/2022, 15:42

Дами и господа, срещата между двамата най-добри приятели бива прекъсната от изненадваща поява. Камерите ни отвеждат зад сцената, където незнайно зашо, режисьорът ни показва как Paul Heyman се насочва към случайна съблекалня. Това предизвиква интереса на Sami Zayn, който обръща гръб на Guerrero. ОООО, БОЖЕ МОЙ...НЕ! HEYMAN....

ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero - Page 2 HA0zmjb

Heyman влиза в съблекалнята на Zayn, където се намира неговата бивша приятелка - Milena Barks!

КУЧИ СИН ТАКЪВ! РАЗКАРАЙ СЕ! ПОДЛИЯТ HEYMAN! ТОВА НИЩОЖЕСТВО ЩЕ ПОСЕГНЕ НА НЕВИННОТО МОМИЧЕ! Виждайки какво се случва на екрана, главният претендент за Световната титла слиза от ринга мигновено. Eddie все още е замаян от поредицата ходове на своя клиент и не може да осъзнае в каква паническа ситуация се намира неговия другар. Реферът започва да отброява, най-вероятно победителят ще бъде Geurrero, но в този случай това няма никакво значение. Титлата няма как да смени носителя си след count-out, в момента единственото важно нещо е безопасността на едно крехко създание. БЯГАЙ SAMI, БЯГАЙ! БЯГАЙ С ВСИЧКИ СИЛИ, БРАТКО!

Paul: Здравей, Милена.
Как си?
Извинявам се, че те безпокоя, но имам едно малко въпросче?
Защо не каза чао миналата седмица?
Защо реши да си тръгнеш със Sami Zayn?
Нима аз и Brock не сме приятна компания?
Нима...БОЖЕ!


ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero - Page 2 QJlG0aH

Sami: ЕЛА ТУКА!

БРАВО! БРАВО! ХВАНИ ГО SAMI! НЕ МУ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА СЕ ДОБЛЕЖИ ДО BARKS! Sami спаси приятелката си от подлите лапи на Paul Heyman, точно преди да е станало късно! Сега стана забавното! Феновете по цял свят ще видят нещото, което чакат с години - ПОБОЙ НАД PAUL HEYMAN! Адвокатът на Lesnar е притиснат на коженият диван, докато разяреният Европейски шампион го притиска с всички сили. Правилото на Hogan за докосване с пръст бе отправено към двамата атлети, които ще се бият на ринга, така, че Sami е свободен да прави каквото си поиска с мъжа застрашил здравето на неговото момиче! Paul започва да циври и да моли за помощ, а изплашената Milena се скрива в ъгъла на стаята. Zayn повдига десният си юмрук високо във въздуха, но преди да спусне фаталния си удара , Barks изпищява с пълно гърло! Това отне вниманието на Sami, който се обръща към своята приятелка. Правейки очен контакт, Milena отново с пълни сили извиква "ЗАД ТЕБ".

ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero - Page 2 3VOAFrp

CHAIR SHOT STRAIGHT TO THE HEAD
BY LESNAR

КАКВО? КАКВО? КАКВО? BROCK LESNAR? КАКВО НАПРАВИ? КАК? ЗАЩО? ТОВА НЕ Е ПОЗВОЛЕНО? LESNAR ТУКО-ЩО НАРУШИ ПРАВИЛАТА, ТОЙ ПОСЕГНА НА ZA...О,БОЖЕ...ПОЧАКАЙТЕ. ПРАВИЛОТО ГЛАСИ, ЧЕ Е ЗАБРАНЕНО ДВАМАТА МЪЖЕ ДА СИ ПОСЯГАТ С ПРЪСТ, ЗАБРАНЕН Е ФИЗИЧЕСКИЯТ ДОПИР...НО СТОЛЪТ НЕ Е ЧАСТ ОТ ТЯЛОТО НА LESNAR???? Не...това е просто отвратително...Heyman и Lesnar отново, за пореден път, намериха дупка в закона. Реално погледнато, кожата на Brock не е докосвала тази на неговия опонент...Не, това просто не е джентълменска постъпка. Да! Реално Lesnar не наруши правилото на собственика, но идеята не е такава..Грозно, много грозно! За жалост в любовта, войната и в TNW всичко е позволено, няма място за морал. Намериш ли пролука, я използваш по най-добрия възможен начин. Ударът със стола бе толкова силен, че в момента Европейският шампион не мърда от пода. Може само да се молим да не става въпрос за сътресение, защото в такъв случай ще пропуснем втори пореден обещан PPV спектакъл. Brock и Heyman се насочват към изхода, докато сълзите стичащи се като река от очите на Milena Barks не привличат вниманието на Световният шампион. "The Beast" изкарва широка усмивка на лицето си и се насочва към самотното момиче. Eddie все още не е на крака, тя е беззащитна! УМОЛЯВАМЕ ТЕ BROCK, НЕ ГО ПРАВИ! ТЯ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВА, РОДИТЕЛИТЕ И НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ! НИЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАМЕ ДА ВИДИМ ПОДОБНО НЕЩО! ТИ ПОЛУЧИ КАКВОТО ИСКАШ, НАКАЗА ZAYN, НЕ КАРАЙ ТОВА КРЕХКО СЪЩЕСТВО ДА ПЛАЩА ЗА ЧУЖДИ ГРЕХОВЕ!

Brock: Те първа започвам с твоето приятелче
ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero - Page 2 4xwsdwO
ХЪ!

Разделяме се с тези смразяващи кадри...
TNW Presents...

FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ, Exodia and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. Eddie Guerrero
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Singles Match > Sami Zayn vs. Eddie Guerrero
» 1. Opening: Singles match - Sami Zayn with Eddie Guerrero at ringside vs. ???
» 8. Handicap Match for the TNW European Championship: Sami Zayn (c.) and Eddie Guerrerro vs. Drew McIntyre
» 12. ME: Singles Match for the TNW European Championship > Sami Zayn (c) vs. ???
» 9. ME: Singles Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) w/ Paul Heyman vs. Sami Zayn w/ Eddie Guererro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 492-
Идете на: