Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. In-ring promo with The Big Show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

5. In-ring promo with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: 5. In-ring promo with The Big Show   5. In-ring promo with The Big Show Empty2/10/2022, 19:07

...
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

5. In-ring promo with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring promo with The Big Show   5. In-ring promo with The Big Show Empty7/10/2022, 19:06


Tom Philips: Уважаеми зрители, следва сегмент с един от най-коментираните атлети във федерацията. Всички говорят как Грамадата си позволи да удари с юмрука си човек, когото цялата зала се радваше да види в миналото супершоу. Ако се питате за какво става въпрос, ще припомним. В предишното шоу, не коя да е легенда на кеча, а именно самият Steve Austin с прякор "Ледения" правеше чудесно промо в средата на ринга и всички се радваха да го видят отново в TNW. След дълго отсъствие, коравият здравеняк заяви, че се завръща, за да получи това, което не е успял да си вземе от федерацията. Той бе на път да завърши, когато бе прекъснат от именно този човек!

5. In-ring promo with The Big Show LZq1Ywj

Matt Striker: Известният със своя брутален зашеметител каза, че в TNW е настъпил голям хаос, с който той има намерение да се справи. Грамадата, обаче, бе на друго мнение, а именно че задачата да се справя с хаоса е само и единствено неговия. Мечката гризли не бе доволна от това, че загуби мача си срещу същия човек преди 2 седмици и реши да си отмъсти по доста нечовешки начин. Той накара Austin изненадващо да погледне назад, след което му заби зверския си нокаут. Феновете тази вечер отново не го посрещат особено радостно. Грамадата има очи да излезе отново и по погледа му четем, че никак не съжалява за стореното, а даже напротив.
Tom Philips: Най-големият атлет се е взел доста насериозно. Май провалите не му влияят добре. Впечатление прави, че когато записва загуба след загуба, става все по-лош и отмъстителен. Сега има да каже нещо, дали ще е свързано със стореното миналата седмица, дали ще е нещо съвсем друго, ще разберем само след малко. Факт е, обаче, че известният със своя нокаутиращ удар в момента със сигурност е под прицел. Всички познаваме какъв к*чи син е Ледения и ще търси мъст. Неоспорим е факта, че и Грамадата, и Ледения са от старата школа. Познати са ни и от други федерации. Мечката е в TNW от доста време, Austin пък се завърна скоро. Но защо, по дяволите, това неуважение?
Matt Striker: Не можем да разберем Грамадата. Понякога той е толкова странен и непредсказуем, че може да те докара до умопобъркване. Само той си знае какво и защо го прави. Ето че най-големият атлет стъпва в центъра на ринга с микрофон, оглежда се и вижда недоволните фенове, след което е време да говори.

5. In-ring promo with The Big Show HSKRmF1

ГРАМАДАТА: Разбирам как се чувствате! (Вълна от освирквания) Всеки един от вас има едно наум. Може би не постъпих съвсем правилно. Сигурно постъпих неуважително към Ледения Steve Austin! (Още по-силни освирквания) Някои сигурно смятат, че причината е провалът ми в последното открито предизвикателство. Че не очаквах да излезе здравеняк като "Зашеметителя"! Сигурно се питате защо все наричам кечистите с техните коронни ходове. Че използвам техните finisher-и като нарицателни имена. Че как да ги наричам??? Замислете се малко..... та те през цялата си кариера са боравили с тези хватки. Хватки за предаване или туширане, докарали им известност. Хватки, сломили толкова много противници и същевременно докарали толкова победи на техните собственици! Когато чуеш "зашеметител", ти автоматично се сещаш за Ледения Steve Austin! Когато чуеш "столиране", ти автоматично се сещаш за Острието и Christian! Майко ле мила.... имах неудоволствието да усетя болката от концерта със столове! Когато чуеш "педигри", много ясно, че не се сещаш за нищо друго, освен за Triple H. Това е моята логика. А сега посъщество.... причината да нокаутирам Ледения не е че той ме победи. Не е че не завърна в TNW в най-изненадващия момент. Austin говореше за настъпил хаос, за безредици и т.н. Слушах го зад кулисите и от изказването му разбрах, че той въобще не е виждал хаос! Та той не знае значението на думата "хаос"! Реших да му покажа какво е хаос. Такъв хаос, който не е виждал през цялата си кариера в кеча. АЗ, ГРАМАДАТА, СЪМ СИНОНИМ НА ХАОСА В КЕЧА! АЗ МОГА ДА ПРЕДИЗВИКАМ СЪЩИНСКИ ХАОС И ПОСЛЕ ДА СЕ СПРАВЯ С НЕГО! Мечката може да направи такива зрелищни безредици, които никой не е сънувал. Знам, че Austin ще търси отмъщение. Знам какъв човек е. Говорейки за хаос във федерацията, той ще иска да нареди нещата по местата си. В този случай, ще иска да си отмъсти за стореното от мен. Е, Леден, в момента ХАОСЪТ в TNW е точно в центъра на този ринг. Ела и оправи нещата! Искам да те видя че наистина можеш да се справиш. Давай, чакам те!

Matt Striker: Божеее, какви сериозни думи изрече мечката гризли току-що. Какво ли ще се случи всеки момент.....
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

5. In-ring promo with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring promo with The Big Show   5. In-ring promo with The Big Show Empty9/10/2022, 21:03

Шоуто внезапно прекъсва за реклами, а след приключването им виждаме:
6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. In-ring promo with The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring promo with The Big Show   5. In-ring promo with The Big Show Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. In-ring promo with The Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-ring promo with Big Show
» 2. In-ring promo with Big Show
» 4. In-ring promo with The Big Show
» 4. In-ring promo with The Big Show
» 11. In-ring promo with Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 487-
Идете на: