Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor   6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor EmptyНед 2 Окт 2022 - 19:07

...


Последната промяна е направена от Exodia на Сря 5 Окт 2022 - 22:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor   6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor EmptyСря 5 Окт 2022 - 18:54

*Камерите ни фокусират върху големия екран, от където се показва The Global Champ, Johnny Mundo*

6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor O64WnCU

-Млъкнете, всички защото искам да кажа нещо. Мисля, че думите ми или по-скоро предупреждението ми не беше прието сериозно от Finn Balor. Да, да всички вие ще скандирате името му и след като го бия ще ви изостави и ще изчезне някъде из "Царството на сенките" като "Крал на Страхливците" какъвто е в действителност. Смяташ, че се шегувам като ти казвам колко по-различно е като стъпиш на МЕКСИКАНСКА земя? Фин, наясно съм, че ти си се бил на много места, но в тази страна нищо не е обикновено. Ти не показа особено много притеснение миналата седмица като ти казах какви са моите условия, за да се бием, а трябваше! Външно изглеждаше уверен като една скала, но аз се бия от толкова дълги години и мога да чета, Фин. Прочитам те и виждам колебание. Знаеш, че имам предимство, когато сме в "Страната на контрастите". Това е една различна култура в кеча. Вече приех да се бия срещу теб и аз съм мъж на честта. Макар, че една част в мен се съмнява, че ти си достатъчно достоен да се биеш на един ринг с Джони Мундо, за Глобалната титла в Mexico. В добавка ние ще сме в Estadio Azteca, а това не е просто поредното съоръжение, в което просто атлети мерят сили помежду си. Това място има специално място в МЕКСИКАНСКАТА кеч история. Няма смисъл повече да говоря. Време е да докажа, че за пореден път от устата ми излиза само и единствено истината. Balor имам едно предизвикателството, което ще е доста върхово за жалката ти кариера. Ще видим дали в края на вечерта ще разбереш защо толкова те подготвях за това, което ни предстои на турнира. Докарай си задника на ринга, защото веднага като се появиш там аз ще ти изпратя едно доста познато име от Lucha Wrestling-а в МЕКСИКО. Ти си мислиш, че тези хора са шега работа? Е, бас ловя, че като излезеш на ринга и видиш кой е опонента ти ще ти се иска да не си се връщал. Това е само началото за теб, Фин. Много внимателно ще гледам удобно от креслото как ти се проваляш за пореден път. Аз знам всичко за теб и знам, че този човек, който ще се бие срещу теб също може да се възползва от всякакви неточности. Дори някак си днес да се справиш със задачата си на турнира ще те чака най-добрия Американски Лучадор и Глобален шампион... JOHNNY MUNDO!

Dimarata and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
 
6. Johnny Mundo has the challange of a lifetime for Finn Balor
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Mid-Show - Singles Match for the TNW Global Championship - Johnny Mundo (c.) vs. Finn Balor
» 5. Half-Hour Show: TNW European Championship Extreme Rules Match > Finn Bálor (c) vs. Johnny Mundo
» 14. ME: Non Title Match > Johnny Mundo (c) vs Big Show (If Big Show wins he will challenges Johnny Mundo for the Elite title at Showdown)
» 2. Singles Match > Johnny Gargano vs. Johnny Mundo
» 7. Johnny Mundo vs ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 487-
Идете на: