Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling   6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling Empty4/9/2022, 20:55

...
Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling   6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling Empty10/9/2022, 11:23

6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling 3465

KARRION KROSS: WHY? WHY? WHY KARRION KROSS LEAVING THE TOTAL NONSTOP WRESTLING? Това се питат много хора като реших да се махна за известно време от тази федерация. Може би някои са си помислили че напускам завинаги, но ще им кажа че са в голяма грешка. Това беше просто взимане на една кратка почивка за да преосмисля всичко което ми се беше случило и имах нужда от тази пауза в която обаче не спирах да тренирам и да се подготвям за триумфалното ми завръщане в TOTAL NONSTOP WRESTLING! Заедно с моята прекрасна жена Скарлет имахме трудности, но докато тя е с мен мога да преборвам всичко. Сега нека поговоря за бъдещето ми от сега нататък в тази федерация обмислям да наложа пълен хаус и мистерия. Както казах миналата седмица абсолютно никой не е в безопастност когато Karrion Kross е наоколо. Нека ви припомня какъв стар прякор имах далеч в миналото " Killer Kross " мислите ли че това име е случайно? Ако го мислите сте в много голяма грешка и сте наивни хлапаци. Аз съм убиеца на мечти и надежди, аз съм убиеца на смирението и добротата. Аз обожавам да причинявам болка и агония на хората които ми са се изпречили на пътя и ще продължавам да го правя, защото трябва всеки да си знае мястото! Най-разумното нещо което може да направи един човек е да не се пречка на пътя на Karrion " Killer " Kross! Все още нямам мач след завръщането си, но и това време ще дойде когато очаквате най-малко. След няколко дни идва предстоящият платен турнир на федерацията  - Mayhem!  В превод това буквално означава ХАОС! НАИСТИНА В ТОЗИ ТУРНИР ЩЕ ИМА ХАОС И БЕЗРЕДИЦА! Сега ви е интересно дали ще ме видите на него? Няма да ви кажа, защото искам да има мистичност и мрак и да се чудите какво ще се случи на турнира. Дали Крос ще се намеси в някой мач за титла? Дали Крос ще се появи на ринга и ще нападне някой в мач? Дали Крос пък ще е в Backstage и ще пребие някой като куче до несвяст? Тези въпроси 100 % изникват във вашата глава и се чудите кое от тези твърдения ще стане реалност? ОСТАВА МАЛКО ВРЕМЕ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ СЛЕД НЯКОЛКО ДНИ, А СЕГА ИМАМ ЕДИН ПЯСЪЧЕН ЧАСОВНИК КОЙТО ЩЕ ГО ОБЪРНА И ЩЕ КАЖА СЛЕДНИТЕ ДУМИ FALLL AND PRAYYYY!!! KARRION " KILLER " KROSS IN ACTION... SOOONNN IN TNW!

6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling 623564

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling
» Main Event: 17. Singles Match: Jinder Mahal vs. A returning LEGEND of Total Nonstop Wrestling
» 3. Segment /w Karrion Kross
» 8. MJF challenges Karrion Kross
» 15. Karrion Kross seeks out Triple H

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 484-
Идете на: