Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling   3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty4/9/2022, 20:54

...
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling   3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty5/9/2022, 13:24

TRRR-R-R-R-R-
RRAPADOOOOOO
C’mon, it’s finally happening. Let’s roll!

Your time is up, my time is now 
You can't see me, my time is now 
Its the franchise, Boy, I'm shining now 
You can't see me, my time is now

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling UoNGMYH

HE IS HERE! HE IS BACK. JONH CENA, THE LEADER OF CENANATION! JONH CENA IS FINALLY BACK AT TOTAL NONSTOP WRESTLING! Fans go mad about it! Everyone’s mad about it. Cena is finally back.  All the fans are cheering the return of the John Cena. Not the  „D.R of Thuganomics” , not the prototype, but the real JONH CENA! Затегнете коланите, Cena отново е на ринга на TNW. Не се беше появявал от почти година, участията в Hollywood, дойдоха в повече и ангажиментите, но сега той отново е на мястото, където принадлежи- ринга на TNW. Всички звезди в съблекалнята на TNW в момента гледат това, и едва ли някой е очаквал, че точно този човек, ще се върне при тях. А познавайки го-сигурно вече в главата му е и нечие злато. „Hustle, Loyalty and Respect”- трите догми, които Cena изповядва, точно като един истински военен. The Soldier of TNW! Kansas полудява! Всеки един в T-Mobile Center е на крака, за да види тази завръщаща се легенда *Cena, Cena ,Cena, Cena* се чува в залата ! Ladies and Gentleman, Cena не е стъпвал на този ринг от половин година. Последната му поява е февруари, след Hollywood натежа, но ето на, Cena отново е тук.

It's gonna be what its gonna be.
Five pounds of courage buddy, bass tint pants with a gold T.
It's a war dance, a victory step.
A raw stance, it's what you get when you insist it's my rep.
John Cena, Trademarc, y'all are so so,

 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling LZq01It

Феновете в залата са в лудост, а Cena хвърля банерчето Hustle, Loyalty and Respect към публиката и с бясна скорост се затичва към ринга. Феновете се избиват за този банер, както винаги! Cena отново е посрещнат дружелюбно от публиката. Той прескача от едното въже до другото. Всички в залата очакват да го чуят, зърнат или да видят- ще се бие ли Cena или не ? Дали ще каже нещо, ще хвърли ли поредната Heath бомба по някого или просто ще поздрави  феновете. Е изглежда , ще разберем сега.  Cena държи микрофон в ръката си , така че да видим, какво има да ни каже.

My franchise doing big business.
I live this, its automatic, I win this, oh you hear those horns, you finished.
A soldier, and I stay under you fighting,
Cause I'm storming on you chumps, like I'm thunder and lightning.


3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling D7zO1G7


Aint no way you breaking me kid, I'm harder then nails.
Plus I keep it on lock, like I'm part of the jails.
Slaughtering stale competition,
I got my the whole block wishing




Dimarata, Yuliyan and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling   3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty5/9/2022, 14:00

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling RyETLF9


*Cena, Cena, Cena, Cena* Причува ли ми се ? Май вече наистина имам проблеми със слуха ? Нима John Cena бива cheer-ван от публиката ? *Yeaaaaaaaaaaaaaaaah* Hell yeah, Kansas ! Но сега някой от вас се питат. „Why John ? Why Now?  Защо сега, защо от всички дни на планетата земя, ти реши да се появиш, точно сега. Отговора е много прост. Защото ВИЕ МИ ЛИПСВАХТЕ *YEAAAAAAAAAH* Защото любовта ми към този ринг никога няма да стихне. Да, Hollywood е страхотен, вече те разбирам Rocky, какво правиш там и защо плешивия ти задник е постоянно по прожекциите, затова и ти се възхищавам. Е Hollywood е едно, но ринга, той е нещо друго човече ! ЧОВЕЧЕ, КАК МЕ СЪРБЯТ РЪЦЕТЕ ДА СЕ БИЯ *YEAAAAAAAAH* . Искате ли да видите John Cena да се бие ? *Yeaaaaaah* Е… другата седмица *oooh*. Но ви уверявам, че който се качи на ринга, докато в момента съм на него с микрофон в ръка, то аз ще му сритам набързо задника ! Е, напоследък тук се случват интересни неща- хора, които допреди година не можеха да си вържат обувките, сега вече са шампиони и хора, които допреди година презираха всичко живо, сега правят неща, които децата не трябва да виждат в… национален ефир. Надявам се гордееш с това Adam, току що от Fake Undertaker, стана Fake Johnny … знаете си ! *Ha-ha. Sorry, просто трябваше да го кажа. Но да, Kansas, изглежда, че наистина съм липсвал на хората, което е чудесно по принцип съм свикнал да слушам нещо. Actually, are you guys, ready? Kansas you ready? *Yeah. * John Cena sucks, John Cena Sucks * John Cena sucks, John Cena sucks, * И все пак, мисля че все още липсва нещо. Моя опонент ? Никой още не ме е прекъснал, заявил, че съм „твърде стар, Hollywood Sell-out, по-лоша версия на The Rock” Хайде де, не е забавно да се insult-вам сам. А и публиката, иска вече да ми бъде сритан задника, така че хайде смелчаци, хайде, искам задника ми да бъде сритан. Какво, страхувате се от стария John ли , вижте дори вече, ох, ох *Cena се хваща за кръста* вече не съм първа младост. Кръста ме боли, възрастен съм. Сигурен съм, че някоя от новите млади звезди, ще иска да „запише името си в историята“ като срита задника на бившия световен шампион и каже на публиката след това „Ха-ха, вижте вашия любимец, който си хвърляше снаксовете в лицата на хората, вижте как ся аз му хвърлих  моя в неговото, ха-ха аз съм много лош“  Хайде, покажете малко любов към стария John *Cena поглежда към рампата* Никой ? Еее, много жалко. Добре, нека стрия John отправи предизвикателство към всеки един с колан или не, другата седмица да застане в един ринг с мен, за да ми покаже, че мястото ми е в Hollywood и че не трябва да стъпвам отново на този ринг. ИЛИ ПЪК, да получи леко, много леко , „Коригиране на Отношенията“ спрямо мен. До скоро KANSAS ! 
*John Cena хвърля микрофона и напуска ринга, под бурните овации на публиката

Yuliyan and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TNW Attitude!
New User
New User
TNW Attitude!


Join date : 15.08.2022
Posts : 8

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling   3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty7/9/2022, 14:41

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling OGjd4xO

I am nothing but a broken man...
I am everything that defines defeat...
I am nothing...
I am everything...
nothing...
everything...

...
...Zayn...
...
...PAIN...
...

John Cena... Аз и ти...

...Mayhem...

...I Quit Match...

I will be waiting for you there!
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling   3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty7/9/2022, 16:50

3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Giphy

Изглежда, че бях предизвикан от ъм.. как се казваше, „The Rabid Wolverine”,  Chris Benoit.  Или така ли му беше прякора. Да, изглежда, че няма мърдане, а.. все пак трябва да зарадвам публиката.  Но Chris, следващия път, като ме предизвикаш, говори по „разбираемо“ .  Pain. Zayn? Who the fuck is Zayn? Zayn Truesdale? Zayn Malic? Jesus One Direction са били в Kansas и аз съм ги изтървал. боже това е най-лошото нещо което ми се е случвало, след като в 10 клас ме накараха да тичам по бельо из женската съблекалня.. и.. за съжаление не стана…  о чакайте това не трябваше да го кажа…. Ok. . . Но добре, господин бясно куче. така де върколак , приемам предизвикателството ти.  Но нека те предупредя, че аз ще излезна 100% готов да се бия с теб. И на 100% ще те победя, защото знам, че ще drug-outна задника ти ринга и ще те накарам да кажеш стига. Chris… Consider me as a drug test because you'll never pass me.

Blue Justice and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling   3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. One of the biggest names in the industry returns to Total Nonstop Wrestling
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Karrion Kross on why he left Total Nonstop Wrestling
» Main Event: 17. Singles Match: Jinder Mahal vs. A returning LEGEND of Total Nonstop Wrestling
» Greatness of Wrestling (Wrestling News)
» 13. The Great Khali goes searching for his biggest critic from 'Rampage Review' - GOAT
» TNWG INTERVIEW WITH YOU RETURNS!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 484-
Идете на: