Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page   5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page Empty18/6/2022, 21:29

...
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page   5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page Empty28/6/2022, 15:42

Ето, че сте отново с програмата на TNW и след рекламите. Камерите ни отвеждат в Backstage area-та, където Адам Пейдж крачи изнервено и по всичко изглежда, че отново няма да позволи да бъде интервюиран, тъй като в едната си ръка държи микрофон:

5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page Backstage%20Talk

- Това, което се случи миналата седмица... Човекът, който се появи на ринга и неговата постъпка може да бъде описана само с една дума - класа. Изключителна постъпка от един не просто ветеран, не икона, а легенда на този спорт. Едж, най-малко от теб съм очаквал да проявиш такова съчувствие и то особено като младок към мен. Хиляди благодарности, но... Аз не търся и не искам съчувствие. Може би искаш да ми помогнеш? Или просто да ме заблудиш и разкоцентрираш още повече? Истината е, че вече нямам вяра на абсолютно никого. И мисля, че това е най-правилното решение, след като съм бил предаван повече от един път в своята кариера. Миналото ме е научило, че е най-добре да бъдеш сам воин, отколкото да дружиш с глутница кучета. Нямам си и идея какво искаш да постигнеш, Едж, не знам дали искаш да ми дадеш добър приятелски съвет или искаш да ми влезеш под кожата, но определено знам аз какво искам! Едж, отправям официално предизвикателство към теб! *Публиката избухва* Да, точно така! Добре ме чухте! Знам, че тази вечер не си тук, но другата седмица искам отговор. Аз и ти на един ринг! Мястото е ясно - Summer Scream! Нали ми каза да се събудя? Е, направих го! Времето за излишни приказки приключи!

След тези думи образът на Адам Пейдж изчезва от екран, а публиката остава в екстаз след това отправено предизвактелство към Острието, който със сигурност ще трябва да размишлява доста. Дали има нужда от този двубой или е нещо, което не е толкова наложително за него...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Dimarata, JohnnyZ and Adam харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
 
5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show
» 5. Backstage segment with Jeff Hardy right before the Half-Hour show
» 3. Backstage Segment between JBL, Adam Page and Hulk Hogan
» 6. Half Hour Show: TNW GM Adam Pearce calls out the United States Champion Sting
» 7. Half-Hour Show: 'Steel-Cage' Match: Adam Cole vs. Karrion Kross /w MJF as 'special guest referee'

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 475-
Идете на: