Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show   4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty13/2/2021, 18:32

...
Върнете се в началото Go down
Spedre
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Spedre


Join date : 24.04.2010
Posts : 284

4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show   4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty15/2/2021, 10:23

"Той е просто тип, който се опитва да спечели погледи намесвайки името ми в...."

4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show CGwV8J7

Flair: Dave, Dave, *публиката избухва в овации*, търсих те цяла вечер човече
Batista: Ric, какво по дяволите правиш тук? You are not supposed to be here??

Flair: Да, да, спокойно, взимам си антибиотиците, не се безпокой. Dave, чуй ме, искам да те придружа тази вечер. *Batista започва да поклаща глава с недоволство*. Не, не, чуй ме, знам, че ти и Hunter се притеснявате за здравето ми, но трябва да разберете едно нещо. Аз мога да се грижа за себе си, Batista. *Batista започва да поклаща главата си дори по-видно* Знаеш го по-добре от всеки, миналата седмица бях хванат в капан, не го очаквах, а и как може човек да очаква подобно нещо? Виж, единственото за което те моля е да изляза рамо до рамо с теб в Half Hour програмата и да изкажа няколко думи за Montel и за неговите приятелчета, които ме вкараха в болничното легло за седмица. Знаеш по-добре от всекиго, че тези типове са опасни, вече две седмици те хващат със спуснат гард. Hunter е зает в главния мач тази вечер и не мога да го помоля да излезе с теб, но моля те Dave, нека да ти пазя гърба. Shelton Benjamin & Cendric Alexander не просто ме атакуваха, те накърниха "The Nature Boy", моля те Batista, имам нужда от това, имам нужда да застана за себе си.

Geor4, Teller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show   4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty15/2/2021, 10:42

4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show KhzJbXK

Batista: Приключи ли? Ric, добре ли си? Не, не, задавам въпроса съвсем сериозно. Знаеш ли, че след неделя вечерта се обаждам на Charolette всяка вечер за да я попитам как си? Ric, ти си 70 годишен ветеран , който бе...на грешното място в грешното време. Ric, знаеш историята ми. Израстнал съм без баща, всичко което знам ми е било преподадено от майка ми и от улицата. Никога не съм смятал, че в живота ми съществува тази бащинска фигура на която мога да се доверя в трудните моменти и да подражавам...до изминалата неделя. Може би се чувстваш добро физическо здраве, но знаеш ли какво бе чувството да гледаш как твоят ментор, как твоят идол, как твоят пастор в този бизнес бива удрян, ритан, докато ти гледаш безпомощно от другия край на континента? Не мога да си го причиня, Ric, не мога да го причиня на децата ти, не мога да те поставя под такъв риск. Еволюция е в миналото, дните ти на ринга са в миналото, моля те, прибери се и се погрижи за себе си. Когато се докопам до MVP ти обещавам, че думите ще пронизват като тези на Ric Flair, а ударите като на "The Nature Boy" from the good old 80`s!

*Batista се насочва към ринга, а Flair поема в другата посока*

Geor4, Teller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show   4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Backstage Segment with Batista and ??? right before the Half-Hour Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Half-Hour Show: Backstage Segment with Adam Page
» 5. Backstage segment with Jeff Hardy right before the Half-Hour show
» 6. Half-Hour Show - Batista vs. Murphy
» 5. Half-Hour Show: Batista stands up againts MVP`s Charges
» 7. Half-Hour Show: Qualification Match for Cage Of Violence for Тhe Keys > Batista & Seth Rollins vs. Gallows and Anderson

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 420-
Идете на: