Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XIII Live Podcast

Go down 
+5
FreeRiver
Yuliyan
Teodosiy
Blue Justice
Exodia
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 20:02

КОМИТЕТА НАПРЕД И НАГОРЕ!

Yuliyan, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 20:20

А аз мисля, че Комитета създава всички проблеми в TNW, които датират от поне няколко месеца. И ся аз, по примера на Васко, казвам - тва е мое мнение. Smile
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 23:20

Ще адресирам написаното, за да няма неразбирателства, криворазбрани реплики и повдигане на токсичността без причина.

Dragonheart написа:
Така - подкастът е добър, постарали са се двамата участници.

Благодаря!

Dragonheart написа:
Че не съм "мейнстрийм", че не са ми популярни кечистите - съгласих се, наслушах се. Само че, само че - отпушете си хубаво ушите за пореден път. Няма да казвам отново и отново, че това са моите хора, аз тях обичам и т.н. А нещо друго - КОЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ, ВИ Е ВТЪЛПИЛ ИЛИ КАЗАЛ, ЧЕ АЗ ИГРАЯ ШИНГО ПО АМЕРИКАНСКИ НАЧИН??!!

- Това е моя интерпретация изградена спрямо познанията ми по японска култура, малкото японски кеч, който съм гледал (поради липса на интерес и невъзможността му да ме грабне) и начинът по който фантазията ми реализира написаното от теб. Мое мнение!

Dragonheart написа:
Вие, изобщо, осъзнавате ли си как си противоречите?! Хем не сте запознати с него и не е "популярен" сред вас, хем си мислите, че не съм играл образа добре!

- Факт е, че не познавам истинският образ, изразих мнение на базата на това, което съм чел от теб и, отново казвам, начинът по който фантазията ми го реализира в главата ми.

Dragonheart написа:
Също така - също така, подчертавам - в чата това никога не се е казвало. Да се съветвам с Рейнмейкъра, глупости приказвате. Аз познавам Шинго по-добре от всеки друг, включително и от него. Той, да, донякъде, може би, би ми дал съвети, но абсурд да вниква толкова в неговата аура и магнетичност, колкото аз. Пълни простотии казахте по този пункт конкретно, но както и да е.

- Предполагам, че Васко тук искаше да ти каже, че той има опит с други японци и може да ти даде съвети как да ги представиш по-'японски' пред аудиторията, която не познава до толкова много този кеч, т.е. 90% от форума. Не става въпрос за това да ти казва как да играеш, а просто съвет как да се изразяваш така, че да е по-достоверно.

Dragonheart написа:
Кажете вие как се играе Такаги по "японски"!!! Може би искате да пиша на оригиналния език с йероглифи?! Еее, моите уважения - все още не съм научил японски. А и не смятам да тръгвам. Има само една ключова японска фраза - IITAI KOTO GA (Това, което искам/имам да кажа), която няма как да напиша с...йероглифи, деба! А и не забелязах Рейнмейкъра да знае японски или да може да пише на такъв по времето си с Окада или Сузуки! Не знаете какво приказвате, да ме прощавате.

- Изображението на Окада от Рейнмейкъра също беше по-американско. Аз лично него винаги съм го възприемал като кечист еквивалент на Джон Сина. Сузуки се получи по-добре, може би, отново казвам, заради изразяването. Това с йероглифите е пълна простотия, не знам как би ти хрумнало, че на някого ще му хареса нещо подобно, дори напротив - ще отблъсне аудиторията още повече.

Dragonheart написа:
Толкоз по тази тема. За битката с Адам - може и да ме надиграе, може и да не ме. Ние сме се сработили и ще се разбием, обаче - това е, което мога да гарантирам с абсолютна сигурност. Играя тези, харесващи и интересни на мен, а не на форума. Същото е и с жените, моите момчета. Пораснете най-сетне в някои измерения на духа.

- Не знам какво имаш под 'пораснете най-сетне в някои измерения на духа', защото духовното израстване няма нищо общо с кеч като цяло. Също не знам какво имаш предвид за момичетата, но няма да засягам тази тема, особено с теб. Относно това, че играеш тези интересни за теб - да, така и трябва, но примерно Макинтайър и Русев са интересни както за теб, така и за аудиторията, а в крайна сметка играеш тази ролева игра, за да стигнеш някакво развитие, което според мен трудно ще постигнеш, ако масовото мнение за избраният от теб кечист е, че не е харесван.


Dragonheart написа:
П.С.: Аааа, забравих - за фразата "Да се впечатляваш от НЕВПЕЧАТЛЯВАЩИ неща". Very Happy Изби рибата, Марто! Как я формулира въобще?!...Няма да коментирам, но ще кажа само едно нещо относно нея. И то е:

В ОЧИТЕ НА ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК И ДЯВОЛЪТ Е БОГ! Smile

- Не знам кое не разбра от това мое изразяване, но мнението ми е такова за теб. Коментара ти не го разбирам, защото е неуместен за тематиката.

---------------

FreeRiver написа:
Yuliyan написа:


После защо хората не си изказват мнението и не пишат коментари.


Аз ви съветвам да направите като Денката и да почнете да си изказвате мнението. После вас като почнат да ви изкарват че сте простаци, алкохолици и какво ли още не да видите дали е хубаво. Със смиреността до никъде няма да стигнем. Да си изкажем всичките своето субективно мнение и критиките, да изпонапускат всички форума и да се приключва, с този екип е ясно че няма да се постигне нищо добро.

- Както казах в чата на форума, по-добре такава токсичност да няма. Ти можеш да ме обиждаш както искаш, но моето мнение не се разграничава особено много от това на останалите. Напротив, не са ОК подобни ситуации, защото започват ей такива спорове и хора, които дори не са засегнати (в случая както дори не знам защо си се включил като никъде не си споменаван), започнат да наливат масло в огъня. Както казах в анализа на извънредния подкаст, подобни неща трябва да се решават с диалог и изразяване на тези, 'очи в очи' между двете засегнати страни. Никой не е длъжен да е смирен, но разумните хора оправят проблемите си индивидуално, а не се опитват да въвличат други лица правейки се на жертва. Не знам и какво толкова против екипа имаш при положение, че 1 - от последната си загуба единственото, което е излезнало от теб е негативизъм, 2 - не си активен играч и очевидно нямаш намерение да бъдеш, за да видиш до къде би те изпратил екипа, 3 - дори нямаш явно становище защо според теб екипа не работи, говориш общи приказки. От там дойде и изказването "Но по-добре, че такива токсични хора не са активни" (отварям скобата, за да кажа, че изкуственото създаване на интриги, което в твоят случай е, е именно токсичност), което вместо покана за изясняване на проблема бе посрещнато с квалификацията "и ти си същата утайка", което е fine, защото всеки с възпитанието си. Дори да спреш да ме харесваш, дори да твърдиш, че си имал респект към мен и вече нямаш, моята позиция е такава и ще бъде такава, докато ти не постъпиш по-мъдро и не направиш първата крачка за оправяне на проблемите, които сам си сътворил. Прочетох спорът ти с други потребители в чата на форума и изразът 'хора, които се мислят за по-големи от другите' важи в пълна сила и за теб. Аз лично не се чувствам по-голям от никого, моят мироглед е, че всички са равни. След Пейн може дори да не съм част от този екип, може и да съм, никой не знае и ми е все едно, старая се да направя нещо за форума и го правя под формата на този подкаст и KOW. Ако на някой му е харесало нещо от това се радвам, ако на друг не е - съжалявам.

За да не quote-вам и целият ти друг пост, играта на Денката не я коментирам, защото ми е безинтересна и еднообразна. Аз съм изразявал мнението си не веднъж в различни медии под формата на писмен и словесен коментар и смятам, че тя няма развитие от тогава. Това, че ти не си го чувал преди е изцяло твой проблем.

---------------

Агента от Сливен написа:
Ще подкрепя и аз становището на Ривера, че ако някой има критика - трябва да я изказва непременно. Точно това говорих и на Вили в началото на месеца, т'ва беше при подкаста за състоянието на форума. Имаш ли критика - споделяш. И хич те не ебе после, ако има засегнати. Ако човекът има проблем с т'ва да бъде критикуван - то проблемът е негов. Критиката променя нещата, дето се вика. Very Happy

- Факт. В случая направих анализ, който споделя моята гледна точка. Явно има други хора със същата гледна точка. От тук нататък ако има недоволни (в частност Денката) и някаква неяснота, ако има нещо, което има да казва, ако има критики, които има да отправи, по-правилно е да го направи лично към мен.

---------------

Adam написа:
.... Ясно е, че не можем да се харесаме на всекиму....

- !! Smile

---------------

Агента от Сливен написа:
А аз мисля, че Комитета създава всички проблеми в TNW, които датират от поне няколко месеца. И ся аз, по примера на Васко, казвам - тва е мое мнение. Smile

- Това пък как се породи? Very Happy



В заключение ще кажа, че каквото и да се случва, винаги ще има доволна и недоволна част измежду потребителите на форума. Аз съм бил и от двете страни. Въпросът е какво защитаваш - това, че някой е на мнение, че нещо, което правиш не е готино и просто си споделя мнението или това, че форума не става за нищо заради начинът по който се ръководи. Изказано е, че екипът ще се промени след Пейн - аз мога и да съм, мога и да не съм част от него, но независимо какво се случва ще продължа да играя, защото имам интерес от самата игра. Истината е, че всичко, което се случва може да се реши много лесно с диалог. Всякакво подклаждане на друг вид сблъсъци е изкуствено създадено напрежение, което единствено може да служи като саботаж за това другите да изразяват мнението си. Не забравяйте, че сте във виртуално пространство с хора, които най-вероятно никога няма да видите през живота си. Знаейки това, според мен не е разумно да си създавате излишно напрежение напразно. В същото време не очаквайте всички да са на вашето мнение - хора много, хора всякакви. Играта е игра за забавление. Компетативната игра (каквато е тази) изисква развитие на образ, а в случая той зависи и от общността, т.е. останалите потребители, което доведе до моят анализ и явно до този изкуствен проблем.

Не нападайте в изблик на ярост, бъдете по-смирени и се старайте да решавате проблемите си с диалог. Никой няма нужда от излишни драми.

Хубави великденски празници! Христос Воскресе!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 23:25

п.с. В реда на горенаписаното, Ривъре, извинявам се, ако си се обидил като съм те нарекъл токсичен.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 23:32

За жените имах предвид, че трябва да взимаме такива, каквито харесваме, а не каквито хората харесват за нас, същото е и с кечистите. Под "пораснете най-сетне" визирах да гледате всичко - дори и това, което е нестандартно. Общоприетото не е най-добро - между тези две неща НЯМА знак за равенство. Коментарът ми за това, че в правилните очи и Дяволът е Бог е, че дори и най-"невпечатляващото" е ВСИЧКО за някого, през чиито очи ще бъде такова, така че си е повече от уместно за тематиката. И искам да кажа, като цяло, да не се лигавите, а да приемате всичко и всички. Духовното израстване няма общо с кеч, но има много общо с поведението извън постовете и това дали един коментар е на място или не. МОЖЕТЕ ДА ЗАПИСВАТЕ ВСЕКИ КЕЧИСТ, НЕЗАВИСИМО ОТ КОЯ ФЕДЕРАЦИЯ, ОТ КОЯ ЕРА, ДАЛИ Е ЖИВ, ДАЛИ Е НЕГЪР, ЖЪЛТУР, БЯЛ, ВЛАСТЕЛИН ВЛАСТЕЛИНОВ и прочее. Smile
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 23:33

Пък дали играта ми е безинтересна и еднообразна - май сам не знаеш какво точно визираш. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 23:34

Dragonheart написа:
За жените имах предвид, че трябва да взимаме такива, каквито харесваме, а не каквито хората харесват за нас, същото е и с кечистите. Под "пораснете най-сетне" визирах да гледате всичко - дори и това, което е нестандартно. Общоприетото не е най-добро - между тези две неща НЯМА знак за равенство. Коментарът ми за това, че в правилните очи и Дяволът е Бог е, че дори и най-"невпечатляващото" е ВСИЧКО за някого, през чиито очи ще бъде такова, така че си е повече от уместно за тематиката. И искам да кажа, като цяло, да не се лигавите, а да приемате всичко и всички. Духовното израстване няма общо с кеч, но има много общо с поведението извън постовете и това дали един коментар е на място или не. МОЖЕТЕ ДА ЗАПИСВАТЕ ВСЕКИ КЕЧИСТ, НЕЗАВИСИМО ОТ КОЯ ФЕДЕРАЦИЯ, ОТ КОЯ ЕРА, ДАЛИ Е ЖИВ, ДАЛИ Е НЕГЪР, ЖЪЛТУР, БЯЛ, ВЛАСТЕЛИН ВЛАСТЕЛИНОВ и прочее. Smile

Факт, прав си с всичко изречено, но отново казвам - разни хора, разни идеали. Всеки с различно мнение, за това има либерални и консервативни гледни точки. Да приемаш всичко е либерално, а аз възприемам себе си като консерватор. В крайна сметка прощавай и ти ако си се засегнал.

Yuliyan and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyСъб 23 Апр - 23:37

Не съм се засегнал, а се опитвам да ви ориентирам в мисленето. Smile За ваше добро го правя - не само твое. Същото се отнася и за другите към мен.

Exodia харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyНед 24 Апр - 15:44

Аз един път си изказах мнението и ме обявиха в война с екипа, тааааааааа да. За какво не пиша коментари, щот все засягам някой , освен ако не го похваля , колко е отдаден ала-бала Smile

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 EmptyНед 24 Апр - 22:18

Относно коментарите. Аз искам хората да коментират, но има такива, които не искат, защото ще бъдат нападнати. Ами, просто не им обръщайте внимание или ако ви нападнат се опитайте да направите нормален разговор, за да стигнете до една точка. Относно комитета - не съм съгласен. Преди време сме се карали с хора от комитета, но никога не сме изпитвали омраза или пък да си налагаме мненията. Всеки си изказва неговото и това е. Нормално е да има такива групички. Дори като почнете работа някъде ще се делите на групички с колеги, с които може да си говорите и да си споделяще общи неща. Мога смело да кажа, че с никой нямам проблем, нито с хората от комитета, с които се разбирам много добре, нито с който и да е. Много пъти казах, когато получа критика и отговарям не означава, че ви нападам, а просто искам да стигнем до една точка, може да се бъркате от тона ми. Но да нападате екипа без да се знае защо така е станало, защо той е така не е окей, защото един ден може вие да сте на мястото на този, който сте нападали. Относно нападките през последните месеци, базиците, миймовете. Ппц не е моя работа да говоря с хората, които ги правят, защото те не ги пращат във форума или да ги качват, ако ги пращат на лс у фб, може просто да ги блокирате. Не мога да отговарям за вашите лични чатове, където се дразните, базикате и т.н.т. Ако някой ви троли във форума много ясно че може да ни кажете и ние от екипа ще говорим с този човек.

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XIII Live Podcast
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PAIN XI Live Podcast
» PAIN XII Live Podcast
» PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all
» "GTS" LIVE Podcast.
» LIVE PODCAST THIS MONTH?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW Podcast :: PAIN XIII Live Podcast-
Идете на: