Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XIII Live Podcast

Go down 
+5
FreeRiver
Yuliyan
Teodosiy
Blue Justice
Exodia
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 14:53

SevBoom харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 17:18

Така - подкастът е добър, постарали са се двамата участници. Че не съм "мейнстрийм", че не са ми популярни кечистите - съгласих се, наслушах се. Само че, само че - отпушете си хубаво ушите за пореден път. Няма да казвам отново и отново, че това са моите хора, аз тях обичам и т.н. А нещо друго - КОЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ, ВИ Е ВТЪЛПИЛ ИЛИ КАЗАЛ, ЧЕ АЗ ИГРАЯ ШИНГО ПО АМЕРИКАНСКИ НАЧИН??!! Вие, изобщо, осъзнавате ли си как си противоречите?! Хем не сте запознати с него и не е "популярен" сред вас, хем си мислите, че не съм играл образа добре! Също така - също така, подчертавам - в чата това никога не се е казвало. Да се съветвам с Рейнмейкъра, глупости приказвате. Аз познавам Шинго по-добре от всеки друг, включително и от него. Той, да, донякъде, може би, би ми дал съвети, но абсурд да вниква толкова в неговата аура и магнетичност, колкото аз. Пълни простотии казахте по този пункт конкретно, но както и да е. Кажете вие как се играе Такаги по "японски"!!! Може би искате да пиша на оригиналния език с йероглифи?! Еее, моите уважения - все още не съм научил японски. А и не смятам да тръгвам. Има само една ключова японска фраза - IITAI KOTO GA (Това, което искам/имам да кажа), която няма как да напиша с...йероглифи, деба! А и не забелязах Рейнмейкъра да знае японски или да може да пише на такъв по времето си с Окада или Сузуки! Не знаете какво приказвате, да ме прощавате. Very Happy Толкоз по тази тема. За битката с Адам - може и да ме надиграе, може и да не ме. Ние сме се сработили и ще се разбием, обаче - това е, което мога да гарантирам с абсолютна сигурност. Играя тези, харесващи и интересни на мен, а не на форума. Същото е и с жените, моите момчета. Пораснете най-сетне в някои измерения на духа. Smile С изключение на всички тези неща - сполучлив подкаст и нека си пожелаем ползотворен ПЕЙН!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 17:37

П.С.: Аааа, забравих - за фразата "Да се впечатляваш от НЕВПЕЧАТЛЯВАЩИ неща". Very Happy Изби рибата, Марто! Как я формулира въобще?!...Няма да коментирам, но ще кажа само едно нещо относно нея. И то е:

В ОЧИТЕ НА ПРАВИЛНИЯ ЧОВЕК И ДЯВОЛЪТ Е БОГ! Smile
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 17:40

Exodia харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 18:28

Dragonheart написа:
Така - подкастът е добър, постарали са се двамата участници. Че не съм "мейнстрийм", че не са ми популярни кечистите - съгласих се, наслушах се. Само че, само че - отпушете си хубаво ушите за пореден път. Няма да казвам отново и отново, че това са моите хора, аз тях обичам и т.н. А нещо друго - КОЙ, ПО ДЯВОЛИТЕ, ВИ Е ВТЪЛПИЛ ИЛИ КАЗАЛ, ЧЕ АЗ ИГРАЯ ШИНГО ПО АМЕРИКАНСКИ НАЧИН??!! Вие, изобщо, осъзнавате ли си как си противоречите?! Хем не сте запознати с него и не е "популярен" сред вас, хем си мислите, че не съм играл образа добре! Също така - също така, подчертавам - в чата това никога не се е казвало. Да се съветвам с Рейнмейкъра, глупости приказвате. Аз познавам Шинго по-добре от всеки друг, включително и от него. Той, да, донякъде, може би, би ми дал съвети, но абсурд да вниква толкова в неговата аура и магнетичност, колкото аз. Пълни простотии казахте по този пункт конкретно, но както и да е. Кажете вие как се играе Такаги по "японски"!!! Може би искате да пиша на оригиналния език с йероглифи?! Еее, моите уважения - все още не съм научил японски. А и не смятам да тръгвам. Има само една ключова японска фраза - IITAI KOTO GA (Това, което искам/имам да кажа), която няма как да напиша с...йероглифи, деба! А и не забелязах Рейнмейкъра да знае японски или да може да пише на такъв по времето си с Окада или Сузуки! Не знаете какво приказвате, да ме прощавате. Very Happy Толкоз по тази тема. За битката с Адам - може и да ме надиграе, може и да не ме. Ние сме се сработили и ще се разбием, обаче - това е, което мога да гарантирам с абсолютна сигурност. Играя тези, харесващи и интересни на мен, а не на форума. Същото е и с жените, моите момчета. Пораснете най-сетне в някои измерения на духа. Smile С изключение на всички тези неща - сполучлив подкаст и нека си пожелаем ползотворен ПЕЙН!

После защо хората не си изказват мнението и не пишат коментари.

mr_enchev and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 19:11

Yuliyan написа:


После защо хората не си изказват мнението и не пишат коментари.


Аз ви съветвам да направите като Денката и да почнете да си изказвате мнението. После вас като почнат да ви изкарват че сте простаци, алкохолици и какво ли още не да видите дали е хубаво. Със смиреността до никъде няма да стигнем. Да си изкажем всичките своето субективно мнение и критиките, да изпонапускат всички форума и да се приключва, с този екип е ясно че няма да се постигне нищо добро.

Агента от Сливен харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 19:52

FreeRiver написа:
Yuliyan написа:


После защо хората не си изказват мнението и не пишат коментари.


Аз ви съветвам да направите като Денката и да почнете да си изказвате мнението. После вас като почнат да ви изкарват че сте простаци, алкохолици и какво ли още не да видите дали е хубаво. Със смиреността до никъде няма да стигнем. Да си изкажем всичките своето субективно мнение и критиките, да изпонапускат всички форума и да се приключва, с този екип е ясно че няма да се постигне нищо добро.

Само че проблемът тук е, че точно заради хора като Денката не може човек да си изкаже мнението. Видял ли си някога Денката да не почне да не конфронтира някого, защото има критика към играта му? Точно за същото като теб намеквам, но явно не си разбрал нещата тук добре, а и едва ли си наясно с миналото на Денката колкото някои други, пък и се съмнявам, че си изслушал частта, където Марто и Васко споделят, че не се радват на играта му.
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 19:58

Yuliyan написа:


Само че проблемът тук е, че точно заради хора като Денката не може човек да си изкаже мнението. Видял ли си някога Денката да не почне да не конфронтира някого, защото има критика към играта му? Точно за същото като теб намеквам, но явно не си разбрал нещата тук добре, а и едва ли си наясно с миналото на Денката колкото някои други, пък и се съмнявам, че си изслушал частта, където Марто и Васко споделят, че не се радват на играта му.


Разбрах те. Аз също поради тази причина не коментирам в темите за турнирите. И все пак си застъпвам за мнението ако нещо не ви кефи - да си се изакжете. А тяхното мнение го изслушах. Това че не коментират играта му а това как изборите му за кечист повлияват върху развитието на играта му е друг въпрос.

Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 20:12

Ще подкрепя и аз становището на Ривера, че ако някой има критика - трябва да я изказва непременно. Точно това говорих и на Вили в началото на месеца, т'ва беше при подкаста за състоянието на форума. Имаш ли критика - споделяш. И хич те не ебе после, ако има засегнати. Ако човекът има проблем с т'ва да бъде критикуван - то проблемът е негов. Критиката променя нещата, дето се вика. Very Happy

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty23/4/2022, 20:30

От изключително много време не съм коментирал нещата, но ще кажа няколко думи, тъй като на моменти - от някои хора, чашата прелива и то в изобилие и смятам, че на всеки е ясно, за коя страна говоря и става на въпрос. Първо, нормално е да има критики и хората да не са доволни на това, какво останалите смятат за тях и играта им - в крайна сметка всички се различаваме с отделни качества и не можем да се харесаме напълно, иначе целият този свят би бил пълна боза. Другото което е, лично мисля, че точно заради това се нарича 'podcast', а и не само - точно поради тази причина се прави, за да се даде дадено субекктивно мнение за останалите хора и да се изкоментират, било то образите или играта им. Пак казвам, не всеки би се харесал на останалите, аз също имам определени виждания и смятам, че някои хора биха паснали много по-добре с дадени било то и mainstream образи и определено @Dragonheart е един от тях. Интересно ми е също и да видя как стоят нещата му с този образ, въпреки, че все още по моите виждания, той не може да надмине играта си от преди години, когато градеше Rusev и беше истинска машина с него, като може би - вече щеше да е Световен с него поне веднъж. Отдавна съм спрял да бъда 'съдник', тъй като специално тук, в TNW винаги хората излизат именно такива. А относно играта и 'американската версия' на Shingo, аз си го интерпретирам по съвсем различен начин! Тъй като в повечето случаи Денката е имал за опоненти кечисти от американски вариант и не толкова "аеро", нормално е описанията на постовете му да са такива, не го разбирам по начин да се пише на японски или нещо друго. Мисля, че преди време имаше горе-долу същата критика и към @Rainmaker за Okada, като нещата са доста сходни и близки. И не на последно място, да, няма нужда да се захапваме за всяко нещо понеже примерно на Марто или Васил не са им харесали. Когато в живота правиш нещата за другите, няма да постигнеш нищо - ще бъдеш просто една нула, ще трамбоваш и нищо повече! Нека се уважаваме и малко или много, въпреки недоволството и критиките - да се разбираме! Ясно е, че не можем да се харесаме на всекиму, но не и нужно да се нападаме постоянно за небивалици или това какво някой харесва или не, особено когато форумът се намира в нещо като дупка и е тотално затишие, особено преди лятото, когато активността драстично спада и хората имат съвсем различни интереси от e-fed или въобще от компютри. Аз подкрепям мнението относно образа, че може и да не е правилен, но съм и за промяната, тъй като от нищото изведнъж, тя може и да се окаже правилната и да те движи в правилната посока със сила, но относно това - времето ще го покаже! Благодарности и на Марто, и на Васко за това, че са отделили време да анализират и изкажат мнението си за абсолютно всичко, без много да му мислят, както и това, че самото видео е доста добро направено откъм 'visual stuff', което също прави впечатления! Бъдете една идея по-добри, смирени и се разбирайте, не знаете утре на чие рамо бихте плакали, или коя ръка би ви извадила от пропастта... Поздрави!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

PAIN XIII Live Podcast Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Yuliyan, Cekoki, mr_enchev, Rainmaker, Blue Justice and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





PAIN XIII Live Podcast Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII Live Podcast   PAIN XIII Live Podcast Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XIII Live Podcast
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PAIN XI Live Podcast
» PAIN XII Live Podcast
» PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all
» "GTS" LIVE Podcast.
» LIVE PODCAST THIS MONTH?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW Podcast :: PAIN XIII Live Podcast-
Идете на: