Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all

Go down 
+9
Dimarata
Slavchov15
Geor4
Exodia
JohnnyZ
Yuliyan
mr_enchev
Blue Justice
Scroller
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty4/5/2022, 01:03

Цитат :
ME: TNW Championship
Singles Match
Cody Rhodes def. Shawn Michaels (c)

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Bobby Lashley def. The Rock and Johnny Mundo (c)

TNW European Championship
Singles Match
"The Demon" Finn Bálor def. Will Ospreay (c)

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) def. Goldberg

Hell In a Cell Match
Edge def. Shingo Takagi

Unsanctioned Match
Christian def. AJ Styles

No Disqualification Match
Tommaso Ciampa def. Sami Zayn

Singles Match
Roman Reigns def. Big Show

Singles Match
John "Bradshaw" Layfield def. Adam Page

Singles Match
Chris Jericho def. Jon Moxley

МОЖЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ ТУРНИРА!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty5/5/2022, 22:54

ME: TNW Championship
Singles Match
Cody Rhodes def. Shawn Michaels (c)


- Макар и през годините да не съм имал контакт с Андрей, да съм имал спречквания или разногласия с него, не съм отричал факта, че той е един от от top хората отностно performing, както и vision в историите, които са свързвали персонажите му. От другата страна, още когато Славчов беше видно, че прави чудеса с образ, който в реалния живот беше под нивото дори на посредствен такъв - той може да стигне далеч в тази игра. Радвам се, че победата в мелето тази година отиде у него, а и не само - направи го под номер едно, което също си е историческо постижение, не само за него, но и за форума като цяло. Поздравления на Андрей за run-a му с Майкълс, както и факта, че е решил собственоръчно да даде шанс на човек в лицето на Славчов и лично да му предаде щафетата. Да, мачът може би не се изигра на това ниво, на което те самите или аудиторията е искала, но адмирации най-вече за работата и случилото се, както и на Андрей, че даде шанс и той беше човекът, който да бутне Славчов нагоре. Пожелавам му всичко най-добро и се надявам, че отново ще устои форума с присъствието си за вбъдеще.


CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Bobby Lashley def. The Rock and Johnny Mundo (c)


- Цецо е страхотна персона, не само игрово, но и като личност. Имал съм възможността да работя с него, в период, в който той започваше да расте адски много нагоре и за мен беше чест, че тогава пътищата ни се пресякоха и успях малко или много да му помогна в някакво отношение. Беше ясно, поне за мен, че специално този колан ще бъде сменен, тъй като той направи повече от страхотен run, и както в реалния живот би се казвало - си заслужава всяко пени за него. @Teodоsiy е може би другия човек, който още с моето виждане в играта му ме удиви цялостно. Винаги съм бил фен на старата школа и това никога няма да се промени, а когато някой заговори било то за The Rock или SCSA, трябва да е наясно, че малко или много трябва да го може - за да успее да накара образа да проработи за останалите, което с подобен тип персонаж е повече от важно. Не знам каква е ситуацията около него, но въпреки, че не беше удостоен с победата в този мач, сигурен съм, че има възможност той е да е новия KOW победител. Относно Пеши, смятам, че някои от нападките към него не са коректни или честни, да може да е задкулистно или нещо като PR поведение, но трябва да се уважи и това, че той решава да поеме форума в една кризисна ситуация, като дори прави нещата така, че да работят добре. Пречката пред всички, говорейки за крайния изход и финала е може би това, че той смени образа си и вече се окичи с титла, но на фона на участниците в този мач, като изклюючим всичко останало - той е най-логичен победител в схватката и ще ми бъде интересно да видя как ми разиграл Lashley от този момент за вбъдеще.


TNW European Championship
Singles Match
"The Demon" Finn Bálor def. Will Ospreay (c)


- Радостно е и тук да се види, че още едно момче, което в последно време работеше доста по играта си бива награден. А още по-хубавото тук е, че това се случва срещу персона като Дамян, който през годините е доказал, че е повече от страхотен играч в тези среди. При него философията и всичко в мачовете, а и като цяло в историите свързани с него са били повече от просто 'на ниво'. От доста време ми се искаше да видя някой, който да изиграе образ с Balоr, най-вече след супер успешния такъв на Юлката преди години. Поздравления за победителя, като се надявам, че run-ът му ще е интересен не само игрово, но и като поведение, тъй като когато вече си окичен с престиж, самото ти личностно поведение се подобрява, а и отключва много други неща, които биха помогнали на дадения човек и игрово. Относно Дамян смята, че за него ще предстоят още интересни неща, тъй като движейки с образ като Ospreay и то толкова много време - не е никак лесно, и го казвам най-вече от личен опит, но той е от хората, които всеки път показват, че въпреки обстоятелствата обещава и показва достоен продукт за аудиторията.


TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) def. Goldberg


- През годините съм имал малко по-странно отношение, или по-скоро мнение и мислене относно Сев, но никога не съм се съмнявал в качествата му, и не съм подценявал или загърбвал факта, че той е също един от top performer-ите в TNW изобщо. Радост за окото е, когато видиш някой от тази величина да играе по подобен начин и да се раздава като за последно, а определено Сев е доста добре познат и действащ в подобна среда. След като пенсионира Taker, аз имах съмнения, че Марто няма да може да изиграе образ толкова добре и то най-вече когато се говори или беше ясно, че това ще е Goldberg, но и той е един от хората, които впечатляват всеки път, когато човек види постовете му и спрява повече от перфектно с образа на Bill. И откъм промота и откъм игра, като се надявам, че някой ден, когато реша, че се намирам пред последния завой на моята e-fed кариера, той ще бъде човекът с когото да направя нова схватка, тъй като е невероятен не само откъм игра, но и откъм човек и виждания и никога не съм имал проблем с него относно story. И говорейки за него, враждата беше изключително интересна, като може би финалът е породен от факта, че Марто е притиснат времево, но нека все пак не се изключва и това, че Сев в момента се намира в изключителна форма и заслужава да е в подобна позиция - супер мач и story.


Hell In a Cell Match
Edge def. Shingo Takagi


- За никого не е тайна, че не обичам да коментирам нещата около себе си, винаги съм оставял това на останалите, но този път искам да кажа някои неща относно мача, както и самата вражда. От PAIN Х не съм имал по-стойностен като качество мач, който да ме държи малко или много под напрежение и да ме кара също така и да се лутам. Образите, с които Денката е играл винаги са изненадвали всички, може би това е и сладката страна нещата, а за някои не е. Единственото нещо, което мога да кажа за мача е, че за мен лично в дадени моменти, Денката избързваше с някои от маневрите или по-скоро с някои от моментите в самия мач. Но погледнато от другата страна, това правеше една идея малко по-трудни нещата за мен, но и ме караше да действам с една идея по-добро качество откъм performing, като в крайна сметка съм на мнение, че заслужено взехме мача на вечерта и определено той се получи повече от добре. Не си бях представял, че това може да се случи и то особено на PAIN, въпреки, че в последно време и аз съм притиснат времево, с лични проблеми и прочее. И въпреки това мотивацията в мен беше отключена благодарение на него, затова уважавам най-вече това, че той ми беше опонент, а и че имах честта да работя отново с него въпреки свадите в миналото, а и историята ни като цяло откъм storyline в предходните години. Сигурен съм, че с малко повече труд, постоянство и една идея повече внимание, той ще успее да отключи силата на този си образ и ще постигне значими успехи в TNW.


Unsanctioned Match
Christian def. AJ Styles


- Не съм крил симпатиите си към Вили, не смятам да го правя и сега. Имам си отделно мнение за нещата, което не смятам, че трябва да е нещо лошо, а да ме отличава от останалите. Не съм фен на darka личностно, никога няма да пренебрегне нещо в играта му или да я накърня, било то за самия него или не. В крайна сметка Вили е от хората, които работят доста усилено и съм го видял от първо лице и смятам, че тя също заслужава нещо повече от това, в което се намира в момента. Ако darka промени поведението си във форума от игрова гледна точка, съм сигурен, че може да разгърне образа на Styles в доста положителни за себе си величини, тъй като вече го е правил и е ясно, че го може. Мачът може би трябваше да е една идея по-дълъг, но важното е че се състоя и завърши като цяло.


No Disqualification Match
Tommaso Ciampa def. Sami Zayn


- Тук е може би момента, в който ще кажа на Васко, независимо от това какво той би разбрал или приел, че тази играе е въпрос на загуби или победи. Разбирам, че всеки един от нас отделя време и въпрос на някаква чест, особено когато става въпрос за PAIN, но с този резултат за мен лично, нещата за него тепърва ще започват. Откакто е със Zayn се справя повече от прекрасно и лично аз не си спомням или поне не съм бил свидетел да играе толкова силно, като за мен лично го прави повече от добре дори, когато играеше с Bret Hart. Така че, Васе, остани с високо вдигната глава, знам, че си имаш своите виждания, но нещата ще дойдат и ще видиш, че времето, което си и ще продължаваш да отделяш ще бъде възнаградено подобаващо и съм сигурен, че ще останеш доволен. Относно мача, смятам, че е още един от мачовете, които се получиха за вечерта и адмирации за двамата. Ще следя развитието и на Ciampa, като образ, тъй като реално не съм от най-големите му фенове, но винаги в среди като тези, в e-fed-ове нещата се обръщат и кой знае - може и да стана някой ден.


Singles Match
Roman Reigns def. Big Show


- Малко странен финал, но все пак финал. От известна степен на Агента му куцат някои неща, като например философия, а от части и психология в мачовете му, но с правилния подход, поведение и труд - всичко това може да се изглади и нещата да започнат да се получават. Да, определено повече ми харесва да го гледам с Reigns, въпреки ненависта ми към него личностно, тъй като смятам, че run-a му с Austin не беше на ниво, тъй като както вече споменах и в мача за Elite-a, да играеш с подобен образ са ти нужни качества, които на този етап той не притежава, но може да отключи. Все пак се вижда желанието за игра, а и смятам, че точно с образ като Roman може да надгради много повече и да докаже, че е стойностен откъм продукт, който да го 'завлече' до най-престижната награда, за която разбрах, че с цел се бори. Имал съм възможността да работя с Гената и определено му прави чест, че е един от хората, които въпреки изхода и обстоятелствата приема нещата мъжки и се държи като такъв. За мен това момче, малко или много заслужава един push, който да го амбицира още повече и да докаже, че той може да е кадър в TNW занапред.


Singles Match
John "Bradshaw" Layfield def. Adam Page


- Поздравления и за двамата, че решиха да направят някакъв момент за форума и то най-вече на PAIN. Баев е от хората, които също работят усилено и е доста вещ откъм философия и психология, както в постовете си така и като цяло в историите свързани с него. Не знам дали ще продължи да играе или не, но според мен форума има нужда от подобна персона и ще бъде добре, ако той продължи да го прави - макар и да е отчасти part time. За Томи е ясно, че той притежава капаците и качества, но по някой път откъм поведение не е бил сериозен, най-вече спрямо себе си, което рефлектира и върху останалите в следствие на този факт. Интересно е, че е избрал да играе JBL, но в същото време е и доста интересно да се види като персонаж, така че, ще го следя с интерес - надявам се да се задържи и да покаже, че този път е наистина сериозен.


Singles Match
Chris Jericho def. Jon Moxley


- @Light ми харесва повече с Moxley, отколкото когато играеш с Jericho, а и смятам, че на него лично му подхожда повече и му дава повече пространства, спокойствие, като най-вече свобода за изява, било то в мачовете или в промота. Не трябва също така да се загърбва факта, че Енчев доколкото разбрах работи мобилно през повечето време, като прави нещата така, че те да не се забелязват, че се намира в подобна ситуация и изпитва трудности. Единствено това може да се види откъм медия, но за мен тя никога не е била кой знае колко голям фактор в e-fed средите, но в последно време самите хора я превръщат в такъв. Това разбира се, може да се изглади и той да успее да намери решение и начин, за да направи така, че всичко да му се движи по мед. Хубаво е, че е решил да играе с Jericho и той най-вече, че е избрал образа му от страта школа, което може само да радва, поне моето око, като фен на attitude-a. Със сигурност има още над какво да работи, но си личи, че има амбиция, а когато има налична таква - то нещата се получават. Добре се развиха нещата и при двамата, и поздравления.


***


Като цяло турнира се получи добре, вярно е, че като за PAIN всеки можеше да даде с една идея малко повече, но по някой път е разбираемо и това, че обстоятелствата те възпрепятстват да го направиш напълно. Въпреки всичко поздравявам всички за положените усилия, както и време, като нека продължим да се движим в тази посока и покажем, че въпреки дупката, в която се намира форума, може да излезем от тази ситуация, когато работим заедно с една обща цел. Поздрави!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Geor4, Dimarata, SevBoom, Yuliyan, Cekoki, mr_enchev, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Гост
Гост
Anonymous



PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty8/5/2022, 15:32

ME: TNW Championship
Singles Match
Cody Rhodes def. Shawn Michaels (c)
- За мен това бе огромното разочарование от този турнир, тъй като очаквах двамата да направят абсолютна класика. Особено след като най-вероятно всички са били наясно,че след като drop-не, Андрей ще си вземе почивка. За мен ME-то беше basic и далеч не е мач, който би се запомнил с години напред. А и Андро, и Славчов, са хора, които могат да вземат шоуто. Може би не са се стиковали добре, може би не са имали време в конкретния месец (тъй като имаше забавяния и в Rampage). Дано това не стане показател за reign-a на новия шампион с ВХЦ-то. Честито на Славчов.. и да се стяга!

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Bobby Lashley def. The Rock and Johnny Mundo (c)
- Беше изненада, че Скролер-а взе титла толкова скоро след като смени кечиста си. От друга страна бе ясно,че ще има нов шампион, след този дълъг рейн, който Цекоки направи. Просто ми се струваше,че везните накланят към третия участник в мача. Така че ако не друго - се получи шоков момент. Very Happy Иначе се получи среща, достойна за ME. Нямаше забавяния, имаше емоция, напрежение, и силни заявки за победа. Честито на Пеши!

TNW European Championship
Singles Match
"The Demon" Finn Bálor def. Will Ospreay (c)
- Напълно очаквана смяна на шампион. Ако трябва да бъда напълно честна обаче, Дамян бе level-up над опонента си като игра, особено в последните два поста. Естествено, не искам да демотивирам Фараона, но той сам си знае,че има над какво да работи. Сигурна съм,че ще направи стабилен run с титлата, тъй като е адски отговорен към задачите си и съответно ще се работи леко с него, който и да бъде пренасочен към вражда за Европейската титла. Честито и успех!

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) def. Goldberg
- Сев може би е най-голямата PAIN легенда в историята, защото мисля, че от началото на "кариерата" си досега никога не е изпускал този турнир, и винаги си е печелил мачовете. Естествено, напълно заслужено. Ще бъде интересно образът му да продължава да се върти около този streak и да се получи малко като аурата на The Undertaker докато държеше Wrestlemania рекорд. Относно мача, бях почти убедена,че ще запази титлата. Симпатизирам много и на Марто като игра, той писа абсолютно равностойно на опонента си, но Сев има още какво да покаже като шампион и смятам,че трябва да задържи поне още няколко месеца, продължавайки да вдига престижа на belt-a.

Hell In a Cell Match
Edge def. Shingo Takagi
- За мен отвсякъде това си беше сблъсъка на вечерта. Попринцип съм огромна фенка на два типа мачове - Ladder Match-ове и... Hell in a Cell мачове. Съответно тук получават бонус точки. В предвид, че Adam трябва да се издигне към Main Event-a, където му е мястото, победата тук може да е трамплин за него. Денката, макар и не със Шинго, държа титла наскоро. И на него ще му дойде скоро времето, виждайки какво старание влага да развие този си образ. Едно огромно ЕВАЛА и на двамата. В крайна сметка победителят не е от толкова основно значение, колкото качеството, и определено това бе качество 6-звезди.

Unsanctioned Match
Christian def. AJ Styles
- Интересен факт, но не съм имала победи на главни ППВ-та никога освен точно в тези последни две години. А конкретно този win въобще не беше плануван, дори съм озадачена, че трябваше леко да закопая Стайлс по този начин. Съвсем различно исках да се получи и предварително споделих,че искам той да си тръгне като победител. Уви, life happens, и в периода на враждата ни Дарк-а бе ужасно зает, което пролича и по невъзможността му да се включи пълноценно на турнира. Можехме да направим нещо голямо при този stipulaton. Здраве да е! Дано Дарк-а скоро има възможност отново да играе.

No Disqualification Match
Tommaso Ciampa def. Sami Zayn
- Колкото и да е разочарован Васко, Юлиян си заслужи победата. Както споменах и в коментара си преди Pain, Zayn е по-колоритния и цветен образ, но Ciampa е по-мощния. В случая надделя втория. Може би обаче щеше да е интересно ако двамата си бяха продължили враждата, разменяйки си надмощието. Паснаха си добре в самия мач, и се получи удовлетворяващо четиво. Също да вметна,че е постижение "зрителския" интерес, който остава в тяхна полза и до този момент, top-вайки и двете ME-та. Very Happy

Singles Match
Roman Reigns def. Big Show
- Както и предположих, трудна синхронизация между двамата и липса на баланс на силите/образите. Което доведе до бърз финал на срещата и не голям hype като цяло, дори и от страна на двамата участници. Все пак, като игнорирам факта,че включването му на Pain не ми хареса, се радвам,че Агента ще покорява нови висоти. В Гената наблюдавам застой, може би поради липсата на време, или пък някакъв друг проблем, което е жалко, защото ми се струва,че не си е достигнал максимума все още.

Singles Match
John "Bradshaw" Layfield def. Adam Page
- Томи ми е супер интересен като играч. Който и кечист да вземе, дори да не се застои много с него, винаги ми е приятно да чета постовете му. Съответно бързо свикнах да го виждам и с JBL, макар този образ да е запазена марка на Андрей. Ясно ми беше, че Баев ще даде път на по-младия талант, особено като става дума за Pain, и дано си е струвало, т.е Томи да се възползва от победата си и да покаже, че е сериозен с този си run.

Singles Match
Chris Jericho def. Jon Moxley
- Няма как да не се радвам на двете завръщания - и това на Йоан, и това на Свиката. Липсваше ми да ги виждам. Те са сред младите надежди и не трябва да бъдат губени. Джей Уайт и Джерико са обещаваща комбинация определено. Енчев ще може да разгърне таланта си за филми, тъй като този път и опонента му е по-отворен към подобни. Поне с такова впечатление съм останала. Енчев си заслужи тази първа победа на Pain, може би ще последват още. От друга страна, дано Йоан не заспи надолу в card-a, а бъде издигнат леко. Постовете му показаха,че е в страхотна форма, а щом сам е предложил да замества Милена, значи е и надъхан да цъка.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty8/5/2022, 22:18

ME: TNW Championship
Singles Match
Cody Rhodes def. Shawn Michaels (c) -
Разочарование. Извинявам се, но Андрей се изложи за неговите стандарти. Не показа онази форма от преди 3 месеца, когато беше претендент за титлата. За съжаление момента на Славчов се провали заради това забавяне, но все пак си заслужи титлата. Мача не беше толкова лош, а по-скоро самото забавяне, което уби цялата интрига през цялото време. Лично за мен този main event не беше по-добър от миналогодишните два, които имахме. Честито на Славчов и дано направи силно царуване. 

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Bobby Lashley def. The Rock and Johnny Mundo (c) -
Да, не беше много от правилните решения да взема титлата според някои, ако има такива (сто процента ще има де), но все пак смятам че заслужих титлата с моето постоянство през последните години, макар и кратките почивки, които си взимах, но все пак не смятам, че съм отмъкнал момента на някой. Тео сам каза, че не иска титла за сбогом, като се има предвид, че напуска Септември, но това не означава, че ще пада само, а пък кой знае може да вземе титла, но това те първа ще се види през следващите месеци. Лично за мен това беше истинския главен мач на PAIN. Тримата се раздадохме доста и смятам, че който и да беше спечелил нямаше да е болка за умиране, а щеше да е заслужено. Добрия рейн на Цецо приключи, макар и да не попадна на опоненти, с които можеше да си завърши враждите, но е изтеглил късата клечка. Лично за мен мога да направя много силно царуване и ще ви го покажа, защото съм нахъсан. Разбира се, че ми е малко гузно за Тео, но не смятам че е толкова фатално, тъй като има интересни замислени неща за него и според мен ще се получат много силно. 

TNW European Championship
Singles Match
"The Demon" Finn Bálor def. Will Ospreay (c) -
Дамян от както взе Европейската прави само големи мачове. Фараона се завърна към средата на Лятото и игра винаги сериозно и е бил редовен във всяка една вражда. Беше въпрос на време да спечели титла и смятам, че голямата сцена бе точното място той да го направи. Напълно заслужи титлата си и те първа го чакат големи успехи. Дамян видя доста силен пуш през изминалата година и показа, че е едно от главните лица на форума. Фараона освен титлата и стана новия член на екипа. Силно се надявам той да се окаже голямата сензация, която бях аз 2016, когато бях вкаран в екипа. Още веднъж честито на новия шампион и дано докаже, че може да бъде сред големите.

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) def. Goldberg -
Марто и Сев са големи играчи. Сев от много години не беше печелил титла и в началото на тази година се беше стегнал и успя да покаже, че когато той има желание винаги може да достави. Сев е много добър шампион и защитите на титлата му също са мега силни. На отминалия турнир в главния мач на турнира и сега срещу Марто който израсна най-бързо от поколение '18 и дори вече има един главен мач на PAIN зад гърба си. Ако трябва да съм честен Марто би бил перфектния човек да прекрати серията на Сев на PAIN, но не мисля че сега беше момента. Сев с тази серия прави всеки свой мач на PAIN много важен, дори да не е заложена титла. Царуването на Сев става все по-силно с тези защити. А те първа ще става интересно при него и при Марто. Мача им беше доста силен, а и не съм очаквал нещо различно. 

Hell In a Cell Match
Edge def. Shingo Takagi
- Мача на вечерта. Когато буквах турнира се чудех дали да не ги сложа в half-hour-а. И си казах "какво пък?" И не сгреших. Правилно решение беше, защото двамата откраднаха шоуто. Мача беше уникален, моментите бяха силни. Смятам, че победителя е на място. Adam е в много силна форма и те първа започва изкачването си към върха. Денката също направи силно представяне. Вижда се огромното му желание за игра. Сигурен съм, че и при него те първа ще дойдат хубавите моменти. Adam до сега е нямал победа на PAIN, но успя да си я спечели по много заслужен начин. Играта му с Острието е силна и с Punk беше такава. 

Unsanctioned Match
Christian def. AJ Styles
- За съжаление dark-а беше ангажиран доста и се наложи мача да свърши така и да се стигне до неговото паркиране. Този мач беше реванш от преди години, когато Стайлс и Крисчън бяха в главния мач на PAIN тогава Christian пак спечели и това се повтори. Добър момент за историята.

No Disqualification Match
Tommaso Ciampa def. Sami Zayn
- Мача беше добър. Двамата бяха надъхани и играха с огромно желание срещата. Смятам че се сработиха отлично. Юлиян продължава да радва с Ciampa и продължава пътя си към главната сцена. Още 1-2 вражди и мисля че ще е готов да мачка към една от Световните титли. Васко също на едно много добро ниво със Сами Зейн. Определено го чакат хубави неща стига да има времето да играе, защото желанието го знаем че го има.

Singles Match
Roman Reigns def. Big Show
- За съжаление мача се забави и Гената излезе малко слаб от него, но това не означава че няма да го издигнем. Агента ако не се лъжа няма загуба на PPV-та тази година. Дори Марто не успя да го победи, което е доста добре за него. Желанието му се вижда и макар да имахме леки различия, все пак не пречи да го издигнем. Едното няма общо с другото. Плановете ми за мача бяха други, с които нито единия щеше да излезе слаб, нито другия, но заради забавянето се наложи да действаме бързо и така дори Рейнс излезе още по-силен.

Singles Match
John "Bradshaw" Layfield def. Adam Page
- Томи и Баев спретнаха приятен мач. Томислав може да не се харесва на половината играчи, но все пак момчето си може да играе. Разбира се ако преди месеци не беше тръгнал да се ежи най-вероятно сега щеше да е с mid-card титла и да се готви да се изкачва. Желанието му да играе с JBL е голямо и знам как се роди това, хаха, ако не се бъркам де. Баев пък показа че е тук да си прави кефа и не му е проблем да падне от който и да е. Нямам търпение да работя с тях следващия месец.

Singles Match
Chris Jericho def. Jon Moxley
- Всъщност хората не знаят колко е полезно да си в екипа и то като си бил на крехка възраст дори като главен админ на тия години, защото от рано се научавам на някои неща. В началото си казвах "дай ще почакам, нека да видим какво ще стане." Но не... най-мразя когато питам някой за TNW и той да не ми отговори и следващия момент или да гледа нещо или да си качва сторита в ИГ. Повече шансове не давам. Омръзна ми да чакам. Който бави ще яде хурката. Не съм длъжен да чакам всеки. Един път разбирам, ама вече като ми се качите на главата става страшно. Не говоря само за Милена. Но и по-добре че не се появи. Йоан я замести добре и направиха приличен мач с Енчев, който взе важна победа с Джерико на голямата сцена.

Rollins - Bryan - Няма да коментирам. Джони не заслужаваше това.

Geor4, Dimarata, SevBoom, The Pharaoh and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty12/5/2022, 18:56

Труден и тежък PAIN сезон. Извинявам се, че не успях да участвам и да помогна през тези месеци, но наистина не знаех, че и нещата са по този начин. Също така се извинявам, че не успяхме с Томи да направим малко по-дълъг мач, но беше малко неудобен период и нямаше как. Не мога да коментирам подробно защото не съм следил враждите и не мога да дам адекватно мнение. Евала на Андро, че легна на млад талант и евала на Славчов, че не се отказа от е-федките и натискаше здраво и най-накрая си получи заслуженото. Евала и на всички, които се грижат за форума и феда и дано всичко се нормализира скоро! Бъдете смели! TNW ЗАВИНАГИ!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Dimarata and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» PAIN VII (2016): THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL
» Road To Pain (2022): "Last Man Standing"
» PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all
» PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2022-
Идете на: