Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all

Go down 
+9
Dimarata
Slavchov15
Geor4
Exodia
JohnnyZ
Yuliyan
mr_enchev
Blue Justice
Scroller
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty18/4/2022, 18:50

Official PAIN XIII PROMO




GodNikolov, SevBoom, Cekoki, Rainmaker, The Pharaoh, Slavchov15 and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 212
Age : 32

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty18/4/2022, 19:01

Страхотна работа с промото! Хареса ми начина на преливане между участниците в мача. Зарадвах се че Джерико отваря промото за най-голямото шоу за годината. А възможно ли е двете титли в ръцете му да са пророчество за след Пейн? Ами екипа го е мислил той решава Very Happy

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Гост
Гост
Anonymous



PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty18/4/2022, 23:18

Преди да дам прогнози по мачовете - евала за постера, но още по-голямо БРАВО за това,че се върнаха и промотата. Макар че song-a никак не ме кефи, Дамян се е справил много добре.

ME: TNW Championship
Singles Match
Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes

- Предвид неактивността им в последните седмици, или по-точно закъсненията, много се надявам да няма провал точно на МЕ-то на Pain.. т.е просто да са събирали сили за събитието. Андрей е играч, който отдавна се е доказал и няма нужда от титла за да бъде сред класата. От друга страна, потенциала е в потребители като Славчов, и се надявам да видя какво би направил с образа си като WHC шампион.

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock

- Тъй като Цекоки държи златото вече доста време, ми се струва,че ще има смяна. Естествено, не изключвам и няма да съм разочарована ако си я задържи, но бих заложила на някой от опонентите му. Струва ми се,че след annouce-a на Теодосий за оттеглянето му есенните месеци, ще му се даде последен run с титла. А Пеши все още не е загрял достатъчно с Lashley, може би ще си спечели време докато друг държи Elite-a.

TNW European Championship
Singles Match
Will Ospreay (c) vs. "The Demon" Finn Bálor

- Пореден prediction за смяна на шампион. Дамян все още поддържа темпо с образа си, но не може да отдели същото време като преди. А Фараона си чака push-a. EU титлата е солиден старт, след като вече е затвърдена в card-a. Очакванията ми към двамата са големи, вече съм ги виждала един срещу друг, и знам,че няма `лабаво.

Hell In a Cell Match
Edge vs. Shingo Takagi
- Колкото и наистина да симпатизирам на Денката, на избора му за кечист и на развитието, което прави, няма как да не дам рамо на Adam. Не е само защото ми е абсолютен фаворит в ростера, но и защото в последната година и половина остана недооценен по мое мнение. Да, взе доста победи по ППВ-та, но се застоя прекалено дълго в mid card-a като човек, заслужаващ ME. Надявам се да му бъдат дадени по-големи възможности, защото и по-младите потребители, които биха били push-нати натам, имат какво да научат от него. Тоест, ще са си взаимно от полза.

Unsanctioned Match
AJ Styles vs. Christian

- До момента, за мен е удоволствие да изляза на Pain срещу Дарк-а. Като може би една от последните вражди, които изигравам, той е сред най-подходящите хора, с които да я направя. Помня му първите стъпки в e-fed средите и съм горда,че до голяма степен е мой "продукт". Васко да не се обижда, тъй като и той сериозно се беше захванал да помага на новобранеца. Very Happy Както и да е. Максимално ще се постарая за мача, въпреки тежкия график. Сигурна съм,че и опонента ми ще вложи достатъчно. Не играем за титли или победи, а за кеф.. така че, каквото стане.

PAIN Dream Match - „The Architect vs. The Dragon“
Seth Rollins vs. "The American Dragon" Bryan Danielson

- Една от най-равностойните битки, да не кажа и най-равностойната на това ППВ. Което прави и резултатът непредсказуем. Може би тук Ролинс ще се измъкне с нечестна победа, като след това двамата ще направят още един мач, в който пък Браян ще бие чисто.

No Disqualification Match
Sami Zayn vs. Tommaso Ciampa

- Леко ми е странно как Юлиян от МЕ попадна в mid-card, като дори не става дума за титла. За мен не е много добре измислено да застане срещу Васко, при положение, че и двамата имат сериозна нужда от push. Няма как да си избера фаворит, Юлиян е по-мощния, но Васко е по-колоритния и интересен образ.

Singles Match
Roman Reigns vs. Big Show
- Не знам доколко надъхани са двамата за мача им, според мен ще им е трудно да се синхронизират. Надявам се това да не доведе до забавяния, все пак сме на PAIN. Ако трябва да заложа, бих заложила на победа за Рейнс, тъй като има повече опции за надграждане в образа.

Singles Match
Chris Jericho vs. Shane McMahon
- А, това ще е мач worth seeing. Енчев бързо влезе в образ, но не знам доколко това ще е плюс. Миленка, въпреки че подхожда повече към женската девизия, се справя невероятно и с мъжките екземпляри и има солиден опит. Бих заложила на draw.. някакси. И евентуално да ги видим във втори сблъсък.

П.П. : Само да вметна за мачовете, които се обявяват в последната седмица. Goldberg/HHH - това за мен ще е срещата на вечерта, тъй като и Сев, и Марто са набрали страшно много инерция и в момента са топ-а на топ-овете. И Page/JBL - има потенциал проектът да сработи, стига и двамата да са на линия и да няма забавяне както по шоутата.
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3692
Age : 21

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty19/4/2022, 00:01

- ExplicitVixen. написа:
Goldberg/HHH - това за мен ще е срещата на вечерта, тъй като и Сев, и Марто са набрали страшно много инерция и в момента са топ-а на топ-овете.

sun6ain

Exodia харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 212
Age : 32

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty19/4/2022, 16:25

ME: TNW Championship Singles Match: Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes: Тук ако няма забавяне, ни чака един невероятен мач изпълнен с динамика и според мен нов световен шампион. Сега е момента Славчов да започне нова ера в TNW, ерата на хората не пипали световната титла. А какъв по-добър начин това да стане с победа над един от архитектите на Total Nonstop Wrestling - Андрей. Не, че отписвам шанса на Андрей да запази, но смятам, че загубата му ще даде друга по-интересна посока за D-Genaration X.

CO-ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match: Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock: Тук шансът за смяна на шампиона е по-малко вероятна спрямо мача за световната титла. Цецо изгради страхотен хийл образ който въпреки проблема на изминалия турнир, не успя да бъде заровен. Така, че една подла победа на Пейн би дала на Мундо най-големия хийл образ в TNW даже повече от DX. Вили може би е права, че това е шанс за последен рейн на Теодосй преди пенсията през Септември. Определено Скалата би бил голям шампион но ако бие Джони според мен щехтрябва да мине фейс. Пеши е голямото неизвестно в това уравнение. Каза, че с Остин му е било трудно, но пък Тексасеца, щеше да пасне повече на този мач и като образ и като сторлайн. Можеше ако е решил да не е реално в уравнението за титлата да се напъне още веднъж с Остин. Това ми е единствената критика.

TNW European Championship Singles Match: Will Ospreay (c) vs. "The Demon" Finn Bálor: Идеята Дамян да срещне Фарона на Пейн за титла е невероятна букинг идея. Поздравления за екипа. Две неща са ясни, първо този мач ще се играе качествено и навреме и второто е за мен шанса за победа е напълно равен и за двамата участници. Дямянски, промени образа в последните месеци и това е като ме кара да мисля, че шансовете са изравнени. Ако не беше предприел тази стъпка щеше да има около десет процета по-малък шанс за победа от букинг гледна точка. Ясно е че Дамян е кален в битките и изобщо няма да даде титлата лесно. Фарона ме радва с Балор, има този хъс от MCW образа му и от играта му с Рей Мистерио, а те му донесоха даже WHC-та. Билда на враждата също беше на ниво, и то такова което хайпва супер. Окончателна прогноза петдесет на петдесет шанс за смяна на шампиона.

TNW Global Championship ???? Match: Triple H (c) vs. Goldberg: Голям мач се очертава. Както обичам да казвам Star power мач и от гледна точка на играчите и от такава на кечисти. Сев няма загуба на Пейн, и сега серията му е в огромна опасност. Тежко ще е за хората които ще решават резултата от мача. По-скоро съм склонен да повярвам, че Хънтър ще запази трофея, но не и по чист начин. Иначе, ще навреди на образа на Голдбърг, не че Пейн не е единственото място за чиста загуба на Бил, просто няма да е типично за Трипса. Стана красив билд на враждата, но при тези лица няма как иначе. Последна оценка- без смяна на шампиона.

Hell In a Cell Match: Edge vs. Shingo Takagi: Първо супер стипулация, и двамата кечести имат потенциал да ползват "задния двор на дявола" като ултимейт оръжие. Адам ми харесва повече с Острието от колкото с Пънк, а и Острия дава повече възможности за хубави моменти които да влязат в списъка с OMG моменти на годината. Шинго в лицето на Денката пък за мен е добър, но този кечист не ме грабва нещо. Радвам се, че на него му харесва и влага старанието което винаги проявява и съм убеден, че ще го видим и на Пейн. Той има и малко лош късмет на турнирите с Шинго, надявам се сега да няма проблеми. Залагам за победа на Едж, но с надмощие на Шинго в мача. Билда беше стабилен.

Unsanctioned Match AJ Styles vs. Christian: Вили срещу Дарка. Познават се толкова отлично, че според мен ще сътворят класика. Сторлайна им беше изграден блестящо и поздравявам далия идеята човек. На въпросът кой ще грабне победата ще кажа Дарка. И на двамата не им пука за победите, но Вили ще отстъпи в ползахна образа на Стайлс. Ако нямапизлишни ядове мачът ще се изиграе навреме ще е толкова интересен колкото сторлайна.

PAIN Dream Match - „The Architect vs. The Dragon“ Seth Rollins vs. "The American Dragon" Bryan Danielson: Както в мейн-евента така и тук ако няма забавяне ще видим нещо красиво като за e-fed учебник. Но има и друга възможност да има подготвен сторлайн, но едва ли след такова развитие на историята ще има нещо планувано. За играчите няма какво да кажа, освен положителни неща за уменията им. Смятам, че Ролинс ще бие, просто шесто чувство.

No Disqualification Match Sami Zayn vs. Tommaso Ciampa: Васко може да хайпне хората за обикновено събитие сякаш е нещо от мащаба на финал на световно. Този мач не прави изключение с разликата, че съвсем не е обикновен. Ще видим човек на шоуто кат Зейн срещу психопата, Томасио Чампа. С една дума условието без дисквалификации ще даде възможност на първия да прави шоу с предмети а втория да си изкара демоните. Шансът е абсолютно равен и няма да се ангажирам с победител. Но победителя ще намаже със сигурност.

Singles Match: Roman Reigns vs. Big Show: интересни образи са заинтригува ме леко с билда но толкова. Вината не е в играчите а в Рейнс като кечест. Не гледам кеч почти три години, като последните ми впечатления от него оставиха лоша следа. А и пред това не ме се кефех. Агента и Гената ще направят според мен стабилен силов сблъсък. Очаквам победа за Рейнс.


Singles Match: Adam Page vs. John "Bradshaw" Layfield Тук ми е трудно да дам вот. С Томислав не съм контактувал много, помня, че взе участие в MCW. Но тогава беше много зелен. Баев е класика. За мача смятам, че си подхождат образите, но се надявам въпреки задачите им да не играят толкова бавно и на Пейн. Смятам, че при сериозно отношение и от двамата ще видим JBL шампион. Кефи ме как го играе, но има какво да се желае според мен по образа.

Singles Match: Chris Jericho vs. Shane McMahon: И ето, че дойде време и аз да стъпя на Пейн. Сигурно съм изненадал много хора избирайки Джерико и оставяйки Кейн и то в навечерието на Пейн. Особено след като успях да направя Червената машина фактор. Но според мен беше правилния ход от моя страна, съдейки по лекотата с която пиша изминалите четири шоута. Но сега за мача, излизам срещу човек започнал в е-фед средите три-четири месеца преди мен, така, че смятам, че ще видим една равностойна битка. Никой няма да подцени другия в това съм сигурен. Изработихме, стабилен билд и мисля, че привлякохме вниманието върху мача. Ще направя всичко възможно да спечеля.

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty22/4/2022, 16:44

Цитат :
ME: TNW Championship
Singles Match
Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock

TNW European Championship
Singles Match
Will Ospreay (c) vs. "The Demon" Finn Bálor

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) vs. Goldberg

Hell In a Cell Match
Edge vs. Shingo Takagi

Unsanctioned Match
AJ Styles vs. Christian

PAIN Dream Match - „The Architect vs. The Dragon“
Seth Rollins vs. "The American Dragon" Bryan Danielson

No Disqualification Match
Sami Zayn vs. Tommaso Ciampa

Singles Match
Roman Reigns vs. Big Show

Singles Match
Adam Page vs. John "Bradshaw" Layfield

Singles Match
Chris Jericho vs. Shane McMahon

МОЖЕ ДА СИ ДАВАТЕ ПРОГНОЗИТЕ ЗА PAIN!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty25/4/2022, 00:54

П.С. Коментара съм го почнал отзад напред.

ME: TNW Championship
Singles Match
Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes

- Андрей много разочарова. По-очевидно не можа да направи, че не му се занимава. Дълбоко се съмнявам, че ще имаме нов световен шампион, но ми се щеше да имам причини за по-дълъг коментар. Имат класата да направят спектакъл, но дали наистина ще се случи е съвсем различна тема.

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock

- Очаквах само Lashley vs. The Rock, но вместо това се получи нещо още по-интересно. Надушвам нов шампион и много OMG моменти + псувни по чатовете между Теодосий и SR11.

TNW European Championship
Singles Match
Will Ospreay (c) vs. "The Demon" Finn Bálor

- Голям шанс за Фараона да победи голямо име и заедно с това да спечели титла. Трябва само да го сграбчи. През 2019-а буквално се случи същият мач. PAIN X, "The Demon" победи Will Ospreay в opening-а. Тогава нямаше залог, което е голямата разлика в случая, както и това, че Bàlor го играе различен човек. Неведнъж преди това PPV са се срещали двамата, така че има някаква история, но сега Фараона е този, който ще се доказва срещу Дамян. Дамянски е шампион от 5 месеца, а срещу него се изправя "The Demon", което ме навежда на мисълта, че за втори път ще се провали срещу Демона... и то на PAIN.

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) vs. Goldberg

- Вражда и мач, които доста вдигат респекта към титлата. Води се като mid-card титла, но с такива имена, замесени за нея... Усещането е, че е нещо повече от един посредствен пояс, който се подарява насам-натам, за да са щастливи играчите. Така се гради престиж. PAIN серията на Сев е заложена на карта, а заедно с това е заложено и неговото злато. Имам усещането, че Марто ще си тръгне като победител, но донякъде това, че серията на Сев ще бъде прекъсната в такъв случай ме кара да си мисля, че ще се измъкне някак си и титлата ще остане в него за още месец. Всяко нещо обаче си има край. Само времето ще покаже какво в действителност ни чака.

Hell In a Cell Match
Edge vs. Shingo Takagi

- Edge е сред най-качествените образи в TNW и съм напълно сигурен, че рано или късно отново ще пробие в Main Event сцената. Денката колкото и да се старае, не е на нивото на Адам и най-вероятно ще загуби, но по-важното трябва да е качеството на двубоя. Все ще има загубил, но и двамата до някаква степен ще са печеливши, ако сътворят нещо качествено, което е доста вероятно.

Unsanctioned Match
AJ Styles vs. Christian

- От бивши съотборници до врагове. И тук няма дисквалификации. И тук двамата участници имат пълна свобода. И тук притеснителното ще е активността на един от участниците, но иначе на хартия имаме един сблъсък с високи очаквания за много щури спотове. Прогнозирам победа за Christian, макар че не съм напълно категоричен в прогнозата си.

PAIN Dream Match - „The Architect vs. The Dragon“
Seth Rollins vs. "The American Dragon" Bryan Danielson

- Сблъсък със страшен потенциал. В Rampage нещата буквално бяха наелектризиращи. Двамата умеят доста добре да work-ват публиката и начинът, по който описват атмосферата в залата ако е на това ниво и в този мач, то имаме една гарантирана класика. Ясно е, че готините спотове ще ги има. Нещото, с което очаквам да впечатлят са дребните детайли относно публиката и психо игрите. Притеснителното е, че последният им сегмент все още не се е изиграл, а самият мач все още не е започнал. Иначе предполагам, че Seth Rollins ще си тръгне с победата.

No Disqualification Match
Sami Zayn vs. Tommaso Ciampa

- Много се радвам, че за опонент получих Васко. Докато една част от форума биха видяли вражда на PAIN с него като нещо негативно, аз го виждам като възможност да проявя малко повече креативност и да направя интересен мач. Васко е човек, който гледа набързо да си изиграе буукнатото, а това е фактор, който за мен е важен. Със сериозни играчи стават и сериозни вражди, следователно и сериозни мачове. Образът на "The Great Liberator" е доста добре изграден и по мое мнение е сред най-вълнуващите и непредсказуемите гимици в TNW. Относно стипулацията: В началото, когато Васко ми я предложи, не бях сигурен дали исках да участвам в такъв сблъсък, но в крайна сметка се съгласих и мисля, че взех правилното решение. От доста време насам не съм участвал в No DQ мач като този и очаквам с Васко да се размажем.

Singles Match
Roman Reigns vs. Big Show

- Агента, който има амбициите за световна титла и Гената, който не е заявил амбиции за нищо, но със сигурност е доста подценен. И двамата трябва да дадат всичко от себе си и честно казано във враждата го сториха. Двамата се раздадоха и желанието им да направят нещо качествено си пролича. Гената ме впечатли малко повече, но е важно какво ще напишат в самия мач. Очаквам равностойна битка, като не знам за кого точно да прогнозирам победа.

Texas Massacre Match
Adam Page vs. John "Bradshaw" Layfield

- И тук имаме солиден билд, като очевидно Томи се е взел в ръце и ще се пробва да се представи на добро ниво. Допада ми стипулацията. Много рядко виждаме подобен тип мачове и е хубаво, че на този PAIN виждаме разнообразие. Самите кечисти смятам, че ако бяха буукнати в истинска федерация един срещу друг, щяха да имат добра химия. Точно това малко или много изигра някаква роля в седмиците преди "The Grandest Stage of Them All" и най-вероятно ще им е от полза в самия мач. Смятам че Томи ще бие. Не знам дали ще надиграе Баев, честно казано се съмнявам в това, но най-вероятно ще си тръгне като победител.

Singles Match
Chris Jericho vs. Shane McMahon

- Както каза Енчев, двамата изградиха солиден билд. За мен той блесна с Jericho и се вижда, че промяната му влияе по добър начин. Kane бе добър избор, но смяната с Y2J като че ли дойде в правилния момент. Тази свежест в играта му е добре дошла и си мисля, че с Jericho има по-голям потенциал. Милена от своя страна разочарова с това, че все още не се е появила в последното издание на Rampage, но през останалата част от враждата си свърши добре работата, ако мога така да се изразя. Надявам се, че ще направят интересен мач, като прогнозата ми е победа за Chris Jericho.

Dimarata, SevBoom, mr_enchev and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty25/4/2022, 19:29

Срамота за този форум е, че никой от екипа (освен Exodia) не е коментирал най-големия турнир за годината. Само казвам.

GOAT, HeartBreaker, FreeRiver and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty25/4/2022, 20:47

ME: TNW Championship
Singles Match
Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes

- Очаквах повече от враждата, но с леката несериозност на Андрей нещата се смъкнаха, но поне се получи интересен build. Все пак Андрей си качваше постовете над чата и нямаше как да ги пропуснем. Ако трябва да коментирам като админ, то бих дал титлата на Славчов, защото е ново лице в Main Event-а, а играчите искат да видят нови лица, а не едни и същи. Една победа над играч като Андрей би го издигнала доста нагоре. Славчов е един от най-сериозните потребители и се миналата година беше добра за него. Успя да се подобри и напълно заслужено спечели мелето от първи номер.

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock
- плана беше да има Angle - Mundo, но заради проблемите на Косьо с компютъра нямаше как да го чакаме един месец, докато си го оправи и затова взех нещата в свой ръце. Ппц нямаше кой освен мен и Тео да сложа в мача, защото вече всичко друго беше планирано и обявено, а нашия мач с Тео не по простата причина, че смених Остин, просто защото ми е трудно с него на ринга. Аз лично не гледам кой кога е сменил, ако е един път де, ако е сменил 3 кечиста за 6 месеца, тогава може да му се забави push-а, докато не направи 1 вражда, но не ми е чак такъв проблем. На всеки му се случва да му се убие музата с дадена персона. Не искам да коментирам много моя мач, затова оставам това на вас.

TNW European Championship
Singles Match
Will Ospreay (c) vs. "The Demon" Finn Bálor
- Трудно ми е да скрия симпатиите си към Фараона. От още както се завърна си казах, че като стана админ ще гледам да го издигна. Искаше ми се по-рано да получи title shot, но повечето неща бяха планирани. С двамата имах мачове през последните 6 месеца и мога да кажа, че е удоволствие да се работи с хора като тях. Фараона е играч тип Джони. Нито мрънка за най-малкия детайл, а си чака момента. Буквално ми напомня на него в един период преди 4-5 години, като Джони беше в mid-card-а и после се издигна в Main Event-а и направи колко много неща. Дамян прави силно царуване. Миналата година успя да издигне Elite титлата доста добре, като за първи шампион и дори имаше PAIN Main Event. Мача, който направихме с него си е кандидат за мач на годината, а той от както е шампион прави само силни мачове и шансовете му да запази не са ниски въобще. Много равностойна битка. Демона преди два месеца загуби, но да видим дали на PAIN ще е вечерта на Фараона.

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) vs. Goldberg

- Това е dream мач. Радвам се, че Сев си върна активността и показа на какво е способен. Ако беше така активен през миналите години, щеше да има 1-2 спечели Световни титли със сигурност. За съжаление Марто беше затрупан последните два месеца, но пак намираше време да даде идея и да помогне. Това че не го пише публично в чата на форума, не значи че не прави нищо. Правете малко разлика. Сев си залага титлата и серията срещу играч, който успя доста бързо да спечели Road to PAIN мача и да бъде част от главния мач на най-голямата сцена на TNW. Марто дори не загуби от Косьо, който миналата година мачкаше всичко живо. Като цяло съм доволен и от двамата играчи, но си мисля че е рано на Triple H да губи титлата, особено като Сев иска да я издигне толкова много. Мисля си че тук Хънтър ще спечели първия мач и може би нещата ще продължат и след PAIN.

Hell In a Cell Match
Edge vs. Shingo Takagi
- Адам цепи мрака с Острието, но и той имаше проблема на Марто с времето и ми го е казвал на лично. Предупреждавал ме е, което му прави чест, че не ме оставя в неведение. Денката пък си личи колко е нахъсан със Шинго. Лично за мен на Денката му трябва една дълга вражда и после да получи един добър push, който заслужава. Може да направи доста интересни неща с него. Мисля си, че иска да направи нещо като Rainmaker-а. Вярвам че ако продължава да е сериозен ще успее, независимо за колко време ще успее. Лично на мен Adam доста ми допадаше с Punk, но всеки сам си преценява с кой да играе. Влиза непобедедн с Острието от два мача на PPV-та, като победи сравнително добри играчи. С Денката напълно заслужено взеха Hall-Hour: мястото на турнира. Враждата надмина очакванията ми в интерес на истината, а исках да дам на Adam някой такъв мач.

Unsanctioned Match
AJ Styles vs. Christian
- Въпреки че имах леки спорове с двамата, все пак се разбрах с Вили на лс като големи хора, нещо което някои от форума не могат да правят и ми говорят зад гърба, а пред мен се правят на света вода ненапита. Благодарен съм и че ми каза нещата, както са и не си мълчеше. А и другото, което е не сме се карали толкова сериозно. Просто някои хора се бъркат от тона ми и може би от нейния. Относно Дарка, както казах преди време, той и Енчев са хора, които с кеф букваш. Не се притесняваш, ако на това PPV им дадеш загуба какво ще реагират, както и трябва да е. Дарка доста загуби последните месеци и мисля че му е време за победа и то срещу човека, който го прецака на отминалия турнир в отборния мач. Виждаме реванш между Стайлс и Крисчън от PAIN IV. Там Крисчън спечели, но си мисля че тук Styles ще вземе своя 'реванш' и ще си тръгне с победата.

PAIN Dream Match - „The Architect vs. The Dragon“
Seth Rollins vs. "The American Dragon" Bryan Danielson
- Макар че Мариан доста се беше бавил последните месеци, той успя да направи добра вражда с Джони. Историята беше измислена още от завръщането на Мариан и смятам че всичко беше на място. Джони много добре влезе в образ и отново показа защо е най-добрия играч. Последните две години все беше в главния мач на PAIN, но тази ще го пропусне. Радвам се, че отново го виждаме като активен играч, защото Джони е богатство за TNW. Силно се надявам Мариан да си върне активността, защото той може много повече и вярвам, че след PAIN ще успее да ни го покаже. Тук историята ппц трябва да приключи с победа на Браян, но миналата година видяхме, че не всичко свършва добре, както в приказките. И то точно Джони успя да надвие фейс-а deren. Но предполагам, че тази година няма да му се получи и ще загуби от Bryan Danielson.

No Disqualification Match
Sami Zayn vs. Tommaso Ciampa
- Сериозна вражда и се получи доста интересно. Нямаше толкова сегменти, двамата участваха в мачове и направиха интересни неща. Васко показва че има много хъс за игра, което ме радва. Той е ценен кадър за форума. Преди може да сме имали дразги, но като главен админ виждам, че е доста ценен, защото той от години проявява огромно желание за игра. Сигурен съм, че ще получи пуш. Имах идеален план за него, но някои хора бяха пак така недоволни и не стана. (Не говоря за Васко, той беше навит.) Но както и да е друго съм му измислил и вярвам, че ще му допадне, но все пак трябва да се коментира и с екипа. Юлиян прави силен run с Чампа и до края на годината, ако поддържа това ниво и дори надгражда съм сигурен, че ще има поне една Световна титла. Крайно време му е да я земе, след като толкова години му бяга. За победител наистина не знам. Равностойна битка ще е и вярвам, че ще бъде един от първите изиграни мача.

Singles Match
Roman Reigns vs. Big Show
- Двама различни е-федъри като характер. Единия с големи амбиции за ВХЦ, а другия не чак толкова, но все пак са на едно ниво. Може да се каже, че Гената по едно време леко беше по-добър, но сега са си на едно ниво и двамата. Равностоен мач имаме и тук. Мисля че нещата се получиха сравнително добре. Гената бих казал, че е сериозно подценен и от екипа ще се постараем да бъде възнаграден. Агента до колкото знам е започнал да си прави гифове и ще видим нови гифове, освен тези, които ползваше. Не казвам, че са най-важното, но пак е хубаво да са различни и не да се ползват едни и същи. Агента също заслужава пуш и вярвам, че ще го получи, ако има търпението. Ппц знам какво мисли, но понякога трябва да се чака. Тук загубилия не смятам, че ще бъде свален, загубата няма да повлияе на никой, но победата може да издигне някой. Очаквам доста корава битка, предвид кчеистите и нека по-добрия спечели.

Singles Match
Adam Page vs. John "Bradshaw" Layfield
- Томи и Баев се върнаха, което е радост за окото. Не на всеки се харесва Томи, но поне сега не тръгва да се заяжда. Ако Томислав покаже сериозност и не тръгва да се заяжда с всеки според мен ще може да получи един доста добър пуш. Влезе доста добре с JBL и първото му промо беше подобно на нещо, което Андрей би написал. Баев се завърна точно, когато форума беше най-зле и показа, че любовта му към тази игра не е изчезнала. Интересни неща идеи имаме намислени с него. Враждата не беше много дълга, защото влязоха доста късно, но все пак успяха да направят нещо интересно. Победата според мен ще отиде за Томи, който трябва да набира инерция.

Singles Match
Chris Jericho vs. Shane McMahon
- Планирах Свилката да е в мача, но доста често пътуваше и плана пропадна. Енчев направи точната смяна, като взе Джерико. Добре влезе в образ и мисля че може да постигне доста силни неща с него. С него е удоволствие да се работи, защото обменяте интересни идеи. Разбира се, че има над какво да поработи, но той човек, който винаги гледа да предложи по-добро и по-добро. Милена пък от своя страна е доста заета, но се надявам да бъде на PAIN. Победата смятам, че е повече нужна на Енчев, за да влезе силно в новия си образ.

Dimarata, SevBoom and mr_enchev харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty25/4/2022, 21:50

ME: TNW Championship
Singles Match
Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes

- Всичко друго освен победа за Славуцата ще ме изненада. Вижда се, че желанието за игра при Лаек намаля и той скоро ще си вземе почивка, СПОРЕД МЕН! От там и целия build на тази вражда пострада, вълнението около него също. Това обаче не означава, че мачът няма да се получи. В кеча сме били свидетели на мачове, които имат лош build, но накрая мачът се оказва един от най-добрите за даден турнир. Надявам се Лаек да даде най-доброто от себе си, защото Славуцата не е съперник, който може да бъде победен лесно. Успех и на двамата, нека мачът докаже защо е достоен за закриване на най-големия турнир в TNW.

CO-ME: TNW Elite Championship
Triple Threat Match
Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock

- Бях приятно изненадан като ме вкараха в мач за тази титла на Pain. Дали това ще е моят последен Pain, никой не знае, но искам да кажа следното. Не искам тази титла да ми се дава, защото това ще ми е последния шанс за рейн с някоя титла или защото това ще е краят на моята история с Роки. Ако заслужавам тази титла СПОРЕД ЕКИПА И СПОРЕД ХОРАТА, нека я получа, а ако не я, просто Цеко да я запази. Подаръци не искам. Надявам се враждата да се е харесала и естествено самият мач, който ние тримата ще сътворим.

TNW European Championship
Singles Match
Will Ospreay (c) vs. "The Demon" Finn Bálor

- Нямам представа за кого да викам в тази среща. Дамянски и Фараона са най-големите пичове в този форум. Играл съм срещу двамата, за мен е било удоволствие да играя с тях. Дамянски както винаги е солиден с Оспри и доказва защо държи тази титла толкова дълго време, но от друга страна Фараона е заслужил шанс да царува с титла. Това е човек, който си върши работата бързо и страшно качествено. И именно поради факта, че той вече няколко месеца се представя повече от солидно и играе на високо ниво, той би трябвало да си тръгне като победител. И като за финал ще кажа, че мачът им ще си заслужава да се следи!

TNW Global Championship
Singles Match
Triple H (c) vs. Goldberg

- Враждата, която според мен се получи много добре. Двамата играят с настроение и хъс. Личи си, че Марто и Сев са се сработили лесно. Бих казал, че това е може би най-вълнуващият мач за този турнир. Не само, че е най-вълнуващия, но и според мен това ще е най-добрият мач за този турнир. Мотивиран и активен Сев винаги води със себе си опасност за своите съперници. Той е набрал много сериозно като шампион, играта му е удоволствие да се чете и дори само да се гледа. Марто също играе с кеф в момента и съм сигурен, че има желание да си тръгне като победител, но тук ще заложа на Сев да си тръгне като победител. Ако има кечист, който ще спре серията на Бил, това е Трите Хикса. Ако има турнир, на който тази серия от победи ще бъде спряна, това е PAIN. Моята прогноза е трудна победа за Трипси като сигурно ще има и някаква измама в срещата.

Hell In a Cell Match
Edge vs. Shingo Takagi

- Адам е изгради топ образ с Острието. Денката от друга страна, колкото и да се мъчи с този Джапонец, просто не ме грабва и едва ли ще ме грабне (плс не коментирай мнението ми в темата ако ще го правиш). Според мен класата и опита на Адам ще се окажат решаващи в тази среща и той ще си тръгне като победител.

Unsanctioned Match
AJ Styles vs. Christian

- Не знам какво да очаквам от тази среща. Честно казано, нещата тук са ми 50/50. Ученикът срещу учителя винаги е бил интересен сценарий, но тук, ако Дарка си изиграе картите правилно и бъде редовен, тогава Вили ще му даде да си тръгне с победата и това евентуално да му послужи като основа за бъдещ push.

PAIN Dream Match - „The Architect vs. The Dragon“
Seth Rollins vs. "The American Dragon" Bryan Danielson

- Още един мач, който пострада заради build-а на самата вражда. Мариан се бавеше с постовете, не го виня, все пак има хиляда неща над главата си, трудно може да бъде редовен и именно заради това той ще напусне екипа на форума. Мачът, както главния ни такъв, има шансът да бъде сред фаворитите за мач на вечерта. Силно се съмнявам мачът да се изиграе бързо и дори да се получи, но надеждата умира последна. Иначе тук ще заложа на Джони да си тръгне като победител.

No Disqualification Match
Sami Zayn vs. Tommaso Ciampa

- Вражда, която изненадващо за мен, но се получи много добре. Двамата нямаха много сегменти, но се възползваха максимално от това което им бе дадено. Вижда се, че Васко играе с настроение, вижда се, че му доставя удоволстиве да играе с Великия Либератор. Юлиян от друга страна е мръсна класа с Плешивия пе'ерас. Кой ще спечели? Нямам абсолютно никаква представа. И двамата се раздават на макс и играят с кеф един срещу друг. Нека най-добрият победи!

Singles Match
Roman Reigns vs. Big Show

- Не съм чел какво се случва между тях двамата така че няма как да коментирам.

Singles Match
Adam Page vs. John "Bradshaw" Layfield

- В подкаста дадох своето мнение. Според мен Томи ще си тръгне като победител, но ако бъде сериозен и не се издъни по някакъв грандиозен начин. Колкото и да не го харесвам, връщането му ще спомогне за възраждането на форума и активността в него. И пак ще кажа евала на Баев, който се завърна и показа, че макар и да не бе активен, той винаги е готов да помогне.

Singles Match
Chris Jericho vs. Shane McMahon

- Леко предвидим мач според мен, защото Милена едва ли би се задържала за дълго време с Шейн и като цяло във форума. Чиста победа за Джерико и нека видим след това какво е измислил екипyt за него.

Като цяло този Pain не се усеща да бъде толкова специален, защото голяма част от мачовете пострадаха заради бавното изиграване на сегментите и мачовете преди това. Враждите пострадаха сериозно, хайпът около мачовете също. Силно се надявам обаче всички да се раздадем на макс и да покажем, че все още го можем. Приятна игра на всички и най-важното, да се забавляват докато творят Very Happy

SevBoom and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all    PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all   - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» PAIN XII (2021) - The Grandest Stage of them all
» PAIN VII (2016): THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL
» Road To Pain (2022): "Last Man Standing"
» PAIN 8 (2017) - The Grandest Stage of them all
» PAIN IX (2018) - The Grandest Stage of them all

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2022-
Идете на: