Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay   3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay Empty27/3/2022, 20:31

...
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay   3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay Empty31/3/2022, 14:56

3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay Mr3c8va2

- Хареса ли ви това, а ? Хареса ли ви ? Е.. със сигурност на мен много ми хареса когато забодох лакътя си в тила ти, Фин! Ти показа лъвско сърце на турнира Fully Loaded, но все още не си на моето ниво Фин, проумей го! Ти никога няма да бъдеш, Уил Оспри! Аз превъзхождам по всеки един показател, а единственото което ти можеше да направиш е да лежиш препариран в средата на ринга! аз те надиграх, аз бях по-добрият онази вечер и никой не може да промени мнението ми, защото никой не е достижим до United Empire! Можете да пишете гневни съобщения колкото си искате в социалните мрежи заради постъпката ми след края на мача, но зад всичко това си има причина! PAIN X - Младият Уил Оспри загуби срещу именно Фин Балър на първия си Pain като част в редиците на TNW...О не, не не съм забравил за тази загуба, Фин! Това беше преди три години и беше неуспех, които само ме направи по-добър и построй тази усъвършенствана версия на Уил Оспри "The 5 Star Match Machine" която съм днес, но искам да приемеш случилото след мача ни на Fully Loaded като малко "ирландско проклятие" oт мен за теб. Искам всеки път когато ставаш да чувстваш болката в тила ти от лакътя ми отново и отново докато дойде време за таз годишния Pain! Искам да видя истинския Фин Балър, за да мога да го унищожа отново!!!

The Pharaoh харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 12. Backstage segment with the new TNW European Champion - Will Ospreay
» 13. Backstage segment with TNW European Champion Will Ospreay and ???
» 5. Backstage Interview with TNW European Champion - Will Ospreay
» 2. Backstage segment with the TNW European Champion The Miz
» 2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 465-
Идете на: