Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2755
Age : 23

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty16/2/2022, 18:32

Joey Styles: След това сразяващото коляно в носа на Оспри, не мога да повярвам как британския европейски шампион на TNW успя да се повдигне! Мотивацията и жаждата за успех крепят надеждите както на Оспри така и на всички фенове по света, които може и да се впечатлени с маневрите на Мундо, но дълбоко презират държанието на Elite champion-a! Мундо трудно се примирява с факта че Уил Оспри успя да се повдигне след такава добра комбинация от движения в арсенала на "The Guru of Greatness", но фактите са такива каквито са и резултата в този мач все още остава 2-1 за Джони Мундо. Определено Уил има още да топи от аванса на американеца, но на този етап той трябва да намери решение да си върне контрола в тази среща и то бързо преди Мундо да вземе още една точка. Уил опитва да се надигне докато Джони Мундо вече е на крака и само дебне Уил да се изправи - Elite champion-a се завърта като търси ритник право в главата на британеца, но "The Aerial Assassin" заляга навреме! Кралят на TNW на свой ред отправя силен Elbow smash в главата на Мундо, който сваля шампиона на едно коляно! Ospreay е първия носител на тази титла и знае много добре престижа на тази шампионска титла, именно всичко започна от него и сега иска отново да запише "величие" с титлата, която той постави на карта! Уил е готов за тази цел да направи всичко, което може! Всичко което е по силите му за да спечели тази титла отново и ето сега виждаме въпреки умората, въпреки болката Уил отново се качва на въжетата. Времето не спира да тече, а Оспри става по амбициран да отбележи точки срещу Джони Мундо! Виждаме как Уил Оспри отново изкачва въжетата като този път е на второто въже и вдига една си ръка като таунтва...Оспри изчаква опонента му да се изправи във вертикална позиция и се готви да скочи, САМО ЧЕ МУНДО РЕАГИРА МОМЕНТАЛНО И РИТА ВЪЖЕТАТА, ПРИ КОЕТО ОСПРИ ГУБИ БАЛАНСА СИ И ПАДА ПО КОРЕМ! Изключително тежко падане почти по лице за Уил Оспри! Мундо закача краката на Оспри на долните два обтегача, а след това вдига и горната част от тялото на Оспри като поставя ръцете на британеца на горните въжетата! Оспри е като разпънат на сглобките, хванат в капана на Джони Мундо който се засилва и прави Dropkick прави в ребрата на Уил Оспри! Мощен ход като този директно изкарва въздуха на британския шампион, който виждаме как се строполи пред краката на Джони Мундо. "The American Luchador" провлича Европейския TNW шампион далеч от ъгъла на ринга и след това прави опит за туш! Раменете на Уил Оспри са приковани и това ще бъде 1....2...НЕ! Оспри успява да се повдигне! Феновете са на крака и не спират да аплодират Оспри да неговия дух и издръжливост, защото това преди секунди беше един много тежък Dropkick изпълнен с ярост от Мундо! Мундо бавно надига Оспри до позиция в която Уил се намира на колене. Джони отправя няколко неуважителни шамара по адрес на Оспри, след което отново го рита в страничната част на корема. Този ритник отново поставя Уил в близост до ръба на ринга. Уил се опитва да се надигне на крака като използва въжетата, но проблема е че Джони Мундо също излиза на ring apron-a и има много зли мисли за това което ще стори с английския си опонент! Уил веднага разбира че нещата, които биха се случили тук не са на дори и Оспри впряга цялата си сила в един Lariat с който връща Мундо обратно на ринга. Оспри използва въжетата за малък отскок и от тях заковава черепа на Мундо в тепиха с Tornado DDT! Уникално изпълнена маневра от Уил Оспри! Европейският шампион бързо се опитва да прикове раменете на Мундо. Имаме 1....2...не! Това е повдигане от настоящия Elite champion! Този път виждаме че Мундо е този който иска да излезе извън ринга след това DDT от Оспри, за да се прегрупира. Никакъв шанс за Уил да му позволи каквото и да било и веднага и двамата отново се намират на ръба на ринга! Двамата мъже се изправят, но Мундо атакува по-бързо и търси да направи ход, но не успява да вдигне Оспри! Уил се изправя след като блокира attempt-a на Мундо и след това го зашеметява с Shoot Headbutt~! Toзи удар с глава се чу в целия стадион, дами и господа! Оспри слиза от ринга и рита Мундо в главата с Roundhouse Kick! Оспри моментално се насочва към феновете като прескача барикадата...Уил застава точно пред Мундо и скача от предпазната барикадата като...ХВАЩА МУНДО ВЪВ ВЪЗДУХА И ПРАВИ...

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 3vvs23dc
OS-CUTTER~!

Matt Striker: FROM THE BARICADE TO THE STEEL FLOOR..THE SUPER OS-CUTTER ОТ УИЛ ОСПРИ! УНИКАЛНА ИНОВАТИВНА АТАКА, ПОД ЪГЪЛ ПОД КОЙТО ДОРИ И ДЖОНИ МУНДО НЕ МОЖА ДА КОНТРИРА! ТОЧНО ВЪРХУ ТАЗИ СТОМАНЕНА ОГОЛЕНА ЧАСТ НА ПОДА, НЯМА ПРЕДПАЗЕН ДОНАПРЕД КЪДЕТО ПОПАДНА ЧЕРЕПА НА МУНДО! ОСПРИ БАВНО СЕ НАДИГА НА КРАКА И С ПОДРЕПАТА НА ВСИЧКИ С ЦЯЛАТА НЕГО СИЛА УСПЯВА ДА ВЪРНЕ ТЯЛОТО НА ELITE ШАМПИОНА НА РИНГА! УИЛ ОСПРИ ВДИГА КРАКА НА МУНДО И ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ МУ! ИМАМЕ ЛИ ИЗРАВНЯВАНЕ В РЕЗУЛТАТА ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Charles Robinson and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 544

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty16/2/2022, 19:13

КАКВО СЕ СЛУЧИ ТОКУ ЩО? КАКВА КРЕАТИВНОСТ ДЕМОНСТРИРА ЕВРОПЕЙСКИЯТ
ШАМПИОН, КОЙТО НЕ САМО, ЧЕ НАПРАВИ МНОГО ВАЖЕН ХОД, НО И БЪРЗО ВЪРНА
ЕЛИТНИЯ ШАМПИОН ОБРАТНО НА ЧЕТИРИЪГЪЛНОТО БОЙНО ПОЛЕ! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ!
ЕДНО, ДВЕ, ДВЕ И ПОЛОВИНА И ТРИ! ДААА! ОСПРИ ИЗРАВНЯВА РЕЗУЛТАТА!

JOHNNY MUNDO - 2, WILL OSPREAY - 2
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2879

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty16/2/2022, 19:33

*THIS IS AWESOME... THIS IS AWESOME! РЕЗУЛТАТЪТ Е 2-2! IT'S ALL EQUAL NOW! ДОКАТО ВСИЧКИ СЕ ПИТАТЕ КАК МОЖЕ НЯКОЙ ДА НАПРАВИ ПОДОБНА КАСКАДА, МОЖЕ ДА СЕ НАСЛАДИМ И НА РЕАКЦИЯТА НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ! Вижте само колко много значи това за William Ospreay, който буквално забравя всяка болка, която изпита и умора, а тя не е малко, защото оценява всяко едно положително викане по свой адрес! За разлика от Мундо, Оспри знае как да цени и уважава хората, които стоят плътно зад гърба му и го подкрепят. Ето такъв истински шампион трябва да оглавява най-добрата кеч компания! "The Sky King" несъмнено ще е на върха на федерацията, защото ще е носител на цели два колана. Ако това не ви впечатлява, то той ще може да се похвали, че е победил "The Elite" и то в мач от типа "Железния човек"! William все пак не трябва да се отпуска, защото все още не е повел в резултата, но трябва да е горд от себе си, че успя да навакса цели два туша пасив. Изключително иновативно изпълнение от страна на Оспри, който отново демонстрира, че може да използва всичко като оръжие! Барикадата се оказа чудесен трамплин за него, а коравата настилка допринесе този впечатляващ ход да изглежда толкова специален. The European Champion междувременно се отърси от еуфорията като забива няколко удара в главата на Джони just in case да си знае! Героично беше освен това красиво изпълнение, което изравни резултата, начина по който претендентът за Елитната титла върна тялото на шампиона на бойното поле, за да го тушира. Малко още, ако се беше забавил можеше и да е резултата в полза на Мундо още. Will изпълнява Standing Shooting Star и мигновено следва нов опит да бъде прикован Джони.. Едно, две, две и половина и този път повдигане! Хитро си пробва късмета "The King of TNW", осъзнавайки, че "The Guru of Greatness" още е прясно наранен от онзи OS-CUTTER! Макар и да си заслужаваше тази проба тя не е ефикасна. Запалянковците поддържат приятна атмосферата, надъхвайки и без друго крайно мотивирания британски атлет. Много ходове бяха направени докато време си тече. Вече почти се преполови часовника. William се запътва към най-горното въже, а вие не трябва да се шокирате от този факт. Уил и Джони както се убедихте правят много ходове от високо. Интересното е, че този път "The Aerial Assassin" дава време на опонента си да се изправи, но едва ли ще го чака дълго. Mundo се изправя сравнително бавно, след доста бой, който отнесе. Johnny няма време да осъзнае какво го чака.. "The Challanger for the Elite Championship" се изстрелва с красива "Flying Crossbody", но Джони прави странен обрат изненадващо преобръща съперника си има бърз опит за туш.. ЕДНО, ДВЕ, ДВЕ И ПОЛОВИНА И КАКВО ПОВДИГАНЕ НА СТОТНА ОТ ТРОИЙКАТА! КОЛКО БЛИЗО БЕШЕ САМО МУНДО БУКВАЛНО ОТ НИЩОТО ДА ВЪРНЕ АВАНСА СИ В ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН СПЕКТАКЪЛ! Mundo светкавично е обратно на крака, но Ospreay го връща обратно в реалността с ритник в крака, който беше обработван сериозно в този двубой. "The Shaman of Sexy" отвръща на огъня като нанася удар в ребрата на съперника си. И двамата мъже се целят в областите, в които се целяха цяла нощ. Johnny надделява като удря отново този път с коляно на същото място! "The Prince of Parkour" пробва да направи вертикален суплекс, но Will си остава на краката като се измъкна, а след това в гръб засилва опонента си във въжетата и прави backslide опит за туш! Едно, две, две и половина повдигане! Все повече ще зачисляват тези опити за туширане, защото всеки следващ туш може да е решаващ. Ролите в тази ситуация бяха разменени между кечистите, а сега Mundo решава да си отдъхне като излезе от тепиха. Will му показва на колко малко се разминал подобие на по-рано тази вечер. Всичко изглежда толкова равностойно, когато "The Guru of Greatness" and "The Sky King" споделят едно бойно поле. Johnny Mundo се връща обратно на полето, а британецът го изчаква търпеливо. Психическото преимущество изглежда да е на страната на Оспри, но при такъв резултат той няма да получи златото и за това се впуска в атака. Will избягва удара, който му беше подготвил съперника му и застава в гръб на Джони, но след това Mundo му забива удар с лакът в окото. "The Shaman of Sexy" нанася след това мощен  саблен удар, който поваля съперника му на земята! Джони изглежда, че започва да властва на ринга! "The Prince of Parkour" изправя противника си и му прави:

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 3D6avAk
MOONLIGHT DRIVE!

КАКВО ИЗПЪЛНЕНИЕ, НО ПОГЛЕДНЕТЕ.. WILL OSPREAY МОЖЕ БИ НЕСЪЗНАТЕЛНО НАПУСНА БОЙНОТО ПОЛЕ И ДЖОНИ НЯМА СИЛА ДА ГО ВЪРНЕ НА ВРЕМЕ И ДА ГО ТУШИРА.. MUNDO МАКАР ДА НАПРАВИ ТОЗИ ХОД НЯМА ДА ЗАПИШЕ ТОЧКА! НЕКА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2755
Age : 23

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty16/2/2022, 20:58

Matt Striker: Великолепно изпълнение на един от завършващите ходове на Джони Мундо - The Moonlight Drive, но и Оспри не е вчерашен! The King of TNW веднага разбра опасността на която бе подложени съумя да се изплъзне извън ринга като така попречи на Джони Мундо да направи още един опит за туш и потенциално още една важна точка към резултата в този Iron Man Match! Това е среща, която е от много високо ниво и не е за слаби сърца! Тези двама атлети вече изумяват публиката с нещата, който правят на този ринг, с атлетизъм който не може да бъде повторен от всеки! Това доказва че този мач се случва веднъж и то е сега! Джони Мундо трудно се изправя, дори "изправя" е силно понятие защото Elite champion-a е на колена и осъзнава че Оспри е извън ринга и лежи на пода. "The Guru of Greatness" се изправя на крака и слиза от ринга като отива до Оспри. Мундо бавно изправя Уил в вертикална позиция и тръгва да го връща на ринга, но Уил се съпротивлява и нанизва Мундо в корема с няколко удара! Оспри за момент спря движението на Мундо. Джони отново прави опити да върне Оспри, но бива надхитрен от Оспри, който успява да го препъне и му прави Drop toe hold във върха на стоманените стълби! Главата на Джони Мундо се чу как отскача от стоманата! Дами и господа това е напълно легално в този мач! Тук няма отброявания и дискфалификации, единствения начин по който тези двама мъже могат да отбележат точка е чрез туш или предаване! Уил леко изправя тялото на Мундо като измества горната част на стълбите. Двамата мъже се качват на по-широката долна част от стъпалата и Оспри захваща Мундо през ръцете като ги заключва зад гърба...Не,не, не - Не ми казвай че Оспри мисли Stormbreaker през стоманените стълби - Mundo веднага осъзнава в каква опасност е и успява да избута Оспри назад! Уил е в близост до барикадата. "The Hancho of Hotness" след като се измъкна се изправя и се засилва като иска да атакува но бива запратен към барикадата от Оспри! Тежък сблъсък на Джони Мундо с предпазни ограждения! Оспри дава Elite championa малко назад и ще го направи отново само че този път Мундо бива засилен към предпазната барикада, а инерцията на Elite Heavyweight шампиона бе толкова голяма че той се приземи върху столовете подбрани за феновете на първите редове. Реакцията на публиката да се отдръпне беше също много бърза, защото можеше да имаме в противен случай и някой ранен фен. За щастие не се стигна до такава злополука! За нещастие обаче на Джони Мундо Оспри се връща на ринга и с жест с ръка прави знак на феновете да се отдръпнат още малко. "The Aerial Assassin" ще покаже защо е познат на публиката по този начин. Оспри хваща въжетата и springboard-ва от тях като скача с Crossbody право върху Джони Мундо!!! Уил Оспри успя да прелети огромна дистанция от ринга до местата за публиката и дори успява да остане невредим! Видяхме това и в мача на Оспри срещу WALTER! УИЛИАМ ОСПРИ НЕ СЕ СТРАХУВА ДА ПОЕМА РИСКОВЕ КОГАТО Е НЕОБХОДИМО!!! Англичанинът вдигна целият стадион на крака след този зашеметителн ход, а сега виждаме и как се изправя на крака под мощни скандирания на името му подобно в песента с която той излиза за битка! Силен Оспри chant огласява целия стадион докато двамата мъже все още са извън ринга. Уил успява да вдигне Мундо и виждаме как Оспри опитва да прехвърли Мундо над барикадата, но претендента за Elite титлата решава да използва тежка сила и прави звучен Lariat върху Мундо който връща настоящия Elite шампион отново в ringside-a. Поредно тежко падане за Джони Мундо върху непростимия студен под. Уил също прескочи барикадата и вдига Джони Мундо като двамата мъже се връщат обратно на ринга. Уил започва да дебне Мундо, който се опитва да се изправи възможно най-бързо на крака...Оспри е зад Джони Мундо, шампиона е на крака а Уил ще го атакува с Hook Kick, но не уцелва! Мундо веднага отговаря на Оспри с Spinning Back Kick в корема! Джони Мундо се засилва от въжетата с пълна скорост и тук отново опитва атака, само че Оспри се завърта около тялото на Мундо и имаме back switch Оспри скача на врата на Джони Мундо като търси коварния Inverted Frankastainer с който да вреже врата на Мундо в тепиха, но Джони показва невероятна сила и успява да задържи Оспри и след това го вдига отново на раменете си! Невероятна сила на тялото от Мундо! Elite шампиона хваща Оспри за главата като мисля че цели версия на Michinoku Driver или ПЪК НЯМА ДА БЪДЕ ИЗНЕНАДАН ОТ ОСПРИ, КОЙТО УСПЯВА ДА ГО ПРЕВЪРТИ! МАЙКО МИЛА, ROLL-UP ОТ УИЛ ОСПРИ!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Yc3ze35r

Joey Styles: Трябва да очакваш всичко от този мъж! Уил успя отново да изненада всички ни с тази контра, Оспри е притиснал раменете на Мундо към тепиха, а рефера е на позиция! Ще видим ли ново отбелязване на точка за Уил Оспри ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Charles Robinson and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 544

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty16/2/2022, 21:07

Какъв капан само! Оспри е на път да поведе в резултата!
Едно, две, две и половина и да! Mission impossible – Accomplished!
Чудото е факт! След като изостваше с цели два туша, Европейският шампион
повежда и, ако така остане до края на мача статуквото, ще имаме нов Елит шампион!

JOHNNY MUNDO - 2, WILL OSPREAY - 3
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2879

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty17/2/2022, 13:56

МАЙКО МИЛА! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ.. РЕЗУЛТАТЪТ Е 3-2 В ПОЛЗА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН! ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТАЗИ ВЕЧЕР, УИЛ ОСПРИ СЕ ОКАЗВА НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА! ПУБЛИКАТА В ПЕНСИЛВАНИЯ НЕ МОЖЕ ДА СИ НАМЕРИ МЯСТО ОТ РАДОСТ! ДВУБОЯТ Е ПРЕОПОЛОВЕН И МАКАР ДА ИМА ВРЕМЕ ЗА МУНДО, ТО ОСПРИ ИЗГЛЕЖДА ПОВЕЧЕ ОТ СИГУРЕН В СЕБЕ СИ! Има ли достатъчно физическа сила, която да е останала в Елитния шампион? Уилиям несъмнено направи уникален подвиг като навакса два туша пасив. Пълният обрат е факт, след като беше приложено изпълнение подобно на Джони малко по-рано. Мундо записва първата точка по доста сходен начин. "The Guru of Greatness" не е на себе си и изглежда меко казано бесен. Той започва да спори със съдията, но никой не му е виновен. Mundo може да се сърди само и единствено на себе си. Британецът показва на Мундо, че резултатът е три на два за него и му връща услугата, когато Джони се подиграваше на опонента си, че води. "The Prince of Parkour" се впуска бясно към съперника си, но Уил по доста елементарен начин се справя с тази атака, която му беше подготвил Джони. Ospreay просто дръпна въжето надолу и така Мундо се озова извън бойното поле, но той е насъбрал гняв и се пробва да се върне обратно на тепиха, но Will му прави rope cutter! И отново шампионът, чиято титла много скоро може да се окаже в чужди ръце, е проснат на коравата настилка извън ринга, докато куп запалянковци му се присмиват! Никак не изглеждат на този етап големи шансовете на Johnny да се върне в мача. Той се нуждае от един туш или предаване, за да изравни статуквото. Ако иска категорично да победи ще трябва цели две точки да направи като така ще ни накара да станем свидетели на ново чудо тази вечер. Наистина това, което виждаме в този главен сблъсък си е невероятно. Мислихме се, че след видяното в главното събитие на Road to Pain между Енгъл и Майкълс скоро няма да видим подобен екшън, но поне за сега случващото се на ринга се доближава до онази красота, която се разигра в Сан Антонио. "The Shaman of Sexy" надали дава пет пари колко качествен е мача му, след като е назад в резултата. The First Man to wins The Elite Champion се засилва и атлетично изпълнява Top Con Hilo! "The Sky King" жестикулира, че това просто не е достатъчно! Оспри, който е зареден с адреналин се връща на бойната площадка и прави същот изпълнение за втори път! Top Con Hillo again.. Този път "The Aerial Assassin" връща съперника си на ринга и прави туш, който до голяма степен може да му подпечата втория колан! Едно, две, две и половина и? ПОВДИГАНЕ! ДЖОНИ СЕ СПАСИ.. ПОНЕ ЗА СЕГА! WILLIAM OSPREAY ПРИЕМА НЕЩАТА С УСМИКВА, А И ТОЙ МОЖЕ ВЕЧЕ ДА ДИША ПО-СПОКОЙНО, НО БЕЗ ДА СЕ ОТПУСКА! Какви чудеса може да ти донесе адреналина само. Едва ли "Британският атлет" щеше да съумее да направи това изпълнение на два пъти след толкова умора и болка, ако не беше записал изравнителния туш. Поне до момента наистина Мундо играе по правилата, но ще е интересно в следващите минути дали ще бъде така, особено като часовника го притиска, а статуквото е срещу него. "The Aerial Assassin" знае, че трябва да се възползва от създалата се ситуация и прави пореден опит за Stormbreaker-a си, само броени минути по-рано не успя.. Mundo е вдигнат високо, но успява да се преметне зад гърба на Уил, който след това замахва с ръка, но Джони се навежда и на свой ред забива Nitroblast! Много ритници си размениха двамата мъже тази вечер.. Изглежда, че най-сетне "The Elite" се отърсва от шока, в който беше изпаднал, след като видя от първо лице как преднината му не само се стопи, но дори той премина в губещата позиция! Johnny Mundo много внимателно трябва да действа, защото няма право на повече грешки. "The Shaman of Sexy" забива нов Superkick! The European Champion е на земята едва след втория ритник. Джони Мундо е на път да започне да диктува събитията на бойното поле отново. Оспри беше много уверен, но сега нещата не стоят по този начин.. "The Guru of Greatness" изнервено чака опонента си да се изправи като дори му крещи да се изправя.. Претендентът за Елит златото вече е на крака.. Johnny Mundo прави кратка засилка, след което се изтласква от въжетата правейки: SPRINGBOARD FLYING CHUCK KICK! НЕЩАТА НЕ ПРИКЛЮЧВА ДО ТУК! МУНДО ХЛАДНОКРЪВНО КРАЧИ КЪМ КОРНЕРА НА БОЙНОТО ПОЛЕ, ВДИГА ВИСОКО РЪКАТА СИ И СЛЕД ТОВА ПРАВИ:

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 PkTzSSO
STARSHIP PAIN!

SECOND STARSHIP PAIN FOR THE NIGHT! ОСПРИ ОПИТА ЗА ВТОРИ ПЪТ ОТ НАЙ-СИЛНАТА "СЪСТАВКА", КОЯТО МОЖЕШЕ ДА МУ ПРЕДЛОЖИ "THE PRINCE OF PARKOUR"! ИЗВЕДНЪЖ САМОЧУВСТВИЕТО И УВЕРЕНОСТТА СЕ ВЪРНАХА ПО ЛИЦЕТО НА "THE ELITE", КОЙТО СЛЕДВА ДА ИЗРАВНИ РЕЗУЛТАТА СПОКОЙНО! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ, ЩЕ СТАНЕ ЛИ РЕЗУЛТАТЪТ 3-3?

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 544

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty17/2/2022, 14:01

ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ ДОСТА ЛЕСНО ЩЕ ВЪРНЕ РЕМИТО "THE GURU OF GREATNESS!"
РАДОСТТА НА WILL OSPREAY ЩЕ Е БИЛА КРАТКА, ЗАЩОТО ТОВА Е НАЙ-СИЛНИЯТ КОЗ
В РЪКАВА НА ЕЛИТНИЯ ШАМПИО, КОЙТО СЕ ПРОБВА ТУШ, А РАМЕНТЕ СА ПРИКОВАНИ!
ЕДНО, ДВЕ, ДВЕ И ПОЛОВИНА И? ПОВДИГАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! СТОРИНИ СЕ, ЧЕ ИМАШЕ ТРИ,
НО НЯМА! ИМАМЕ ПОВДИГАНЕ!
МУНДО НЕ МОЖЕ И НЕ ИСКА ДА ПОВЯРВА! ТОЙ ТВЪРДИ,
ЧЕ Е ТРЯБВАЛО ДА ПОЛУЧИ ТРЕТИ ТУШ И ТАКА ДА ИЗРАВНИ, НО УИЛ НЯКАК СИ ОТЛЕПИ
РАМОТО! ОСПРИ СЕ ПОВДИГНА, НО ОЩЕ Е РАНЕН ОТ ТОЗИ СТРАХОТЕН ВЪЗДУШЕН ХОД!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2755
Age : 23

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty17/2/2022, 16:15

Joey Styles: WILLIAM FREAKIN OSPREAY ПОКАЗВА СЪРЦЕ НА ИСТИНСКИ ВОЙН ТАЗИ ВЕЧЕР И ТО ПРОТИВИ НАД ЕДНО ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ СИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА В TNW - ДЖОНИ МУНДО! ПОГЛЕДНЕТЕ САМО ОЧИТЕ НА МУНДО! ТЕ КАЗВАТ ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ И ШОКА ЗА ELITE CHAMPION-A Е ИСТИНСКИ! ТОВА БЯХА МОЖЕ БИ ДВА ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ КОЗА В АРСЕНАЛА НА "THE AMERICAN LUCHADOR", НО ДОРИ ТЕ НЕ УСПЯХА ДА СЛОНЯТ ОСПРИ ЗА ОЩЕ ЕДНА ТОЧКА В АКТИВА НА ДЖОНИ МУНДО! Първо The Flying Chuck, a след това и удивителният Starship Pain! Какво просто трябва да направи Джони Мундо за да прекърши финално Уил Оспри! "The Guru of Greatness" отива над тялото на британската суперзвезда и отново забива силни удари в черепа на Оспри! Силни освирквания се чуват по адрес на Мундо в стадиона в Pittsburgh, Pennsylvania! Mundo изчаква Уил леко да се надигне, но имаме силен ритник от Elite champion-a в гръдния кош на Оспри докато Европейския шампион е на колене! Този ритник едва не свали Оспри отново на дюшемето. Мундо отново надига Уил Оспри на крака като отново търси springboard от въжетата, а само че бива хванат от Оспри с ритник в корема! Оспри бързо намества Мундо в позиция за Powerbomb като вдига Джони Мундо високо във въздуха, само че и двамата мъже вече изключително хлъзгави и потни и чрез това Мундо успява да се изхлузи от ръцете на Уил Оспри. Джони Мундо винаги намира решение как да се измъкне от опасни ситуации, а в този миг изчаква Оспри да се обърне и имаме Jumping Forearm Strike от Мундо право в страничната част на черепа на Уил Оспри! Европейският шампион може да е извън строя след такъв тежък удар. Мундо бързо stack-ва Оспри като раменете са приковани и имаме 1....2....НЕ! Уил Оспри отново успява да се повдигне на две и половина. Уил на този етап просто виждаме как започва да лази към корнера на ринга. Мундо отново таунтва своя опонент и stomp-ва яростно Оспри докато е в ъгъла на ринга. Мундо надига бавно Оспри в изправено положение като отправя зловещ chop в гърдите на Оспри! Това вбесява още повече "The King of TNW" и имаме изненадващ обрат от Оспри, който обръща Мундо и го слага в ъгъла и сега Уилиам е този който отpравя серия от chop-ове върху Джони Мундо! Уил се дава няколко крачки назад като можете да чуйте силните овации от публиката на този стадион! "Кралят на TNW" и лидер на United Empire се засилва към Джони Мундо, но се нанизва не тежък elbow smash от "Тhe Hancho of Hottness" Оспри пада на едно коляно след този контра лакът който получи в лицето от Мундо, а на свой ред Джони Мундо не губи време и виждаме как настоящия Elite champion се качва на сглобките и дърпа Оспри към себе си. Европейския шампион е с гръб към Джони Мундо, а "Тhe American Luchador" използва точно този факт, за да направи-и-и Kneedrop Facebuster от второто въже!! Oтново невероятна иновация в офанзивата на Джони Мундо, който едва не прекърши врата на Оспри врязвайки коляното си както и черепа на Уил в тепиха! Мундо отново ще опита да направи повратен туш в тази среща за да отбележи нова точка в актива си. Имаме 1....2......и отново не и не! Уил Оспри отново намира сили да се повдигне! На този етап Джони Мундо буквално мисли какво трябва още да направи за да изравни резултата. Мундо отново ще използва въжетата като вижда че Оспри започва да се надига на крака. Джони Мундо опитва Crossbody, НО НЕ ЗАБЕЛЯЗВА ЧЕ ОСПРИ СКАЧА И ГО УЦЕЛВА ПРАВО В ГЛАВАТА С GAMENGIRI! ТОВА ПОПАДНА ДИРЕКТНО В СЛЕПООЧИЕТО НА ДЖОНИ МУНДО! СЛЕД ТОЗИ ХОД ОСПРИ ЧУВСТВА ПОДКРЕПАТА НА ФЕНОВЕТЕ И СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА! ХАЙДЕ, МОМЧЕ ТИ СИ! УИЛ ЗАСТАВА В КОРНЕРА НА РИНГА И ОТ НЕГО ПРАВИ ЗАШЕМЕТИТЕЛНИЯ ROBINSON SPECIAL!!! МНОГО РЯДКО ВИЖДАМЕ ТОЗИ ХОД, НО КОГАТО ОСПРИ ГО ИЗПЪЛНИ Е ПРОСТО КРАСИВО И БОЛЕЗНЕНО ЗА ОПОНЕНТА МУ! ОСПРИ ВДИГА РЪЦЕТЕ СИ, А СЛЕД НЯКОЛКО МИГА СЕ ЗАСИЛВА ЗА-А-А...

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 2ht4vzcz
THE OS-CUTTER


Matt Striker: ВТОРИ OS-CUTTER В ТОЗИ МАЧ! СЛЕД ПЪРВИЯ УИЛ УСПЯ ДА ОТБЕЛЕЖИ ТОЧКА СРЕЩУ МУНДО, НЕКА ВИДИМ ДАЛИ ЩЕ МОЖЕ И СЛЕД ТОЗИ СЛЕД КАТО ВРЯЗА ГЛАВАТА НА МУНДО В ТЕПИХА! ОСПРИ ПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ...ЩЕ ВИДИМ ЛИ ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ АВАНС ЗА ОСПРИ ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 544

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty17/2/2022, 18:55

КАКВО СЕ СЛУЧИ ТОКУ ЩО? КОЛКО ПЪТИ СЕ ЗАВЪРТЯ ЕВРОПЕЙСКИЯТ ШАМПИОН?
САМО НА МЕН ЛИ МИ СЕ ЗАВИ СВЯТ КАТО ГО ГЛЕДАМ? ЕДВА ЛИ..
МАЧЪТ МОЖЕ БИ Е КЪМ КРАЯ СИ, АКО ВИДИМ ТУК ТУШ И РЕЗУЛТАТЪТ СТАНЕ 4-2!
ВМЕСТО МУНДО ДА ИЗРАВНИ СТАТУКВОТО, МАЙ ЩЕ ВИДИМ ДРУГ СЦЕНАРИЙ..
ЕДНО, ДВЕ, ДВЕ И ПОЛОВИНА И КАКВО, КАКВО, КАКВО? КАК, ЗАЩО?
ДЖОНИ СЕ ПОВДИГАНЕ! ПОВТАРЯМ ИМАМЕ ПОВДИГАНЕ! МУНДО ВРЪЩА УСЛУГАТА
НА ОПОНЕНТА СИ КАКТО ПРАВИ НЕВЕРОЯТЕН KICK OUT! ОСПРИ ВСЕ ПАК ПРОДЪЛЖАВА
ДА ВОДИ, НО СЪС СИГУРНОСТ ЛЕКО Е РАЗКОНЦЕНТРИРАН, СЛЕД КАТО НЕ УСПЯ ДА
ОТБЕЛЕЖИ ЧЕТВЪРТИ ТУШ, НО ШАНСОВЕТЕ МУ СА НА ЛИЦЕ!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2879

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty17/2/2022, 18:57

Е ТОВА ВЕЧЕ НЕ Е ИСТИНА.. ВСИЧКИ МОЖЕШЕ ДА ЗАЛОЖИМ АПАРТАМЕНТИТЕ, КОЛИТЕ СИ И ВСЯКАКВИ МАТЕРИАЛНИ ВЕЩИ, ЧЕ ТУК РЕЗУЛТАТЪТ ЩЕШЕ ДА ПРИДОБИЕ ДРУГ ОБЛИК С ЧЕТВЪРТИ ТУШ СРЕЩУ ДВА В ПОЛЗА НА ОСПРИ, НО ЗА СЕГА УИЛ ВОДИ САМО С ЕДИН ТУШ! Дори само с една точка в актива си в след като времето спре, ще бъде повече от достатъчно, за да видим нов шампион. Няма как да подминем факта, че двете суперзвезди направиха най-силните си ходове в доста напреднал етап от двубоя, но въпреки това намериха сили да се изправят преди съдията да е достигнал до трето отброяване. Мундо до голяма степен се спаси с този kick out, защото ако беше допуснал нов туш, то щеше да е почти невъзможно да обърне мача за периода, който му остава. Шапки долу и за двамата, а феновете оценяват всичко това. Те знаят, че стават свидетели на нещо изключително! OS-CUTTER NUMBER 2 FOR "THE ELITE" THIS NIGHT! Този път британската звезда не съумя отново да тушира съперника си както му се е искало и вярвам както е очаквал да стане. Will Ospreay изглежда меко казано изненадан. Погледнете изражението му по лицето и колко сходно е с онази физиономия на Джони, когато той не успя да запише равенство след като направи най-силния ход, който има. Ако можеше сега да видим две снимки на реакциите им щеше да е доста добре. "The Sky King" обаче бързи заменя мислите си, които бяха от типа "Какво още мога да направя?", и започва да мисли нов план за действие. Стратегията му трябва да включва нещо бързо и иновативно или пък просто да започне да бави времето. Уилиям притежава онази британска чест и няма да се опита да мине по лекия път. Ospreay започна да нанася ритници в гърдите на Johnny, които озвучават залата. Ритник след ритник, а Елитният шампион просто няма идея как да се върне в срещата. Той трябва първо спре устрема на британския атлет и едва тогава да се опита да го детронира. "The Aerial Assassin" иска запалянковците да му асистират като създадат приятна атмосфера, за да бъде нанесен решителния удар, а Пенсилвания не го разочароват! Ospreay замаха, но Mundo се навежда в изключително решителен момент! "The Guru of Greantess" успява да излезе от бойното поле, а Оспри се премята от въжетата, но Джони пак се измества, а сега двамата се засилват един към друг, но мислят по идентичен начин и се блъскат тяло в тяло! За пореден път виждаме колко сходства имат. Това забавяне е добре дошло за Оспри, който е водач в настоящия временен резултат, който е 3-2 за "The Challanger". Ако се запази този развой ще видим как Оспри се окичва за втори път с колана, който го взе преди почти година. Би било изключително на второ издание на Pain, William Ospreay да е Елит шампион! Времето си тече, а мъжете са на пода. Този двубой е без дисквалификации и няма никаква причина арбитърът да започва да отброява. "The Leader of The Empire" изглежда по-свеж от удара и се запътва към опонента си, който доста странно решава да се мушне под ринга, за да се скрие.. ИЛИ ПЪК НЕ? ВИЖДТЕ ГО ТОЗИ ЧОВЕК КОЛКО НЕЩА ИЗВАДИ ОТТАМ? НЯКАКЪВ МЕТАЛЕН ПРЕДМЕТ, СТОЛ И КУТИЯ? УИЛ ЗАБИВА НЯКОЛКО РИТНИКА И МАХА СТОЛА ОТ РЪЦЕТЕ НА ДЖОНИ! "THE SKY KING" СИ МИСЛИ, ЧЕ Е ПРЕМАХНАЛ ОРЪЖИЕТО ОТ РЪЦЕТЕ НА МУНДО, НО БИВА УДАРЕН В КОРЕМА ОТ КОЗИ КРАК! ТОЗИ МЕТАЛЕН ЛОСТ СЕ ВРЯЗВА В КОРЕМА МУ! ТОВА НЕ Е ВСИЧКО..

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 TEDX1Qr 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 UeFg2o9

"THE PRINCE OF PARKOUR" ЗАБИВА В ГЛАВАТА НА ОСПРИ МЕТАЛНИЯТ ЛОСТ! КАКЪВ УДАР.. НЯКОЙ ТРЯБВА ДА СПРЕ ТОВА, ЗНАЕМ ЧЕ НЯМА ПРАВИЛА В ТОЗИ ДВУБОЙ, НО ТОВА МИНАВА ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ! ОСПРИ ПАДНА КАТО ТАПА НА ПОДА, А ДЖОНИ КАТО ИСТИНСКИ ПСИХОПАТ СЕ НАСЛАЖДАВА НАД ТОВА, КОЕТО СТАНА! КАКЪВ ПОДЛЕЦ Е САМО МУНДО, КОЙТ НЕСУЧАЙНО СЕ СКРИ ПОД РИНГА И ИЗВАДИ ТОЛКОВА ПРЕДМЕТИ.. ЗА СТОЛОВЕТЕ ЯСНО, ЧЕ ИМА ТАМ, НО ДАЛИ СЛУЧАЙНО ТАМ СТОЕШЕ ТОЗИ КОЗИ КРАК? ЕДВА ЛИ ВЕЧЕ ИМА НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ЗАЩОТО ЩЕТИТЕ СА НАНЕСИ! THE ELITE CHAMPION ВРЪЩА ОБРАТНО НА БОЙНОТО ПОЛЕ ТЯЛОТО НА УИЛ, ЗА ДА НАПРАВИ ТУШ!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 EcygddZ

За разлика от съдията, който беше назначен да води мача между тези атлети преди две седмици в Rampage SuperShow, Charlles не е толкова загрижен за състоянието на Will, защото след такъв удар с такъв предмет може да се случат много неща.. Явно шума, който се вдигна от финала на онази среща си е оказало влияние! Раменете са приковани, а съдията започва да отброява.. ЩЕ ИЗРАВНИ ЛИ МУНДО РЕЗУЛТАТА?

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 1. Opening: TNW Elite Championship Singles Match > Johnny “The Elite” Mundo (c) vs John Cena
» CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show
» 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Box Office-
Идете на: