Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2869

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 EmptyСъб 19 Фев - 13:21

SUPER LIGERRRR BOMB! ЕДВА ЛИ ТРЯБВА ДА ВИ КАЗВАМЕ КОЙ Е НАПРАВИЛ ТОВА ИЗПЪЛНЕНИЕ ПОПУЛЯРНО! ИМЕТО ГОВОРИ САМО ПО СЕБЕ СИ, НО НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ДОРИ JUSHIN LIGER Е ПРАВИЛ ПО ТОЛКОВА ВПЕЧАТЛЯВАЩ НАЧИН ТАЗИ МАНЕВРА! ЗНАЕМ КОЛКО СМЕЛО ЗВУЧИ ПОДОБНО ИЗКАЗВАНЕ, НО ПОГЛДНЕТЕ САМО КАКВА ВИСОЧИНА ИМАШЕ ПРИ ТОВА ИЗПЪЛНЕНИЕ! Не можем да бъдем сигурни дали Мундо в последния момент не се отказа от това да търси Spanish Fly както изглеждаше и дали не направи опит за Super Hurricanrana, нека да не забравяме колко време е прекарал по мексиканските "терени"! "The American Luchador" не е случайно дошло при него като прякор! Каквото и да е искал Елитният шампион да стори, то плановете му пропаднаха грандиозно без абсолютно никакво съмнение.. "The Sky King" не може да овладее гнева, който се е насъбрал в него. Колкото и да си спокоен в толкова важен мач да бъдеш така изигран от съперника си, няма как да останеш calm. Най-странното е, че преди няколко месеца Грамадата изпита на своя глава какво е Джони да те излъже. Накрая ще стане като "Лъжливото овчарче" и Мундо ще се нарани наистина някой път, но няма да има кой да му повярва. Нали за всеки шампион най-важното нещо е да оцелява и за сега "The Shaman of Sexy" стриктно спазва плана си. Той е сред най-прагматичните мъже в този бизнес. Ospreay се поуспокои малко след като не успя да изравни статуквото и сега възнамерява да хвърли изцяло силите си върху това да изравни резултата, а едва тогава да мисли за повеждане в scoreboard-а! Времето сериозно притиска Европейският шампион, а Джони се възползва от това и след известно забавяне излиза от бойното поле и хваща носилката, която използва като оръжие! Мундо започва да се катери по стълбите и минава през феновете като държи strecher-а и принуждава Оспри да влезе в капан! Уил няма избор освен да го последва, защото няма много време! JOHNNY ЗАМАХВА С НОСИЛКАТА, НО WILLIAM КОНТРИРА И Я ХВАЩА, А СЛЕД ТОВА ГО УДРЯ С НЕЯ В ГЪРБА! ТОВА ДАЛЕЧ НЕ Е ВСИЧКО! "THE AERIAL ASSASSIN ПРАВИ BODYSLAM ON THE STRECHER! НЯМА НИКАКВО ВРЕМЕНЕ ЗА ГУБЕНЕ И СЕГА ОСПРИ ЗАВЪРЗВА СЪПЕРНИКА СИ ЗА НОСИЛКАТА! КАКВО СИ НАМИСЛИЛ УИЛ? МУНДО ИСКА ДА СЕ ОТКОПЧЕЕ, НО НЕ УСПЯВА!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 KvZp4Ss 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 5NSBlZk
WILL ПУСКА ПО СТЪЛБИТЕ ДЖОНИ ДОКАТО Е НА НОСИЛКАТА!

YOU'VE GET WHAT YOU F*CKING DESERVE! ЕТО ТОВА ЗАСЛУЖАШЕ ЕЛИТНИЯ ШАМПИОН, СЛЕД КАТО СЕ ПРЕСТРУВАШЕ НА РАНЕН, А ТОГАВА ДОРИ ПРЕТЕНДЕНТА ЗА КОЛАНА МУ, ВЛЕЗЕ В ПОЛОЖЕНИЕТО НА ДЖОНИ ДОСТА РАЗБРАНО, НО БЕШЕ ИЗЛЪГАН! ТОГАВА "THE GURU OF GREATNESS" ДОРИ НАПРАВИ DDT ВЪРХУ НОСИЛКАТА, НО СЕГА БРИТАНСКАТА СЕНЗАЦИЯ МУ ДЕМОНСТРИРА, ЧЕ И ТОЙ ЗНАЕ КАК ДА Я ИЗПОЛЗВА! ЕДВА ЛИ ИМАШЕ ПО-БЪРЗ НАЧИН УИЛИЯМ ДА ВЪРНЕ ПРОТИВНИКА СИ ОКОЛО РИНГА! Феновете не спират да скандират и да се радват от това, което видяха, а Оспри няма никакво време за губене, защото почти свършва времето и с огромна скорост слиза по стълбите, е не толкова бързо колкото Джони го направи! Европейският шампион преобръща съперника си докато е на носилката, а след това го откопчава и го връща на четириъгълното бойно поле! Ospreay трябва да направи опит за туш, защото съперника му може би му е лошо от това "пътуване"! "The Sky King" влиза на тепиха и приковава раменете. Дали това ще е изравняване на резултата? Едно, две, две и половина и виждаме повдигане! Тези действия бяха недостатъчни, за да видим туш! William Ospreay не скланя глава надолу, а напротив! "The Leader of the Empire" се изкачва на най-горното въже, но докато го прави Mundo се претъркулва отчаяно и напуска бойната площадка! "The Prince of Parkour" едвам стои на краката си, но показва, ЧЕ РЕЗУЛТАТЪТ Е 4-3 ЗА НЕГО! THE EUROPEAN CHAMPION ИЗЛИЗА ОТ РИНГА, НО MUNDO ЗАПОЧВА ДА ТИЧА И СЕ СКРИВА ЗАД БАРИКАДАТА ПРИ ФЕНОВЕТЕ.. ПОГЛЕДНЕ WILL, КОЙТО Е ИЗТОЩЕН И ОСЪЗНАВА, ЧЕ JOHNNY ПЕЧЕЛИ ЦЕННО ВРЕМЕ! "THE SKY KING" ОТИВА ПРИ МУНДО И СЕ КАЧВА НА БАРИКАДАТА, НО THE ELITE CHAMPION СЛИЗА ОТТАМ!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Sp6gEZU 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 PKHHCbz

НИКАК НЕ СЕ ХАРЕСВА ВИДЯНОТО ОТ ЗАПАЛЯНКОВЦИТЕ! *BOOOOOOO.. JOHNNY COWARD... JOHNNY COWARD! ТОВА ЗАПРИЛИЧА НА ЕПИЗОД НА ТОМ И ДЖЕРИ! ПРЕСЛЕДВАНЕ НА КОТКА И МИШКА, А НЕ НА КЕЧ МАЧ... КОГАТО ПРЕСЛЕДВАШ НЯКОГО, ПОСЛЕДНОТО КОЕТО ИСКАШ Е ПЛЯЧКАТА ТИ ДА Е ПАРКУР! Mundo може да се окаже, че е почти неуловим, а е изненадващо от къде намери тази енергия да бяга. Най-вероятно това са последните сили на Джони и той трябва да ги изразходва изключително мъдро. Мундо изглежда, че е подготвил нов капан! WILL OSPREAY ВЕЧЕ Е ПО ПЕТИТЕ НА "THE PRINCE OF PARKOUR", НО ДОКАТО ДЖОНИ Е ГОРЕ, ТО УИЛИЯМ ВЗИМА И ПО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН ПОСТАВЯ НЯКОЛКО МАСИ! ТОВА ПРИЛИЧА НА СТАРИТЕ ГОДИНИ НА ECW! ЯВНО ОСПРИ МИСЛИ ДА ВЗЕМЕ СЪС СЕБЕ СИ ДЖОНИ! ЧАСОВНИКА НЕ СПИРА ДА НАПРЕДВА, А УИЛ НЯМА ВРЕМЕ ДА МИСЛИ, А САМО ДА ДЕЙСТВА! СВЕТКАВИЧНО БЯХА ПОСТАВЕТЕ THE TABLES! МУНДО НЕ СПИРА ДА ПРИКАНВА СЪПЕРНИКА СИ ДА СЕ КАЧИ ПРИ НЕГО.. БРИТАНСКИЯТ ШАМПИОН ОТЛИЧНО ЗНАЕ, ЧЕ ГОРЕ ГО ЧАКАТ НЕПРИЯТНОСТИ, НО НЯМА КАК ДА СИ ПОЗВОЛИ ДА ОСТАВИ ДЖОНИ ДА ГУБИ ОЩЕ ВРЕМЕ! ОСПРИ СЕ КАЧВА ГОРЕ, А ТАМ СЕ ЗАДЕЙСТВА КАПАНА НА "THE SHAMAN OF SEXY"! JOHNNY ГО УДРЯ В ГЛАВАТА, НО УДАРА НЕ Е ДОСТАТЪЧЕН ДА СЪБОРИ ОТ ТАМ УИЛИЯМ! ЕДНО ПАДАНЕ ОТ ТОЛКОВА ВИСОКО ВЪРХУ МАСИТЕ МОЖЕ ДА СА ПОСЛЕДНОТО ДЕЙСТВИЕ НА НЯКОГО ЗА ТОЗИ ДВУБОЙ! MUNDO СЕ ПРИГЛАСЯ И ЗАМАХВА С РИТНИК, НО ОСПРИ СЕ НАВЕЖДА.. ДЖОНИ ЗА МАЛКО ДА ПАДНЕ, НА КОСЪМ! WILL ХВАЩА MUNDO И МАЙКО МИЛА!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 LZBRNIe
ТЕ ПАДАТ ВЪРХУ МАСИТЕ!

HOLLY SHIT! МНОГО ЕКСТРЕМНИ МОМЕНТИ ВИДЯХМЕ, НО ТОВА СМЕЛО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ, ЧЕ Е НАЙ-БРУТАЛНИЯТ! ОСТАВАТ НЯКОЛКО РЕШАШАЩИЯ МИНУТИ В ТОЗИ ДВУБОЙ.. ДАЛИ ИЗОБЩО ДВАМАТА ЩЕ СЕ ВЪРНАТ НА РИНГА ПРЕДИ ЧАСОВНИКА ДА ОТЧЕЛ, ЧЕ ЕДИН ЧАС Е ИЗМИНАЛ ВЕЧЕ? ПРЕТЕНДЕНТЪТ ЗА ЕЛИТНАТА ТИТЛА БЕШЕ ИНИЦИАТОРА НА ТОЗИ ХОД, НО ТОЙ ТРЯБВА ДА СЕ СЪВЗЕМЕ БЪРЗО, ДА ВЪРНЕ ПРОТИВНИКА СИ НА БОЙНОТО ПОЛЕ И ДА ГО ТУШИРА НАЙ-МАЛКОТО, ЗА ДА ИЗРАВНИ РЕЗУЛТАТА! С "ХИКС" В SCOREBOARD-A ОСПРИ НЯМА ДА СТАНЕ ШАМПИОН, НО ПОНЕ ЩЕ ИМА ВЪЗМОЖНОСТ В БЪДЕЩЕ ЗА НОВ ШАСН! КАКВО ЩЕ СТАНЕ СЕГА?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2740
Age : 23

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 EmptyСъб 19 Фев - 16:46

Joey Styles: OH MY GODDDDDD! ТЕЗИ ДВАМА МЪЖЕ ПОСТАВИХА ТОКУ-ЩО ТЕЛАТА И КАРИЕРИТЕ СИ НА КАРТА! ТОВА НЕ Е ПРОСТО МАЧ ЗА ELITE ТИТЛАТА...ТОВА Е МАЧ ЗА ДОКАЗВАНЕ НА ТОВА, КОЙ Е ПО-ДОБРИЯТ МЕЖДУ ТЕЗИ ДВАМА МЪЖЕ! ДЖОНИ МУНДО И УИЛ ОСПРИ НЕ САМО ХВЪРЛИХА ВСИЧКО ПО СЕБЕ СИ, А ХВЪРЛИХА И САМИТЕ СЕБЕ СИ КЪМ "БЕЗНАТА НА АДА"! НЕОПИСУЕМО Е ДА ПРЕРАЗКАЖА ТОВА НА КОЕТО СТАНАХМЕ СВИДЕТЕ ЛИ ПРЕДИ СЕКУНДИ ДРАГИ ЗРИИТЕЛИ, НО МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ РАЗРУХАТА ДО ТЕЛАТА НА ОСПРИ И МУНДО, КОЙТО ДАВАТ ЯСЕН ЗНАК ЧЕ МОГАТ ДА ПРОДЪЛЖАТ МАЧА! ОСТАВЯТ МНОГО МАЛКО МИНУТИ ОТ ОБЯВЕНИЯТ ЕДИН ЧАС В ТОЗИ IRON MAN МАЧ! И ДВАМАТА МЪЖЕ СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ ИЗПРАВЯТ КАТО ВИЖДАМЕ КАК ОСПРИ ЛАЗИ КЪМ БАРИКАДИТЕ. Оспри започва да се надига на крака и поглежда зад себе си счупените маси и цялото тяло на Мундо. Уил взима един от столовете близо до него и го врязва два пъти в гръбнака на Джони Мундо! Безмилостен...Оспри е тотално безмилостен срещу Мундо! Eвропейският шампион на TNW поглежда към часовника и вдига Джони Мундо на крака. Британецът използва цялата си сила и премята Мундо над предпазната барикадата, която пази от нахлуване на феновете край ringside. Уил Оспри към този момент също прескача барикадата и връща Джони Мундо на ринга...Единствения начин за отбелязване на точка е чрез туш или предаване но трябва да бъдат in the squared circle ~! Оспри също влиза на ринга и първото нещо, което прави е да прикове раменете на Джони Мундо...имаме 1.....2.....НЕ! ДЖОНИ МУНДО СЕ ПОВДИГА, ДАМИ И ГОСПОДА! НЕ ЗНАМ КАК...ТОВА Е НЕЧОВЕШКО! СЛЕД ТАКОВА ПАДАНЕ, СЛЕД ПОЕМАНЕ НА ТОЛКОВА МНОГО ЩЕТА ДЖОНИ МУНДО УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ! ТЕЗИ ДВАМА МЪЖЕ СА ТОТАЛНО НА ПРЕДЕЛИТЕ СИ! ОСПРИ ПОГЛЕЖДА ОТНОВО КЪМ ЧАСОВНИКА И ВИЖДА КОЛКО МАЛКО ВРЕМЕ ОСТАВА. ОСПРИ ЗАТЯГА НАЛАКАТНИКА СИ И ОСТАВА САМО ЕДНО НЕЩО, КОЕТО ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН НЕ БЕ ОПИТВАЛ В ТОЗИ МАЧ! ОСПРИ ЗАТЯГА НАЛАКЪТНИКА СИ И ОТИВА В ЕДИНИЯ ЪГЪЛ... ОСПРИ ВИЖДА КАК МУНДО БАВНО СЕ НАДИГА, А УИЛ ПРОСТО УСЕЩА КАК ЩЕ СМАЖЕ ЧЕРЕПА НА МУНДО СЛЕД СЕКУНДИ!!! ОСПРИ СЕ ЗАСИЛВА ЗА HIDDEN BL-...МУНДО ОБАЧЕ СЕ СГРОМОЛЯСВА ОЩЕ ПРЕД КРАКАТА НА ОСПРИ! УМОРАТА СИ КАЗВА ДУМАТА В ТОЗИ МАЧ! ГЛАВАТА НА МУНДО ЗАСТАВА НА КРАКА НА ОСПРИ...БРИТАНЕЦЪТ ГО НАДИГА И МУ НАНИЗВА ROUNDHOUSE KICK ПОСЛЕДВАН ОТ SUPERKICK КАТО ОСТАВЯ ELITE CHAMPION-A НА КОЛЕНЕ! ДАМИ И ГОСПОДА ПОСЛЕДНАТА МИНУТА ВЕЧЕ ТЕЧЕ А ОСПРИ Е В ЪГЪЛА НА РИНГА И СЕ ЗАСИЛВА ЗА HIDDEN BLADE!!! ОСПРИ ОТКЪСНА ЧЕРЕПА НА МУНДО С ТОЗИ ЛАКЪТ ДИРЕКТНО В ЗЪБИТЕ НА МУНДО! ОСПРИ ВДИГА ЦЯЛАТА ПУБЛИКА НА КРАКА, А СЛЕД ТОВА "THE ASSASSIN" СЪЩО СЕ ИЗПРАВЯ ПОД НЕЧОВЕШКА ДОЗА АДРЕНАЛИН И ИЗПРАВЯ МУНДО! УИЛ НАМЕСТВА РЪЦЕТЕ НА ДЖОНИ И СЛЕД ТОВА ГО ВДИГА НА РАМЕНЕТЕ СИ ЗА ФИНАЛЕН...

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Mr47n5sj 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Bdeenm86


Matt Striker: STORMBREA-A-A-KER!!! УНИЩОЖИТЕЛЕН STORMBREAKER ОТ УИЛ ОСПРИ, КОЙТО СЛЕД ДВА ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ СИ ХОДА В СВОЯ АРСЕНАЛ НЕ ГУБИ И СЕКУНДА И ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ НА ДЖОНИ МУНДО! ИМАМЕ ЛИ ИЗРАВНЯВАНЕ В ТАЗИ СРЕЩА В ТЕЗИ ПОСЛЕДНИ МИГОВЕ ОТ ТОЗИ ЛЕГЕНДАРЕН МАЧ МЕЖДУ ТЕЗИ ДВАМА ГЛАДИАТОРИ !?

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 CCoT6ry
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 535

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 EmptyСъб 19 Фев - 16:59

НЯМА НИКАКВО ВРЕМЕ, ХАЙДЕ ОСПРИ ПРАВИ ТОЗИ ТУШ ПО-БЪРЗО.. СИЛИТЕ ГО
НАПУСКАТ, НО ТОЙ ТРЯБВА ДА СЕ СЪБЕРЕ И ДА ИЗРАВНИ ШИБАНИЯ РЕЗУЛТАТ, ЗА ДА МОЖЕ
ДА ПОЛУЧИ НОВ ШАСН ЗА ЕЛИТНАТА ТИТЛА! НИКОЙ НЕ СЕ ПОВДИГА ОТ STORMBREAKER-A!
УИЛИЯМ ОСПРИ НАМИРА ЕНЕРГИЯ С ПОСЛЕДНИТЕ СИЛИ ПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ.. ЕДНО, ДВЕ И?

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 LftUvqn

О, НЕ! ВРЕМЕТО СПРЯ! ЧУ СЕ СИРЕНАТА, ЗАЩОТО ТАЙМЕРА СПРЯ ТОЧНО, КОГАТО
РЪКАТА НА СЪДИЯТА ЩЕШЕ ДА ТУПНЕ ЗА ТРИ! ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО.. 60 МИНУТИ ИЗМИНАХА!
СЪС СИГУРНОСТ ЩЯХМЕДА ВИДИМ ТУШ, НО JOHNNY MUNDO СПЕЧЕЛИ БЛАГОДАРЕНИЕ НА
ЖЕСТОК КЪСМЕТ! ЕДНА СЕКУНДА РАЗДЕЛИ ОСПРИ ОТ ТОВА ДА ИЗРАВНИ СТАТУКВОТО!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2869

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 EmptyСъб 19 Фев - 19:00


-THE WINNER OF THIS 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH..
AND STILL THE TNW ELITE CHAMPION, JOHNNY MUNDO!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 MrmP74A 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 JUCasmR

*THIS IS AWESOME... THIS IS AWESOME, HOLLY SHIT.. HOLLY SHIT!* ВЪПРЕКИ, ЧЕ КУМИРЪТ НА ПОЧТИ ЦЯЛАТА ЗАЛА, WILLIAM OSPREAY ЗАГУБИ ТОЗИ ДВУБОЙ, ТО ТОЙ Е ЕДИН ИСТИНСКИ ПОБЕДИТЕЛ ЗА ВСИЧКИ НАС! "THE SKY KING" ДАДЕ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ И ДОРИ ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА.. Наистина въпреки грозната постъпка на Джони Мундо, когато симулира контузия и се възползва от суматохата.. Единствени минус, който може да открием в този железен мач е това, че решаващият туш дойде по толкова грозен начин! Харесвате или не Johnny Mundo, одобрявате или не начините му да печели двубоите си, фактите говорят, че той отново оцелява! Точно това правят истинските шампиони, намират начин да се спасяват! "The Guru of Greatness" жертва тялото си многократно тази вечер както и разбира се направи Европейският шампион! "The United Empire" пристигат, за да окуражат техния лидер! Jeff Cobb and Aaron Henare се уверяват, че Уил е добре. Оспри чак сега може би осъзнава какво се случва! The European Champion не може да бъде успокоен, защото разочарованието при него е твърде силно.. Но този бизнес не винаги е справедлив!

12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 JjsBXHL 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 VkBl7Au

Bea Priestley, която е лоялна членка на "The United Empire" изглежда също толкова разочаровано то факта, че нейният водач не успя най-малкото да изравни този резултат, но тя сдържа емоциите! Johnny Mundo му подават колана в ръцете, но съдиите са разтревожени, че той няма сили дори да поеме колана си. Огромен късмет, че часовникът помогна на Джони! Дори при реми той нямаше да загуби колана си, но сега той знае, че е детронирал най-върлият си съперник! "The Guru of Greatness" продължава да има повече загубени битки срещу "The Aerial Assassin", но войната е взета от MUNDO! Johnny поведе сравнително бързо с два туша и изглеждаше, че рутинно ще запази Elite титлата, но в последствие Ospreay направи немислимото и не само, че изравни двете точки пасив, но дори поведе.. Johnny държи титлата си докато лежи безпомощно на пода, а Оспри вече изглежда, че се е примирил и напуска бойното поле.. Какъв двубой само гледахме! Mundo се изправя на крака и едвам се крепи, но успява да вдигне титлата си високо! Може би най-важната победа в кариерата му! БЛАГОДАРИМ ВИ, ЧЕ БЯХТЕ ЧАСТ ОТ ТОЗИ СТРАХАТЕН ТУРНИР! ЖЕЛАЕМ ВИ ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!

TNW PRESENTS..

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)   12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c) - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 1. Opening: TNW Elite Championship Singles Match > Johnny “The Elite” Mundo (c) vs John Cena
» CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show
» 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Box Office-
Идете на: