Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Road To Pain (2022): "Last Man Standing"

Go down 
+14
Yuliyan
mr_enchev
deren
Exodia
SevBoom
Chris Wolf BG
The Pharaoh
Teodosiy
Blue Justice
Light
Scroller
GOAT
Don't cross Rhodes!
Cekoki
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Road To Pain (2022): "Last Man Standing" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain (2022): "Last Man Standing"   Road To Pain (2022): "Last Man Standing" - Page 5 Empty25/1/2022, 14:03

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
SINGLES MATCH:
Shawn Michaels def Kurt Angle (c)

- Май ще стане традиция ME-тата на Road To Pain да се превръщат в мачовете на годината. Не се съмнявах,че двубоят им ще е chef's kiss, но Косьо и Андрей надминаха себе си. Това е една от най-добрите срещи, които съм чела/наблюдавала въобще откакто съм в е-федовете. Едно огромно евала за старанието и за ентусиазма. Който и да беше спечелил, щеше да е заслужено, но е хубаво,че имаме така да се каже разнообразие след като Енгъл обра всички постижения миналата година. Предполагам,че Майкълс ще остане шампион поне до Pain, като това ще се отрази много добре на вече ясния претендент за титлата.  

CO-ME 30 Men Road to Pain Rumble Match:
Cody Rhodes def. Ric Flair, Diamond Dallas Page, Karl Anderson, Adam Cole, Titus O'Neil, Kane, Big Show, The Hurricane, Shingo Takagi, The Miz, Dolph Ziggler, Sasha Banks, Christian Cage, Mark Henry, The Boogeyman, Finn Balor, Walter, Jay White, Wheeler Yuta, Kenny Omega, "Stone Cold" Steve Austin, Tommaso Ciampa, MVP, Roman Reigns, John Cena, Will Ospreay, The Rock, Goldberg, Bryan Danielson

- Получи се силно меле и имаше адски надъхани участници в него. Огромно впечатление направиха Юлиян, Тео, Фараона, Мариан със своето завръщане. Щеше ми се Агента да остане повече и да е поне във финалната 3-ка, но уви, бе елиминиран доста по-рано. Същото важи до голяма степен за Свилката. Разбрах, че Денката сам е изявил желание да излезе рано от битката, така че няма какво да коментирам. Скорошно оздравяване на Енчев, за когото не се съмнявам,че щеше да е покаже топ-форма, ако нямаше проблеми. За мен най-добро представяне (като изключим Скролер-а, който нямаше да си даде победа), показаха Марто и Славчов. Все пак, радвам се,че се дава шанс на по-младия играч, който ще може да се развие още в идните месеци и да има момента си на Pain.

TNW European Championship
Submission NO DQ Match
Will Ospreay (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin

- Очаквах Дамян да запази, в предвид факта,че спечели титлата съвсем наскоро. Беше равностойна игра иначе. Все още не мога да свикна да виждам Скролер-а с Остин, въпреки че толкова бързо влезе в ритъм, но и това ще се свикне.

TNW Elite Championship
Singles Match:
John Cena def Johnny Mundo via DQ (However Johnny Mundo is still The Elite Champion)

- От гледна точка на качество и интересен финал - мачът беше страхотен. Но разбрах,че е имало някакво забавяне, леки спречквания и разминавания между Райвера и Цекоки. Както Славчов казва - "не са хубави тея работи". Very Happy Но няма и как да се сработваме всички. Вероятно pairing-a просто не им се е получил и взаимно са се издразнили един на друг. В резултат и бурните реакции от двете страни. Няма да коментирам напускането на Кими Райконен (така де, Кимо Б.), освен че ако реши да се върне - pray to God, не е със Сина. Сериозно. Цекоки си е на правилното място като шампион, така или иначе трябваше да остане такъв след ППВ-то. Въпросът е, че вече ще трябва да гради друга вражда, а това изглежда не са му били плановете.

TNW Global Championship
Singles Match
Cody Rhodes (c) def. WALTER

- Жалко, че Дарка не успя да даде повече в мача, защото знам,че го може. И самото комбо Дарк-Славчов, звучи обещаващо. Но в крайна сметка, здравето е най-важно. Така или иначе, беше рано на Роудс да губи, мисля, че го вметнах и в prediction-a си, така че ако има някаква рутинна победа на това ППВ - то това е тази.

Last Man Standing Match
Christian Cage def. CM Punk

- Благодаря на Adam за последната половин година. Буквално ми сбъдна личния e-fed dream feud, т.е да играя срещу него. За мен бе огромна чест и научих много. Мачовете, които направихме, смятам за мачовете на моята "кариера", и то не само тук. Струваха си всички усилия, които вложихме, така че шоуто ни да е на ниво. Благодаря му и за съобщението, което ми написа на финал. Определено показа,че е най-достойния опонент, който можех да имам. Пожелавам му успехи в бъдеще, и тайничко се надявам, че скоро ще го видя отново с Острието (защо да не направим Edge-Christian remake!?). Very Happy

Singles Match
"The Demon King" Finn Bálor def. Sami Zayn

- Васко беше мотивиран преди мача, но за съжаление бе обиден от някои изказвания по свой адрес. Ранима душа е. Very Happy Но едва ли някой не му е свикнал. Колкото и пъти да е напускал в изблик на емоции, мисля, че дава максимума от себе си, когато е тук, и бързо изгражда интересни образи. Дано, ако има завръщане, да започне начисто, и то с победа. От друга страна, и на Фараона му трябваше още малко push напред, така че обстоятелствата сработиха в негова полза.

Triple Threat Match
Goldberg def. Jon Moxley and Minoru Suzuki

- Обезателно бяха надминати всички очаквания, които имам. Предположих,че Марто ще продължи да гради образа си с тази победа. Рейн-а показа, както винаги, игра на ниво. Но Йоан продължава да се издига в моите очи, тъй като не отстъпи на ветераните спрямо него по никакъв начин. Ако остане сериозен и редовен, мисля,че и на него му е време да стъпи на "голямата сцена".
Върнете се в началото Go down
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

Road To Pain (2022): "Last Man Standing" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Road To Pain (2022): "Last Man Standing"   Road To Pain (2022): "Last Man Standing" - Page 5 Empty25/1/2022, 14:37

ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
SINGLES MATCH:

Shawn Michaels def Kurt Angle (c) - Тук ще добавя само едно изречение. When I say something, I back it up!

CO-ME 30 Men Road to Pain Rumble Match:
Cody Rhodes def. Ric Flari, Diamond Dallas Page, Karl Anderson, Adam Cole, Titus O'Neil, Kane, Big Show, The Hurricane, Shingo Takagi, The Miz, Dolph Ziggler, Sasha Banks, Christian Cage, Mark Henry, The Boogeyman, Finn Balor, Walter, Jay White, Wheeler Yuta, Kenny Omega, "Stone Cold" Steve Austin, Tommaso Ciampa, MVP, Roman Reigns, John Cena, Will Ospreay, The Rock, Goldberg, Bryan Danielson - Това може да бъде считано за най-интересното и най-добро меле случвало се в този е-фед. Можеше още малко да се желае за завръщане на някоя стара-известна личност, но от към протичане свърши навреме, което говори достатъчно за организаторите и участниците. Много потенциал за спечелване, безброй варианти, но в края на деня имаш право да избереш само един! И хора, това беше най-доброто решение! Уведомих главния админ, че това е човека на който трябва да го даде още преди месец. Радвам се, че отсъдихте това, защото както всички и аз до последно бях в неведение. Поздравявам и победителя - Славчов. Страхотна игра, знае как да поддържа своя и образа на противника, знае как да говори и на ринга е не по-малко перфектен. Има светло бъдеще пред него и то говоря in the long run. Стига да изиграе правилно картите си!

TNW European Championship
Submission NO DQ Match
Will Ospreay (c) def. 'Stone Cold' Steve Austin - Очаквах нещо сериозно, но това надмина очакванията ми. Хареса ми идеята 'Stone Cold' да не се предаде фактически. С изявата в мелето си по-късно затвърди образа си, защото беше два пъти на косъм! При Austin, няма да има следващ път, в който ще бъде близко до голямата победа. Гарантирам, че при трети такъв шанс, той ще го сграбчи с двете си ръце! Дамян продължава да развива много прилично Ospreay, въпреки че, като heel ми допадаше повече. Но няма как играта се нуждае и от face-ове.

TNW Elite Championship
Singles Match:
John Cena def Johnny Mundo via DQ (However Johnny Mundo is still The Elite Champion) - Добра работа момчета, но за жалост това паркиране на рай4о ми дойде в неподходящ момент. Точно от тук, John Cena можеше да продължи по много начини, захващайки се с тази история. И изобщо изолирайки участието от мелето си, сякаш не се е случвало. Казах в прогнозите си, че всичко освен Johnny Mundo via cheat win ще е приемливо и определено ми допадна замисълът ви. Имаше потенциал тук да видим и втори мач, но уви... От към бойни постове, нямаше грешки и двамата са страхотни зад въжетата.

TNW Global Championship
Singles Match
Cody Rhodes (c) def. WALTER - Очаквах малко повече оттук, но имайки предвид, другите дълги мачове и плановете за Rhodes в мелето е напълно приемливо. Нямам представа какво ще се случи с този пояс, но се намира в деликатна позиция. Ако екипът и шампионът не постъпят правилно, ще го погребат и направят нежелан. А, това ще бъде голяма грешка, тъй като е колаборация от две други титли.

Last Man Standing Match
Christian Cage def. CM Punk - Много, много неочакван резултат! Браво, изненадах се и тук. И пак намирам след такава голяма победа, почивката заявена от Cage за нелепа. Адам, предостави страхотен boost за него и според мен, Вили трябва да помисли добре дали не иска да е част от играта точно сега... Надявам се и пред CM Punk да се кроят някакви планове, защото е безупречен на микрофона и ринга, много по-добър от колкото с Edge. Това е мое собствено мнение, надявам се да не обидя никого.

Triple Threat Match
Goldberg def. Jon Moxley and Minoru Suzuki - GOOOOLDBEEEERG!! GOOOOOOLDBEEERG!! Страхотно надиграване, мисля че ако беше one on one между Suzuki & Bill, щяхме да получим максимума. Jon Moxley се представи много добре, имайки предвид срещу кого стои, което означава, че като нищо следващата му дестинация може да бъде Euro, Global! Suzuki до колкото знам си взе почивка, ще липсва това животно във форума, но такива са обстоятелствата. Представянето на победителя си бе безапелационно, както обикновено. Нямам търпение някой ден да работя с Марто.

Singles Match
"The Demon King" Finn Bálor def. Sami Zayn - Съжалявам за Фараона, но не мога да коментирам позитивно тази среща, поради действията на другия участник в нея. Разочарован останах от Васко за пореден път, а си бях върнал и аз вярата в него.

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Dimarata, Cekoki, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
Road To Pain (2022): "Last Man Standing"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Road To Pain (2022): "Last Man Standing" Podcast с екипа на TNW!
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» Road To Pain
» PAIN XIII (2022) - The Grandest Stage of them all
» OPENING - ROAD TO PAIN `15

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2022-
Идете на: