Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

Go down 
+4
Charles Robinson
Jober Squad
FreeRiver
Scroller
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty25/12/2021, 18:27

Ако John Cena бъде победител след края на тази вечер и успее да победи петима други мъже, то той ще предизвика Johnny Mundo for TNW Elite Championship.

1- John Cena
2- Simon Dean - елиминиран от John Cena
2- Jimmy Wang Yang - елиминиран от John Cena
3- The Brian Kendrick - елиминиран от John Cena
4- A Train - елиминиран от John Cena
5- Mike Knox - елиминиран от John Cena
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 13:07

R-R-R-R
RAPADOOOOO~!




Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
Its the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now


14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Giphy

In case you forgot, or fell off, I'm still hot, knock your shell off
My money stack fat, plus I can't turn the swell off
The franchise doing big business, I live this
Is automatic I win this so you hear those horns who finish

Вълнението залата се въздига до покрива след като избухва песента на Джон Сина, и в случай че нямаше по-подходящо време да го споменем, РЪКАВИЦАТА Е ХВЪРЛЕНА! По-рано тази вечер, Елит Шампионът Мундо даде шанс на Джон Сина да го предизвика за Елит титлата. За да го направи обаче, "The Guru of Greatness" събра картите срещу Сина. Резултатът от това дали Сина заслужава да го предизвика за титлата му ще се реши сега в Главното Събитие в мач, в който Сина ще трябва да тушира 5-ма кечиста един след друг. Мундо каза, че е по-добре Сина да се подготви за мачът си вместо за това да се бие с него, но как ли изобщо някой се подготвя за мач срещу 5ма мистериозни кечиста? На този въпрос може да ни отговори "The Franchise" който не изглежда никак спалшен от фактът че именно Джони Мундо е подбрал кечистите, които той ще трябва да надвие, което е допълнителната трудност освен тази, че Сина тази вечер ще трябва да се бие на теренът на Елит Шампионът, за да докаже, че заслужава да има мач с него за Елит титлата на идния турнир Road to Pain. "The Chaingang Soldier безстрашно taunt-ва на рампата, и след като козирува все едно е на служба за военните той бързо препуска към ринга, и се качва между ринговото ограждение мушкайки се под въжетата. След като е вече на ринга, Сина прави taunt, от въжетата.

A soldier and I stay under you fighting
'Cause I'm stormin' on you chumps like thunder and lightning
Ain't no way you breaking me kid, I'm harder than nails
Plus I keep it on lock like I'm part of the jail

I'm slaughtering stale competition
I got the whole block wishing they could run with my division
But, they gone fishing with no bait
Can't your boy hold weight?
I got my soul straight, I brush your mouth like Colgate


14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Giphy 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Giphy

In any weather, I'm never better, your boy is so hot
You'll never catch me in the next man's sweater
And if they hate, let 'em hate, I drop their whole clan
Lay your ass down for the three second tan

Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
It's the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now (Yeah)

Um, it's gon' be, what it's gon' be
Five pounds of courage buddy, base tan pants with a gold tee

Джон се спира по средата на ринга като той мята шапката си, а след това и тениската си към публиката които поемат неговия merch. Предполагаме че Сина най-много трябва да се страхува ако Мундо се появи тази вечер в главното присъствие за да го разсее, Мундо не е странник на подобни тактики и със сигурност би сторил нещо подобно. По лицето на Сина обаче не си личи той да е притеснен макар че трябва да се бие с петима един срещу друг. Нима Сина вярва че може да победи тази вечер, колкото и невъзможни да е направил Джони Мундо шансовете това да се случи? Една седмица далеч сме от турнирът Road To Pain, нека да разберем как Джон ще се справи в това предизвикателство, да надвие петима последователно. Дали решителността на Сина е истинска или просто прави така че да изглежда though пред екраните? Мундо се опитва по всячески начин да накара Сина да изглежда като пълен глупак но има шанс тази вечер "The Chaingang Soldier" да се издигне над обстоятелствата отново колкото и невъзможно да изглежда това. Сина загрява на ринга в готовност за първия му противник. Нека да проверим от какво е направен Сина, изграден ли е от същата тази стомана от която Джони Мундо твърди, че е за самия себе си?

Rainmaker and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Jober Squad
New User
New User
Jober Squad


Join date : 05.12.2021
Posts : 4

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 14:00


- И първият опонент на Сина тази вечер..
Се казва, КАЗВА СЕ... SIMON DEAAAAN!

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? 21lXPpH

Е, поне първият опонент на Сина по всичко изглежда, че ще е доста лесен! Това си е огромен късмет, имайки предвид, че цели петима други мъже ще излязат тази вечер! Но все пак няма място за подценяване в този бизнес. Коледа сме и това автоматично означава, че това е сезона на чудесата. Дали все пак може да получи чак такова чудо и Джон Сина, бившият Световен шампион да загуби от такъв смешник? Този на мотиватор ли се прави, той да не е Юли Тонкин, но с коса? Но какво е постигнал Саймън Дийн, че да се опитва да мотивира хората? Точно както и Тонкин, може би е тук с някаква програма, за да обира невежите хорица. Хайде, Джон моля те сритай този задник, защото не можем да го гледаме! О, не.. Това не е хубаво, защото този клоун взима микрофон. Някой от екипа на Total Non Stop Wrestling трябва да прекъсне микрофона на този човек...

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? SwPTfLq

-Здравейте, Tampa, Floridaaaaaa! Как я карате? Тук съм, за да ви донеса едно уникално настроение! Празниците са тук и всички вие се чудите как да им се насладите пълноценно, но ви е страх да не надебелеете? Също така се изморявате в леглото доста бързо? Е, Джон едно птиченце ми каза, че си имал проблем да се задържаш с жените! In Simon System има решение за всичко! Просто ми се доверете и играйте на сигурно! С моя продукт вие няма да се притеснявате от издръжливост, надебеляване и такива!

FreeRiver and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 14:03

НАЧАЛОТО Е ДАДЕНО, НО SIMON ПРОДЪЛЖАВА ДА ГОВОРИ!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 17:22

Публиката скандира "YOU SUCK! YOU SUCK! YOU SUCK!" за фитнесджията още преди той да има шансът да се доизкаже, а по лицето на Сина се изписва самодоволна усмивка. "The Franchise" не изглежда никак раздразнен от това че опонентът му продължава да рекламира своите продукти.


Simon Dean: HEY! I DON'T SUCK! Но ако вашият идол Сина иска да задобрее, трябва да използва един от тези-

Саймън тъкмо тръгва да бърка в чантата за да извади някой друг продукт обаче тук Джон го поваля с forearm в тила. Противникът на Сина е повален като че ли с лек замах от страна на "The Chaingang Soldier". Показно за силата на Джон, за която Джони Мундо трябва да бъде на щрек и Мундо със сигурност наблюдава с какво разполага Джон, какви маневри ще вкара той тази вечер за да спечели в такъв мач. Саймън е паднал на тепиха като се е подпрял на ръцете си. "The Franchise" взима чантичката му и изпразва боклуците от нея след което разчиства ринга от тях ритайки ги с крак а чантата....Сина жестокулира с едната си ръка към Саймън Дийн, с което казва "YOU CAN'T SEE ME" и захлупва чантата върху главата му, като сега той наистина не може да види Джон, може би успява да усети как тялото му бива вдигнато от "The Franchise" защото в този момент Саймън възклицава с такива звуци всякаш се страхува да не бъде детрониран, което и ще се случи всеки момент, тъй като Дийн е върху раменете на "Big Match John" който без да губи никакво време, решава да използва своя завършващ ход right of the bat:

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Giphy
FU!

Макар и да не е сигурно доколко Джон си послужи с измама като захлупи опонента си с чантичката му, тушът му срещу Саймън Дийн е в кърпа вързан. Джон бързо приковава опонента си по средата на ринга веднага след като Саймън бива тръшнат със все сила от "The Chaingang Soldier". The FU е може би най-силния ход на Сина и ходът от който Мундо трябва да се страхува най-много. Отбелязва ли Сина първата си елиминация за няма и минута от началото на мачът?

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 17:32

Явно "Simon System" е точно толкова акуратна, колкото и уменията му на ринга, защото имаме ТРИ!
Участник номер едно си тръгва, а е време участник номер две да заповяда!
Върнете се в началото Go down
Jimkata
New User
New User
Jimkata


Join date : 09.05.2021
Posts : 8

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 17:35


-And his next opponent...
AKIOOOOOOOOOO!

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? 8XaXxvs

Hallowen вече мина и няма защо да се маскират кечистите като някакви японски нинджи! Но това не е ли Jimmy Wang Yang? Изглежда ми доста променен от последните пъти, в които го виждахме. Явно сериозната серия от загуби му е размътила мозъка. Със сигурност има защо този мъж да търси промяната. В тази компания запишеш ли поредни загуби много трудно можеш да се измъкнеш от тинята! До сега не е капнала и една капка пот от Джон, а съдейки по серията на победи и загуби на Akio/Jimmy Wang Yang има шанс Сина да продължи да побеждава. Ще е доста голямо постижение, ако "Big Match John" успее да победи цели петима кечисти един по един в рамките на една вечер. Не знам дали това е правено от някого до сега. Според мен в даден етап опонентите на Сина ще станат по-сериозно, ако разбира се той успее да ги победи. Нека да видим дали Янг не е задобрял поне малко докато го нямаше или ще е поредната хапка както Саймън за "Mr. Hustle, Loyalty and Respect"
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 17:37

Всичко е наред и нека да отново да започнем!
Гонгът отново е бит за втори път, защото това е участник номер две!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 18:14

Главното Събитие тази вечер става все по-вълнуващо. Първо Саймън Дийн който рекламираше продукти от своя измислен бранд "Саймън Системс" бе сломен от Джон Сина бързо и с лекота. А сега се появи Джими Уанг, който се е облякъл като мафиот от Якудза фамилията. Човекът назовал себе си Акио най-вероятно се е бил вдъхновил от ентрадата на Сина на предния турнир "The Showdown", в който турнир Сина излезе облечен като мафиот от 80-те. Във всеки случай, този тип изглежда по-сериозен от фитнесджията Саймън. Има някакъв заплашителен вид или може би видът му изглежда сериозно само заради начинът по който се е облякъл. Той влиза сред бойното поле прекрачвайки през дуелните прегради, и застава срещу Сина, като изглажда яката си с двете си ръце. Джон сграбчва опонента си за яката в юмрук и го придърпва към себе си, насочвайки толкова заплашителен поглед към него всякаш всеки момент от очите на Сина ще се изстреля лазер с който ще отреже главата на опонента си. Джими Уанг Янг предпазливо вдига ръцете си, но той се чувства напълно беззащитен в момента, той просто се умолява на Сина да не го удари. Джон пуска Джими Уанг Янг и му се извинява. Джими Уанг Янг сваля очилата си и ги захвърля като сега той изглежда по-нахъсан да се сбие с "The Franchise". Облеченият в костюм кечист свива юмруци и почва да прави импровизирани удари срещу въздуха с което дори няма целта да докачи Джон, той просто се шегува с него, а и с цялата публика които в този момент го освиркват. Уанг Янг прави една обиколка около въжетата и показва среден пръст на публиката които толкова го нагрубяват всякаш искат Уанг Янг извън залата. Когато се връща в средата на ринга където Джон стои мирно и го наблюдава, Уанг Янг бива посрещнат от ритник в стомаха, последван от Де Де Те. След като Уанг Янг бе прегазен, Сина застава над него и вдига ръката си по един доста емблематичен начин събирайки доста жизнена енергия от позитивните реакции на феновете в дланта на ръката си:

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Giphy
-YOU CAN'T SEE ME!

След като набира начална от въжетата, Джон се спира над опонента си, избърсва си рамото сякаш от прахта която могат да дишат само неговите опоненти, и спуска лакътя си ръка право в десятката на опонента си, белязвайки брутален удар с кокълчетата! Още един от 5-те хода на разрухата бива активиран от Джон! "The Franchise" настъпва противника си в стомаха с крак като чрез този похват на Сина имаме туш: 1...2.....беше интересна и атрактивна появата от страна на Джими Уанг Янг но явно качествата му на ринга не издават толкова убеденост колкото външния му вид.

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty27/12/2021, 18:21

ТРИ!
JOHN CENA СЕ СПРАВИ С ОЩЕ ЕДИН УЧАСТНИК
И ПРОДЪЛЖАВА СМЕЛО КЪМ ПЪТЯ СИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???   14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs  ??? vs ??? vs ??? vs ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. МЕ: Gauntlet Match > John Cena vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 9. Gauntlet Match > John Cena vs. ??? vs. ??? vs. ???
»  10 On One Handicap Match John Cena vs. 10 men
» 4. Singles Match > MJF vs. John Cena
» 3. Singles Match: The Big Show vs. John Cena
» 4. No-DQ Match: Roman Reigns vs. John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 455-
Идете на: