Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyЧет 16 Дек 2021 - 21:06

Шампионът трябва да продължи да обработва Грамадата, в резервоара на голямата мечка гризли има още гориво. Johnny Mundo става и обмисля стратегия. Грамадата използва за опора въжетата, след малко успява да стане, но има проблем с равновесието. Mundo обръща гиганта и му забожда няколко пържоли в гърдите. Сега ще запрати мечката в противоположния ъгъл, но последният се съпротивлява. След няколко неуспешни опита, мечката контрира като успява той да запрати Mundo в ъгъла. Сега ще го прегази с товарен влак, но шампионът се отмества и Грамадата се запозна с обтегачите. А сега Mundo нанася ритници в колената, и в лявото, и в дясното. Грамадата пада на колена, Mundo се качва на въжетата, скача и превърта Грамадата, който внезапно се озовава в опит за туш и следва броене - 1...2..НЕЕЕ! Мечката се повдигна и изхвърли шампиона. Сега и двата крака на Грамадата са наранени. Mundo се опитва да го вдигне и почти го направи, когато претендентът за елитната титла отскубна ръцете на шампиона от себе си. Johnny май усети, че може нещата за него да се влошат неочаквано и тактично се дръпна встрани. Грамадата набира малко енергия и се обръща в лице към съперника. Малко остана двамата да се вкопчат един в друг и да премерят сили. Гигантът напада, Johnny минава под краката му, след това прави подсечка в крака. Мечката бива съборена, Mundo използва момента и извива глезена, който се оказва в захват за предаване. Ще издържи ли Грамадата или ще трябва да се предаде? Това ще бъде голямо унижение за претендента, ако бъде унижен по такъв начин от Mundo... Мечката крещи от болка, но категорично отказва да се предаде. След няколко секунди се доближава до въжетата и успява да се хване за най-долното. Реферът брои - 1...2...3...4..и Mundo пуска захвата преди 5. Как ли ще стъпи на крака Грамадата сега? Mundo подканва Грамадата да стане, последният стиска зъби и прави всичко възможно да го направи, Mundo не чака и веднага връхлита с всичка сила в гиганта, който се намира в ъгъла на ринга и сега вратът му бива заключен в захват за предаване. Мечката гризли отново трябва отнякъде да търси сили, за да се измъкне. Този път трябва да отстрани двете ръце на шампиона от врата си, но Johnny стиска силно, много силно. Всички в залата са притеснени, Грамадата може да бъде задушен и да изпадне в несвяст. Май точно това се случва...Грамадата бавно започва да губи съзнание, ето че Mundo и тази вечер успя да надхитри най-големия атлет на света. Още малко и гигантът ще бъде приспан, съдията вижда точно това! Само че погледнете, какво по дяволите се случва?? Каточели демон току-що се внедри в Грамадата и той внезапно се съвзе. Самият Mundo остана безмълвен. Гигантът сега протяга ръцете си и започва да отделя тези на Mundo от врата. Вижте как бавно Грамадата пречупи заключения захват, след това се обърна с лице към шампиона, който се разконцентрира много от случващото се. Johnny бива хванат за гушата и прементат извън ринга над горното въже. Лицето на Грамадата направо е посиняло. От къде му дойде тази внезапна сила, от космоса ли някой му я прати?? Шампионът лежи в близост до ринга и това не е добре за мечката, която трябва да го върне обратно, за да го тушира. Johnny бива подканен да се върне, след което започва отброяване. Грамадата слиза от ринга, вдига Mundo и го полага на ръба на ринга, след това стоварва лакътя си в гърдите. Mundo започва да се гърчи, а Грамадата го избутва обратно между въжетата. След броени секунди и двамата вече са на бойното поле. Какво ли следва сега? Изглежда че Грамадата ще рискува с една от запазените си марки, а именно скока с все сила от въжетата. Това е страшно рисковано, защото в много случаи сме виждали опонентът да се отмества в последния възможен миг и килограмите на гиганта да се стоварват върху ринга. Въпреки това, борбеният атлет е решил да поеме риска, очевидно знаейки, че може това да се обърне срещу него. И така, Грамадата е върху най-горното въже и скача като премазва тялото на шампиона. Този път имаше попадение право в целта.

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Vsn4bqC

Въздухът на Johnny е изкаран, а сега следва опит за туш - 1...2...НЕЕЕЕ! От някъде Mundo успя да долови сила да повдигне леко рамото си. Съдията ясно видя повдигането и казва на Грамадата, че туш няма. Последният приема отговора, след което става и отново хваща шампиона за косата, за да го вдигне. Май ще има голям завършек сега, защото юмрукът на Грамадата е свит. Johnny ще бъде приспан, мечката замахва, само че шампионът се наведе и нокаутът за малко не попадна в съдията. Mundo едва ходи, той се олюлява и очевидно всичко около него се върти след сплескването преди малко. Странно е как въобще е на крака. Той вижда, че Грамадата го доближава и слиза от ринга, само че същото прави и мечката, която почва да го преследва. Johnny би могъл да го удари с нещо, за да бъде дисквалифициран и да си остане шампион. Това ще бъде много удобно за него. Мечката, обаче, не допуска това, претендентът бързо догонва Johnny, хваща го и го засилва право в стоманения кол. Mundo надава силни викове, първо гърдите и ребрата му бяна натрошени, сега и гръбначният стълб. Грамадата го сграбчва и го връща на ринга. Там го изправя, забива лапата си в гушата, следва НАРГОРЕ и НАДОЛУ!!!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 4IH6ggg

Страховито задушаващо тръшване, след което следва опит за туш. Нека видим какъв ще бъде резултатът.

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyЧет 16 Дек 2021 - 21:10

ЛЕЛЕ, СПИПА ГО!
1.... 2.....
НЕЕЕЕЕ! JOHNNY MUNDO
СЕ ПОВДИГА НА ДВЕ И ПОЛОВИНА!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2924

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyПет 17 Дек 2021 - 14:49

НО КАК Е ВЪЗМОЖНО ДЖОНИ ДА СЕ ПОВДИГНЕ ОТ ТОЗИ СТРАХОВИ ХОД, КОЙТО МУ БЕШЕ НАПРАВЕН? КОЛКО МНОГО МЪЖЕ Е ПОБЕЖДАВАЛ ГРАМАДАТА ИМЕННО СЪС ЗАДУШАВАЩОТО ТРЪШВАНЕ! Е, може всички да твърдим, че Мундо се е променил драстично в последния месец, но едно нещо в него стои непокътнато и то е духа му, който отново отказа да се предаде в момент, в който едва ли мнозина са му давали каквито и да е било шансове. Може би вече Big Show усещаше момента, когато ще вдигне най-елитния колан. Лошите новини пред "The World's Largest Athlete" останаха и, ако иска да пренапише историята си днес, то ще трябва да се потруди още повече. Тази вечер видяхме шокиращи изпълнения и от двете страни. Един от най-изненадващите мигове без никакво съмнение ще остане, когато Show полетя от въжетата. Рядко виждаме атлет с неговите размери да предприема рискове от високо. До там явно е стигнал "The Guru of Greatness" с идеята да влезе в главата на Грамадата, че го кара да прави всичко. Не знам кое беше по-болезнено за Mundo. Дали факта, че върху него се приземиха 220 килограма от високо или пък, че беше тръшнат от над 2 метра височина, и в двата случая си боли яката. Изражението по лицето на "The Giant" остава същото ядосано и гневно. Най-големият атлет в света се чуди вече какво още може да направи. Той е готов на всичко, за да спечели този двубой, но едва ли отново може да очакваме да рискува с въздушен ход. Това си е чудо, което се наблюдава доста рядко. Show рязко променя стратегията си. Той поставя коляното си върху гърба на Mundo, а това е най-тежкото коляно, което със сигурност е било поставено върху гърба на шампиона. Все едно върху е стъпила мечка! Проблемите на Джони с гърба не са му изобщо чужди както и с врата. Кечист с подобен стил и арсенал няма как просто да липсват подобен вид контузии, това е част от саможертвата, за да е толкова атрактивен и силен. Постепенно Show прави този захват да изглежда още по-брутален. Гигантът освен с коляно, сега хваща ръката на "The Prince of Parkour" и натиска вече е на две места. Може би след като не успя с няколко тръшващи хода да тушира шампиона, именно с хватка за предаване ще успее да пречупи Елит шампиона. Трябва да опита абсолютно всичко Грамадата, на което е способен. Няма друг начин да преминеш през Джони дори, ако си най-големият по размери и килограми кечист  в този бизнес! "The Shaman of Sexy" успява да сложи единия си крак върху най-долното въже като това се оказва напълно достатъчно, за да може гигантският му опонент да бъде принуден да прекъсне захвата. Още веднъж Show се провали в опита си да победи шампиона, но едва ли това ще го откаже или дори да го демотивира! В последния епизод на Rampage SuperShow, Mundo излезе с цяла артилерия от охрани, но те бяха разхвърляни с огромна лекота от само един мъж, но какъв атлет само, който стои в момента прав на четириъгълното бойно поле! Тотална доминация в последните минути за претендента за златото. "The World's Largest Athlete" изправя противника си и го обляга в корнера. Big Show забива поредната звучна пържола в гърдите на Mundo, а ние просто загубихме бройката на тези удари! Вижте само как огромната лапа се изличи върху гърдите на шампиона! The former Intercontinental champion засилва Johnny с всички сили в другия край на ринга. Сега именно претендентът се впуска в атака към Мундо, но шампионът се отмества и така с набралата скорост, Show се забива в корнера. Чудесна възможност пред Джони да се върне в този мач по някакъв начин! "The Guru of Greatness" все още изглежда изморен и ранен, но едва ли това е неочаквано, за когото и да е било. Mundo преглъща болката и се покатерва върху най-горното въже. Въздушните ходове на Джони тази вечер са сериозно ограничени, но сега се открива възможност за една атака от високо! Johnny доста бавно се качи и това ще му изиграе лоша шега. Show го застигна и дори съумява да се качи върху второто въже. Отново изненадваща пъргавост! По принцип винаги "The Prince of Parkour" се чувства в свои води, когато е върху най-горното въже, но сега не е точно така. Show, ако успее да му направи superplex ще бъде невъзможно за Mundo да се върне отново в мача. Big Show забива удар след удар в главата на Мундо, но вижте само какъв гениален ход от Джони! "The Shaman of Sexy" се скрива зад металния кол, но Грамадата го държи за косата. Мундо успява да забоде ритник в главата на Грамадата, чудесен атлетизъм! Шампионът след това препъва Грамадата, който си удря в главата в сглобката! Бившият Интерконтинентален шампион пада на пода, а след това по инстинкт излиза от ринга. "The Guru of Greatness" не се бави и изпълнява:

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 M6UJjPG CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 1Opb3wk
STEP UP CORKSCREW PLANCHAAAA!

ЗАСЛУЖАВАШЕ СИ ЧАКАНЕТО, ЗА ДА ВИДИМ ПОДОБНО ИЗПЪЛНЕНИЕ! "THE GURU OF GREATNESS" НИКОГА НЕ РАЗОЧАРОВА, КОГАТО ДЕЙСТВА ОТ ВИСОКО! ГРАМАДАТА НЕ Е ЧОАКВАЛ ПОДОБНО РАЗВИТИЕ.. КАК САМО УСПЯ КАТО ИСТИНСКА НИНДЖА ДА ЗАСТАНЕ НА МЕТАЛНИЯ КОЛ И ДА ЗАБИЕ РИТНИК ПРЕДИ ДА ПОЛЕТИ! МАЛЦИНА СА, ТЕЗИ КОИТО МОГАТ ДА ИЗМЪКНАТ СУХИ ОТ ПОДОБНИ СИТУАЦИИ! JOHNNY MUNDO ИЗГЛЕЖДА СЕ Е ОПОМНИЛ И ТОЗИ ДВУБОЙ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyСъб 18 Дек 2021 - 12:42

Елитният шампион успя да замаи мечката. Главата му се заби в пилона, а сега и този ход от въздуха. Mundo се връща на ринга и това е идеален шанс за него. Грамадата може да е в несвяст след удара в пилона и сигурно няма да се върне навреме. Всички в залата вече предчувстват, че титлата ще си остане в ръцете на хитреца Mundo и още повече засилват освиркванията. И така, съдията отброява, а шампионът най-спокойто чака числото 10 и, съответно, победа. Дали Грамадата ще може да се върне или Johnny наистина го надхитри. Съдията стига 4, след това и 5, тялото на гиганта е точно до коментаторската маса. Ето че започва да дава признаци на живот. Това е добре от една страна, но от друга не е, защото може да не му стигне времето да припълзи под въжетата. Сега се хваща за ръба на ринга и се опитва да се качи. Съдията е на 8, след малко и на 9..... Грамадата няма да успее, по-малко от секунда няма да му стигне, НО НЕЕЕЕЕЕ! МАЙЧИЦЕ, МИЛИ БОЖЕЕЕ!!! ГРАМАДАТА МИНА ПОД НАЙ-ДОЛНОТО ВЪЖЕ БУКВАЛНО СТОТНИ ПРЕДИ РЕФЕРЪТ ДА КАЖЕ 10!!! Как е възможно??? Мачът не е завършил, дами и господа, наистина! Срещата за елитния трофей продължава, а Mundo просто не може да повярва. Сега се кара със съдията защо не е броил малко по-бързо и веднага получава забележка да не се бърка. Разочарованието по лицето му говори как бе вече настроен, че печели. Но ще трябва да продължи да изтощава най-големия атлет на света. Изглежда нервите на шампиона започват да се изострят, но това не е добре за самия него. Johnny трябва да запази самообладание. Той хваща ръката на гиганта и го издърпва в средата на ринга, след това прави модифицирано цамбурване върху гръбнака. Ще опита ли туш....не, няма. Призовава съдията да отброява. Последният проверява мечката и започва да брои, отново шанс за победа по лесния начин. Само че Грамадата припълзява до въжетата навреме, Mundo вижда това и прекъсва отброяването като забожда няколко ритници върху ръката, но бива спрян от съдията, който сега му крещи и го заплашва с дисквалификация, макар че това не е никакъв проблем за Johnny. Какво ли би последвало сега? Шампионът отива до Грамадата и го псува в лицето, след това следват шамари. Но погледнете как мечката сграбчи внезапно Mundo за гушата и го стиска с всичка сила. Тези псувни май само върнаха силите на претендента, който с едната ръка стиска така наречения елитен шампион, а с другата държи въжетата и става на крака. Погледнете Mundo, той ще бъде задушен всеки момент. Сега съдията настоява Грамадата да го пусне. Мечката, обаче, трябва да го пусне, за него обстоятелствата са различни. Захватът бива отпуснат, но шампионът пада на земята и кашля здраво, не може да си поеме въздух. Със сигурност всичко около него се върти. Грамадният мъж е разярен до краен предел. Все едно за него в този момент не е важно да спечели титлата, а е просто да смачка Mundo и да го вкара в болница. Мили боже, Грамадата е неконтролируем в този момент, той отново сграбчва за гушата изтощения Mundo и вижте как с лекота го мята в ъгъла, а сега го хваща и го превята и във втория, след това и в третия, и в четвъртия ъгъл. Може би шампионът съжалява дълбоко за псувните, които отправи или може би въобще не знае в момента какво се случва. Грамадата надава мечешки вик, след това вдига Johnny и го хвърля извън ринга. Последният тупна на ръката си и май я удари лошо, защото се хваща за нея и крещи от силна болка. Грамадата това не го интересува, той слиза от ринга, хваща шампиона за косата и го влачи близо до коментаторската маса и сега го мята с все сила!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 AcIOaft

Само вижте къде се озова елитния шампион! Сега Грамадата го връща го обратно на ринга и е време да довърши всичко. Съдията не може или по-скоро НЕ ИСКА да опитва въобще да укроти гиганта, защото може самият той да пострада. Ръката на Johnny очевидно е наранена доста след опасното приземяване. Мечката гризли полага Mundo в удобна позиция и забожда НЕ ПЛЕСНИК В ГЪРДИТЕ, А НАПРАВО ЮМРУК!! Лелее, Johnny Mundo все едно бе ударен с чук в гърдите, които със сигурност вече са вдлъбнати. Той е безпомощен, Грамадата го изпраня и е време за финал. Юмрукът бива свит и..... божичкоо, малко остана мечката да замахне и Johnny забоде кроше в брадичката със здравата ръка. Това разцентрова Грамадата, но на шампиона му е трудно да атакува колкото и да му се иска. Той използва момента да поеме сили и да раздвижи малко наранената ръка. Грамадата се държи за ченето, дали не му бе изкъртен някой зъб? Johnny застава в ъгъла и се заканва докато Грамадата още се опомня след крошето. Шампионът го подканва да се обърне - "ХАЙДЕ, ОБЪРНИ СЕ, ХАЙДЕ!! НЕКА ВСИЧКО ДА СВЪРШИ ТОЧНО СЕГА!! ОБЪРНИ СЕ!!!" Със сигурност Грамадата го чува и се обръща към опонента си, който се засилва и отнася ОМП!!!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Mqkp2Mk

На всички се стори, че Johnny щеше да приложи нещо като копие, което имаше вариант да повали гиганта, но имаше и вариант да се го повали. В крайна сметка, планът на Johnny не проработи и той се наниза на нокаут. Грамадата приковава рамената и опитва туш.... дали ще бъде той успешен?

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2924

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyСъб 18 Дек 2021 - 14:49

И ТУК ПРИКЛЮЧВА ЦАРУВАНЕТО НА JOHNNY MUNDO БЕЗ НИКАКВО СЪМНЕНИЕ! K.O PUNCH! ПО-РАНО ТАЗИ ВЕЧЕР "THE SHAMAN OF SEXY" НА МАГИЯ НЯКАК СИ УЦЕЛЯ СЛЕД ЗАДУШАВАЩОТО ТРЪШВАНЕ, НО СЛЕД НАЙ-СИЛНИЯ ЮМРУК НА СВЕТА НЕ ВИЖДАМЕ КАК ТОВА ЩЕ СЕ ПОВТОРИ! MUNDO ЕДВА ЛИ ИМА НЯКАКВА ПРЕДСТАВА КЪДЕ СЕ НАМИРА.. СИГУРНО, КОГАТО СЕ СЪБУДИ ЩЕ МУ ТРЯБВАТ НЯКОЛКО МИНУТИ, ЗА ДА РАЗБЕРЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА.. НО Я ПОЧАКАЙТЕ МАЛКО! ВИЖТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА..

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Ixo3ulJ

ТОВА Е TAYA VALKYRIE, НО КАКВА РАБОТА ИМА ТУК? ИМЕННО ТАЗИ ЖЕНА ОПЛЕТЕ В МРЕЖИТЕ СИ "THE WORLD'S LARGEST ATHLETE" ПРЕДИ ДВЕ СЕДМИЦИ КАТО ГО ПОМОЛИ ЗА ПОМОЩ, НО В КРАЯ НА ВЕЧЕРТА СЕ ОКАЗА, ЧЕ ВСИЧКО Е ЕДИН ЗЪЛ И ПОДЪЛ КАПАН! Всички започваме да се чудим какво става, но нещо ми подсказва, че отново се кроят някакви планове и стратегии. Едва ли е някаква случайна поява! ТАЯ СЕ НАСОЧВА КЪМ ЧЕТИРИЪГЪЛНОТО БОЙНО ПОЛЕ И ОСТАВЯ ЕДИН ПРЕДМЕТ В ЕДИНИЯ ЪГЪЛ НА РИНГА! ПРИЗНАВАМ СИ, ЧЕ НЕ МОГА ДА ВИДЯ ХУБАВО КАКЪВ Е ТОЧНО ТОЙ И ЩЕ ТРЯБВА МАЛКО КОЛЕГИТЕ ДА НИ ПОМОГНАТ КАТО ZOOM-AT МАЛКО ПОВЕЧЕ, НО ПО-ВАЖНОТО Е, ЧЕ В МОМЕНТА НАЙ-ГОЛЕМИЯТ АТЛЕТ НА СВЕТА ПРОБВА ТУШ И ВЕЧЕ ФЕНОВЕТЕ БРОЯТ ЕДНО, ДВЕ, ТРИ, ЧЕТИРИ, ПЕТ, ШЕСТ... АКО СЕ ПИТАТЕ ЗАЩО ДО ШЕСТ СТИГАМЕ, А ПРИ ТРИ ТРЯБВАШЕ ДА ИМА ПОБЕДА, ТО Е ЗАЩОТО ЖЕНАТА НА ДЖОНИ МУНДО СЕ КАЧИ НА РЪБА НА РИНГА, СЛЕД КАТО ПОСТАВИ НЕЩО НА ТЕПИХА В КОРНЕРА! ТЯ ИСКА ДА ВЛЕЗЕ НА РИНГА, НО СЪДИЯТА НЕ Я ПУСКА! BIG SHOW СЕ ЗАЧУДВА ЗАЩО СЪДИЯТА НЕ Е ОТБРОИЛ ВЕЧЕ ДО ТРИ И НЕ ГО Е ОБЯВИЛ ЗА НОВ ШАМПИОН! Грамадата сега се изправя вижда съдията, че е зает с Тая и се започва да крещи и на двамата.

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 8ZLlAfJ

ТОВА ВЕЧЕ ЗАПРИЛИЧА НА НЯКАКЪВ СЕРИАЛ.. ДО КОГА ЩЕ СЕ КАРАТ? ЗАЩО ПРОСТО СЪДИЯТА НЕ ИЗГОНИ ТАЯ И ВСИЧКО ДА СЕ ПРИКЛЮЧВА? ИЗГУБИ СЕ ДОСТА ЦЕННО ВРЕМЕ И, АКО НЕ БЕШЕ ТАЗИ ЖЕНА, ТО СЪС СИГУРНОСТ В МОМЕНТА ГИГАНТЪТ ЩЕШЕ ДА ВДИГА ВИСОКО ЕЛИТ КОЛАНА И НИКОЙ НЯМАШЕ ДА СЕ И СПОМНЯ ЗА ДЖОНИ МУНДО! ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЖЕНАТА НА ДЖОНИ МУ СПАСЯВА ГЪЗА, НО ВСЕ ОЩЕ ИЗГЛЕЖДА ДОСТА ОБЪРКАН "THE GURU OF GREATNESS" И ВСЕ ПАК КОЙ НЯМАШЕ ДА Е ОБЪРКАН СЛЕД ТАКЪВ НОКАУТИРАЩ УДАР! ТО СИ Е ЦЯЛО ЧУДО, ЧЕ ДЖОНИ СЕ СЪВЗЕ! ГРАМАДАТА МОЖЕ БИ В МОМЕНТА СЕ ЧУДИ ДАЛИ ДА НЕ НАКАРА ТАЯ ДА СИ ПЛАТИ КАТО СОБСТВЕНОРЪЧНО Я ПРЕМАХНЕ ОТ РЪБА НА РИНГА, НО ВСЕ ПАК ТОЙ ЗАПАЗВА СПОКОЙСТВИЕ И РАЗУМ! ПОГЛЕДНЕТЕ САМО КАКВО СЕ СЛУЧВА! МУНДО ОТИВА ПРИ ПРЕДМЕТА, КОЙТО МУ ОСТАВИ ТАЯ И ТОВА Е ЧУК! ТОЗИ ЧУК ИЗГЛЕЖДА НАИСТИНА ДОСТА БРУТАЛЕН! TAYA ВИЖДА, ЧЕ ДЖОНИ ГО Е ВЗЕЛ И СЛИЗА ОТ РИНГА, НО ГРАМДАТА НЯМА И ИДЕЯ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EdvLjeE

РЕФЕРЪТ ВСЕ ОЩЕ СЕ РАЗПРАВЯ С ТАЯ ДОКАТО НЕ СЕ УБЕДИ, ЧЕ ТЯ НЕ НАПУСКА АРЕНАТА, А В ТОВА ВРЕМЕ ГРАМАДАТА МОЖЕ БИ ОСЪЗНА, ЧЕ Е ЩЯЛ ВЕЧЕ ДА Е ТУШИРАЛ МУНДО, НО ТОЙ НЯМА И ИДЕЯ КАКВО ГО ЧАКА.. JOHNNY MUNDO ДЪРЖИ В РЪЦЕТЕ СИ ЧУК И ГО ЗАБИВА С ВСИЧКА СИЛА В ГЛАВАТА НА ГРАМАДАТА! МАЙКО МИЛА! И ТОВА НЕ Е ОБИКНОВЕН ЧУК! МУНДО МИГНОВЕНО ОПИТВА ТУШ, А ВЕЧЕ TAYA Е ДОСТАТЪЧНО ДАЛЕЧ И СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА... НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН.. ЕДНО, ДВЕ... И?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyСъб 18 Дек 2021 - 14:52

НЕЩАСТНИК!
БОКЛУК!
НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН!
ФЕНОВЕТЕ ОСВИРКВАТ, А MUNDO
ЗАПАЗВА! JOHNNY MUNDO ЗАПАЗИ ТИТЛАТА СИ!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2924

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 EmptyСъб 18 Дек 2021 - 15:23


-And the winner of this match and still
The Elite Champion... JOHNNY MUNDOOO!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 TunSUJU CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 K1DUVMk

Джони Мундо отново ни доказа, че е коренно различен човек. Втора успешна защита на този колан, но и двата му успеха бяха кой от кой по-спорен. Има защо почти цялата зала в Чикаго да освирква толкова мощно. Този турнир е един от най-добрите за годината и е чудесен начин да приключат платените турнири за тази календарна година, но това на края, което се случи тук си е меко казано грозно! "The Prince of Parkour" обърна гръб на всички като започна да си служи с такива измами. Как може да въвличаш жена си, човека който се предполага, че обичаш и да принуждаваш да прави такива неща? Въпреки, че Тая не изглежда никак гузна или виновна. Може като нищо и тя да е инициаторката на тези изпълнения. Big Show щеше да победи противника си и да спечели още една титла за тази година, но мечтите му бяха премазани от злия ум на Мундо и Тая. Това можеше да е най-голямата нощ за Грамадата в цялата му кариера в Total Non Stop Wrestling, която не е никак малка. Само преди месец The Elite Champion твърдеше, че най-важното нещо за него е да печели с достойнство, а сега в рамките на един месец направи нещата, които са изключително долни и недостойни, за който и да е спортист, та дори човек. Но, ако наистина за него най-важното нещо вече е да печели и да е шампион, то той успя. Надяваме се всички все пак вътрешно Джони да се разкайва и в даден момент отново да видим стария добър Johnny, който всички харесвахме! Явно този човек отдавна е заличен, защото в момент виждаме как Mundo and Taya на няколко сантиметра от Show празнуват, но те трябва да са внимателни, защото този гигант може да се събуди всеки един момент. Това беше един от главните двубои за вечерта, но все още ни остава гвоздея за вечерта, а именно главното събитие между Кърт Енгъл и Брок Леснар, където ще се реши и съдбата на Световната титла! Не искате да изпуснете този спектакъл за това останете с нас!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 1. Opening: TNW Elite Championship Singles Match > Johnny “The Elite” Mundo (c) vs John Cena
» 5. Mid-Show - Singles Match for the TNW Global Championship - Johnny Mundo (c.) vs. Finn Balor
» 14. ME: Non Title Match > Johnny Mundo (c) vs Big Show (If Big Show wins he will challenges Johnny Mundo for the Elite title at Showdown)
» 4. Half-Hour Show: Singles Match for the TNW Global Championship > Drew McIntyre (c) vs. Johnny Mundo
» 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2021 :: The Showdown (2021)-
Идете на: