Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty11/12/2021, 15:35

1. Johnny Mundo
2. Big Show
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2924

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty11/12/2021, 20:02


- Ladies and gentlemen, the following contest is scheduled for one fall and
is for the TNW Elite Championship! Making his way to the ring, first from
Los Angeles, California, he is The Elite Champion.. Johnny Mundo!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show JvSlYzL

Ето го и него! Интересно е, че именно шампионът излиза първи на ринга. Традицията в TNW гласи, че по принцип първи на четириъгълното бойно поле излиза the challenger, а след същото действие прави и шампионът. Дали това не е някаква стратегия с цел да изнерви претендентът? Кой ли знае.. Може би просто Mundo отново иска да демонстрира солидното си ниво на самочувствие. Всеки говори колко много се е променил "The Prince of Parkour" и колкото и да го отрича шампионът, ние имаме очи и мозъци, сами се убеждаваме всяка седмица за огромната трансформация, през която е преминал Джони. Промените понякога са за добро, а понякога и за не чак толкова хубаво. По-голямата част от феновете са на мнение, че "The Shaman of Sexy" е станал лош човек, но пък успехите са на лице, а това се даде да се разбере, че е основната цел на Мундо. В края на вечерта всеки иска да бъде шампион и лице на компанията. Наченките за "видоизменението" в поведението на Мундо  се появиха след като той трябваше да преглътне една много тежка загуба от Пейдж, в която на няколко пъти го беше победил на практика, но съдията беше разсеян от страничен член, а и след това самия Тачър донесе победата на Адам. Това беше пореден случай, в който Джони загуби заради чужда намеса, което може би беше и повод за преливането на чашата с търпение. Мундо реши да разбие мечтите на един друг любимец на привържениците, бившия Елит шампион, Ricky Steamboat като кешира куфара си, когато Рики нямаше как да се защити. След този момент определена част от верните запалянковци на Джони му обърнаха гръб. Кулминацията обаче беше в първия епизод на Rampage SuperShow след Temple of the King. Харди реши да заложи кариерата си срещу това да получи шанс за титлата и по доста спорни обстоятелства той загуби и така Мундо направи първата си защита едва ден след като завоюва златото. Все още не сме наясно дали наистина "The Guru of Greatness" е имал някаква контузия наистина във врата си. Джони се възползва от нея и измами жестоко Грамадата като дори намеси жена си във всичкото това нещо. Наистина може би тогава той загуби всичките си почитатели. Логично в момента, минавайки през рампата Johnny получава солидно недоволство от феновете. Той замени обичта им за това да е с титла в момента.

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show PJ6f6Zk

Едно е сигурно и то е, че днес Грамадата няма да го вълнува дали наистина е имало контузия при Мундо. Дори сме почти сигурни, че той ще се старае да създаде такава. "World's Largest Athlete" винаги може да се сочи като фаворит заради огромното си телосложение. "The Honcho of Hotness" притежава целия талант на света, но сега е дори по-опасен, от когато и да е било, понеже вече той не се церемони да си послужи и с хитрини, които могат и да са непозволени на моменти. Природата му е адски непредвидима, а сега дори повече. Show демонстрира последния епизод, че е в отлично състояние след като беше пребит брутално и излъган от Мундо и жена му Тая. За да си разчистиш сметките с такъв гигант трябва явно да направиш дори повече от това. Мундо се срещна с Грамадата преди няколко месеца, когато той спечели куфара, който в последствие и се оказа джокера, който му донесе това, което му стои в момента на рамото! Ако тогава някой беше казал, че овациите ще са за "Мечката", а бурните освирквания по адрес на Джони, сигурно щяхме да му се изсмеем право в очите. Нещата се менят, както и хората. Сами се убеждаваме в това. Chicago несъмнено за пореден път остава неразочарован. До тук видяхме супер много здрав кеч, а ни предстоят два главни сблъсъка, които са и гвоздеите в програмата! Johnny Mundo изглежда спокоен, но съвсем скоро той ще се изправи срещу огромен атлет, който на всичкото отгоре е и разярен. Явно "The Prince of Parkour" не знае поговорката, че никога не трябва да дразниш лъва или по-скоро в този случай "мечката"! Грамадата пази лоши спомени от миналия турнир, в който изпусна възможността да се превърне в първия глобален шампион и в същото време загуби своята щатска титла. Птичката не кацва много пъти на рамото, за това Грамадата трябва да я хване този път. The Elite Champion е на ринга и изчаква своя опонент да се появи.

Olympic Beast харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty12/12/2021, 15:00


JoJo: И неговият опонент - висок 2,20 метра и тежащ 220 килограма - най-големият атлет на света ГРАМАДАТА!!!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show EDXMasL

Jerry Lawler: А ето че и претендентът вече излиза. Той бива представян като най-големия атлет в света. Това наистина е така, но повече отива да бъде представян като "Голямата мечка гризли ГРАМАДАТА!". В последните седмици претендентът за трофея претърпя доста унижения от човека, който сега го чака. В последното шоу, Грамадата едва не си изпусна нервите върху главния мениджър след като поиска още тогава мач за трофея. Моментът най-накрая настъпи. Най-големият атлет на света тази вечер има огромната възможност да се докаже пред феновете или ако самият той не иска да го прави за феновете, то за самия себе си. Той желае с цялото си сърце да спретне хубав пердах на "шампиона", който не престава да използва хитрините си.
Byron Saxton: Изражението на Грамадата показва, че той изобщо не е в добро настроение. Освен това, овациите са изцяло към него и това никак не е случайно. Обстоятелствата станаха такива, че голямата мечка от най-омразния атлет, стана обичан. Стискаме палци днес той да раздаде справедливост. Johnny Mundo може да е подготвил отново стратегия, това не е изключено. Грамадата не е глупав и със сигурност има това предвид. Въпросът е как ГРАМАДАТА би надхитрил Mundo, а не обратното. Johnny подгрява на ринга, а през това време мечката е вперил яростен поглед право в него и за миг не отделя очи встрани!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show TPjpsxV

Jerry Lawler: Наглото поведение на Mundo изнервя всички ни. Главният мениджър каза точно и ясно, че тази титла не може да не бъде защитавана. Ще наблюдаваме традиционен кеч мач, в който отново участва големия атлет. Той е добре подготвен за двубоя и не иска да загуби както на предишния турнир. Гигантът надкрачва въжетата и само вижте как нервите му кипят. Той просто няма търпение да бие гонгът, за да смачка Mundo. Добре че е съдията, за да въдворява ред. Johnny ядосва Грамадата като вдига високо титлата пред него и се усмихва лукаво.
Byron Saxton: Олелее, мечката се засилва към Mundo, но реферът го възспира веднага и му прави забележка, а шампионът се радва на това. Най-накрая е време титлата да бъде предадена на съдията, който я вдига високо в знак, че е заложена в двубоя. След това двамата заемат бойните си ъгли и вече няма какво да чакаме, а да дадем старт на срещата!

Cekoki and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty12/12/2021, 15:19

Start!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2924

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty12/12/2021, 16:21

Сигурно е, че повечето от нас не бихме искали да сме на мястото на Мундо в момента. Да, със сигурност звучи доста приятно да си елитен шампион, но само погледнете колко разгневен е гигантът. "The Guru of Greatness" води много опасна битка, но по всичко изглежда, че той знае какво прави или поне така ни кара да си мислим. Началото е дадено на един от главните сблъсъци за този исторически турнир. "The Prince of Parkour" започва с игричките си дори по-рано от очакваното. The Champ подава ръка към Show, но как може изобщо някой да се довери на "The Shaman of Sexy" след всичко, което той стори през последния месец? "The World's Largest Athlete" изобщо не тъи никакви хубави чувства към противника си тази нощ. "The challenger" отблъсква ръката на Мундо поради факта, че не харесва Джони. Нека да не забравяме как преди две седмици "The Elite champion" симулира травма на врата, както и инсценира атака от Крос срещу себе си, за да може да пребие в края на вечерта Грамадата като използва жена си като капан. Big Show се впуска в атака, но Мундо се отдръпва, а след това отново Show го атакува, но Mundo му минава под краката. Стратегията на Джони за началото на този двубой изглежда предначертана. Той цели да измори противника си и след това да се възползва от това. Няма много богат избор Johnny от това как да действа, освен да използва завидната си скорост и атлетизъм. "The Guru of Greatness" забива мощен forearm punch, който обаче не нанася абсолютно никакви щети върху претендента за златото! Грамадата все едно беше "погален" с този удар, а освен невероятно атлетичен, Johnny притежава и завидна сила, която се оказа неефикасна поне в този случай. "Най-големият атлет на планетата" хваща Mundo и го премята почти до другия край на тепиха. Само вижте на повторение силата, която демонстрира Шоу. Джони летеше все едно е някакъв чувал с картофи. Тежко приземяване за шампиона, който рано-рано се оказва в беда. В плановете на Mundo едва ли е влизало толкова рано да се окаже в такава ситуация. Грамадата бързо отива до съперника си, след което му забива много звучна пържола право в гърдите. Как само се озвуча залата от този удар, а след това и колко силно извика "The Prince of Parkour". Тази вечер Джони Мундо не може да разчита на един доста важен джокер, който му е помагал стотици пъти, а именно помощта от привържениците, които и в наглед невъзможни ситуации са го вдигали, връщали в правилната посока. Не е лъжа, че Mundo се е измъквал от почти всякакви ситуации, но сега е различно и човекът срещу него със сигурност не му улеснява нещата. Грамадата е дошъл само и единствено с една цел и тя е да се окичи със злато като така накара Mundo да съжалява за всичко, което му е причинил! Нали не е мислил Джони, че може така да ядоса такъв звяр и да му се размине всичко? Доста жалко за него, ако си е повярвал, че това ще стане! The Big Show отива към шампиона и така демонстрира, че не иска да му дава никакво време да си отдъхне. "The Guru of Greatness" все пак се хваща за въжетата като това му беше единствения спасителен пояс към този момент. Show няма право в момента да атакува Johnny докато той не пусне въжетата. Johnny Mundo сега излиза дори от ринга за няколко секунди да си поеме дъх, а това никак не се харесва на Грамадата и не по-малко на запалянковците в Чикаго. Mundo се качва на apron-a, но Грамадата веднага го атакува, само че шампионът отблъсква удара, а след това на свой ред забива Apron Kick.Това леко разклаща "World's Largest Athlete, но не и да го повали. Johnny Mundo сега ще направи springboard... ИЛИ ПЪК НЕ? ДЖОНИ ИЗЛЪГА ПРОТИВНИКА СИ, ЧЕ ЩЕ СКОЧИ И ОТНОВО СТЪПВА НА РЪБА НА РИНГА, СЛЕД ТОВА ЗАБИВА ШАМАР, КОЙТО ЯДОСВА МНОГО ПРЕТЕНДЕНТА ЗА ЕЛИТ КОЛАНА! МUNDO ОТНОВО ИЗЛИЗА ОТ ЧЕТИРИЪГЛНОТО БОЙНО ПОЛЕ И ПОКАЗВА:

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show X0kBQfN
MIDDLE FINGER FOR SHOW!

ТОВА Е СТРАШНО ГРОЗНО! ТОВА НЕ Е СПОРТСМЕНСКО, АМА ИЗОБЩО! ТАКЪВ ЛИ ПРИМЕР ТРЯБВА ДА СЕ ДАВА, ДЖОНИ? КАКЪВ ШАМПИОН СИ ТИ? Явно Мундо отново не си е научил урока, че не трябва да ядосваш толкова голям човек. Може и да е част от някаква стратегия да изкара извън контрол Грамадата и успя, но големият въпрос е как ще се справи сега? След всяка своя вече в Total Non Stop Wrestling, The Elite Champion започва да разочарова повече и повече с това нагло и непристойно поведение. За капак сега то се и влошава! Джони започва да моли за милост. Show няма намерение да се смили и отива към опонента си, който е на пода, но Мундо се скрива под ринга! "The Shaman of Sexy" буквално се изпари отдолу под четириъгълното бойно поле! Грамадата е твърде голям, за да последва шампиона и да се мушне там. Big Show започва да търси къде е Johnny, а в момента Johnny се показва от другата страна на ринга! Show се запътва към Мундо след като той вече няма на къде да бяга, но Johnny го хваща за екипа и го забива в барикадата! Истински зъл гении е Джони! "The Prince of Parkour" се изправя и забива ритник в главата на Грамадата!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show De5CqYm CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show WJQlPi8

Противно на очакванията, странния план на Елит шампиона се оказа ефикасен, поне на този етап. Това ще свърши работа и ще се открият ценни секунди за Джони. "The Shaman of Sexy" се връща обратно на тепиха, а нека да не забравяме, че при победа с отброяване той запазва колана си и перфектно го устройва този факт! Съдията вече почти е преполовил отброяването си. Какво ще се случи? Ще се върне ли на време Грамадата?

Olympic Beast харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty12/12/2021, 18:57

6......
ЩЕ УСПЕЕ ЛИ BIG SHOW ДА СЕ ВЪРНЕ?
7...... 8....... ТОЙ СЕ ИЗПРАВЯ И
СЕ ВРЪЩА НА МОМЕНТА!
ГРАМАДАТА ОСТАВА В МАЧА!
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty14/12/2021, 18:27

За голяма жалост на Johnny, мачът не успя да завърши по начина, по който му се искаше. Грамадата припълзя под въжетата и отново е на ринга, което означава, че срещата продължава. Шампионът отива право до гиганта, след което започва да го вдига. Ето че шампионът почти изправи гиганта, само че последният внезапно забоде мощен юмрук в сгъвката на едното коляно. Johnny се сгромоляса на земята, все едно бе ударен с един грамаден чук от "Бандата с чуковете". Той се държи за коляното и се гърчи, а мечката гризли през това време поема глътка въздух. На него му писна от игрички и повече няма да понася да го правят на магаре. Той хваща наранения крак на шампиона и го тръшва с все сила. Това разцентрова още повече Johnny. Грамадата го сграбчва, мята го на раменете и го завърта няколко пъти, след което приключва с DDT. Невероятен ход. Имаме опит за туш - 1...2..НЕ! Рано е! Претендентът трябва да вложи още усилия. Той помни как ръката и кракът му бяха наранени на предишния турнир и сега не трябва да допуска да се случи същото. Сега шампионът бива изправен и запратен в ъгъла с гръб, след което и премазан с товарен влак. Johnny тупна по корем, а Грамадата само това чака. Той се кани да стовари цялата си сила върху гръбнака и го прави.....НЕ! НЯМА НИКОЙ ВКЪЩИ!! Поредна хитрина от Johnny, който в последния миг се претърколи от ринга и силата на гиганта се стовари върху ринга, който се разтресе! Дано са го подсилили, за да не се разпадне по средата на мача. Сега виждаме как шампионът поема енергия, седейки извън ринга, Грамадата пък се мъчи да стане след неуспешното сплескване. Съдията няма избор и забочва отброяване, само че този път за Johnny. Ако той не се върне на бойното поле, той ще загуби срещата, но не и титлата. Дали ще се завърне или не?? Всички в залата го освиркват, и на тях им е ясно, че по-скоро ще остане извън ринга и ще бъде отброен. Но какво виждаме, Грамадата пресяга с лапата си и го хваща за косата, след което го издърпва обратно като по този начин отброяването е спряно. Чуйте ужасните викове, които шампионът издава, дали гигантът няма да откъсне част от дългата му коса? Този ход от Грамадата много се хареса на феновете и те взеха да скандират "ТОВА Е СТРАХОТНО!", а мачът продължава. Вижте как Johnny се държи за главата, след като косата му едва бе оскубана. Мечката се изправя и забожда поредица от ритници в ребрата и гърдите. След това хваща иампиона и прилага странично тръшване. Имаме отново опит за туш - ще спечели ли Грамадата - 1..2..НЕЕ! Johnny отлепи рамото си на 2 и половина. Голямата мечка гризли става, поема малко въздух и тръгва да вдига Mundo на крака, но последният успя да забоде ритник, който попадна точно в слепоочието на Грамадата. Шампионът сега става на крака, засилва се и поваля мечката с ножица. Дано Грамадата е в съзнание. Mundo скача от въжетата с модифицирано цамбурване върху гърба на гиганта, след което опитва туш - 1...2..НЕ! Няма туш, мечката в обичайния си стил изхвърли шампиона на 3 метра от себе си. Явно ритникът не го е зашеметил много. Какво ли ще направи сега Johnny?? Той опитва да изправи претендента, но май се сети какво се случи по-рано в мача, а именно как Грамадата нанесе юмрук в коляното и се отказа. Реши просто да стои и да чака. А мечката още лежи и съдията започва отброяване. Какъв удобен момент за шампиона само. Той се усмихва на феновете, които бурно го освиркват, а очевидно Грамадата чува отброяването и припълзява към въжетата, където бавно се надига. Вече почти е на крака когато Johnny хваща въжето и го опъва към гушата на Грамадата, с което мощно задушава претендента. Следва броене - 1...2...3...4.. и малко преди 5, Johnny пуска въжето, но мечката кашля силно, едва си поема въздух. Погледнете как лицето му почервеня. Елитният шампион отново по хитър начин му отслаби силите. А сега прилага BullDogg. Още един опит за туш от шампиона, който отново е неуспешен. Johnny става и забочва да забожда ритници в краката и не се спира докато не бе спрян от съдията, който крещи на Mundo да се отдръпне, за да провери състоянието на гиганта. Mundo може да бъде дисквалифициран и пак ще остане шампион, но въпреки това се подчинява на заповедите на рефера поне за сега. Виждаме как Грамадата дава знак с ръка, че иска да продължи да се бие, през което време Mundo обикаля ринга и набира освирквания, които той приема с насмешка. Срещата бива възобновена след броени секунди и Johnny хитро изчаква гиганта в ъгъла. На претендента ще му е необходимо много време да си поеме въздух след задушаването с въжето. Сега е на крана, но не изглежда много стабилен. А шампионът му се присмива и просто отива до него и му нанася крошета, след това и поредица от ритници в гърдите. Сега прави засилка от въжетата, само че се наниза на странично тръшване!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show 5thk9tz

Планът на Mundo, който май бе да блъсне Грамадата и да го повали по гръб, не сработи. Мечката приковава рамената и прави опит за туш, дали самият Грамада точно в този момент не надхитри Johnny??

Olympic Beast харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7303

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty14/12/2021, 18:38

НЕЕ!
МУНДО СЕ ПОВДИГАНА ДВЕ!
СЪДБАТА НА ТИТЛАТА НЕ Е РЕШЕНА!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2924

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty15/12/2021, 20:36

Дали в момента вътрешно Mundo не съжалява за всичко, което е направил и особено частта, в която ядоса до такава степен тази мечка? Всичко сам си го направи да е така Джони, след като обърна гръб на всички свои лоялни и верни привърженици в името на Елит колана. Целта оправдава средствата, но за да е така и днес, някак си "The Prince of Parkour" трябва да намери пробойна при "Най-големия Атлет на света". Ясно е къде са предимствата за Johnny и те са във въздушните ходове, както и в скоростта, която притежава шампионът. Лошото е, че Show явно успя да нанесе някакви поражения в сгъвката на Мундо малко по-рано. Каквото и лице да показва Джони, то на него не може да му се отрече, че трудно се отказва. Big Show може би изкара въздуха му с този Side Slam. "The Giant" е решен да накара Mundo да си плати за всички мизерии, които му поднесе. Грамадата вдига високо ръката си и явно може би ще опита един от най-сигурните си ходове, а именно "The Chokeslam". "The Bear" вдига високо ръката си, а след  това я поставя върху шията на шампиона, но Johnny отлично осъзнава, че ако бъде тръшнат с тази маневра всичко за него приключва. Mundo се бори с всички сили, след като буквално е притиснат от една огромна мечка! "The Shaman of Sexy" забива няколко удара в корема на претендента, които бяха добри, но все още недостатъчно, за да се измъкне. Mundo събира сила колкото е възможно да вземе и нанася трети решителен удар в корема, чрез който успява да се измъкне от лапите на Грамадата! Това царуване със златото щеше безславно да си отиде. Johnny отлично знае, че няма право да губи време, той забива още един ритник в корема, а след това с пробва да забоде един от коронните си номера, а именно Moonlight drive, но просто Show е твърде голям! "The Giant" не се дава! Колкото по-голям е толкова по-опасно е всяко едно падане за него, както се казва - "От високо се пада най-лесно и най-болезнено". The Challenger успява да удари една глава на опонента си и тя се оказва чудесна алтернатива, която ще му предостави необходимото време, за да се опомни. Big Show и без друго не се нуждае от много време, за да се съвземе! И двамата кечисти, които споделят този ринг тази вечер, искат да завършат годината с успех поне на платените турнири. Грамадата загуби на предходния турнир и не може да си позволи пореден неуспех. Johnny Mundo се изправя след бруталния удар, който понесе, но той се клати все още и напълно не осъзнава, че се оказа очи в очи с един истински хищник! "The World's Largest Athlete" забелязва жертвата си и я хваща, като с огромна сила премята Мундо  право в корнера на ринга! Това беше жестоко! Show се запътва с прилична скорост, имайки се предвид килограмите си към Mundo, The Elite Champion няма идея къде се намира или пък има? Johnny демонстрира атлетизъм като прави кълбо напред, а след това Show отива към него и виждаме контра акция Pele Kick! Mundo вдига високо ръцете си и се радва наивно, мислейки си, че противника му е на пода ранен. Грамадата обаче не усети изобщо този удар.. Феновете започват да скандират, а шампиона се самозалъгва, че те са за него... Действителност запалянковците се радват, защото Show е на крака! Не трябва така да се прави, шампионе! Още повече, когато имаш вземане-даване с най-големият гигант! Само, ако можеше да види Johnny какво се случва зад него, определено нямаше да му е толкова весело и забавно, колкото му е в момента!

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show M99fQIm CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show CE8wdVO

Mundo се обръща и бива отнесе от жесток саблен удар! Може би това е най-болезнения "Clothesline", който Джони е понасял! Ще бъде неописуемо още по-зле, ако и освен болката от самия удар, донесе победата за Show и така видим нов Елит шампион. "The Guru of Greatness" ще се окаже най-кратко царувалият Елит шампион. Няма съмнение, че този факт няма да му донесе поводи за гордост. The Giant надушва победата и пробва да тушира противника си. Раменете са приковани, а съдията започва да отброява. Едно... Две... Две и половина и виждаме някак си повдигане на стотна преди ръката на рефера да тупне за три! Колко аматьорска и наивна грешка беше това от Джони Мундо. Не може да си толкова опитен кечист, още повече Elite Champion и да обърнеш гръб на противника си. Освен всичко друго срещу теб стои човек с такава история във федерацията, а и нещата бяха още по-лошо направени, че шампионът ликуваше все едно беше сигурен, че е довършил противника си. Онзи ритник се оказа като някаква драскотина за тежащия над 200 килограма гигант. Мундо, ако се окаже с празни ръце след тази вечер ще трябва да сърди само и единствено на себе си! Стария Джони нямаше да допусне да се случи подобно нещо. За негова радост дали по инстинкт, дали съзнателно се повдига на косъм от тройката. The Big Show на бързо отвръща над последните действия и крещи на шампиона: Хайде, Джони.. Само толкова ли можеш? Не си толкова смел сега, нали? Show обаче освен да говори и действа! "The Shaman of Sexy" съумя да се измъкне от сигурна гибел, но в момента изглежда, че в беда отново. Johnny бива изправен, но само и единствено, за да бъде тръшнат с пореден силов ход, този път с вертикален суплекс! Знаем, че Джони издържи на бой, но колко още може да понесе? The Elite Champion постепенно се опитва да се съвземе. Грамадата изчаква да се изправи съперника му, за да го отнесе с пореден брутален ход, но Мундо доста хитро успява да застане до въжетата. Подобно развитие се случи и по-рано в този двубой. Най-големият атлет в света показва учудваща пъргавост, след като толкова бързо се изправя след всяка маневра. Mundo е на ръба на ринга и приканва Грамадата да го атакува. Дали това не е някакъв капан? Show без да му мисли особено много се впуска към Мундо, но шампионът го посреща с мощен punch. Джони демонстрира за пореден път, че е отличен стратег. Сравнително елемнтарно допусна The Giant да попадне в този trap. Джони няма да повтаря грешките си от по-рано и този път бърза да направи springboard move, но вижте само! Отново Big Show показва скорост и спира Мундо като му забива мощен удар. "The World's Largest Athlete" стъпва на второто въже, а само вижте въжето, то едвам стои и не се е скъсало.. Ще издържи ли на тази тежест? Show се кани да направи нов суплекс, но този път от по-високо. Грамадата вдига високо опонента си от ръба на ринга и го връща на ринга, но Johnny отново напомня за атрактивния си move-set и си пада на крака. Естествено за Big Show трябва повече време да се изправи, а това дава нужната преднина за Johnny, който трябва да направи няколко завидни попадения, ако иска да сломи гигантския си опонент! "The Guru of Greatness" се засилва и изпълнява:

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Mun6vc9
CHUCK KICK, FOLLOWED BY A KNEE STRIKE!

ЕТО Я И ТАЗИ НЕВЕРОЯТНА СКОРОСТ И ОЩЕ ПО-ВПЕЧАТЛЯВАЩ АРСЕНАЛ ОТ ХОДОВЕ, КОИТО ПРИТЕЖАВА THE ELITE CHAMPION! ОТ АБСОЛЮТНО НИЩОТО ТОЙ ВКЛЮЧИ НА ПО-ВИСОКА ПРЕДАВКА! ЯВНО ВЪЖЕТАТА СА МНОГО СТАБИЛНИ ЩОМ ИЗДЪРЖАХА SHOW! МУНДО ОПИТВА ТУШ СЛЕД ТАЗИ МЪЛНИЕНОСНА АТАКА! ЩЕ ВИДИМ ЛИ ТРИ СЛЕД ВСИЧКО ТОВА?

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty15/12/2021, 20:49

ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ?
1....
2......
НЕЕЕЕЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show   CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show Empty

Върнете се в началото Go down
 
CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 1. Opening: TNW Elite Championship Singles Match > Johnny “The Elite” Mundo (c) vs John Cena
» 5. Mid-Show - Singles Match for the TNW Global Championship - Johnny Mundo (c.) vs. Finn Balor
» 14. ME: Non Title Match > Johnny Mundo (c) vs Big Show (If Big Show wins he will challenges Johnny Mundo for the Elite title at Showdown)
» 4. Half-Hour Show: Singles Match for the TNW Global Championship > Drew McIntyre (c) vs. Johnny Mundo
» 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2021 :: The Showdown (2021)-
Идете на: