Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNWG Mayhem 2011

Go down 
+5
suicide12345
Petioo09
sangrr
hedshot
Rage
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty22/2/2011, 19:14

TNWG Mayhem 2011 3015264U



Очаквайте турнира на 26 Март в събота !

ОБЯВЕНИ МАЧОВЕ:

Bulgarian Championship: Edge © vs. Randy Orton [NO DQ]
TNWG Mayhem 2011 3113778k
Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) © vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor)
TNWG Mayhem 2011 3109762e
The Rock vs. Dolph Ziggler
TNWG Mayhem 2011 3109763I
European Championship: Test © vs. Suicide
TNWG Mayhem 2011 3111144Y
HOT Championship:Velvet Sky © vs. Michelle McCool
TNWG Mayhem 2011 3113828f
Cyberspace Championship: Chris Jericho © vs. Christian
TNWG Mayhem 2011 3113794c
World Heavyweight Championship:AJ Styles vs. Kurt Angle ©
TNWG Mayhem 2011 3113795F

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:


Последната промяна е направена от Geor4 на 28/3/2011, 20:54; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty20/3/2011, 16:41

Добавени са всички мачове. Може да прогнозирате турнира.
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty20/3/2011, 16:58

Bulgarian Championship: Edge © vs. Randy Orton [NO DQ] - 100% Едж я запазва щом мисли че има дискриминация ще направя така че да загубя... Просто ми е чудно щом един админ не трябва да взима титли и да ги дава само за юзърите защото radoslav1994 and dexim (админите на ББФ) само си ги редуват.

Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) © vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor) - Тук мисля че те ще ни бият ако играят сериозно. А и те наистина го заслужават.

The Rock vs. Dolph Ziggler - Тук твърдо залагам на Скалата ако играе както си трябва и няма намеси от нечия друга страна.

European Championship: Test © vs. Suicide - Ами тук незнам. Ако Суйсайд се стегне и даде всичко от себе си, а пък Тест го няма или се лигави нещо смятам че ще му я отмъкне. Но ако Суйсайд спечели трябва да играе сериозно и да е редовен...

HOT Championship:Velvet Sky © vs. Michael McCool - Тук незнам, наистина. Иска ми се "гаджето ми" да победи но Мишел набира доста скорост и ако исграе сериозно ще победи. Искам само да помоля и двете да са тук за да не се провали мача.

Cyberspace Championship: Chris Jericho © vs. Christian - И двамата играят много добре но смятам че Крисчън ще победи ако даде всичко от себе си. Посланието му беше ясно надявам се в тяхния мач да няма дискфалификаций или поради някаква друга причина да се провали. Според мен и двамата заслужават да са ЦС Шампиони, но титлата е само една и може да има само един притежател.

World Heavyweight Championship:AJ Styles vs. Kurt Angle © - Тук смятам че ще се получи супер мач. Но мисля че в крайна сметка Енгъл няма да дропне, много му е рано. А и играе на много добро ниво ако играта му е същата и на турнира твърдо запазва. Да му препоръчам преди сблъсъка да гледа някой друг мач на Енгъл защото когато го направи мача става супер. Гледайте му предишния мач в Маднес и ще се убедите. xD


Последната промяна е направена от Rage на 21/3/2011, 22:26; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty20/3/2011, 17:08

Bulgarian Championship: Edge © vs. Randy Orton [NO DQ]-Тук абсолютно незнам какво ще се случ и двамата играят страхотно очаквам невероятен мач.Залагам на Ортън просто така да запиша глас.

Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) © vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor)-Тук съм за DoS мисля,ч могат да победят.MCMG също играят добре ще видим.Залагам на DoS

The Rock vs. Dolph Ziggler-Тук не очаквам изненади и мисля,че Скалата ще вземе победа все пак мача едва ли ще е безинтересен.Залагам на Скалата

European Championship: Test © vs. Suicide-Тук че ми е интересен мача.Сюисайд си вдигна много нивото на игра ,но ще видим дали е готов да се изправи срещу тест.Тук гласувам за Suicide,просто ще ми е интересно да го видя като EU шампион

HOT Championship:Velvet Sky © vs. Michael McCool-Тук гласувам за Скай мисля че ще бъде интересен мача.Глас за Велвет

Cyberspace Championship: Chris Jericho © vs. Christian-Тук е също един много интересен мач и тук като BG чемпионшип мача ми е трудно га гласувам но ще кажа Крисчън

World Heavyweight Championship:AJ Styles vs. Kurt Angle ©-Тук се надявам да направим един супер мач.даноп Ей Джей да няма много работа.Ще дам всичко от себе си и се надявам да спечеля.Поне 3 мача на Енгъл ще изгледам xD!

Maythem-Rating-Мисля че ще е около 21 000до 25 000 но нищо чудно и да е повече

Очертава се един суперски турнир!!!

Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
sangrr
Superstar
Superstar
sangrr


Join date : 22.07.2010
Posts : 332
Age : 23

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty20/3/2011, 17:38

Кърт Енгъл нещо се мазни на новият ни админ! Лошо няма негово мнение. Ортън може да ме бие единствено когато играя и във ББФ! Ако не играя в ББФ просто шанс няма да има. Той го знае много добре. Пак ще напише готов пост но няма значение. Също така мислиш си че можеш да ме биеш а си админ? Научи се на пишеш като хората страшно, много грешки си направил във коментара ти за турнира. Не че всеки е безгрешен но пък ти прекали! Сега знам че ще се расърдиш но просто ти казвам това което виждам. Smile Сега те знам че ще ме прецакаш и че вземеш Българската титла още от първата ми защита. Браво! Сигурен съм че един Админ като теб не би трябвало да бъде толкова нагъл и да си умира за титла. Попринцип админа дава шанс на потребителите а , не само той и още някой да си "менка" всички титли! Но все пак вие си знаете, има си екип има си всичко! Иначе карда не е лош! Отборните титли ми харесва как се развиват залагам на Пънк и неговото протиже! Друг интересен мач е Крис Джерико и Крисчън както и Кърт Енгъл и Ей Джей Стайлс , естествено и нашият за БГ, златото! Но другите не са кой знае какво! Smile
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty20/3/2011, 17:41

Bulgarian Championship: Edge © vs. Randy Orton [NO DQ] - Прогнозирам един страхотен мач. Двамата са много добри. Раздвоен съм около победата. Edge преби брутално Orton на Madness, но мисля, че Ренди ще вземе победата.

Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) © vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor) - Очаквам четиримата да спретнем един много добър двубой. Прогнозирам победа за нашия отбор и поне малка вражда с MCMG.

The Rock vs. Dolph Ziggler - Двамата правят една много качествена вражда засега. Сигурен съм, че двамата ще се сработят и ще направят зрелищен двубой. Залагам на Скалата.

European Championship: Test © vs. Suicide - Победата най-вероятно ще отиде в Suicide поради несериозното отношение на Test.

HOT Championship: Velvet Sky © vs. Michelle McCool - На Madness мачът им завърши с победа за Велвет чрез DQ. Дано това не се случи и на турнира (имам предвид мачът да завърши с DQ). Прогнозирам победа за Велвет, прекалено рано и е да дропва.

Cyberspace Championship: Chris Jericho © vs. Christian - Двамата направиха един много приятен двубой на Madness, очаквам това да стане и на турнира. Убеден съм, че там ще направят още по-добър мач. Прогнозирам победа за Крисчън и нов CS шампион.

World Heavyweight Championship: AJ Styles vs. Kurt Angle © - И двамата са много добри и играят отлично, така че съм раздвоен. Styles мисля, че трябва да продължи историята си с Jarrett поне още малко, а на Кърт му е прекалено рано да губи титлата, затова гласувам за него.

Като цяло се очертава един много добър турнир с интересен кард. Дано всички се покажат и спретнем един добър спектакъл.
Върнете се в началото Go down
suicide12345
Superstar
Superstar
suicide12345


Join date : 07.01.2011
Posts : 154

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty20/3/2011, 17:55


Bulgarian Championship: Edge © vs. Randy Orton [NO DQ]-Тук залагам на острието.Според мен неговата игра е по-добра.

Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) © vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor-Естествено че ще съм за Пънк и Тейлър.Сякаш другите са ми антипатични и с играта на Тейлър определено МСМГ нямат никакъв шанс

The Rock vs. Dolph Ziggler-Тук скалата ще победи!В това съм сигурен.Успех скала!

European Championship: Test © vs. Suicide-Надявам се да спечеля.Доста ми се играе напоследък а и имам определено голям хъс за игра,но нищо не гарантирам нито за Тест нито за Суисайд (мен)

HOT Championship:Velvet Sky © vs. Michelle McCool-Тук шансовете просто са на страната на Велвет.

Cyberspace Championship: Chris Jericho © vs. Christian-Колкото и да харесвам Джерико определлено победата ще бъде за Крисчън

World Heavyweight Championship:AJ Styles vs. Kurt Angle © - Тук не знам...просто и двамата са мн.добри и едва ли мога да кажа кой има по-голям шанс защото са на едно много високо ниво!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty22/3/2011, 16:32

UPDATE! Добавено е и промото направено от Сашундера.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
maskata
New User
New User
maskata


Join date : 13.03.2011
Posts : 13

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty22/3/2011, 22:30

Bulgarian Championship: Edge © vs. Randy Orton [NO DQ]-Тук съм за острието.Надявам се да бие.

Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) © vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor)-ами тука съм за Пънк и Телър защото Тейлър ни помогна в отборния мач

The Rock vs. Dolph Ziggler-Тук определеено за скалата!

European Championship: Test © vs. Suicide-Тук искамда кажа че ще подкрепям изцяло моя верен приятел Суисайд!

HOT Championship:Velvet Sky © vs. Michelle McCool-Аааа незнам!

Cyberspace Championship: Chris Jericho © vs. Christian-Тук съм за джерико.Просто така реших

World Heavyweight Championship:AJ Styles vs. Kurt Angle ©-Давай Енгъл!

Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Sashundera


Location : Bulgaria,Sofia
Join date : 22.05.2010
Posts : 1449
Age : 27

TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty23/3/2011, 12:08


Bulgarian Championship: Edge ©️ vs. Randy Orton [NO DQ]-По-удачен победител ми се струва Edge.

Tag Team Championship: MCMG (Chris Sabin & Alex Shelley) ©️ vs. DoS (CM Punk & Chuck Taylor) MCMG не съм ги виждал как играят,DoS.

The Rock vs. Dolph Ziggler-Не знам -.-

European Championship: Test ©️ vs. Suicide-Миии незнам,суасаид може би.

HOT Championship:Velvet Sky ©️ vs. Michelle McCool-V Sky

Cyberspace Championship: Chris Jericho ©️ vs. Christian-Не знам..наистина.

World Heavyweight Championship:AJ Styles vs. Kurt Angle ©️-Енгъл ,ще бие ако продължи с тази инерция (и не вика ,че има постове по 70 реда Very Happy).Стайлс мисля ,че не му се става шампион.
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
Sponsored content





TNWG Mayhem 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNWG Mayhem 2011   TNWG Mayhem 2011 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNWG Mayhem 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Пресконференция преди Mayhem 2011
» TNWG Revenge 2011
» TNWG Destination War 2011
» TNWG BREAKING DOWN 2011
» TNWG OVER THE WORLD 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2011-
Идете на: