Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes   4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty13/11/2021, 19:56

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes   4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty16/11/2021, 01:50

Michael Cole: Дами и господа продължаваме напред, защото само след малко на ринга ще се появи едно от най-споменаваните имана в TNW в последно време, а именно това на първия в историята на федерацията Global шампион! Това разбира се е Америкаснкия кошмар Коуди Роудс, който само преди часове на турнира Temple of The King успя да победи в невероятен мач Грамадата и да спечели двете титли, обединявайки ги в една Глобална титла, която ще видим за първи път днес. Коуди ще излезе на ринга, където ще изнесе първата си реч като Global шампион и лично аз нямам търпение това да се случи, защото наистина ми е много любопитно да чуя какво има да каже. Това, което постигна на турнира е наистина революционно и той се превърна в първия човек успял да обедини Интерконтиненталната и Щатската титла. Наистина тази победа го издигна до върха на пирамидата в TNW, като над него е само Световния шампион, който вече е и Red Bull шампион, но за това ще говорим, когато му дойде времето. Сега обаче е време за Global шампиона, който само след секунди ще се появи на ринга. Това голямо постижение, което постигна Роудс е и факта, че сега ще има огромна мишена залепена на гърба си и всеки ще иска да го предизвика на дуел за титлата и с нетърпение очаквам да чуя от самия шампион, какви ще са бъдещите му планове и сега накъде ще продължи пътя му. Всичко това предлагам да чуем от самия него, който е време да се появи на ринга всеки момент.

Дами и господа, моля посрещнете първия в историята на TNW Global шампион, Америкаснкия кошмар Коуди Роооудс!


4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes YsUXCr1 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes 0aaYXKk

Corey Graves: Ето го и него, дами и господа! Феновете го освиркват, но това е нещо напълно нормално за него в последните месеци. Както винаги Коуди е облечен в елегантен костюм, а Global титлата е направо невероятна. За първи път виждаме това злато на ринга на TNW, след като на турнира Коуди си тръгна с двете титли, които бяха заложени в мача. Сега обаче те са обединени в една, която между другото му стои изключително добре. Коуди изглежда като точния човек за този трофей и не мисля, че скоро ще го пусне. Той крачи уверено по рампата на път за ринга, а феновете въпреки че го освиркват, не могат да свалят поглед от изкрящата титла, която стои на рамото на Коуди, върху елегантното кралскосиньо сако. Докато той стигне до ринга, мисля да обобщя набързо за мача му срещу Грамадата. Мач за историята, в който видяхме какво ли не, обрат след обрат и много драма. Ръката на гиганта за малко щеше да бъде счупена, но той въпреки всичко не се предаде. Коуди пък на свой ред стори немислимото, спасявайки се след OMP, поставяйки крака си на въжетата стотни преди 3. В край на сметка с хитрост Коуди успя да обърне нещата в своя ползва, а края на двубоя бе страхотен. Той заби Powerslam на 220 килограмовия си опонент, след което дойде и най-великия момент в карерата му в TNW...Cross Rhodes, 1...2...3! И победа! Наистина велик момент, но сега виждам, че Global шампиона вече е на ринга и взима микрофон в ръката си, така че затаяваме дъх и му даваме думата!

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes EOFc31l

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes   4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty16/11/2021, 02:00

Cody Rhodes: Добър вечер! *boooo Това, което виждате на рамото ми е TNW Global титлата! Титлата, която аз спечелих, обединявайки Интерконтиненталната и Американската в едно! Много мислех как да подредя думите си за тази вечер и какво да кажа, но така и не успях да си подредя мислите в главата, за това ще карам направо и ще кажа, каквото ми е на сърце. С огромна гордост излизам тук с тази титла, защото аз съм първия човек в историята на TNW, който успява да я спечели. Всичко това е много хубаво, но има само един недостатък...Този недостатък е, че аз не мога да споделя този исторически момент с вас, феновете *what? Защото тази титла не е само за мен, а за всички вас, които дерете гърла по трибуните *what? Точно така, правилно ме чухте, тази титла не е само награда за мен, а за всеки един фен, който е дал пари за билет, само и само за да види любимците си на живо. За жалост с постъпките си в последните месеци аз не бях сред тези ваши любимци и съм изключително разочарован от този факт. Сега обаче вече съм Glabal шампион и ви дължа едно огромно извинение *what? Искам да се извиня за всичко казано и сторено от мен, което не ви се е харесало, защото осъзнах, че без любовта на вас, феновете, няма да стигна до никъде. Сигурно се питате как стигнах до този извод ли?! Ще ви разкажа набързо за мача ми срещу Грамадата, където победих и обединих неговата и моята титла, за да спечеля това (посочва титлата).

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Aet75l0

Cody Rhodes: Тогава, по време на мача имаше два момента, които ме накараха много сериозно да се замисля над всичко и да си дам сметка за някой неща. Първия момент бе, когато Show ми стовари зашеметяващото си кроше. Тогава аз изпаднах в безсъзнание и единственото, което можех да направя е да слушам как рефера отборява. Точно преди три, обаче някаква сила успя да дръпне крака ми и да го постави на въжето, спасявайки ме от сигурна загуба. Не мога да си дам обяснение каква беше тази мистична енергия, която успя да ми даде сила да сложа крака си на въжето. Целия стадион бе смразен в тишина след този момент и тогава в цялата тази гробна тишина чух глас в главата ми, който ми прошепна "Давай синко, ти можеш! Ще успееш!" Този глас бе на покойния ми баща и легенда на развлекателния бизнес Дъсти Роудс. Гласа му отекна в цялата зала и не знаех какво се случва. Втория път, в който тази мистична сила успя да ми даде крила бе, когато направих Powerslam на два пъти по-тежкия от мен Show. В този момент, когато аз го направих изобщо не усещах тази тежест. Грамадата ми се струваше като перце и успях да го тръшна. Веднага след това го изправих и погледнах към небето...Погледнах към небето, защото знаех, че тези сили, които получих са от покойния ми баща. С този поглед към небето аз исках да му благодаря за помощта и да посветя победата си на него. Това е човека, на когото дължа не просто цялата си кариера, а целия си живот! Още като невръстен хлапак, когато идвах тук в залата и гледах от трибуните как баща ми печели славни победи, аз исках някой ден да стана като него. Той беше моя герой! Още тогава той ме учеше на най-важните неща в живота, които помня и до ден днешен и  няма да забравя до края на живота си. Той винаги ме е учил честност, трудолюбивост и уважение. Това за него бяха трите най-важни неща и той не спираше да ми ги повтаря. На всяка тренировка той освен на хватки ме учеше и да уважавам опонента си и да не се самозабравям. За съжаление обаче, аз допуснах да се самозабравя и да не уважавам никого, поради което станах мразен от всички... Веднъж баща ми ми каза, че никога е нямало да стане толкова велик, без помощта на своите верни фенове, които не са спирали да вярват в него и да го вдигат в трудните моменти с бурната си подкрепа. Нещо, което напоследък аз не мога да изживея и наистина много съжалявам за това... Той, никога не би искал да го разочаровам, а за съжаление аз наруших принципите му и потъпках всичко на което ме е учил...И в момента, в който на турнира аз бях в безсъзнание и чух думите му в главата си, аз се замислих над много неща и реших да се променя...Веднага след победата, когато ми бяха връчени двете титли, аз дори не се зарадвах както трябва, защото тогава в ума ми бе само едно, как съм разочаровал баща си с поведението си. Тогава изобщо не ме интересуваха титлите, а единственото което исках бе, да мога да го върна отново към живите (Коуди сваля микрофона и се просълзява) *Дъсти, Дъсти, Дъсти! (Коуди отново приближива микрофона към устата си и през сълзи продължава) В този момент осъзнах, че това е пирова победа и успеха е истински успех, когато е споделен с хората. А този успех не бе споделен с вас, защото всички вие ме освирквахте, за което съм си виновен съм. (Коуди обърсва сълзите си) Това обаче е време да се промени и тази вечер аз заявявам тук пред всички, че от днес нататък аз вече съм различен човек и ви се извинявам за всичко сторено и е време да започнем едно ново начало. Начало, в което ще видите новия Коуди, такъв, какъвто го е учил великия му баща. Начало, което...

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes 8iEU9VG

GOAT, HeartBreaker, Rainmaker and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes   4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty20/11/2021, 09:56


Ross: ОПА!!! О, НЕ!!! МАЙ Е ВРЕМЕ КОУДИ РОУДС ДА СЕ ОМИТА ОТ РИНГА НА МИГА!! ЧУВАМЕ МУЗИКАТА НА "THE SUPREME LEADER OF TNW" РОМАН РЕЙНС, НО ДАЛИ ТОВА НАИСТИНА Е ТОЙ?!?! *Роман излиза на рампата с мениджъра си Джим Корнет* ЕТО ГО!!! ЕТО ГО!!! ТОВА Е ТОЙ!!! ДЖИМ КОРНЕТ СЪЩО Е ДО НЕГО!!! КОУДИ СТАНА ШАМПИОН ПРЕДИ НЯМА И СЕДМИЦА, А ВЕЧЕ МУ СЕ НАЛАГА ДА СЕ СРЕЩА С РОМАН РЕЙНС, КОЙТО НЕ БЯХМЕ ВИЖДАЛИ БЛИЗО МЕСЕЦ. ЗА ПОСЛЕДНО ГО ВИДЯХМЕ БЕЗСКРУПУЛНО ДА НАПАДА ДЖОРДАН ДЕВЛИН В БАКСТЕЙДЖА, ДОКАТО ТОЙ ИЗЛИЗАШЕ ЗА МАЧА СИ СРЕЩУ ПОЛ ТРЕЙСИ.

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes F8178GX

Graves: КОЛЕГА, ИЗРАЖЕНИЕТО НА РОУДС ГОВОРИ ПОВЕЧЕ ОТ КАКВОТО И ДА БИЛО! ТОЙ КРЪЖИ НА РИНГА НЕРВНО, А РОМАН РЕЙНС НАЙ-СПОКОЙНО КРАЧИ КЪМ ТЕПИХА, ОГЛЕЖДА ФЕНОВЕТЕ И СЕГА ПОГЛЕЖДА НАГОРЕ, А ДЖИМ КОРНЕТ НАСОЧВА СВОЯ ПОГЛЕД КЪМ САМИЯ РОМАН С ВИСОКО ВДИГНАТА ГЛАВА!!!! ФЕНОВЕТЕ СА АБСОЛЮТНО БЕЗМЪЛВНИ!!! "THE SUPREME COMMANDER OF TNW" СЕ КАЧВА НА РИНГА С ДЖИМ КОРНЕТ, ПОСЛЕ ЗАСТАВАТ В ЦЕНТЪРА НА РИНГА И РОМАН ОТНОВО ПОГЛЕЖДА КЪМ ФЕНОВЕТЕ, А НАКРАЯ КЪМ КОУДИ РОУДС!!!! "THE AMERICAN NIGHTMARE" Е ПОДГОТВЕН ЗА ВСИЧКО!!! "THE TRIBAL CHIEF" СЕГА ВЗИМА МИКРОФОН И ЗАСТАВА ПРЕД TNW GLOBAL CHAMPION!!!


Последната промяна е направена от Агента от Сливен на 20/11/2021, 10:01; мнението е било променяно общо 1 път

HeartBreaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes   4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty20/11/2021, 09:56

Reigns: Вече усещам твоя страх. Страхът в очите ти. Страхът в душата ти. Страхът в сърцето ти. И с право. Ако все още не си осъзнал кой стои пред теб - нека да ти напомня. Пред теб стои твоят Върховен Лидер. Твоят Върховен Командир. Твоят Господар. И не само на теб, а и на всеки един човек в бакстейджа, на всеки един човек по трибуните тази вечер и на ЦЯЛАТА ФЕДЕРАЦИЯ. Слушах какво говориш досега и единственото, което имам да ти кажа е, че няма смисъл да се извиняваш на тези хора, защото те вече са направили своят избор. Те не искат теб за техен TNW Global Champion. Те искат мен. Те искат своят Господар за техен TNW Global Champion. *феновете освиркват мощно Роман*

4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes QGCSB1c

Reigns: Което означава, че имаш съвсем малко време. Съвсем малко време, за да преосмислиш всичко. Да осъзнаеш сериозността на ситуацията, в която се намираш. Да проумееш, че бъдещето и съдбата на TNW са поверени на мен, а не на теб и поради тази причина - ти нямаш право и не можеш да бъдеш шампион. Това време свършва точно на The Showdown 2021. Тогава няма да има връщане назад. Тогава на този ринг ще бъдем само аз и ти. А накрая ще се случи следното - TNW Global Championship ще бъде сложена около кръста на Господарят на TNW. Неговата ръка ще бъде вдигната във въздуха. Името му ще бъде обявено в цялата зала от говорителя. А ти ще лежиш по гръб. Сломен. Пречупен. Смазан. *повдига главата на Коуди, хващайки го леко за брадичката* Но както казах преди малко - имаш възможност да предотвратиш всичко това. Помисли много добре върху думите ми, защото последствията могат да бъдат изключително тежки. Вярвам, че ще вземеш правилното решение! *оставя микрофона и излиза от ринга*

HeartBreaker, FreeRiver, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes   4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes
» 6. Half-Hour: In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes
» 1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes
» 1. Opening Show: In-ring promo with the TNW World Heavyweight Champion Cody Rhodes
» 2. Singles Match > TNW Global Champion Cody Rhodes vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 450-
Идете на: