Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME:Cage Of Violence Match

Go down 
+4
Hot Shot
hedshot
John_Litka
Geor4
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 18:48

Всички са по местата си. Нямаме елиминиран. Лоу се нахвърля на Дивайн, а Голбърг пръсва всички други. Ки се засилва към въжетата, over easy-ва и прилага невероятен facecrusher на Дивайн. Алберто се изправя, но Бил го спипва и започва да му бие колене в корема, замята го към сглобките и прилага running lariat, a след това double underhook-ва и прилага невероятен cross suplex през целият ринг. Кърт започва да се изправя, минава зад Голди и го хваща за Olympic Slam, но той се измъква и прилага невероятен big boot за "The Only Olympic Gold Medalist in Pro Wrestling". Тейкър се засилва и изнася познайника си от ринга. Голди се разбива в металните ограждения на купола. Ки се изправя и минава зад Тейкър, като прилага убийствен dropkick в гръбнака. Алберто се засилва, но Ки го изнася от ринга. Дивайн също се изправя и бива преметнат над въжетата. Всички се разбиха в метала. Ки се засилва към въжетата, отскача, прилага corkscrew маневра и прилага невероятен body splash върху всички. Връща се обратно и започва да изважда маси и столове. Тейкър се засилва, но получава.. CHAIR SHOT! Голдбърг влиза, но бива посрещнат с невероятен spinning calf kick и окончание с Backpack Stunner през стола. Ченето на Бил отлетя. Той е замаян, а Дивайн влиза на ринга и прилага.. GOLDBERG'S SPEAAR! WHAAM! Собствения финишър на Голди, приложен върху него. Дивайн таунтва, а Ки се засилва към него, прилага spinning heel kick, разпъва един стол и прилага.. GONZOO BOMB THRU THE CHAIR! Това болеше! Дел Рио влиза на ринга, но Световния шампион прилага невероятен flapjack върху столовете. Извън ринга остана Кърт. Той започва да се изправя, а Ки се засилва и прилага suicidal dive през въжетата, право в металните ограждения. Това болеше. Кърт бива изправен за краката, а Шампиона прилага убийствен catapult в огражденията! WHAAM! "The World Warrior" започва да стърже лицето на "The Olympic Gold Medalist" по металните вериги, като даже го разкървавява. Дел Рио изправя Тейкър, вдига го и прилага.. TOMBSTONE PILEDRIVER! 1........2....... kick out! Дивайн изправя Тейкър и започва да го налага, засилва се към въжетата и прилага.. KNEE ATTACK! 1......2..... "The Deadman" kicks out! Ки влиза на ринга, като вижда, че имаме неуспешни опити за туш. Хваща Тейкър през главата, reverse-ва го и прилага.. INVERTED DRAGON SLEEPER! CONNECTED! Мъртвеца агонизира, но показва характер и се изправя. Ки се ядосва, подхваща първото оръжие, което е стълба и прилага.. LADDER SHOT FOR "THE DEADMAN"!

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Ebe5b2c8cbd4753c

Ки се хвърля за туш......1.....2.... и повдигане! Мача продължава! Досега нямаме елиминация. Тейкър лежи неподвижно. Ки го изправя и бие еuropean uppercut, а в този момент Голдбърг със засилка го изнася, като прилага убийствено.. SPEAAAAAR! WHAAM! Дивайн вдига "The Deadman" и прилага.. DEVINE INTERVENTION THRU THE CHAIR! Делрио заляга до Тейкър и прилага.. CROSS ARMBREAKER! Тейкър се освобождата, а на ринга се нахвърлят столове. Кърт влиза и прилага .. THE OLYMPIC SLAM на Гробаря! Ки започва да го налага с убийствени chair shots, a другите го последват. Започва брутална офанзива върху Гробаря. Ки пъхва един стол под него и прилага с другия.. COON-CHAIR-TO!

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 B49f4efdeb66f51b

"THE DEADMAN" IS OUT! Ки започва да налага противниците си в мача, като ги предава. Изхвърля всички от ринга, а Гробаря лежи неповдижно. Ки разпъва стълбата, нахвърля боклуците от горящата маса, столовете и другите неща. Качва се на стълбата и прилага.. TOP OF THE LADDER FROG SPLASH!

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 C5969da8dc5d7cc3

Гробаря е смазан! Той лежи неподвижно, след всичките финишери на останалите. Офанзивата беше голяма. Ки заляга и прилага опит за туш........1......2.....?




Последната промяна е направена от WorldWarrior на Съб 19 Фев - 18:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 18:50

1...2... Повдигане!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:03

Енгъл си разменя удари със Дел Рио и го поваля със саблен удар.Енгъл го вдига и му прави Гърботрошач.Взима стол от клетката и атакува с него Дел Рио.Енгъл го удря в главата.Вижда Девайн и също го удря със стола.Енгъл се връща при поваления Дел Рио и го души със стола.Изправя го и го запраща в ъгъла.Хваща кракът на Рио и му го забива в ъгъла.Енгъл взима пожарогасител и удря с него Алберто който изпада в несвяст.След това го хвърля извън ринга и започва да го налага.Забожда го в пода на клетката.Енгъл взима Метален Бокс и Удря с Него Дел Рио.Дел Рио кърви.Той го забожда в стъклото на една от клетките но не го чупи все пак силата беше голяма и то се огъна.Какъв побой в това време Ки е пребиван от Гробаря.Девайн и Голдбърг също се налагат с дукати.Енгъл смазва Дел Рио.Вдига го от земята и му прави суплекс върху желязото.Енгъл опитва туш 1....2....Повдигане от смазания Дел Рио.Енгъл го оставя на пода да бъде пребиван от Гробаря и Енгъл налага Ки.Взима бухалка и я забожда в корема и главата на шампиона.Енгъл се засилва и чупи бухалтата в главата на Кавал като го разкървави.Хваща Ки и му прави германски суплекс.Сле това го качва на важетата ки го поваля и се качва на капсулата но Енгъл се засилва и го жваща като му прави
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 10sbsau
BELLY-TO-BACK от КАПСУЛАТА.Ки е смазан и налаган от Голдбърг и Енгъл.Енгъл се отказва и отива да се бие с Дел Рио взима стол увит с Тел и удря Мексицанеца като го разкървавява още повече.Енгъл премята извън ринга Девайн и отваря още повече раната на Дел Рио Гледката е много грозна.Енгъл хваща Дел Рио и го запраща извън ринга.Дел Рио го рита под пояса.След това взима една маса от десетките които са окачени на клетката.Рио слага на нея Енгъл исе качва на капсулата.Енгъл става хваща го и го мята през масата!!!Дел Рио се гърчи на пода.Енгъл таунтва и си почива.След малко Дел рио става и е върнат в ринга от Енгъл. Енгъл се връща в ринга и си разменя чукове с Рио.Енгъл надделява и поваля младока!Рио си почива в ъгъла Енгъл се засилва и ритник в главата на Рио която отскочи от кола!През това време Ки отнася жесток побой от Гробаря.Енгъл приви ДДТ на Рио върху стоманен стол Рио кърви все повече и повече.След това вдига младока и го вдига във въздуха с мечешка прегрътка!!!Държи го около 30 секунди и го хвърля на пода!!!Вдига го!Енгъл хваща главата на Рио и я забива в ъгъла.Качва го на важетата и ОМГ Суперплек!!!Енгъл взима стол и пребива с него Дел Рио,след което го хваща,вдига го и му забива лицето в пода с поредно ДДТ!!!Рио отскочи от пода и в му тече обилно кръв от главата и тялото!!!Енгъл е окуражаван от публиката.Енгъл рита Дел Рио в главата и тялото.Качва се на важетата.
Енгъл скача и КАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ФРОГ СПЛАШ!!!Енгъл вдига Рио засилва го във важетата и Рио отнася саблен удар главата му се отдели от тялото с този удар !!!И двамата са на пода!!!!Енгъл става,Рио става.Енгъл се качва на най-горното важе но Рио става и бута от там Енгъл!!!Енгъл се държи за гърба.Рио се качва на важетата но Енгъл също се качва и прави от там на Рио НЕВЕРОЯТЕН СУПЛЕКС ПРЕЗ ГЛАВАААА!!!
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Kurtanglebellytobellysuplexfro
След този побой Рио е смазан не може да се държи на ринга прав и пада на пода.Енгъл взима маса и ч разпъва.Вдига Рио и го казва на масата с крушета.Енгъл връзва Рио с въже за да се убеди че Рио няма да избяга какво ли е намислил Олимпийския Златен Медалист.Енгъл се качва на важетата,след това и на Капсулата скача и...
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Th_KurtAngle450WTF
450 sPLASH ОТКАПСУЛАТА ПРЕЗ МАСАТА ДРУГИТЕ УЧАСТНИЦИ СА КАТО ГРЪМНАТИ А ДЕЛ РИО Е В НЕСВЯСТ И НЯМА НАЧИН ДА СЕ ПОВДИГНЕ.ОПИТ ЗА ТУШ!!!ТОВА СЪС СИГУРНОСТ Е КРАЯ ЗА ДЕЛ РИО!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:04

НЕЕЕ мача продължава без да има елиминирани !
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
znakaProductions
Superstar
Superstar
znakaProductions


Join date : 16.06.2010
Posts : 211
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:16

Дами и господа,тази ожесточена битка продължава в пълната си форма.До тук всеки един от кечистите изяде по много бой не зависимо от кой,но до сега никой не се е предали и не е бил туширан.Алберто е отново на крака след мощния бой който изяде,но и той също поотупа опонента си Тейкър който бяха пуснали най напред при него в клетката,а другите бяхав в капсулата.Сега той се засилва към Голдберг и го блъска мощно извън въжетата и той пада на металният под.Това сигурно доста е заболяло понеже той буквално се изтряска мощно в метала след като Алберто го блъсна.Сега от главата на звяра тече кръв,но на алберто не му пука.Той отива и го хваща за главата.Сега го засилва ииии...БАААМ заби главата му в мрежата от ковано желязо.Той пада и се сгомолясва в безсъзнание на ринга.Сега той се запътва към един друг свой опонент - Джони Дивайн който лежи на пода,но се изправя на бързо.Сега алберто се засилва към него ииии...саблен удар при който Дивайн се завъртя във въздуха и падна безпомощен на пода.Алберто е доволен,но това не му стига.Сега той се запътва към Гробаря и го рита в главата.Нека не забравяме,че по рано тази вечер,той го тръшкаше върху маси,столове,неонови лампи и други и той почти бе елиминиран,но по някаква случайност се спаси от елиминация като се повдигна на 2 и половина.Сега алберто изправя гробаря,взима метален стол и го забива в главата му след което го хваща,засилва го и го запраща към Кавал и го събаря.Рано е да отпишем Кавал,който все още не е третърпял кой знае какво,но все пак и той е не по - малко изтощен от колкото другите в този мач.Алберто отива към Кавал,вдига го и го качва на зглобките,след това на върху една от вече празните капсули.Качва се и той и от там му прави СУПЛЕКС ОТ КАПСУЛАТА!О боже мой какво беше това,Алберто буквално разби Кавал в тепиха.Всички кечисти около него онимяха след този невероятен ход от негова страна.Публиката също подивя и го аплодира.Алберто става и отива към Кърт Енгъл който също с представя много добре в този мач до сега.Енгъл му замахва но алберто заляга засилва се и му прави падащ лист и с него го изкарва извън въжетата и той пада до една от празните капсули.А СЕГА ДАМИ И ГОСПОДА ТОЙ ОТИВА ДО ДИВАЙН И ГО ИЗКАРВА ИЗВЪН РИНГА.СЕГА ГО ЗАСИЛВА КЪМ ЕДНА ОТ КАПСУЛИТЕ И ТОЙ ОСТАВА ВЪТРЕ КАТО АЛБЕРТО Я ЗАКЛЮЧВА И ДИВАЙН НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ НЕЯ.КАКВА ИРОНИЯ ДАМИ И ГОСПОДА,КАКВА ГАВРА САМО СИ НАПРАВИ АЛБЕРТО С ОПОНЕНТА СИ ДИВАЙН.ПОНЕ ЗА МАЛКО ТОЙ НЯМА ДА Е ПРЕЧКА ЗА НЕГО.Сега той се запътва към голдберг който вече лека по лека се съвзема но още не може да разбере къде се намира и да продължи да се бие в този мач.Алберто отива до него и започва да го налага с мощни ритници в главата и по цялото тяло на звяра.Голдбърг вече пъшка от болка и не може да понесе всичките тези ритници които Алберто му нанесе по цялото тяло през този мач.Сега той изправя звяра,взима една маса разпъва я и слага няколко стола върху нея,след което вдига голдберг с малко затруднения понеже той е по - тежък и го тръшка мощно върху масата и столовете,
като една треска от масата се забива в гърба и започва да тече мощно кръв!Публиката изписка мощно след като видя тази грозна гледка.Алберто се запътва към опонента си Гробаря,за който почти бе забравил.Сега той отива при него и започва да го налага,като обръща особенно внимание на ударите в главата и в гърдите,кадето по - рано тази вечел бе забодил бодлива тел и бе разкъсал гърдите му.Сега той отива и вкарва Лол Ки във ринга където е и гробаря.Нека не забравяме,че в капсулите са заключени Джони Дивайн и Голдберг.Сега алберто засилва Ки и го тръшка върху тейкър който просто не знае къде се намира в този мач.Следват още няколко такива хода след което алберто изчаква вече безпомощният ки да се изправи и му забива мощен Big BOOT в лицето.Някак си голдберг разбива клетката ,а дивайн се измаква през счупено стъкло.Сега двамата се запътват към дел рио,но той се обръща и им забива по един саблен удар дами и господа.Сега алберто ги рита и им забива ритници и юмруци по главите,докато ги измори достатъчно,но не прекалено,понеже замисля нещо!Сега вижда,че Ки се размърдва и веднага се затичва и го поваля с юмрук в челюстта след което го изхвърля извън ринга,за по сигурно и го забива в металната верига.Сега отново се връща към голдберг и дивайн,но вижда,че гробаря прави бегли опити да помрадне.Той отива към него и го изритва в главата.Сега отива вече към голдберг и дивайн,изправя ги един по един и прави това...
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Animation1y ME:Cage Of Violence Match - Page 3 14azlop
ДАМИ И ГОСПОДА,ТОЙ НАПРАВИ ДВОЕН SUBMISSION!КОЙ ЛИ ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ?ГОЛДБЕРГ ИЛИ ДИВАЙН?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:21

Devine taps out!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
VIP'malch0-phenom
New User
New User
VIP'malch0-phenom


Join date : 01.02.2011
Posts : 20

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:33

Ставаме свидетели на един просто невероятен мач. Всички са на ринга, а имаме само един елиминиран и това е Джони Девине. Получава се страхотен екшън. Енгъл и Дел Рио се засилват срещу Тейкър, но той ги поваля с двоен саблен удър. Мъртвеца изправя Дел Рио и му прави мощно ДДТ. Сега Гробаря вдига и Енгъл и го засилва на въжетата ,след което го посреща със саблен удър. Феномена бива нападнат от Кавал с десни удъри и е прилепен до оптегача, но избутва Кавал, който пак се засилва срещу мъртвеца, но Гробаря го изпраща в ъгъла и започва да му прави убийствена серия от удъри. Кавал не знае на кой свят се намира в този момент и се сгрумолясва на пода. Изглежда,че Гробаря контролира нещата, но Голдбърг го напада в гръб и се опитва да го повали с двете си ръце и с невероятно мощни удъри. Гробаря се обръща и прави удър с глава на Голдбърг и той също като другите започва да лежи на пода. Феномена изглежда контролира абсолютно всичко и осеща това. Гробаря изправя Голдбърг и го хвърля отвън на стоманата. Феномена изправя Енгъл и го рита в стомаха, а след това праща и него при Голдбърг. Дел Рио се изправя и се засилва срещу мъртвеца,но Гробаря заляга и Дел Рио се прехвърля при другите две размазани супер звезди. Кавал се изправя и рита феномена в стомаха и се засилва на въжетата но е спипан за гушата и прехвърлен над горното въже при другите три полу-умрели суперзвезди. Мъртвеца ги нахвърли всички един върху друг и така ще му е по-лесно да спечели мача. Гробаря слиза от ринга и взима бухалка обвързана с тел. Това ще е просто нещо жестоко. Феномена влиза в ринга и изчаква Кавал да се качи ..... удря Кавал с БУХАЛКАТА ОБВЪРЗАНА С ТЕЛ!!! Направо го обезобрази напълно. Мъртвеца е тотално превъртял в изкането си да спечели Световната титла и да царува във федерацията. Гробаря отново излиза през въжетата и взима една маса, след което я поставя в ъгъла и поглежда зловещо към Кавал. Феномена засилва КАВАЛ ПРАВО В МАСАТААА!!! Това ще е края за младока и той вероятно ще е първия елиминиран. Гробаря излиза през въжетата, грабва чука и го забожда с всичка сила в главата на Голдбърг. След това Дел Рио се изправя, но и той изяжда тежкия чук. Енгъл се опитват да нападне Гробаря,но той заляга и Енгъл се удрят във веригите от стомана и след това се обръща, но отнася ЧУК ОТ ГРОБАРЯ. Феномена влиза обращно в ринга оставяйки чука и взимайки металния стол в ръце.


Мъртвеца ПОСТАВЯ СТОЛА НА ЗЕМЯТА И ВДИГА КИ ... ОЛЕ БОЖЕ ... ТОВА ЩЕ Е Tombstone Piledriver ... ВЪРХУ МЕТАЛНИЯ СТОЛ!!!

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 A5gkly

Всичко за Кавал свърши и той ще е първия елиминиран .. 1..2 ..3 ?? Ще бъде ли елиминиран Кавал???Гробаря здраво го е приковал към пода!!??
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:39

1,2, Kick Out!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Rag3
New User
New User
Rag3


Join date : 25.09.2010
Posts : 55

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:53

Мили боже какво зрелище само. Всеки един от кечистите е на ринга, капулите вече са празни и служат само и единствено като оръжия за безпомощните кечисти в мача. Сега ето че голдбърг не спира да раздава леви и десно на който му падне. Мисля че той изобщо не вижда кой удря хваща който му падне и започва да го налага. Сега това мисля че е Дел Рио той бива хванат От Бил и запратен право към веригите които му се усмихнаха от доста близо. Бил го оставя и се заема със настоящият шампион в тежка категория Кавал. Той го запрати към едната капсула но каква атлетичност само от страна на настоящият ни все още Световен шампион. Той се качи с един скок на капсулата. Сега мисли да скочи право върху изуменият от това изпълнение Бил Голдбърг. Сега Лол-ки скачаааа но какво каква мощ само от страна на Голдбърг. Той го хвана в големите си ръце и го запрати право към веригите. Какво беше това дами и господа. За сега може би Голдбърг си служи най-добре със веригите на клетката, на огромната клетка. Сега Бил хваща отново Сенши и го запраща право към спуканата капсула. Мили боже Лол - Ки дочупи капсулата с тялото си. Той бе толкова силно засилен че разцепи капсулата. Лол - Ки лежи на пода върху стъклата а пък Бил се наслаждава на момента и таунтва като показва големите си бицепси на публиката. Сега Кавал няма да може да си отдъхне защото бива хванат и хвърлен върху стъклата мили боже целият гръб на шампиона ни е в кръв. Мисля че спешно се нуждае от помощ, но за съжелление никой не може да му помогне ще трябва доста да се потруди и да изтърпи тази болка ако иска да остане все още шампионс. Мили боже само какви изпълнения виждаме от Голди. Кавал бива пак и пак, и пак разбиван в стъклата. Бил сега обаче какво мъртвеца му се противопоставя той започва да го налага като подава ръка на шампиона да стане. Но какво ето че на помощ на Голдбърг идва Кърт Енгъл сега това меле става все по-голямо и по-голямо. Ето че Голдбърг се е заел с мъртвеца той не спира да го налага а нека да се пренесем и към Енгъл който какво това е олимпийско тръшване за Кавал върху стъклата мили боже. Сега той отива при Голдбърг за да му помогне и това е двойно ДДТ за Феномена ! Мили боже какво зрелище само. Дивайн вече е елиминиран и със сигурност той няма да е нашият нов Световен шампион. Ще имаме ли изобщо НОВ световен шампион. За сега не си личи Кавал да се спаси. Той бива налаган от всякъде може би той им е целта. Мили боже ! Сега Ето че Голдбърг хваща Гробаря вдига го държи го малко надолу с главата след което го забожда силно надолу а сега го зачаква в единият от ъглите засилва се и-и-и-и:
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 2981699f
Мили боже само какво копие от страна на Бил той направо разряза единият от претендентите за световната титла на две. Сега опит за туш може би Тейкър ще бъде елиминиран ??? НЕЕЕ Кавал с последните си сили успя да се хвърли върху Голдбърг и да спаси Тейкър. Може би му връща жестаа от преди малко. Сега ето че Голдбърг се ядоса изправя се и рита който му падне в слабините след което му прави Powerbomb ! Кавал и Тейкър вече го отнесоха като Тейкът бе хвърлен върху тялото на своят "спасител". Сега ето че Голдбърг набира сериозна инерция той вдига Тейкър след което отново започва да му мачка достойнството като го забива със цялата си сила в клетката. Мили боже какво зрелище само. Тейкър бива забиван постоянно във веригите а никой от участниците не му помога. Защото висчки лежат изпопребите освен един човек и неговото име е Бил Голдбърг. Милил боже сега и Тейкър бива забит в многобройните малки стъкължа от преди малко рабитата капсула. Мили боже само какви изпълнения. Голдбърг се раздава докрай ще спечели ли Световната титла ще разберем само след малко защото прекъсваме това зрелище за реклама.
Е дами и господа добре дошли отново тук при нас ние ставаме свидетели на един доста сериозен и мощен сблъсък. Тук кечистите се раздават докрай на какво ли не стават жертва само и само за да успеят да спечелят най-важната титла в федерацията ето я нея тук при нас Световната титла. Кечистите се раздавт докрай заради този златен пояс който в момента седи край нашата маса. Когато някой от кечистите е на път да се предаде от болка той само се обръща за да я зърне с мисълта че ако издържи докрай тя може да е ногово притежание и като чели той се презарежда черпи сили от нея и от феновете. Световната титла в момента е като зарядно за някои от кечистите в беда. Те само се обръщат поглеждат блясъка и с мислъта че ако успеят да победят в този мач те могат да я докоснат да я видят отблизо и настроението им тотално се променя. Това е нещо невероятно. Мачът на вечерта а защо не и на цялата година се състои тук в тази зала пред многобройтите очи на феновете които само си поемат дъх и забравят да вдишат пак защото са изумени и от ходовете и от издръжливостта на тези кечисти. При всеки туш те се изправят на крака и вдигат ръце като си мислят че това е краят за фаворита им но уви не той се повдига само заради тях и за безценният златен пояс до мен. Сега нека се съсредоточим в този така грациозен мач. Гледката е същата както и преди рекламите. Голди продължава да мачка Тейкър а другите лежат безпомощни на ринга и им трябва само някой да им отвори очите към пояса. Кавал нашият все още настоящ световен шампион лежи в безсъзнание от доста време със своят разкървавен гръб да видим дали обаче някой ще му помогне да се изправи. Ако питате мен лекарите трябва да се намеят и да им помогнат но правилата са такива че клетката е заключена докато не свърши мача. Сега Бил оставя Гробаря намира като се заема с Кавал опитва тиш но уви имаме повдигане мили боже. Кавал все пак намери сили и се повдигна сега. Бил го вдига и-и-и-и оооо не това е още една поразяваща атака за шампиона. Това беше едно копие изпълнено с гняв. Опит за туш каквоооо Енгъл скача от въжетата за щастие Бил го видя махна се от ква и така Енгъл се заби в тялото на Лол-Ки. Сега Бил се връща обратно при Тейкър да ви напомним че всички лежат и не мърдат на пода. Голдбърг го видга ииииии:
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 2981711r
Jackhammer by Goldberg for The Undertaker ! Сега за да е още по сигурен Бил хваща Тейкър вдига го още веднъш на ръменете си и това е още един Jackhammer за феномена:
ME:Cage Of Violence Match - Page 3 2981711r
Сега вече Гробаря няма да може да се спаси той здраво е прикован запода след като отнесе два Jackhammer-a нека ви напомним че няма кой да го спаси тъй като и останалите суперзвезди лежат в безсъзнание. Имаме ли нова елиминация ???
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 EmptyСъб 19 Фев - 19:57

1,2, Тейкър слага крак на въжетата!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME:Cage Of Violence Match
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage
» 3. Singles Match > Ace Austin vs. Titus O'Neil - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» 3. Singles Match: Christian Cage vs. Damien Priest - QUALIFYING MATCH FOR THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP
» 9. Singles Match > Stone Cold Steve Austin vs. Curtis Axel - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» ME: Cage of Violence Match - WHC

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Cage Of Violence 2011-
Идете на: