Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME:Cage Of Violence Match

Go down 
+4
Hot Shot
hedshot
John_Litka
Geor4
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Rag3
New User
New User
Rag3


Join date : 25.09.2010
Posts : 55

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 18:47

Голдбърг излиза от капсулата и се нахвърля на всеки който му падне.
Върнете се в началото Go down
VIP'malch0-phenom
New User
New User
VIP'malch0-phenom


Join date : 01.02.2011
Posts : 20

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:02

Гробаря се съвзема и блъска опонента си в ъгъла.Дел Рио се засилва срещу мъртвеца, но отнася коляно в корема и след това е хвърлен извън ринга върху стоманата.Мъртвеца посреща Голдбърг с десен удър и го поваля на пода, но той се изправя бързо и се засилва да направи копие на Гробаря, само, че Феномена го рита в рамото и забожда жестоко ДДТ.Мъртвеца излиза при Дел Рио и забожда главата му във веригите.Мексиканецът е доста замаян и Гробаря блъска още веднъж главата му и след това го засилва в металния кол.Дел Рио е съсипан отвсякъде и Мъртвеца се качва отново при Голдбърг и го рита в главата.Опонента му се изправя и го удря и след това го засилва на въжетата, но Гробаря заляга засилва се на другото въже и поваля Голдбърг с невероятен ход, който си заслужава да го видим на повторение ..

*REPLAY*
ME:Cage Of Violence Match - Page 2 2cxapu0

Гробаря прави опит за туш, но имаме повдигане. Какво начало на мача дами и господа, по всичко личи,че ще наблюдаваме страхотно зрелище, защото този мач е първи за турнира, а явно ще свърши последен.Мъртвеца изправя опонента си и го засилва в капсулата на Енгъл. Кърт няма търпение да се включи в мача, а Гробаря го плаши със зловещия си и мрачен поглед. Енгъл е сериозно изнервен, но неможе да направи нищо защото е в капсулата, но дари да беше вън едва ли щеше да направи нещо на феномена.Гробаря отива при Голдбърг, но Дел Рио го удря в гърба с някакъв чук. Да припомним, че край ринга има всякакви предмети. Дел Рио продължава да налага Гробаря и феномена дори започва да се гърчи, а Мексиканецът се качва на въжетата и вдига високо ръцете си като победител макар, че мача те първа започва. Дел Рио губи ценно време и Голдбърг го поваля от въжетата право в ринга. Сега огромната бойна машина изправя опонента си и го засилва на въжетата, а след това го посреща със саблен удър и направо му откъсва главата. Голдбърг явно е решил да довърши Дел Рио и го качва на третото въже и той също се качва, но на второто и му забожда няколко удъра в корема, а след това прави страхотен суперфлекс и като чели Голдбърг ще отстрани Дел Рио. Машината прави опит за туш, но имаме повдигане. Голдбърг се изправя и се обръща където е Гробаря и му се нанизва право на ботуша.
Мъртвеца оставя Голдбърг и изправя мексиканската суперзвезда и му забожда една серия от леви и десни удъри.Дел Рио е много замаян и се обляга на въжетата, но бива изхвърлен оттам със саблен удър от Мъртвеца.Гробаря слиза от ринга и взима метален стол.След това запалва маса и слага стола да се нагорещи. Стола е достатъчно горещ за да остави големи белези и Гробаря влиза в ринга с оръжието.Голдбърг се обръща и бамм...

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 2m85wr6

Мъртвеца го довърши .. Голдбърг ще е първия отстранен .. Опит за туш ..1..2..3???
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:02

1,2, Повдигане!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Hot Shot
New User
New User
Hot Shot


Join date : 14.10.2010
Posts : 30

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:02

Отваря се капсулата и излиза Devine.....
Върнете се в началото Go down
Rag3
New User
New User
Rag3


Join date : 25.09.2010
Posts : 55

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:15

Е този така дългоочакван мач продължава със пълна сила. Сега участниците които са в капсулите си все още започват да се раздвижват защото може би те са следващите. Сега ето че Голдбърг и Дел Рио се споглеждат един друг след което се нахвърлят на Тейкър. Може би той е най-голямата заплаха за тях от всички участници затова ще го елиминират първи. Сега Дел Рио хваща Тейкър за едната му ръка след което го засилва към Голди който мощно го поваля със едната си ръка. Сега двамата го вдигат и започват да го засилват ту към единият ъгъл ту към другия след което тичат и го удрят със стол който за всели от пода край веригите на клетката. Сега двамата започват да му стържат главата във безмилостните вериги. Сега ето че решават да го засилят към едната капсула. Тейкър се съпротивлява поваля Делрио но това не е достатъчно. Голдбърг го хвана и го събори. След което каза на Дел рио нещо а той се отдръпна. Дел рио хваща краката на противника си и това е катапулт. Тейкър се размаза на капсулата на Дивайн който се отдръпна на страни все пак колкото му позволявашше пространството. Тейкър все още седи прав защото се е облегнъл на капсулата. Но не за дълго ето че Голди се засили със всичка сила след което заби цялата си мощ бе стоварена върху Тейкър. Сега мили боже. Капсулата на Дивайн е напукана малко. Но все още се държи. А тя беше направена от бронирано стъкло. Сега двамата с Дел Рио започват да налагат Тейкър който е смазан. Мили боже каква сбирка на побойници само. Сега Ето че Голдбърг взиам пръчката на Дивайн който му крещи да я остави и да не я пипа. На Бил май не му пука много той хваща пръчката и започва да налага тейкър с нея. Сега за да подразни Дивайн я заби в стъклото му. Ето че Джони полудя той се опитва да излезе от капсулата и да си вземе пръчката но не може. Сега Голди започва да налага Тейкър с пръчката на Дивайн а пък Рио взима метален стол. Бил налага Тейкър по краката а пък Рио го удря със стола в главата. Мили боже страхотно наистина. Сега двамата с Бил се спогледаха и започват да го удрят още по силно. Опит за туш мили боже ето че Тейкър показва издържливостаа си и колко е решен да стане нашият нов Световен шампион и се повдига. Сега двамата Рио и Бил решават да опитат отново туш като този път и двамата са седнали върху тялото на мъртвеца но той отново се повдига. Дами и господа ето заради това го наричаме феномена !!! Сега двамата с Рио хващат мъртвеца и го вдигат. Бил дава указания на Рио който ги изпълнява много внимателно. Сега в средата на ринга бе опъната дървена маса. А каква сега това е Рикардо Родригес който дава кибрит и някакво шише на Рио. Тва е бензин който бе разлят върху масата а сега тя бива запалена мили боже. Какво ще правят. Масата годи а Голди вдига феномена за бомба и да това е Powerbomb върху горящата маса. Мили боже какво подяволите става тук. Масата гореше е Тейкър се разби в нея или по-точно бе разбит в нея. Сега туш това е краят за Гробаря. Не какво той възкръсна изправи се все едно е друг човек все едно се е събудил от сън. Напада ги и дори ги поваля. Рио се преструва че нещо го е заболяло много и лежи на пода докато Бил бива размятан насам-натам. Сега Мъртвеца се приготвя да тръше Голдбърг. Но не Рио взе една пръчка с тел която седеше зад него и я запободе право във гърба на феномена. Така бил се спаси. Сега те започват да го налагат. Мили боже какво праят те ??? Сега взимат един стол и слагат ръката на гробаря между двете сгъваеми чсти. Така могат да му я счупят но те мислят само как да станат новите световни шампиони. Ръката на гробаря бива угъвана безмилостно. Бил я угъва а дел Рио се наслаждава доката е стъпил върху втората част на сгъваемият стол за да увелличи болката. Какво горабаря хвана Рио за гушата с другата си ръка. Сега Бил става за да помогне на партньора си но и той бе хванат. Сега Тейкър се изправя все едно му няа нищо и това е двойно задушаващо тръшване. Това е краят може би и за Рио и за Бил. Опит за туш върху Голдбърг той се повдига. Сега мъртвеца опитва отново туш само че този път прикова крата на Рио. Но и той се повдига. Сега какво и Бил става по същия начин както стана и Тейкър след като бе тръшнат върху горящата маса. Все едно му няма нищо, а може и да се е преструвал. Тейкър незнае какво го чака отзад той се обръща ииии това е ДДТ от страна на Бил Голдбърг. Той се чуди кой да тушира Дел рио или Тейкър. Опитва туш върху Рио това е краят на сътрудничеството между тях. Албертно се повдига бил го изчаква да се изправи в единият от ъглите след което се засилва ииии копие мили боже копие !!!!
ME:Cage Of Violence Match - Page 2 2981699f
Брок тръгва да го тушира но вижда че и Тейкър тръгва да се изправя. Поглежда към Дел Рио след което пак се отдръпва повторно. Феномена се обръща но бива разсеен на две от страна на Бил с още едно копие нека видим и него:
ME:Cage Of Violence Match - Page 2 2981699f
Сега Брок хваща Делрио и го замъква до тялото на Тейкър след което го хвърля върху феномена и той седя отгоре това е туш. А Бил си служи с Дел Рио като нещо за по-голяма тежест. Това трябва да е краят за Гробаря опит за туш 1....2...3.... ??????
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:16

1,2, Kick Out!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
John_Litka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
John_Litka


Location : Earth
Join date : 16.08.2010
Posts : 537

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:18

Световният шампион излиза от капсулата си и започва да бие chair shot-ове със стола, който беше набарал.
Върнете се в началото Go down
Hot Shot
New User
New User
Hot Shot


Join date : 14.10.2010
Posts : 30

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:31

Сега Devine се осъзнава къде е, той бързо взима метален стол и почва да бие Goldberg с него, Goldberg е на земята, сега Devine почва да налага десния му крак с металния стол, Goldberg почва да се държи за кракът но Devine не проявява милост и го налага със стола, сега Devine вдига Goldberg и му прави DDT на решетката, Devine сега почва да удря гърба на Goldberg с металния стол, той го бие жестоко с него, сега Devine хваща ръцете на Goldberg и му прави Curbstomps на решетките :

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 433248

Сега Devine след като унищожи гърба на Goldberg му заключва Boston Grab, сега Devine пуска захвата, сега Devine прави Sharpshooter на Goldberg, дали Goldberg ще се предаде?
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:32

Goldberg се измъква нямаме елиминирани!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
hedshot


Location : София
Join date : 24.04.2010
Posts : 924
Age : 26

ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty19/2/2011, 19:33

Енгъл излиза от капсулата,взима си бухалка с тел и се включва в боя.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Sponsored content





ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Cage Of Violence Match   ME:Cage Of Violence Match - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME:Cage Of Violence Match
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage
» 3. Singles Match > Ace Austin vs. Titus O'Neil - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» 3. Singles Match: Christian Cage vs. Damien Priest - QUALIFYING MATCH FOR THE TNW SACRIFICE CHAMPIONSHIP
» 9. Singles Match > Stone Cold Steve Austin vs. Curtis Axel - Qualification Match for Cage Of Violence for USA Championship
» ME: Cage of Violence Match - WHC

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Cage Of Violence 2011-
Идете на: