Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Segment with Tito Santana

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

4. Segment with Tito Santana Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Segment with Tito Santana   4. Segment with Tito Santana EmptyНед 25 Юли 2021 - 19:06

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
The Monster
New User
New User
The Monster


Join date : 25.07.2021
Posts : 52

4. Segment with Tito Santana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with Tito Santana   4. Segment with Tito Santana EmptyНед 25 Юли 2021 - 21:00



PLEASE WELCOME FROM TOCULA, MEXICO, WEIGHING 234 LBS, 'EL MATADOR' TITO SANTANAAAAA!!!!!!!!


4. Segment with Tito Santana VrLxFH14. Segment with Tito Santana 6ipCBik


HOLEEEEEE!!!!...EL MATADOR!!!!!...BUT WHAT IS HAPPENING, LADIES AND GENTLEMEN? Защо легендарният бикоборец се появява сам след толкова дълго отсъствие от сцената на американския кеч? Както всички знаем, преди две седмици той, заедно с Рики "Драконът" Стиймбоут, направиха зрелищни винетки на родните си места, в които ясно загатнаха, че ще формират таг, озаглавен 'Martial Corrida'. Изведнъж, обаче, виждаме, че този план явно е на път да не се осъществи като такъв, какъвто бе заплануван отначало. Все пак, да не забравяме, че точно преди две седмици, в уникалния мач, спретнат между Легендата на Тибет и Браян Пилман, когато Рики смаза сина на Браян старши със своето превъзходство, Тито също не се появи, а всички очакваха да го направи и тогава колаборацията вече да претърпи своето окончателно узаконяване. И в този момент наблюдаваме как един от най-великите борци и легенди на всички времена се появява сам под съпровода на непреходната матадорска мелодия BEWARE OF THE BULL. Той беше в TNW точно преди около година, след това напусна и оттогава, та досега не се е вестявал на ринга. Но ето че явно бойната му енергия и ентусиазъм са заработили наново, благодарение на което всички ние, хилядите фенове в тази арена, отново имаме честта да го наблюдаваме тук. Забележете - винаги си е изглеждал като истински тореадор, въплъщение и първообраз на всеки истински такъв - със своите разноцветни дрехи, бойния рог от бик в ролята на шапка и, разбира се - шарената мантия, чрез която разиграва всеки един бик - както на бикоборската арена, така и на кеч бойното поле. Виждаме как се ръкува с всеки фен, като дори погалва по главата едно дете, държащо постера му. Да изтъкнем малко статистика. През годините той е побеждавал толкова велики легенди, сред които дори самия Гробар, Харли Рейс, Honky Tonk Man и много други, а също е и известен като човека, спечелил първия мач на първата Wrestlemania във федерацията WWF!!! Наистина гениална шампионска и спортна биография, като е бил и световен шампион на доста други компании. А сега е отново тук, в Total Nonstop Wrestling, за да продължава да жъне върхове като, както сам се определя, "мексиканското момче, което покори и завинаги ще покорява арената на американската професионална борба". Когато извървява пътя по рампата, той влиза вътре, вдига рога, завърта се, като изпълнява поздравителния си таунт и се навежда в знак на уважение, след което грабва мантията и я развява няколко пъти, представяйки си, че побеждава всеки бик, излязъл пред него. А после взима микрофона от стоящия асистент и се приготвя да произнесе кратка реч. Останете с нас след кратката рекламна пауза и не сменяйте канала, защото определено не е за изпускане!

4. Segment with Tito Santana EHX55Ls4. Segment with Tito Santana TQjyDjR

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
The Monster
New User
New User
The Monster


Join date : 25.07.2021
Posts : 52

4. Segment with Tito Santana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with Tito Santana   4. Segment with Tito Santana EmptyНед 25 Юли 2021 - 21:57

- BUONA NOCHES, MIS AMIGOS PARA EL MUNDO TODO!!!...Радвам се наистина да съм отново тук, сред всички вас, на този свещен кеч ринг, който възприемам като свой втори роден дом след Корида арената в Токула, Мексико - земята на бикоборството в цяла Латинска Америка. Мнозина от вас се чудят да ме видят тук и се питат защо съм се върнал. Аз също не знам - просто ми хрумна и реших да го направя. А когато сърцето ми казва да извърша нещо, аз винаги го слушам. Това е и рецептата към всичко сполучливо и качествено в този живот. Кечът, наред с тореадорството, винаги е бил призванието на моя такъв и това, от което се захранвам истински и изцяло като човек. Тук се изграждат всички онези неща, необходими на един човек, за да съществува успешностно-функционално - хъс, бойна и психическа издръжливост, стратегия, тактика, аналитично мислене, философия на ринга, предвидливост и т.н. Тук се формира волята ти да побеждаваш, да се самоизграждаш, да твориш и да чувстваш! Защото, когато се биеш, ти твориш изкуство между тези въжета, в рамките на тази квадратна площадка. Наистина мислех доста как точно да се върна, беше обект на старателен анализ от моя страна по какъв начин да се появя отново там, където ми е най-добре...Както знаете, преди две седмици аз и моят приятел, великият Ricky 'The Dragon' Steamboat, почти стигнахме до съвместната идея да разбием всички стереотипи в отборната дивизия не само на тази федерация, но и в цялата индустрия на борбата. Тази идея се състоеше в създаването на колаборация помежду ни, наречена 'MARTIAL CORRIDA' - съответно във връзка със заниманията на всеки един в реалния живот. После, само че, говорехме още един път относно това, разсъждавахме по отношение на ситуацията и стигнахме до извода, че ще е по-добре всеки от нас да продължи соло. Причините няма да ги изтъквам - те не са от значение, в случая. Важно е само да се каже, че този човек е един велик атлет, от когото наистина всички трябва да взимаме пример, защото неговите умения са безценни. Те се крепят на важни житейски и мъдри уроци. Той ръководи всеки един свой ход от светлината, опира се на железни нравствени принципи и преследва даровете на величието, изразени чрез уважение към противника и разчетеност на действията. Нека, обаче, не се отвличаме от същината. А това сега съм аз - както казах, всеки, който излиза тук, пред мен, е един бик. За да се съревновавам с него, аз не използвам нищо друго, освен вниманието си, когато го гледам в очите, отмервам движенията му и се съобразявам с настроенията му. В противен случай, той е твърде вероятно да ме наниже на своите рога, или, казано на кеч език - да ме победи. Но това няма да се случи така лесно, защото определено ще се разбере, че човекът, който в момента говори пред всички вас в тази зала, не е случаен и винаги спазва това, което каже. Ето защо, очаквам всекиго и всичко пред себе си и не се боя, BECAUSE I'M 'EL MATADOR' TITO SANTANA!!! ARRIBA!!! LET'S DO IT!!!

4. Segment with Tito Santana V97iXhf


Какви думи от страна на знаменития мексикански лучадор! Да видим какво следва!

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

4. Segment with Tito Santana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with Tito Santana   4. Segment with Tito Santana EmptyСъб 31 Юли 2021 - 14:26

Изключително силно слово от Tito Santana. Дали обаче наистина Чико не се бои от нищо? Дали е готов да се изправи срещу най-страховитите персони в тази федерация? Все пак Tito не е стъпвал на ринга от близо година. Оттогава много неща се промениха, много нови атлети пристигнаха в пределите на TNW, а други такива се оттеглиха. Е, дали някой ще понечи да конфронтира Santana? Поне за момента отговорът е не. "El Matador" вече се обляга на въжетата, изживявайки емоцията от завръщането си заедно с феновете, които в момента му отвръщат с бурни аплодисменти. Явно така ще завърши тази сцена, а бъдещият опонент на Tito за момента ще остане неясен... Или пък не?! Те отново са тук! Много добре познат мъж връхлита зад Santana и веднага прекарва лапи през главата му в приспивател!

4. Segment with Tito Santana AM-JKLXmuhbCIsLbK3ZsIA4EsfXo1GKOWkQNe4ajC4azQfq-ib18UCIjFCW2gSdJJXsifZ5GIFD8yYNv13EHAb70iafqQJDCP-x1Pic-RSBla6BWURFMMwhKC_WUYKUQHzLisJmEuUDdQTkNWisQsMFvteKL=w320-h180-no?authuser=0 4. Segment with Tito Santana AM-JKLWUVyEl2P0x_DCkRVqleBQ-ojcBm9Zdq6L6Di7do875dIXFqGr8xi75QSn01Jbr4jDl_W0t4hCA_WzawC_YTaROaSgXoPNCnikLgUg7dmjxJoClfE4hxgP80aIJ0ql-VXoEG7o9EqSkFvZ85AiWj-wV=w320-h180-no?authuser=0

Кой друг, кой друг, ако не най-злобния мъж в историята на тази федерация - Minoru Suzuki?! Проклетите му ръце са обгърнали по безскрупулен начин главата на Tito, като захватът с всяка следваща секунда продължава да изсмуква със скорострелни темпове всичките жизнени сили на Чико. В момента Santana е попаднал в огромна беда, а измъкването изглежда непостижимо, тъй като цялата армия на Suzuki е край двамата. Когато няколко външни лица опитват да окажат помощ на Santana, те бързо биват отбити от Davey Boy Smith Jr. и Lance Archer. Матадорът вече пада на колене, издъхвайки напълно под натиска на "King of Pro-Wrestling". Последно този мъж беше замесен в свада с Chris Jericho, която приключи толкова внезапно, колкото и започна. В отговор на отнетия шанс по вина на Jericho, Minoru му го върна подобаващо с две брутални атаки зад кулисите. Отговор отстрана на канадеца въобще не последва, а според някои източници той в момента е контузен. Е, Tito на пръв поглед не е сторил нищо лошо на Minoru, но явно е бил безвъзвратно набелязан като следващата му жертва. Време е и за големия завършек. Suzuki вмъква снагата на Santana под пояса си и го издига за своята запазена марка...

4. Segment with Tito Santana AM-JKLWqV7DA_d4xuvr0McbFhYe9901hd53gU4u8jK4z0Ztzk9EQKIE-a4HfLNarFEi8q87chBbXPkqc6Jn2_I_vtGVdw75PVUr1-gFxK8pxtoQ4iDJbZkh_Arjk8iNxms3VXTy1vbM2pMp4qiImmNO08aAp=w320-h180-no?authuser=0

GOTCH-STYLE PILEDRIVER! Tito лежи премазан на земята, а Suzuki-gun ликуват над трупа му! До какво ли обаче ще доведе това? Дали Tito ще може да се справи с всичките тези диваци, които са готови да очернят жестоко живота му? В следващите седмици би трябвало да видим продължение на всичко това. В момента целият екипаж на Suzuki се изсипва над Santana, започвайки да го рита и осквернява трупа му...

4. Segment with Tito Santana AM-JKLUttTpVpN_M5vsohSduPiDggPRYERg7MpcmJJ6Ou6EatoYnkQoHxv2wGI3KVvjyiBdyhg19_Rq69bNaEjMX_4tlvpFidW5LaRncP74_zpLwLEYPwhNtlZjEXbLaxS2ab5dIFYa-nha0Ra1gY2Xfecgm=w320-h180-no?authuser=0

Доминацията на Suzuki-gun отново е плашеща. Безчинството може да продължи вечно, никой вече не смее дори да се притече на помощ с оглед на това какво може да го връхлети в замяна... Картинката приключва в този си вид. Minoru и компания отново изглеждат недосегаеми. Какво ли обаче ще предприеме Santana? Е, тепърва предстои да ни покаже...

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Segment with Tito Santana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Segment with Tito Santana   4. Segment with Tito Santana Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Segment with Tito Santana
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. Tito Santana speaks again
» 2. Singles Match > Tito Santana vs. ???
» 11. Singles Match > Tito Santana vs. ???
» In-ring promo with Tito Santana
» 15. Tito Santana wants to fight Minoru Suzuki

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: