Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty12/6/2021, 21:33

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena 2ZNo6Di

1. John Cena
2. The Fiend
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty13/6/2021, 15:39

SO, YOU THINK YOU'RE UNTOUCHABLE?



По нищо не си личи че това ще бъде нормален мач. Никой не би очаквал нещо нормално докато "Демонът" е забъркан в историята и сега е време да станем свидетели на зрелище ОТ ЕДНО ДРУГО ИЗМЕРЕНИЕ! Сина може би претърпя загуба на Пейн 12 но ето че се завърна и то в главното събитие, като Докторът по Гангстерология се вписва изцяло в изкривения свят на Bray Wyatt.

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

За разлика от повечето мачове в които поне феновете могат да гледат от екраните си, този е различен, защото....няма публика! Няма дори осветление! Единственото осветление което се вижда са някакви странични ефекти покрай камерата докато Джон се появява пред Смакдаун Юмрука което си е класека в жанра. Може би всичко за сега ви изглежда нормално? Е, НЕ СЪВСЕМ, защото нещо не е наред със Сина. Той оглежда наоколо сякаш наистина е изпаднал в някакво друго времево пространство, но все пак taunt-ва и се наслаждава на своя theme song, НО ТОВА НЕ Е ВСИЧКО! Джон не е единствения тук въпреки празната арена на която се появява той, което може би не е нещо което някой би искал да му се случи в първия му title shot.
 

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Е, НЕ! Това Rambling Rabbit ли е? Екраните превключват за момент към кадри, излъчвани директно от Firefly Fun House, като забелязваме една от куклите на Брей, Rambling Rabbit, който също vibe-ва на песента на Сина "World Life" зад един синтезатор. Но не виждаме Брей Уаятт и може би има причина защо. Точно преди този турнир да се случи, в Rampage SuperShow, Сина нахлу във Firefly Fun House, като не само че преби Шампионът от бой по унизителен начин, дори го нападна със собствената му титла, но по-лошото което Сина стори след това е, когато хвърли Уаятт в едно езеро. Ето и повторение от тази кулминативна вечер. Мислихме че това беше края на Уаятт и Джон го погреба в този момент, обаче не това беше развръзката. Моменти след това се появи не кой да е, а ДЕМОНЪТ! Но за сега няма следа нито от Брей, нито от Демонът. Интересно, кой ли от двамата ще видим в екшън тази вечер, ако изобщо Уаятт е успял да изплува от Свободната Река?

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Фокусираме се към друга гледка като сега отново виждаме Сина как разкършва раменете си в ритъм с бийт-а, докато от двете страни виждаме още две от куклите на Брей, Huskus The Pig и Abby The Witch, което може би Е ЗНАК! ОГРОМНА ОПАСНОСТ ГРОЗИ СИНА ДОРИ И ТОЙ ДА НЕ ОСЪЗНАВА! Всички тези кукли бяха направили поява досега в The FireFly Fun House, докато се build up-ваше тази вражда между Уаятт и Сина, която беше комична през повечето време, дори имаха и рап битка по-миналата седмица, е, Сина се опитва да бъде сериозен, не заради друго, но защото все пак той е във Мейн Ивента, а много малко хора получават този шанс! А какво ли остава, ако тази вечер Сина някак си успее да победи Уаятт и да му гепи титлата? Това би било скандално! Сина се завърна от загуба на Pain XII срещу Минору, като на Civil War той беше един от онези които допринесеха за Rampage SuperShow да бъде факт. Точно след тази негова победа срещу отбор Адреналин, Брей Уаятт беше първия който хвърли ръкавицата, и така започна всичко между него и Джон Сина и от тогава, Уаятт гледа с насмешка над Джон, всякаш тази вечер, нищо не би могло да му попречи, да сломи Френчайзът. Особено понеже Сина е на терен на противника си което за него не е нещо непознато този път. Този път Сина успя да проникне в умът на своя съперник и може би тази вечер, поради причината че Сина познава добре Уаятт, това може да му бъде в плюс, но също така може и да докара до неговото падение, нищо не е сигурно. Бъговете в електротехниката ни стават все по-натрапчиви като дори видяхме Сина на екран раздвоен на четири части докато не се върнахме обратно на един екран.

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Самият Джон гледа така всякаш е дрогиран с някакви магически гъби, като ето че стана дума за храна и отново Huskus The Pig се появи отстрани на камерата за кратък момент. Не ни е лесно да излъчваме това и трябва да предупредим, че този мач няма да бъде за хора със слаби сърца или тежки здравословни проблеми за това ако сте от този тип хора, може би ще е по-добре да отклоните погледите си от екраните и може би се върнете когато всичко приключи защото все пак искате да разберете как ще се развие този мач, кой ще победи и кой ще има падение тази вечер? Уаятт беше човекът от който започна всичко....Благодарение на Сина който постоянно провокираше Брей да извика Демонът, преди този турнир, видяхме за кратко The Fiend, но това не ни подсказва нищо, защото Сина все пак е determined да получи ВЪЗМЕЗДИЕ!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Сина прекрачва ринговото ограждение и застава по средата на игралния терен, съзирайки към titantron-ът със сериозен и хладнокръвен поглед, в очакване противникът му да се появи. Кожата на Сина би трябвало да е настръхнала от напрежение, особено поради фактът че е сам на ринга, в изцяло тъмна зала, САМ СРЕЩУ СВЕТЪТ! Определено трябва да дадете кредит на Сина за това че той прие да се подложи на такива обстоятелства и то го направи с увереност в себе си! Нещо с което доста малко от кечистите в ТНВ притежават. За тези които са решили да изпитат същия кошмар който и Сина, останете с нас и имайте предвид, че ИЗВЪН ОТ НОРМАЛНИЯ СВЯТ НЕЩА ТЕПЪРВА ПРЕДСТОЯТ ДА СЕ СЪСТОЯТ МАКАР НЕСТАНДАРТНАТА ПОЯВА НА ДОКТОРЪТ ПО ГАНГСТЕРОЛОГИЯ!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty14/6/2021, 00:19

По принцип когато става дума за Bray Wyatt, то винаги нещо не е наред... но в тази определена сцена абсолютно всичко е лишено от какъвто и да е смисъл! Празната и мрачна арена, меко казано странното поведение на John Cena, както и безизразната му физиономия, както и куклите от Firefly Fun House, които по някаква причина са застанали на страната на "The Doctor of Thuganomics". Претендентът е вперил поглед към големия екран и обикаля из ринга, но сякаш няма контрол над движенията на тялото си. Да, напрежението от предстоящия му мач със сигурност е огромно, но надали то само по себе си би го накарало до такава степен да изгуби контрол над действията си. Но маниерите на John са един от десетките въпроси, тормозещи мозъците на TNW Universe-а. Защо е толкова тъмно?! Къде са феновете?! Как може Отборните титли да не бъдат защитавани на този турнир?! Тъкмо когато зрителите пред телевизионните екрани започват да размишляват усилено...

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

Bray Wyatt: Успях ли?! О, тъкмо навреме! Трябва да ти призная, John... това си беше дяволски добра тренировка! Човече, наистина ме бутна... до лимита ми! Кой да предположи, че плуването било толкова забавно?! Веднъж като почнеш и не можеш да спреш! Взел съм ти картичка от остров Боракай! Както и да е сигурен съм, че Го очакваш...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Bray Wyatt: Както и всички мои fireflies, насядали по трибуните... я почакай! Къде са феновете?! Заклевам се, че бяха тук, когато идвах... о, ами ти, John? Добре ли си? Нещо ми се струваш пребледнял. Хм-м-м... да не би да е от пилешкото в къщата миналата седмица? Знаех си, че не трябваше да взимам лудогорско... о-о-о, знам какво е! Нямаш търпение да Го видиш! Трябваше да се задържиш още малко на кея миналата седмица, Той има навика да се появява, когато най-малко очакваш...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Bray Wyatt: Но... ще трябва да почакаш още малко! Търпението е благодетел! А от последните седмици стана ясно, че тя не е от силните ти страни, John. Все още не си готов. Обаче тъй като бе толкова загрижен за здравето ми, преди да ме открехнеш за плуването, тази вечер аз ще ти върна услугата! Ще те подготвя за Него...

Bray Wyatt: Защото имаш странната представа, че ме познаваш, John. Мислиш си, че всичко ти е ясно... че си ме разгадал. Тогава, кажи ми, защо си в празна зала? Защо едвам контролираш собствените си движения... нямаш никаква идея, нали? You let Him in, John... а сега ще видим дали ще успееш да прескочиш най-голямата пречка... самия себе си... STEP INSIDE...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty14/6/2021, 13:54

John Cena: Йо, Брей, това ли е всичко? От какво по-точно трябва да се страхувам? Единственото което видях е Демонът за много кратък момент. Но въпреки сериозното ти изражение накрая, единственото нещо, което ноздрите ми доловиха, беше миризмата на водорасли. О, знам. Защо бях толкова неадекватен докато излизах на ринга? Самият аз съм сигурен. Най-вероятно защото съм в алтернативна вселена и дори камерите на ТНВ имат слаб сигнал като се опитват да заснимат този Main Event. Но не прави грешка. Готов съм за битка. Дори и в 5тото измерение да се наложи да нахлуя пак ще го направя, толкова ми се иска да те пребия, че децата които ни гледат, ще се уплашат от онова което смятам да ти причиня. Въпреки че съм в разгарът си и съм готов за бой, нямам нищо против да отстъпя за няколко секунди преди да build up-на. Но няма да лъжа, надявах се че имаш малко време да изритаме срещата thuganomics style, все пак, нали каза че търпението е благословение. Но няма просто да получиш мълчение. Знаеш ли? Макар и около мен да няма и живо същество, дори и ти да не си тук в момента, се чувствам, всякаш съм на своята сцена. Чувствам се....всякаш ми казваш - Давай, Сина, изкарай някой рап. Okay Bray, I SEE YOU! Nah, мога да промъкна в умът ти и знам точно какво искаш, и познай какво, ще го доставя тук и сега, щом искаш думите да говорят вместо действията, ще се опитам да те разбера. Но след като съм тук с веригата си, шапката, World Life slogen-а, и всичко останало, мисля че сцената е подготвена да избухна, та така, какво ще кажеш, аз да бъда първия който да детронира като бомба?

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy


---------------------

All Fired Up: By John Cena





За едно мога да се съглася с теб,
въпреки че наистина губя търпение да ти сритам каскета
съм all fired up за подобна акция
Но до някъде те разбирам,
все пак отнема време да влезеш в роля
особено след като едвам си излязал от езерото.

И по същата тази логика,
тази вечер едвам ще излезеш от този мач,
не, ще си върна думите назад,
няма да излезеш от този мач
защото АЗ ЩЕ ТЕ ЗАВЛЕЧА ОЩЕ ПО-НАДЪЛБОКО,
ДОКАТО НЕ ИЗВАДИШ НЕГО!
ДОКАТО НЕ ИЗВИКАШ ДЕМОНЪТ!

I'm all fired up,
AND I NEVER BACK DOWN TO A CHALLENGE
Готов съм да се впусна в умствено пътешествие
Ако трябва ще отида до остров Борокай от вълнение
Where it's nice to know that you've been there!

Това все пак е моето ВЪЗМЕЗДИЕ!
И съм сигурен че не си го очаквал, но ето на!
Все пак аз съм Докторът По Гангстерология
Нямаше как да не мине без някой diss-track
Караш ме да се ядосвам толкова
Ако ти беше Минору и това беше Pain XII
щях да те бия на един крак!

I'm all fired up, и трябва да ти кажа
ако това беше food challenge,
дори Huskus The Pig ще нахраня
Наоколо има такава надгробна тишина
Че дори да не се опитвам в умът на Брей да проникна
Мога да чуя неговите мисли,
Най-вероятно си мисли,
Че ако се сблъскаме лице в лице
Може да каже чао чао на титлата
И около рамото му да останат само водорасли
Ако не, по-добре умът си да избистри
Защото в края на деня има само една истина
И тя е че само един ще си тръгне с титла,
неговото име е Джон Сина!

Не съм приключил с теб, Брей,
Демонът също трябва да чуе тези думи
I'm all fired up и но няма повече да разтягам лукуми
Може и да твърдиш че си ме отровил с пиле от Лудогорско
Това което ще те подпали като за основно
Не е само FU, не само изгарянето от тези рими
Това което можеш да поемеш са тези ЯДКИ!


13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

---------------------

AAAH! Сина извади един плик с ядки и замери към рампата като Брей Уаятт все още гледа със напълно сериозен поглед от титантрона. Брей не казва нищо, а Сина стиска юмруци и изпъва двете си ръце към него, показвайки World Life боксовете, които носи. COME ON, BRAY! ТАМ ЛИ ЩЕ СЕДИШ ИЛИ ЩЕ НАПРАВИШ НЕЩО ПО ВЪПРОСА!? Сина е напълно горд с това което transpire-на току-що. За recap между тях имаше и рап битка в която Сина не се представи особено добре, въпреки че Уаят си беше подготвил своята част предварително със script, но този път, Джон Сина му се "реваншира" в думите на Брей, обаче вместо него, Сина го направи! Не знаем как се чувства Брей в момента, лицето на Брей е напълно хландокръвно докато Сина taunt-ва и предизвиква Брей да излезе. Ще се случи ли този мач изобщо? Не изглежда всякаш има признаци това да бъде мач, дори и за мач който не е като нормалните, като досега нито един от двамата не е премерил юмруци, единствено видяхме, че Брей все пак е успял да излезе от блатото, но не се появи и на ринга. А като заговорихме за ринга.....WATCH OUT!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy


КАКВО ЗА БОГА СЕ СЛУЧИ ТОКУ-ЩО? ЦЕЛИЯТ РИНГ ЕКСПЛОДИРА! Сина може би предвиди като каза че ще избухне като бомба, като не само той детронира, ОТ ЧЕТИРИТЕ ЪГЪЛА НА РИНГА ИЗНИКНАХА ИЗКРИ КОИТО МОЖЕ БИ ИЗГОРИХА СИНА И ГО НАКАРАХА ДА ПАДНЕ ПО СРЕДАТА НА ТЕПИХА! ТОВА БИ ТРЯБВАЛО ДА СА ЕДНИ ОТ УМСТВЕНИТЕ ИГРИ НА БРЕЙ УАЯТТ, КОЙТО ИЗЧЕЗНА ОТ ТИТАНТРОНЪТ ЩОМ ТОВА СЕ СЛУЧИ, А ТЯЛОТО НА СИНА НЕ ПОМРЪДВА! ПОГЛЕДНЕТЕ САМО КАКЪВ ПУШИЛЕК СЕ ИЗДИГНА СЛЕД ТОЗИ EXPLOZIV МОМЕНТ! НЯМА ПО-ПОДХОДЯЩ ПОВОД БРЕЙ ДА СЕ ПОКАЖЕ В ЗАЛАТА! СИНА ВЛЕЗЕ ПРАВО В КАПАНЪТ МУ, ДАЛИ И АКО ДА, КАК ЩЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА БРЕЙ ОТ ТАЗИ СИТУАЦИЯ?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty14/6/2021, 18:25

Какво беше това?! Залата е обгърната от бял пушек и добре че в нея няма хора! Възможно ли е те да са били предупредени предварително, че има опасност от нещо подобно, а този сигнал някак да не е достигнал до John Cena?! Ще се разрази същински скандал в ръководството на TNW, ако тази теория се окаже верна, и немалко глави ще хвръкнат, на първо място тази на Bray Wyatt! Очевидно е, че болният мозък на кукловода от Firefly Fun House е отговорен за тази експлозия, чрез нея стигайки до поредната си крайност през последните месеци. Припомнете си само онова, което Wyatt стори на предишния Световен шампион Seth Rollins на изминалия турнир Civil War. Тази вечер John Cena се очертава да бъде поредния потърпевш на непредвидимата офанзива на Bray, въпреки че отдавна трябваше The Fiend да се е появил, за да защитава титлата си. Дано само тези атаки не завършат фатално...

Димът около ринга се е поразнесъл встрани и вече можем по-ясно да видим какво се случва на него. Състоянието на John Cena изглежда добро - той се вдига от пода, макар и с помощта на сглобката. Нещо все пак не е наред с десния му крак, "The Doctor of Thuganomics" се опитва да се подпре на него, но той поддава! Много лош развой на събитията за претендента, защото най-вероятно противникът му ще се възползва именно от това...

Bray Wyatt: WOW! Това бяха наистина експлозивни рими, John! Направо избухна! Но кажи ми, сериозно ли очакваш да Го победиш... с приказки на микрофона?! Сега вярваш ли ми, че не си готов? Трябва да очакваш опасността от всички страни! Досущ като воините, уповали се на неписаните правила на Бушидо! Следвай пътя на самураите, John...

Bray Wyatt: И стани вятъра...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

"Стани вятъра"?! Свикнали сме да чуваме тази фраза използвана при един друг човек, който обаче е не по-малко зъл от Bray Wyatt. При изричането на това John Cena направо пребледня, все още опитвайки се да разтърси крака си и да възстанови чувството в него. Димът от "експлозията" преди малко се е пренесъл само и единствено на върха на рампата, сякаш някой нарочно го е преместил там! Това привлича вниманието на John и той се е вторачил в него, когато...

.

.

.

.

.

.

.

.


КАКВО?! ТАКА ПОЗНАТАТА KAZE NI NARE, ЧИЕТО ЗНАЧЕНИЕ ОТДАВНА НЕ Е НУЖНО ДА ПРЕВЕЖДАМЕ, ГРЪМВА В АРЕНАТА И ИЗЗАД ПУШЕКА СЕ ПОЯВЯВА НЕ КОЙ ДА Е, А САМИЯТ MINORU SUZUKI!!! ПОГЛЕДНЕТЕ CENA - КОЛКОТО И ДА ТВЪРДИ, ЧЕ Е ПРЕВЪЗМОГНАЛ ЗАГУБАТА СИ ОТ MiSu НА PAIN И ЧЕ Я Е ИЗПОЛЗВАЛ КАТО МОТИВАЦИЯ, ИЗРАЖЕНИЕТО МУ НЕ ЛЪЖЕ!!! Японецът тръгва надолу към ринга, но какво по дяволите търси тук, особено след мача си по-рано днес?! Да не би Bray Wyatt по някакъв начин да е влязъл и в неговата глава?! Cena продължава да изпитва затруднения с крака си... същия този десен крак, който Suzuki почти не откъсна на Pain XII! Боже, каква ирония на съдбата! John отчаяно започва да налага с юмруци бедрото си, в опит да почувства нещо, но ще трябва да побърза, защото бившият му враг номер 1 с всяка изминала секунда е все по-близо до него... но почакайте, нещо отново не е наред! Картината става черно-бяла и се размества, а както Minoru крачеше към ринга, сега вече е на него и сваля кърпата от главата си, отправяйки маниакален поглед към ранената плячка в ъгъла на, буквално, минното поле! Main Event-ът на Get The Suitcase става все по и по-объркан...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty15/6/2021, 13:37

НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! Брей Уаят каза нещо за “Become The Wind”, и не само чуваме епохалния theme song на “The Baddest Man of The Planet”, но се оказва също, че ЯПОНЕЦЪТ СЕ ПОЯВЯВА ОТ ПЛЪТ И КРЪВ! IT’S A BLAST FROM THE PAST FOR CENA! Минору е единствения противник, който Френчайзът не е могъл да превъзмогне, като разбира се, не изключваме и Уаят, който в момента си прави доста солидни MIND GAMES с претендентът! По погледът на Сина изглежда ВСЯКАШ Е ВИДЯЛ ПРИЗРАК! Да, Сина твърдя, че е готов за този мач, но дали е готов да преживее един тъмен спомен от неговото минало!? Спомен, който също така докара една тъмна половина в Сина, преди да се стигне до този мач и срещу когото Джон едва ли би искал да се пребори отново. Сузуки е вече на ринга където Сина лежи, все още подпрял се с лакътя на двете ръце за тепиха. Сина изправя глава и поглежда към Минору все едно се кланя пред своя Бог. Това не е място където Джон иска да се намира! Брей Уаят разполага с всички инструменти да изтощи Джон, ОЩЕ ПРЕДИ ВСЪЩНОСТ ДА ИМА МАЧ МЕЖДУ УАЯТ И СИНА! Джон се надига на левия крак и изправя тялото си, но има друго нещо което е нередно, освен, че докато “MiSu” правеше своята ентрада, и това беше, че кадрите бяха черно-бели за миг и отново имаше дефекти в излъчването на това събитие, дали защото наистина сме в измерението на Брей Уаят или не, не е напълно ясно, но едно е сигурно и това е, че в момента Сина се намира в минно поле наистина! “Сузуки” гледа мрачно към Сина докато сваля кърпата от главата си. Френчайзът от своя страна сваля верижката която носи около вратът си, увивайки я в дясната си ръка, и се мъчи да се изправи, но НЕЩО СЕ СЛУЧВА! СИНА ДЕЙСТВА ТАКА ВСЕ ЕДНО НЕ МОЖЕ ДА ПОМРЪДНЕ ДЕСНИЯ СИ КРАК! Знаем, че Сина едва претърпя контузия с десния крак след мачът си с Минору, но защо? Нали кракът му бе излекуван? Какво ли му попречва да действа? Брей Уаят може би наистина притежава способност да връща времето назад! Не само че Сузуки стои пред Сина, някак си, Джон възвърна кондицията в която беше след мачът му с японецът. Докторът свива юмрук с дясната си ръка около пръстите на която е увил верижката си, като трябва да отбележим, че дори няма рефер който да отсъжда случващото се, така че това което прави Джон е напълно достъпно в случая, явно в измерението на Брей правилата не съществуват. Ръката на Сина се разтяга напред като Сина се прицелва с круше в абдоминалите на “Минору”, само за да разбере, че ръката му бива сграбчена за китката от “The Baddest Man Of The Planet”. Уаят сигурно гледа това от някъде и се наслаждава на страданието на Сина, китката му бе обхваната от дланите на двете ръце на противникът. НИМА ТОЗИ ”МИНОРУ” Е ИСТИНСКИ, СЛЕД КАТО СПРЯ АТАКАТА НА СИНА? Не само това, сега Сина се намира в такава позиция, че противникът му заключва ръката му с Armbar! ТОВА Е НЕЧЕСТНО! МАЧЪТ ТРЯБВАШЕ ДА БЪДЕ СИНА СРЕЩУ УАЯТ, А СЕГА СИНА БЕ ПРИНУДЕН ДА СЕ БОРИ С “МИНОРУ”! иждаме как “MiSU” сваля верижката от около пръстите на Сина докато е вкопчил трицепса му с двата си крака, което обаче дава на Сина възможност да се надигне макар и на един крак, защото сега не само дясната ръка на Сина е под натиск, оказва се че той също не може да използва десния си крак. Сина се надига на един крак докато “Минору” все още му е впримчил ръката. “Минору" започва като с бухалка да блъска с едната си ръка в дясното рамо на Сина, но Сина показва същинска сила на супермен! Сина впряга своята не човешка сила. “Раперът" повдига опонентът си докато го залавя с едната си ръка през ребрата, “Минору" от своя страна транзитира в SLEEPER HOLD! Въздухът на Сина напуска дихателните му пътища и ако не направи нещо скоро главата му ще посинее и ще припадне. Сина тръгва към корнера, но “Мису” изведнъжго пуска от Sleeper докато все още държи дясната му ръка и вместо да го засили към ъгъла на ринга в който Сина се беше насочил с цел да блъсне “Минору”, Докторът бива притиснат към въжетата, като японецът отпраща лакът в стомашната област на Сина! “Сузуки” вижда възможност да впримчи Сина, като той увива горните две въжета И ЗАЩИПВА РЪЦЕТЕ НА СИНА ЧРЕЗ ГОРНИТЕ ДВЕ ВЪЖЕТА! ИЗВЕДНЪЖ ОБАЧЕ, СЕ СЛУЧВА НЕЩО СТРАННО И ВИЖДАМЕ, ЧЕ “МИНОРУ” ИЗЧЕЗВА И ВИЖДАМЕ НЕЩО ПОКЪРТИТЕЛНО!


13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Двете ръце на Сина все пак са впримчени от въжетата....НО ВИЖДАМЕ ЕДИНСТВЕНО СИНА НА РИНГА С ОВЧА МАСКА ЕДВАМ ДА СИ ПОЕМА ВЪЗДУХ! ЧУВА СЕ СЪЩО ЕХИДНИЯ СМЯХ НА УАЯТ В ДАЛЕЧИНАТА. ТОЗИ “МИНОРУ” ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е БИЛ ИСТИНСКИ, А ХОЛОГРАМА, ИЛИ...”ПРИЗРАКЪТ НА МИНОРУ СУЗУКИ”! КАКВОТО И ДА Е, ДЖОН НАИСТИНА СТРАДА В МОМЕНТА ОТ НЕВИДИМА ЗАПЛАХА КОЯТО ЕДИНСТВЕНО ТОЙ ВИЖДА! И ЕТО ЧЕ ОТНОВО ИМА НЯКАКВА ТЕХНИЧЕСКА ГРЕШКА И КАМЕРИТЕ ПРЕКЪСВАТ ЗА МИГ, КАТО СЕГА ВИЖДАМЕ ДЖОН В СРЕДАТА НА РИНГА, БЕЗ ОВЧА МАСКА, ИЗПРАВЕН НА ДВА КРАКА, КАТО СРЕЩУ НЕГО ОТНОВО СТОИ “МИНОРУ”! Независимо дали това което се случи на Сина преди малко беше истинско, или не, това нещо го кара да преживее миналото си, но не само, понеже в действителност, Сина сам се беше вкопчил във въжетата, също друго доказателство че всичко това наистина се случи на Сина, беше, че верижката на Сина все още е на тепиха, а не около ръката му! Десния крак на Сина все още е под лек наклон, и Сина не смята да рискува и да се движи прекалено много, като той използва ръцете си в случая! Сина отпраща удар към главата на “MiSu” или “Призракът на Минору”, като образът на “The Baddest Man Of The Planet” се придвижва надясно и отклонява опитът на Сина да го улучи, но Сина опитва и с другата ръка, като сега пък “Минору” се вдръпва в другата страна. Като премахнем образът на “MiSu” който Уаят извика, изглежда всякаш Сина тренира юмруците си върху “невидима круша”. Само въпрос на време е преди “Минору” да заобиколи Сина. “The Baddest Man of The Planet” опира двете си ръце през ребрата на Сина. Френчайзът отчаяно се мъчи да се пребори като замахва с лакът настрани, но японецът е залегнал. “MiSu” е изпълнил захват с който да изкара още въздух от ребрата на Сина. “Сузуки” натяга такъв натиск че Сина се свива напред докато той го държи през кръста. Сина обаче прави един умен ход. Претендентът прави заден ход към корнера на ринга и ”Минору” бива сплескан като сандвич между обтегачите и кръста на Сина! Джон прави отчаян опит за бягство отдалечавайки се от противника си, сега “MiSu” е в корнера докато Сина е на метър и половина от него. Сина обаче решава да се хвърли към корнера на ринга и да прегази “Минору” с Corner Forearm, НО "ПРИЗРАКЪТ НА МИНОРУ" СЕ ИЗМЕНЯ ИЗВЕДНЪЖ И ПОМРЪДВА, А СИНА СЕ БЛЪСКА САМ В КОРНЕРА!


13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

WAIT A MINUTE!!!! IT'S BRAY WYATT!!! Сина поглежда от една страна на друга всякаш не разбра как точно пропусна с предната си атака.....КАКВО!? УАЯТТ Е ВЗЕЛ ВЕРИЖКАТА НА СИНА! УАЯТ УВИВА ВЕРИЖКАТА НА СИНА ОКОЛО РЪКАТА СИ....ТОВА НЯМА КАК ДА СВЪРШИ ДОБРЕ ЗА СИНА. ДОКТОРЪТ ДОРИ НЕ УСЕЩА ПРИСЪСТВИЕТО НА УАЯТ. ТОВА НЯМА ДА СВЪРШИ НИКАК НА ДОБРЕ ЗА ДЖОН....НО КАКВО БЕШЕ ВСИЧКО ТОВА С МИНОРУ И КАК ТАКА ИЗВЕДНЪЖ УАЯТ СЕ ПОЯВИ? ТОЛКОВА МНОГО ВЪПРОСИ....ТОЛКОВА МНОГО НЕРАЗГАДАНИ ТАЙНИ И АНОМАЛИИ СЕ СЛУЧВАТ В ТОЗИ МАЧ....WHAT IN THE WORLD IS GOING ON?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty15/6/2021, 21:16

Ненормалните сцени в този мач не само че са толкова много, ами и се движат със скоростта на светлината, пречейки на средностатистическия зрител да осмисли поне малко от онова, което наблюдаваме сега. Експлозии, прескачане във времето, изчезващи противници, които даже не се знае дали изобщо са реални. Трудно е да си представим какво предстои, но всички знаци сочат, че сме попаднали в главата на John Cena. Е, това може да е филм по сценарий на "The Doctor of Thuganomics", но режисьорът е друг и не спира да редактира script-а. Bray Wyatt е надвиснал над опонента си като дементор от измерението на Harry Potter и изсмуква всичката позитивна енергия, надежда и спомени от съществуването му, оставяйки го само и единствено с най-ужасните му моменти. Тези кошмари на John се разгръщат пред очите ни, а главната роля е негова. Той трябва да намери начин да се откъсне от контрола на Wyatt, който брилянтно нагласи капана си през последните няколко седмици и тази вечер задейства механизма му. В секундите, в които John Cena се е вторачил в обтегача, шокиран как е възможно опонентът му да се изпари пред собствените му очи, можем да помислим над това с какви намерения водещият на Firefly Fun House влезе под кожата му. Допреди началото на този двубой, ако можем изобщо да наречем този mind**ck по такъв начин, изглеждаше така сякаш Bray искаше просто да фрустрира Cena, чийто единствен фокус беше върху The Fiend. Wyatt не позволи среща отблизо между своето създание и претендентът за Световното злато, което накара "Big Match John" да стигне до крайности и да захвърли прикрито дружелюбния кукловод по течението на "Свободната река" - нещо, което дойде като гръм от ясно небе за широката аудитория, които рядко бяха виждали John в такава мрачна светлина. Демонът все пак се появи, но не и когато Cena го очакваше, а когато двамата бяха лице в лице на предния епизод на Rampage, макар и на метри разстояние един от друг, "The Doctor of Thuganomics" не трепна. Той се бе подготвил за разходка из Адското царство със самия Дявол... но със сигурност дори и в най-смелите си представи не е очаквал преживяването, през което минава в момента. Може би не трябваше да се поддава на негативните си емоции и да допуска Bray Wyatt и The Fiend толкова лесно до себе си, защото именно това бе грешката на предишните съперници на Звяра, в крайна сметка превърнали се в негови жертви. Cena остави на пръв поглед шеговитите игрички на Wyatt да му повлияят, а сега виждаме целта им - не да изнервят John, а да изкарат на преден план цялото зло, таящо в душата му, карайки го да обсеби всяко кътче от съзнанието му. И когато един дементор бива оставен достатъчно дълго да изцеди доброто от теб, то Той те свежда до своето собствено ниво и променя облика ти по свой собствен първообраз - зъл и бездушен. Все пак надеждата за John Cena не е изгубена. Претендентът трябва да се концентрира и да осъзнае какво се случва около него, преди да е станало прекалено късно. Не можеш да победиш злото със зло - урок, който Seth Rollins научи по трудния начин. Дали John ще успее да предотврати подобен резултат зависи само и единствено от него. Привържениците му се молят той да изкара наяве онази добрина, която видяхме преди падението му на PAIN XII - колко пъти попречи на коварния Minoru Suzuki да причини болка на беззащитни хора, в частност и на Jake Roberts, чиято ръка почти не бе прекършена на две от японеца. И макар Cena да се провали в опита си да спре Minoru на най-голямата сцена, той трябва да остави миналото където му е мястото и да се фокусира върху настоящето. Само така ще има шанс да се пребори с новия си враг номер едно - манипулаторът Bray Wyatt. Водещият на Firefly Fun House е надвиснал над нищо неподозиращия Cena като буреносен облак и само го чака да се завърти с лице към него, за да го просне на тепиха с удар със собствената му верига. John все още се опитва да намери логично обяснение как MiSu, или по-скоро неговият "двойник", изчезна така внезапно и объркано гледа към сглобката, сякаш очаквайки Suzuki някак си да изскочи от нея. От Япония може да са излезли страхотни илюзионисти като Yukihiro Katayama и Keiichi Iwasaki, но надали дори те биха могли да спретнат подобен номер. "Магът" на цялата тази постановка е застанал плътно зад Cena, поставил го на мерника си и затягайки веригата още по-здраво около юмрука си само чака да нанесе своя killing blow. Това може да е фатален край за претендента, когото опасностите наистина не спират да дебнат от всеки ъгъл. "The Doctor of Thuganomics" най-накрая понечва да извърне глава назад и милионите, гледащи от своите екрани, поставят ръце на лицата си, но докато John се завърта...

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

Bray Wyatt: Fireflies, настанете се удобно, защото е време за... приказка-а-а! Следващата история е по истински случай и се казва... "Черната овца". Готови ли сте? Слушайте сега...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Бавно ни залива морето
от сиви, тягостни дни...

Bray Wyatt: Опа, грешна страница, извинявам се... нещо не съм на себе си днес, не знам какво ме е прихванало! Както и да е, нека да опитаме отново...

Имало едно време една черна овца.
Тя не била като останалите овце,
била много по-силна,
много по-издръжлива
и никога не се отказвала!

Bray Wyatt: Я, нещо точно като теб, John!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Не след дълго Черната овца
била избрана от стадото за техен предводител.
Те я следвали навсякъде,
а тя винаги ги напътствала.
Заедно те били като една цяла нация,
покорила целия свят!

Но от нищото Черната овца
обърнала гръб на стадото,
в търсене на по-зелени пасища,
оставяйки ги да се лутат по земята,
без никаква насока.

И тогава се появил
Големият лош вълк.
Въпреки внушителния му външен вид,
все пак на овцете им трябвало известно време,
за да го допуснат до себе си и да го направят
новия им лидер.

А когато това станало
дошли и най-щастливите времена на стадото!
Той имал целия свят в ръцете си,
а те яли, пили и се веселили!
Докато един ден...

Един ден Черната овца се върнала
и въпреки измяната си
поискала отново да се възкачи на трона.
Но там вече стоял Големия лош вълк,
който значел повече за останалите овце,
отколкото Черната някога изобщо можела да значи.

Това не спряло на обърканата Черна овца,
която вече едвам можела да води самата себе си,
объркана и изпълнена със съмнения,
да се опълчи на Големия лош вълк.
И когато го направила...

Bray Wyatt: Е... мисля, че се досещаш как приключва тази приказка, John. Но никога не е прекалено късно! Все още можем да пренапишем историята и Черната овца да оцелее! А перото... е в твоите ръце! Знаеш какво трябва да направиш, John...

Bray Wyatt: JUST GIVE UP...

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Въпросите как и защо се увеличават с всеки изминал кадър. Bray Wyatt се пренесе от ринга обратно в своята къща, сякаш пречупва пространствено-времевия континуум и разказа една настръхваща история, чийто главни герои доста напомнят на едни други двама. Bray продължава да всява несигурност и да обезкуражава John Cena, сега сякаш подигравайки се на една от най-силните му фрази, ако не и най-силната. Модел, по който "Big Match John" живее и се бори всеки Божи ден - Never give up. Водещият на извратеното шоу изчезва от екрана, но оставя след себе си едно злокобно усещане на предстоящо бедствие. Cena е останал съвсем сам на бойното поле, поне за момента извън опасност, и все още гледа към празния titantron, като че ли чувствайки се длъжен да отговори на абсурдното предложение на Bray. Можеш да попиташ който и да е дали се предава, но не и John Cena! Това си е чиста обида и потъпкване на цялото наследство, което той е оставил зад себе си. В погледът на John обаче вече не се чете объркване, нито пък отчаяние. Напротив - той е бесен! "The Doctor of Thuganomics" получава прилив на енергия и изглежда е забравил както за допелгангера на Minoru Suzuki, така и за всякакви болки в десния си крак и отстъпва няколко крачки назад, вдигнал гордо глава към големия екран, за да даде своя отговор - HELL NO! Поведението на Cena подсказва, че той е готов за всичко, което Wyatt може да опита, за да го спре по пътя му към Световно "господство"! John поклаща главата си и няма как да объркаме значението на този жест, след което с двете си ръце приканва Bray най-накрая да стигнат до саморазправа, приклякайки с лице към рампата... но нещо отново не е наред! Въжетата на ринга започват да се клатят, а Cena усеща това, след което най-накрая осъзнава, че веригата му отдавна не е около врата... И WYATT ОТНОВО СЕ Е ПОЯВИЛ ЗАД НЕГО, НОСЕЩ СЕ КАТО ВЯТЪРА, ГОТОВ ДА ПРИКЛЮЧИ ЗАПОЧНАТОТО! МАЙЧИЦЕ, ТОВА ПРОФЕСИОНАЛНА БОРБА ЛИ Е ИЛИ СМЕ ОБЪРКАЛИ КАНАЛА И ГЛЕДАМЕ ЕПИЗОД НА СЕРИАЛА TWIN PEAKS?! АКО DAVID LYNCH ГЛЕДА ТАЗИ ПРОГРАМА, ТО ОЧИТЕ МУ СИГУРНО СА ЗАЛЕПНАЛИ ЗА ТЕЛЕВИЗИОННИЯ ЕКРАН! JOHN СЕ ОБРЪЩА С ЛИЦЕ КЪМ WYATT... И ОТНАСЯ УДАР С ВЕРИГАТА В ЛИЦЕТО, КОЙТО ГО ПРАЩА ПРАВО В СТРАНАТА НА СЪНИЩАТА!!!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

LIGHTS OUT!!! CENA ОСТАВА ДА ЛЕЖИ СЪС ЗАТВОРЕНИ ОЧИ...
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty16/6/2021, 12:14

Тялото на Френчайзът се просна по средата на тепиха, като че ли "Няма никой вкъщи". Джон наистина преживява историята си отново както Брей обеща, че ще го накара да направи. Контактът с веригата на Джон в неговата челюст беше брутален, едва ли Джон щеше да стане след този подмолен удар от страна на Шампионът Брей Уаят, който нападна Сина в гръб, докато Сина беше зает да се бие с онова което описваме като "Призракът на Минору Сузуки". Джон не показва признаци че ще се изправи скоро време, а Уаятт седи над него и гледа с празен поглед как безжизненото тяло на Докторът се свлече и падна по средата на нищото. Това събитие безспорно е повече от мач, това е кошмарът на Сина усъществен в реалността благодарение на изкривената реалност, която ни предоставя Брей Уаят. Изглежда като че ли няма да има мач, или не, почакайте.....

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫


13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Отново се пренасяме от ринга към The Firefly Funhouse. За момент има изкривяване на кадрите в които се вижда Abby The Witch, една от марионетките на Уаят0 а след това виждаме врата на която пише с оцветени надписи направени така че да привличат погледа на децата. Обеспокояващото е, че цветния надпис гласи "ABANDON ALL HOPE YE WHO EXIT HERE". Уаят винаги е намеквал как Джон Сина трябва да зареже всяка една надежда, че може да спечели в срещата между двамата тази вечер. Той също до сега доказва че съобщението му е вярно. Сина преживя отново контузията на кракът от която едвам се завърна, и отново бе принуден да се бие с "Минору" или онова което беше неговият призрак. Особено след онзи удар на Брей в главата на Сина със собственото му оръжие, стоманената верига, е възможно Сина дори да не го направи до този мач между него и The Fiend. Френчайзът беше помислил че е единствения който би могъл да разбере Брей, но явно не е така. Макар и решителността на Сина, умствените игри на Брей тук достигат едно следващо ниво, и този Мейн Ивент се превръща в нещо което може би Сина е преживял вече, но в историята на ТНВ, подобен Мейн Ивент на турнир се случва за пръв път в историята на фед-а!

-------------------



13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

HOLD ON A SEC! Камерата zoom-ва и виждаме не кой да е... IT'S JOHN CENA, FOLKS! КАК Е ВЪЗМОЖНО? СИНА СЕ ВЪРНА НА СЕБЕ СИ! И това не е всичко! Също така чухме и един друг theme song на Сина, а именно "MY TIME IS NOW"! КАКЪВ SWITCH! Трябва също да отбележим, че Сина е не къде....а във THE FIREFLY FUNHOUSE! Джон гледа като някой който е бил отвлечен и не знае в каква среда е попаднал.

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Cenation Leader-a внимателно инспектира мястото от себе си. Той се стресна когато видя Abby The Witch, която е поставена на прозореца зад Сина, мислейки си, че има някой зад него. Джон най-вероятно все още усеща щетите които Брей нанесе когато го шлевоса право в челюстта с веригата му, Сина е повдигнал гардът си, той трябва да бъде на щрек, все пак Сина ВЕЧЕ НАИСТИНА Е В ИЗМЕРЕНИЕТО НА УАЯТ, НЕ НА РИНГА, А В THE FIREFLY FUNHOUSE, КЪДЕТО Е ВЪЗМОЖНО ДА МУ СЕ СЛУЧИ КАКВО ЛИ НЕ! Джон поглежда към един от корнерите на къщата. Зад един старовремски телевизор изскача не Брей Уаят, а The Rambling Rabbit.

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Rambling Rabbit: Хей, Джон! Трябва да се разкараш от тук, пич!
John Cena: По начинът по който трепери цялото ти тяло, разбирам че ТОЙ Е ТУК! КАЖИ МИ КЪДЕ Е ДЕМОНЪТ!
Rambling Rabbit: Нещото което търсиш се намира в тази стая! *посочва към вратата зад тях* Но не бих те съветвал да отидеш там, man, HE IS GOING TO KILL US!
John Cena: THERE IS NO OTHER WAY! Трябва да вляза през "creepy" вратата. Трябва да намеря Демонът. Единствения начин този кошмар да приключи, е като се изправя срещу НЕГО!

След тази кратка обмяна на диалог между Сина и The Rambling Rabbit, Rambling Rabbit се покрива с двете ръце и целия се гърчи от страх, да не го накаже господарът му, страх цари в The Firefly Funhouse, единствения който не отстъпи това е Джон, който в този момент отваря вратата от където е написано, че трябва да зареже цялата си надежда, който излиза от този "изход". Джон или е смел, или току-що подписа смъртната си присъда с това решение. Ако думите на The Rambling Rabbit са верни, THE FIEND НАИСТИНА МОЖЕ ДА СЕ КРИЕ ЗАД ТАЗИ ВРАТА!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Джон минава през "порталът" оставен от Брей като влиза в пространство, където няма нищо, освен мрак и тишина. Мрачното пространство в което се намира Джон в момента, е сигурно толкова тъмно и обезпокоително, колкото и умът на Брей Уаят е в момента. По погледът на Сина си личи, че той е готов да очаква всичко, но дали е толкова готов, с колкото решение е самия Сина? Може и да смени образът си, може и да се върна обратно на два крака всякаш битката му с "Призракът на Минору" беше a hoax, но нищо не е наред в атмосферата около Сина. На какво ли ще попадне Джон, ако продължи напред?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty16/6/2021, 19:00

Ето това вече си е парадокс - човекът, който никога не се предава, излезе през вратата, гласяща "надежда всяка тука оставете". За разлика от миналата седмица, когато направо нахълта в нея, то тази вечер John Cena се оказа неволен гост в на пръв поглед приветливата и уютна къща, която обаче става все по-злокобна, колкото повече се вгледате в интериора й. Освен рязката промяна в мястото, където се развиват действията, наблюдаваме и такава в самия външен вид на Cena - ланецът му така или иначе бе свален и е в притежание на Bray Wyatt, но вече го няма oversize-натия бейзболен екип, който е заменен от тениска с надпис "RESPECT". Козирката на шапката вече не е назад, както приляга на един истински рапър, а е поставена по предназначение. Не само това, но и еднозначния слоган на John, който е в епицентъра на това събитие, ясно се чете на бродерията. "The Doctor of Thuganomics" е неузнаваем! Табелата може и да е поставена с цел обезкуражаване, но Cena изглежда като мисионер, напълно отдаден на каузата - той на своя глава влезе през вратата, защото няма как да избере лесния път. John знае какво е другото нещо, което трябва да направи, за да приключи неговия кошмар - и това е да хване Дявола за рогата и да ги изтръгне. Bray Wyatt закова надписа на портата на Firefly Fun House непосредствено след нейното основаване, а Triple H бе първият външен човек, дръзнал да мине през нея. И макар в днешни дни Hunter да е в далеч по-добро състояние, то ако го питате много бързо ще признае, че не е същия след взаимодействието си с Него. Мрак е обгърнал цялото околно пространство на Cena. Той е твърдо решен да донесе светлина в това забравено от Бога място, но какво ли е на път да се появи пред очите му? Видяхме по какъв начин му повлия образа на Minoru, който причини най-скорошното разочарование на John. Какво обаче може да изкара Wyatt от по-далечното минало на Cena, за да го нарани? На път сме да разберем съвсем скоро. "The Franchise" тръгва да крачи в мрака, вдигнал юмруци пред лицето си и оглеждайки се във всички посоки. Той вече очаква нападение от всеки ъгъл на тъмницата, когато телевизионните екрани отново примигат и силен крясък нарушава гробната тишина...

.

.

.

.

.

.

.

CAN YOU DIG IT, CENA?!

Е НЕ! RAMBLIN' RABBIT ПРЕДУПРЕДИ, ЧЕ НЕЩО СТРАШНО СЕ КРИЕ ЗАД ВРАТАТА, НО НАДАЛИ НЯКОЙ Е ОЧАКВАЛ ТОЧНО ТОВА! КАКВО ПРАВИ BOOKER T ТУК?! Бившият лидер на култовия stable Booker Worldwide, който обаче се разпадна по-бързо от Европейската суперлига, се прокрадва из сенките, а John Cena не може да повярва! Доста дълго бившият петкратен WCW шампион беше като трън в очите на "The Franchise Player" и го възпрепятстваше от това да се фокусира върху по-важни задачи! Любимата на TNW Universe-а песен "Who Cares" зазвучава, макар и с distorted вокали, а обстановката напомня на някой мрачен ъндърграунд нощен клуб, чийто редовни посетители като нищо биха се вписали в състава на куклите от Firefly Fun House. Изведнъж прожекторите започват да озаряват Booker, а в на пръв поглед затвореното помещение започва да вали дъжд, правейки цялата тази сцена още по-трудна за възприемане! Cena направо е ахнал и стои с отворена уста - той забрави за всякакъв вид заплаха, след като видя доскорошната абсолютна икона на TNW и по-скоро се е зачудил дали си заслужава да остане при Booker, за да види какво ще направи. Отново виждаме troll-ските наклонности на Bray Wyatt в действие, точно когато John очакваше най-накрая да срещне The Fiend, неговият създател извъртя номер, достоен за победител в конкурс за най-добра първоаприлска шега! Представете си само каква психическа подготовка е нужда, за да се нагласиш за единоборство със Звяра, само за да се стигне до тази явна подигравка! Booker пада на едно коляно и прави signature жеста с ръката си пред обезумелия поглед на Cena, след което вдига глава... и ще го направи! Дами и господа, предстои да видим нещо, което със сигурност ви е липсвало! Нещо, което няколко месеца бе главната атракция в TNW! Ход, породил огромно количество дебати в социалната мрежа относно неговото правилно изписване! Дори самият Wayne Rooney си взе билет за предните редове на един епизод на Rampage, за да види това движение отблизо! По-добре седнете и се дръжте хванете за нещо, защото Booker замахва настрани и се завърта на земята...

SPIN
A
F'N
ROONIE!!!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

WHAT A FEEL GOOD MOMENT!!! Със сигурност на мнозина е липсвало да виждат това всяка седмица! Акциите на Booker Worldwide паднаха рязко, след като дружеството се разпадна, но ако по случайност им е останал някакъв merch, то може би ще бъде разпродаден за рекордно време след края на този мач! Booker отново застава в първоначалната си поза и търси одобрението на Cena, но не получава такова. John изобщо не е впечатлен от тези "циркаджийски" номера, както биха ги нарекли по-зрялата част от аудиторията на TNW, и е на път да напусне помещението... когато Booker вдига ръка... И ПОСОЧВА КЪМ НЕГО!!! СЕГА СТАНА ОПАСНО - BOOKER T ПРЕДИЗВИКВА JOHN CENA ДА НАПРАВИ SPINAROONIE!!! НЕЩАТА НЯМА НАКЪДЕ ПОВЕЧЕ ДА ИЗЛЯЗАТ ОТ КОНТРОЛ!!! ЩЕ ВИДИМ ЛИ... CENAROONIE?! "The Franchise Player" не реагира по позитивен начин на challenge-а на Booker, който все още сочи към него, а по-скоро го гледа в стил "ти е**ваш ли се с мен?!" и всеки момент може да му се нахвърли. Първият елиминиран в тазгодишния Road to Pain мач акцентира върху соченето, сякаш не може да говори, а има способността да комуникира само чрез жестове... И ЕТО КАКВО СЕ ОПИТВА ДА МУ КАЖЕ - BRAY WYATT СЕ ПОЯВЯВА ЗАД CENA, КОЙТО НЯМА ПОЧТИ НИКАКВО ВРЕМЕ ДА РЕАГИРА И ПОПАДА ПРАВО В ЛАПИТЕ МУ...

SISTER ABIGAIL!!!

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

John Cena бе изигран от Bray Wyatt! Кукловодът избухва в ехиден смях и поглежда в посоката на Booker T, а когато и зрителите имат възможността да го направят - него го няма! Грижливо планирана акция срещу Cena, или поредната оптическа илюзия?! Везните клонят към второто! Wyatt за втори път в това подобие на мач успява да приспи John, за когото по всички признаци излизането от този кошмар ще бъде изключително трудно! Докато се усетим Bray също се е изпарил от стаята, оставяйки претендента за Световната титла да лежи съвсем сам на студения под. Сега виждаме лицето му в близък план... но не задълго, защото пак се пренасяме във Firefly Fun House, пременена в облик, който повече и приляга, а зловещата промяна се дължи само на едно - ТОЙ Е ТУК!!! СЪЩЕСТВОТО, ЗА КОЕТО JOHN СЕ ПРИГОТВЯШЕ ТОЛКОВА ЦЕЛЕУСТРЕМЕНО, НО ОТНОВО БЕ СПИПАН НЕПОДГОТВЕН!!! The Fiend е обсебил къщата и с нечовешки движения, изглеждащи все едно извадени от някой тъмен ритуал, се забавлява в родния си дом. Ако Изчадието отвори портата, зад която лежи безпомощния Cena, то това ще бъде краят... и не става дума само за двубоя. The Fiend държи съдбата на John в ръцете си...

ABANDON ALL HOPE
13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy
YE WHO EXIT HERE
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty17/6/2021, 21:55

Първо "Минору", а после и "Букар Т", Уаятт наистина разгърна спомените на Сина наяве, използвайки ги като оръжие срещу психиката на Сина, но и не само. Не сме могли да си представим какво щеше да види Джон в стаята която влезе, но добре, че не му се наложи да се бие срещу "Букар Т". Намесата от страна на "Букар Т" беше наистина класЕка, RIP Who Cares и Booker Brand-a, някои може и да са забравили за кариерата на "Букар Т" в ТНВ, както и за мачът му срещу Джон Сина, но Брей ни помогна да си припомним за част от историята не само на тези кечисти, но и на Джон Сина, в чиято история фигурират те. "Букар Т" направи Spinaroonie, и нахъса Джон може би да направят двойно Spinaroonie, или Cenaroonie, но разбрахме каква беше функцията на "Букар Т" в този мач и тя беше за да разсее Сина. Уаят наистина беше в тази стая, и нападна Сина в гръб като извърши и един от своите завършващи ходове, Сестра Абигейл, с което препарира Джон на пода. След това видяхме и кадри в които се появи The Fiend който groove-ваше на Who Cares, епохалния theme song използван от "Букар Т" в ТНВ, изпълнен от Rivera Productions, продукция, която беше в пълна сила известно време но трябваше да прекрати поради необясними причини. Rambling Rabbit точно беше казал, че ТОЙ е също в стаичката. Колкото до този мач, той става все по-нестандартен с всяка изминала минута, особено след като чуваме позната песен.


NEW WORLD ORDER!


13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy


ОЩИПИ МЕ! СИГУРНО СЪНУВАМ! Theme song-a на NWO озвучава залата като се пренасяме обратно към стадиона, а на рампата виждаме ДЖОН СИНА, КОЙТО ИЗЛИЗА С NWO ATTIRE КАКТО И NWO ТИТЛАТА! TALKING ABOUT A FEEL GOOD MOMENT! Самия Сина сигурно бе ударен в главата толкова силно че не си спомня, че е Шампион и е част от NWO, най-вероятно това се случва. Но за разлика от предната си поява, Джон показва swagger с тази поява, и дори прави Too Sweet taunt-a с ръцете си докато се наслаждава и самия той за това че има честта да излезе в тази светлина. Кой ли би си представил, че някога ще видим Сина да излиза с NWO theme-a, както и като Шампион? Нека напомним че този мач все пак не е приключил и Сина все още тепърва ще трябва да се изправи срещу Уаят за да вземе титлата, но нещо е накарало Сина да си мисли, че е Шампион, и това не е репликата която носи върху рамото си. Джон прави taunt с NWO титлата като я държи подобно на Хълк Хоугън като китара докато се насочва с уверена стъпка и голямо самочувствие към ринга. Виждаме и коментаторската маса където са "Mercy the Buzzard" и "Vince McMahon", други две от куклите на Брей Уаят които коментират случващото се.

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy
Vince McMahon The Puppet: This is such good sh*t!


Xa-xa! Типично в стил Vince McMahon куклата дава доста похвален коментар за Джон Сина, допреди Джон да захвърли титлата приближавайки се към ринга. Джон минава през второто въже и се качва на средата на ринга, изваждайки кърпичка с надписа на NWO~ Има нещо нередно в поведението на Джон, дали заради рязката промяна в образът му или защото Уаят го нападна два поредни пъти, първо със стоманената му верига докато беше като Докторът по Гангстерология, и след това със Сестра Абигейл докато Сина беше в тъмната стая след като бе посетил The Firefly Fun House, не е наистина ясно. Ние можем само да се насладим на зрелището, каквото и да е то. Уаят е болен мозък и този мач е всичко но не и обикновен мач за титлата. Мислихме че може би дори няма да има мач между двамата след тези сцени на които станахме свидетели, и след като Джон трябваше да изживее цялата си кариера в ТНВ, с което Брей най-вероятно се е надявал да му попречи да бъде напълно на себе си и напълно на 100%. Мач ще има при всички случаи, или поне се надяваме, след като Джон вече е на ринга и загрява, потенциално за мач срещу Брей Уаят, но може също и срещу Демонът, стига Уаят да спре да прави всичко по силите си наистина да убие всяка една надежда която Джон има да си тръгне тази вечер като победител.

13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Giphy

Сина смята същото. Той е на ринга и поглежда към рампата с поглед гласящ, че времето за игра изтече! Френчайзът е в перфектна форма за бой въпреки всичко което му се случи досега в това главно събитие, което е наистина похвално. Но в колко перфектно психическо състояние е наистина Сина, за да се бие с Уаят, макар и сериозният му поглед с който той се е прецелил към мястото за изява, от където би трябвало да се покаже Брей, се пита в задачата, задача, която става все по-трудна за Джон, ще получи ли възмездието което искаше срещу Брей, и ще продължат ли все пак да се случват някакви аномалии както до този момент, това включва и нестандартната ентрада с която Сина излезе на ринга?
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena   13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 12. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena
» 9. ME: TNW World Heavyweight Championship Singles Match > John Cena (c) vs. Kurt Angle
» 12. Main Event: Face-off between TNW World Champion The Fiend and John Cena
» 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend
» 11. Main Event: John Cena calls out TNW World Champion The Fiend

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2021 :: Get The Suitcase (2021)-
Идете на: