Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend   17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty29.05.21 21:42

-
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend   17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty02.06.21 22:41

SO, YOU THINK YOU'RE UNTOUCHABLE?



17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend ZEj0Dlr

Уважаеми кеч запалянковци! Първата рап битка в историята на ТНВ е на лице! И я изритваме по подходящ начин, като Джон Сина се появява на рампата и този път изглежда е със силно подкрепление от страна на феновете! Сина е в главното събитие на Рампейдж още от както се върна след Civil War което не е чиста случаеност, нашия главен мениджър третира добре своите employee които са ростера на ТНВ Рампейдж СуперШоу, но и също така, Джон Сина влезе в спор с един от най-провокативните ни кечисти, а именно Брей Уаятт, който става все по-раздвоен всеки път когато направи поява, но пък миналата седмица на Главното Събитие, Сина показа тъмна страна от себе си, която не сме виждали. Той прекъсна FireFly Fun House сегмента и отново надви Брей с рими, бихме казали, че всъщност в тази рап битка, Сина вече има изключително предимство над Брей.

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend WZeWEHK

Докторът по Гангстерология пристъпва гордо по рампата все едно е спечелил grammy award. Той всъщност стана top talker-а на месеца след promo-то което cut-на от улиците на Ню Йорк. или, не знаем точно къде беше, приличаше по-скоро на Compton или Detroit, но както и да е, нека да се фокусираме върху това което се случва в залата. Виждаме табелка "Where's Cena? You can't see him" което е заявление което Брей беше направил към Джон, и явно, Джон Сина сега benefit-ва от това, само където не е направил и някой merch с това изказване, което определено му помага да има повече наблюдатели, вместо да му наврежда, което също е и гения на Демонът Брей Уаятт, ако не беше заради него, Сина сега най-верятно нямаше да бъде на cloud 9.

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend J3rhuHy

Сина влиза между ринговите ограждения, като получава доста бурни "CENA! CENA! CENA!" скандирания като част от феновете казват и "SUX" след това. Сина се оглежда от една към друга страна сякаш с цел да предизвика повече позитивност към себе си, но дори и да има лек негативизъм от някои, пак е в негова поза. Той не губи и минута и взима микрофон, се чува този път не толкова тъмен и по-забързан beat отколкото този предния път. Това ще бъде добро, дами и госпоЖа, за това настанете се удобно и грабнете по едни пуканки и нещо за пиене, Сина се надъхва и е готов да раздаде правосъдие чрез рими:


John Cena: Йо, йо, йо! Rampage SuperShow е във вихъра си в таз-вечерното главно събитие! Искрено ви благодаря, че се присъединявате към мен, за да се разгорещим под формта на интензивна рап битка, макар че честно да ви кажа, да съм в рап битка срещу Брей е толкова нередно, това е като да правя кеч с метла вместо с Демонът чиято тиква ще стане също толкова разпарчетосана на предстоящия турнир Get The Suitcase колкото и фантазиите на Брей, на който единствения шанс да го приема на сериозно, е ако се покаже на ринга, вместо да си стои в своята Куклена Къща и да си играе с куклите му подарени от майка му най-вероятно, имам предвид, брато, ти си като едно пораснало дете, казваш, че не можеш да ме видиш, истината е, че тези фенове не могат да те видят, казваш че си сериозен, но честно казано, КАРАШ МЕ ДА СЕ СМЕЯ! Къде е Демонът когато ти трябва? Най-вероятно трябва да го призовеш тази вечер, защото единствения начин да спечелиш рап битка срещу мен, е ако наистина си си подготвил скрипта, имам предвид, нима очакваш, че вярвам, че ще излезеш тук на средата на събитието, и ще имаш доблеста да застанеш лице в лице срещу мен, в нормалната си форма, и на всичкото отгоре, да ме надвиеш с някоя рима? ХА-Ха! Шегуваш ли се, братле? МОГА ДА СПЕЧЕЛЯ ТАЗИ РАП БИТКА САМО КАТО КАЖА КОПЧЕ! Не, дисквалифицирам те по default, това е победа чрез count out, дори не искам да чувам гласът ти, защо по-добре не си довлечеш задника тук и да решим този вандал чрез юмруци? Брей, най-верооятно си мислиш, че можеш да промъкнеш в умът ми, но дори не можеш да се промъкнеш в задника на жена си с този твой подход, ВРЪЩАЙ СЕ ОБРАТНО В УЛИЦА СЕЗАМ, натисни бутоните ми където не трябва и ще видиш какво ще ти се случи, аз съм като взривоопасна бомба, имаш последно предупреждение, ядосаш ли ме, ЩЕ ДОЙДА И ЦЯЛАТА ТИ КЪЩА ЩЕ ИЗГОРЯ!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 417

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend   17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty03.06.21 15:08

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

Bray Wyatt: DJ Double R... HIT IT!!!

Ramblin' Rabbit: Гото'о, пич!

Bray Wyatt: Йо, йо, йо, йо, йо! Тук е вашето момче B-Wyatt, а с мен е прасето, изтървано от дерето - The Notorious P.I.G! Тази вечер гледайте внимателно, защото сте на път да станете свидетели на силата на уличното знание! Give it to 'em, P!

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy


[Intro: The Notorious P.I.G.]

St. Paul, Minnesota, вдигнете малко шу-у-у-ум!
Да видя всички ръце горе!
Ще го направим така,
When I say "Let him", you say "in"!

LET HIM *IN!*
LET HIM *IN!*


Луди сте!
Но можете и по-силно, хайде още веднъж!

LET HIM *IN!*
LET HIM *IN!*


Това беше по-добре,
но нека променим нещата!
Готови ли сте? *YEA-A-AH!*
Let's go,
When I say "Cena", you say "sucks"!

CENA *SUCKS!*
CENA *SUCKS!*


ВРЕМЕ Е ДА ИЗБУХНЕТЕ!
С ЦЯЛО ГЪРЛО!
WHEN I SAY "CENA", YOU SAY "SUCKS"!

CENA *SUCKS!*
CENA *SUCKS!*


Страхотни сте, St. Paul!
А сега нека ви кажа нещо...


[Verse 1: The Notorious P.I.G.]

Йо, check it, това не е Мечо Пух,
тук е Прасчо с големия търбух!
Когато съм на микрофона, чуват ме чак до Украйна,
не се правете на глухи, да не ви тегля по една зверска...


Ш-Ш-Ш-Ш-ШТ!!!
17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy

[Verse 2: B-Wyatt]

Колега, беше страхотен, но е време да си починеш,
имаш още доста да ядеш, докато ме настигнеш!
Този куплет е за homie-то ми Сина,
който призова от лампата джина!

Поздравления, приятел, имаш право на желания три,
но бих те посъветвал - добре помисли!
Най-добре за прошка, милост и място в Рая пожелай,
защото на GTS Da Fiend ще сложи твоя край!

Все пак ви свързва златото около врата - минаваш този тест,
само 'дето Неговото е Световната титла, а не ланец от АлиЕкспрес!
И да, стоя си вкъщи, но не съм под домашен арес',
дори и от разстояние си оставам дъ бес'!

По-добре за здравето ви е да не излизам на улицата,
Който си мисли, че в West Newbury има рапъри, направо е за лудницата!
И когато лириката ми ви удари - обърнете бузата,
нима наистина очаквате да ми убие музата
Масачузетският Митко Якудзата?!


Spoiler:

No disrespect to Japan, защото Минору е оттам,
а всички видяха как на най-голямата сцена срещу него бра срам!
Дочух, че шампиона изпитва огромен мерак
да дочупи и другия ти крак!

John, може да ти е трудно, but let's keep it real,
отдавна избра hurt, не се надявай на heal!
Гледай позитивно - след турнира ще можеш да си на пълно време актьор,
дори и филми като The Marine да са подходящи само за тотален аматьор!

"Never Give Up" - сладурска фраза,
но ще бъде разбита на пух и прах, когато Той влезе във фаза!
Който прогнозира победа за Сина, сигурно е blind
17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy
17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy
17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy

Когато рапирам, римите ми пронизват като куршуми,
способен съм да оставя дори създателя на Скрабъл без думи!
И като говорим за думи - какво да кажа за "Word Life"?
Буквата L, която си добавил, ще е резултатът за теб на GTS и всички ще го видят - live!

Ти може да си Доктора,
но аз не съм Пациента,
на всеки член на Cenation изписвам зелена рецепта!

Ayo, Double R, спри инструментала,
мога и акапелно да довърша рецитала.
Не ми трябва нито бийт,
нито фийт,
имам си Фийнд...

And when I rock the mic everybody stay quiet...
Welcome to the era of Total Nonstop Wyatt...


17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend   17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty03.06.21 16:43

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend XXy1rCD

Реакцията на Сина която е съща колкото и възхитението от страна на феновете след изпълнението на Брей Уаятт и Ноториъс Прасето. Определено Сина не очакваше такова завръщане от Уаятт. Сина поглежда от едната страна към другата като в същия момент сякаш осмисля за момент това което видя на титантронът току що, след което доближава микрофон до брадичката си, и все пак изглежда че ще имаме отговор от него.


John Cena: Okay, Brey...I SEE YOU, BUT YOU CAN'T SEE ME! Но щом искаш да ти го brake down-на под формата на цяла рап песен, I won't hesitate. Because hey, listen....

---------



17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend XiaeZPd

Ей, йо, не ми трябват прасета
Нито пък бета версия на рапери като Митко Якузата
Такива като теб ги взимам за мезета
Мен можеш само да ме целунеш по задната част на бузата!

С този шкембак който си опънал
Си като пълен селтак
Мислиш си че имаш мерак
Аз мисля че имаш голямо его
За да биеш Доктора на фрийстайл
Трябва да имаш оценка по гангстерология
Но ти не си нито Ицо Хазарта, нито 100 Кила
Единствено тежиш на килограми
А колкото до Ноториъс Прасето,
твоя дъх е толкова лош
Дори и през титантрона
смърдиш на тотален галош
Дъха ти само заема част от личното ми пространство
От думите ти излизат не рими а повърня
Вече знаем на кого Брей си е завирал миризливата ръка в гърлото

Демонът може да е страховит, но, Брей, ти си пълна пародия,
Силен си само на теория,
в действителност всички знаят кой е по-добрия
и това е Докторът по Гангстерология!

Не ми трябва няколко версии
Мога да те унищожа само с една
На ринга ти си една торба пълна с лайна
Не си нищо без Демона
Не си дори световен шампион, защото, Брей Уаятт, ти си пълна БОдала!

Нека го кажем отново:
Брей Уаятт, ти си пълна БОдала!
Брей Уаятт, ти си пълна БОдала-...
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 417

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend   17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty04.06.21 15:56

Jerry Lawler: Wow! Cena със сигурност не очакваше това от Bray Wyatt!

Jim Ross: Естествено, но дори "The Doctor of Thuganomics" остана впечатлен от лирическата акция на B-Wyatt!

Corey Graves: Да, преди да го изравни със земята с ответния си удар! Как можете изобщо да ги сравнявате?! John Cena го прави на живо, докато онзи откачалник използва какви ли не ефекти, за да подобри записа си! Даже чух autotune! Моля ви се, това е като да кажете, че Eminem е по-добър рапър от Machine Gun Kelly...

Jerry Lawler: Οτ кого?!

Corey Graves: Именно! Продължавайте да живеете в заблуда!

Jim Ross: Corey, не спираш да ме изумяваш, но трябва да призная - John Cena държи феновете в ръцете си! Chant-овете "Cena sucks" отдавна са затихнали, а почти цялата арена вече скандира финалните думи на John!

Corey Graves: Почакай, Cena не е спрял дотук! О, нямам търпение, това ще е като край на и без това кратката кариера на Wyatt!

Jim Ross: Колеги, струва ми се обаче, че нещо не е наред с микрофона на John Cena... "The Doctor of Thuganomics" го потупва няколко пъти, но изглежда има някакви технически затруднения...

Corey Graves: Технически затруднения?! По-скоро жалък опит на някой backstage да защити Wyatt, като прекъсне микрофона на най-добрия рапър в Североизтока! Но вече е късно, Bray бе изобличен, а на Get The Suitcase Cena ще вземе най-ценното му - Световната титла на TNW!

Jim Ross: НЕКА ТИ НАПОМНЯ, ЧЕ НА ТУРНИРА JOHN CENA НЯМА ДА СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ BRAY WYATT! МИСЛЯ, ЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КАКВО ПРЕДСТОИ...

Jerry Lawler: Техническите проблеми идват от друго място, Corey - светлинните панели спират един по един, а Cena заема отбранителна позиция с микрофона в ръка!

Jim Ross: Everybody's a gangsta until the lights start going out...

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy

Jim Ross: ЕТО ГО И НЕГО!!! ЧУДОВИЩЕТО Е В НЕПОСРЕДСТВЕНА БЛИЗОСТ ДО РИНГА И Е ЗЯПНАЛО ПРАВО КЪМ CENA!!!

Jerry Lawler: Първа среща очи в очи между шампиона и претендентът му номер едно! Забележете един много важен детайл - John Cena досущ като предишните жертви на The Fiend не помръдва, след като се сблъсква с пронизващия му поглед. За разлика от тях обаче той не изглежда стреснат, а напълно обратното - лишен от всякакъв страх!

Corey Graves: Казвам ви, колкото и шеговит да е тонът му понякога, John Cena не е човек, с когото да се подиграваш! Вижте го, дори не мига!

Jim Ross: Възможно ли е Bray Wyatt да е сбъркал в преценката си?! Възможно ли е Звяра най-накрая да е попаднал на човека, който да спре терора му?! The Fiend - John Cena за Световното злато, съвсем скоро...

17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Giphy

TNW PRESENTS...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend   17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend Empty

Върнете се в началото Go down
 
17. Main Event: Rap Battle between John Cena and TNW World Champion The Fiend
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 12. Main Event: Face-off between TNW World Champion The Fiend and John Cena
» 11. Main Event: John Cena calls out TNW World Champion The Fiend
» 13. Main Event: In-ring Promo with TNW World Champion John Cena who will respond to Kurt Angle
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes
» 12. ME: TNW World Heavyweight Championship Match > The Fiend (c) vs. John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 431-
Идете на: