Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS Empty
ПисанеЗаглавие: Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS   Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS EmptyСъб Апр 24, 2021 7:31 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS   Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS EmptyНед Апр 25, 2021 9:56 am

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS A5QXsTY

- Добър вечер, дами и господа! Може би още преди началото на шоуто знаете защо съм на този ринги в момента. Миналата седмица, аз обявих моите избраници за отборния мач на следващия турнир Civil War. Капитана ми беше един от най-добрите кечисти не само тук, но и в цялата федерация. Нямаше по-добър избор от него. Говоря за Roman Reigns. Да, той искаше да се бие за Световната титла, но исках от него и Seth да бъдат отбор. В този момент трябва да сме единни. Трябва да бъдем едно цяло, за да победим Adrenaline. Но какво направи той? Не се появи в отборния мач и остави Rollins сам. Това ме изнерви и реших да взема мерки. Аз ще взема капитанската лента на Roman Reigns и ще избера друг капитан...

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS   Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS EmptyНед Апр 25, 2021 11:25 am



Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS HuUmDOp Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS LYY42Az

ЕТО ЧЕ КАПИТАНА НА ОТБОР RAMPAGE СЕ ПОКАЗВА! Миналата седмица Roman Reigns реши да не излезе в отборния мач, който бе уреден лично от Adam Pearce. "The Tribal Chief" беше поискал мач за Световната титла и не го получи. Но Pearce му връчи капитанската лента на Rampage и ще изведе отбора на турнира срещу отбора на Adrenaline с капитан Daniel Bryan. Но точно сега мениджъра на Rampage каза че ще вземе лентата на Roman Reigns... Самоанецът реши да не участва в мача си, който му бе уреден от Pearce. Преди PAIN, Roman дори нападна Adam но тогава бе спасен от Hulk Hogan. Сега обаче той ще е сам с Roman Reigns на ринга. "The Head Of The Table" е част от групировката TNM, така че ако се обърка нещо всички знаем какво ще последва. Pearce не изглежда, че би искал да бъде лице в лице с Roman Reigns. Сякаш загуби смелостта, която имаше преди минута-две. Reigns пък от своя страна с удоволствие ще се качи на ринга и ще си поговори с главния мениджър на шоуто. Отборния мач в последното издание на Rampage не завърши с победител, защото The Fiend от Adrenaline се намеси и изпрати послание на Seth Rollins.

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS NzWnb5o Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS LlvLMSO

Rollins поиска Wyatt и го получи. Обаче интересното е сега, което ще се случи на ринга. Roman е почти до ринга, като не отмества поглед от Adam Pearce. Мениджъра на Rampage знае, че нещата могат да загрубеят, защото това не е Roman Reigns от преди една година и много лесно, може да стане грозно. На турнира Civil War освен отборния мач, Световните шампиони на двете шоута, ще защитават титлите си срещу човек от другото шоу. Stone Cold ще се опита да докара Elite титлата в Rampage. Само че задачата на Seth Rollins да опази Световната титла от The Fiend ще е много трудна, защото всички знаем на какво е способен. Ще бъде доста интересно през следващите седмици и на самия турнир. Adrenaline спечелиха първата битка, но не и войната. Bryan взе първата жертва, като победи Drew McIntyre. Но задачата му ще бъде по-трудна сега, защото Roman Reigns не е шотландската звезда. Той е много по-бързо и опасен. "The Tribal Chief" е на стоманените стълби, като се изкачва по тях. Roman си е взел микрофон и сега е на apron-а. Той влиза в ринга и застава лице в лице с Adam Pearce. Сега наистина стана доста интересно... По погледа на Roman Reigns се вижда, че не му харесва какво е казал Adam Pearce... Нека да чуем какво ще каже Reigns.

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, SevBoom, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS   Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS EmptyНед Апр 25, 2021 11:46 am

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS DgPi3y8

- Adam, Adam... Не си научи урока, човече... Знаеш ли колко много мразя пионки? Нямаш си и на представа, нали? Мразя такива пионки, като теб. Защото теб те ползват за всичко, човече. Ти не си никакъв шеф на нито един кечист тук. Ти просто излизаш и зубриш написаното от по-горните от теб. Всички знаем, че не те бива за нищо, освен за това. Кога ще разбереш, че не можеш да заповядваш на "The Tribal Chief"? Та, аз съм Roman Reigns. Ще звучи смешно, ако слушам заповеди от човек, като теб. От пионката на директорите. На всички ни е ясно, че ти никога не даваш идей за нищо. Ти си изтривалката на шефовете. Когато тази изтривалка не става вече за нищо, ще я разкарат и ще сложат друга. Ако не ми вярваш само погледни през последните четири години колко мениджъри имаше в шоуто. Когато спряха да бъдат удобни шефовете ги разкараха. И това ме дразни в теб, защото си мислиш, че ще си вечно тук, докато ти не се откажеш и ще можеш да заповядваш, но занеш ли каква е истината? Ти не можеш да ми направиш нищо... Миналата семица не излязох в мача си, защото не исках да се занимавам и сметнах за редно, че тези фенове не заслужават да ме гледат в действие, ден след като съм бил в мач на PAIN. АЗ САМ РЕШАВАМ КАКВО ДА ПРАВЯ И КАК ДА ГО НАПРАВЯ И НЕ СИ ТИ ЧОВЕКЪТ, КОЙТО ЩЕ НАРЕЖДА НА ROMAN REIGNS, ЯСНО ЛИ ТИ Е, PEARCE?

Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS VqwBJCQ

Не ти ми даде капитанската лента, а шефовете отгоре. Те ми я дадоха, но изпратиха теб да го кажеш в ефир, иначе всички знаем, че аз нося парите на компанията, аз нося високите рейтинги. ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ САМО АЗ СЪМ СПОСОБЕН ДА СРИТАМ ЗАДНИЦИТЕ НА ВСИЧКИ ОТ ADRENALINE! И затова, аз ще  изведа отбора на Rampage до победата и то не заради теб, а заради мен! Победата ни, ще бъде благодарение на моите усилия, а не на твоите и няма да позволя, ти да спечелиш от цялото това нещо. На PAIN сритах задника на Hulk Hogan и ясно показах на всеки, че който се осмели да се закачи с мен, ще свърши, като него. Аз мога да накарам Daniel Bryan да пострада. Лошото знаеш ли какво е? Веднъж ти дадоха да решиш нещо и ти вдигна самочувствието на Adrenaline. Изпрати Drew McIntyre да се бие за честта на шоуто и накрая, той се провали. Сега се налага, аз да оправям нещата и знай, че аз ще сритам задника на всеки един член на Adrenaline. И НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МЕ СПРЕ! Roman Reigns хваща Adam Pearce за ризата и обира бурните освирквания на феновете. ЧУЙ МЕ, PEARCE... АЗ ОСТАВАМ КАПИТАН НА RAMPAGE И ЩЕ ИЗВЕДА ОТБОРА С КАПИТАНСКАТА ЛЕНТА НА ТУРНИРА! СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ВНИМАВАЙ КАК МИ ГОВОРИШ, ЗАЩОТО НЯМА ДА СЪМ ТОЛКОВА МИЛ, КОЛКОТО СЕГА, ЯСНО ЛИ ТИ Е?

ROMAN REIGNS БУТА PEARCE НА ПОДА! ФЕНОВЕТЕ ОСВИРКВАТ БУРНО "THE TRIBAL CHIEF", А САМОАНЕЦЪТ ДАВА ЯСЕН ЗНАК, ЧЕ НЯМА ДА ИЗПЪЛНЯВА ЗАПОВЕДИТЕ НА ADAM PEARCE! Нещата станаха доста сериозни, седмици преди турнира. В Rampage цари хаос между мениджъра и капитана на шоуто. Какво ли ще се случи? Ще разберем другата седмица, дами и господа!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, GodNikolov, SevBoom, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS   Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS Empty

Върнете се в началото Go down
 
Main Event: Adam Pearce calls-out Rampage Captain "TRIBAL CHIEF" ROMAN REIGNS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Main Event: Roman Reigns calls out the TNW World Champion Dave Bautista
» 0.1. Adam Pearce and Roman Reigns Backstage Segment
»  Main Event > Roman Reigns vs. Darby Allin
» 15. Main Event: TNW Championship Singles Match > Roman Reigns (c) vs. The Rock
» 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 427-
Идете на: