Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyНед Мар 14, 2021 2:25 pm

0. Seth
1. Batista
2. The team of Benjamin, Alexander & Murphy
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyСря Мар 17, 2021 10:05 pm



- Ladies and gentlemen, please welcome
TNW World Champion - SETH ROLLINS!~


ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  UgV2dyD ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  RnCj0Ji

Corey Graves: There he is! "The Messiah" himself! Главното събитие тази вечер ще ни предостави един изключително интересен сблъсък между победителят в тазгодишното издание на Road to Pain rumble мача, а именно "The Animal" Dave Batista, който ще се изправи не срещу един, не срещу двама, а срещу цели трима мъже. И тези трима мъже далеч не са избрани на случаен принцип. Става дума за дясната ръка на Seth Rollins, неговият най-верен последовател - Buddy Murphy, който ще си партнира с едната половина на The Hurt Business - Shelton Benjamin и Cedric Alexander, които също имат зъб на Batista. Преди да видим който и да е било от тях обаче, първо трябва да посрещнем не кога да е, а именно Световният шампион на Total Nonstop Wrestling. Той бързо измина пътя от началото на рампата до ринга, след което го заобикаля и се приближава до нашата маса. Добре дошъл, Seth! Take a seat!

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  GEjOv5G ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  GwMSVBi

Seth Rollins: Господа, мога ли да ви попитам защо не ръкопляскате? Така ли се посреща един СВЕТОВЕН ШАМПИОН!? Тази вечер вие ще имате честта, привилегията, удоволствието да бъдете в компанията на едно величие. Тази вечер на вашата маса седи притежателя на "светия граал". Човекът, който отново покори TNW. Човекът, който отново е там, където му е мястото, а именно на върха на хранителната верига! Така че господа, съветвам ви да покажете нужното уважение и да попиете от моето величие. Погледнете това, което е поставено срещу вас на масата. Този златен колан е най-ценното отличие в развлекателния спорт, а неговият носител стои точно до вас! Колкото до Batista... Сигурен съм, че Buddy Murphy и момчетата ще си свършат работата и ще го накарат горчиво да съжалява за това, което стори миналата седмица.



- The following contest is a 3on1 handicap match! Introducing first
the team of Buddy Murphy, Shelton Benjamin and Cedric Alexander!


ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  ZdB8gqj ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  AdMwZBq

Jerry Lawler: А ето ги и първите участници в предстоящия мач! The Hurt Business или поне това, което остана от тях след Batista, се появяват в началото на рампата, предвождани от най-верния desciple на "The Messiah" - Buddy Murphy! Реакциите на феновете по трибуните не закъсняват и те веднага посрещат тримата мъже по същия начин, по който посрещнаха и Seth Rollins преди броени секунди, а именно с бурни освирквания! Murphy и компания обаче изглеждат твърдо решени да вземат своето отмъщение и вървят устремено надолу към ринга. Те имат точна и ясна цел. Задача, поставена им лично от световния шампион. Murphy и The Hurt Business имат мисия и ще сторят всичко по силите си, за да я изпълнят максимално прецизно. Повярвайте ми, последното нещо, което биха искали е да ядосват човека, който в момента стои до нас. Тримата вече са на ринга и започват да загряват...

Petioo09, HeartBreaker, deren, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПет Мар 19, 2021 3:19 pm

Ladies and Gentelman,
please welcome
the winner ot this year`s Road To Pain Rumble Match...
"The Animal"
Daaaaaaaavеее
Baaaaaaaatissssstaaaaaaaaa


ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Bv5Cq5W



ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Bzxj7BZ ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  D4M5ckP

Е, уважаеми зрители, ако позицията на Rollins на коментаторското табло му осигурява сигурност към този момент, то след няколко седмици ситуацията ще бъде коренно различна. В изминалия епизод на Rampage, Batista даде дългоочаквания си отговор, кой ще бъде човекът, който ще получи честта да дели "дансинга" на главния мач нa Pain с негова милост.За кратък период от време, всички хора свързани с TNW, бяха шокирано от решението на победителя в Road To Pain срещата. Въпреки цялата си история, която се породи между него и Rollins, Dave зашемети широката аудитория на програмата съобщавайки, че неговото решение е двубоят, в който на карта е заложен Elite Heavyweight Championship. Докато запалянковците се нуждаеха от кратък период за да настроят съзнанията си такава евентуална среща, Seth и генералният мениджър на Rampage - Adam Pearce изпаднаха в екстаз от чутото изречение на "The Animal". Радостта обаче не продължи за твърде дълго, тъй като "изборът" на Batista се оказа просто шега, за която имаше за цел да направи така Rollins да изглежда като глупак пред хората в залата. Последствие бяхме свидетели и на сбиване между Batista и част от тазвечерните му опоненти, които го очакват на ринга. Подобно на турнира Here Comes The Pain, Dave бе човекът, който в крайна сметка стоя прав докато навлизахме във финалните кадри на предаването, без да има особени затруднения в елиминирането на съперниците си. Последните няколко седмици ни илюстрират Batista такъв, какъвто никога не сме го виждали до сега. Поне до този етап не се вижда абсолютно никаква сила, която може да се противопостави на това, което ни бива показано от претендент номер 1 за най-ценното злато в този бизнес. Това мнение бива подкрепено и от изражението на Rollins, който изгуби всякакво желание да коментира каквото и да е било, докато камерите запечатваха поредното участие на Batista на сцената позната още като "The White Show". Очаква ни тип среща, която не виждаме често на своите екрани. Всички сме запознати колко е трудно, когато си сам срещу цели две имена, но какво остава за цели трима опоненти? Това ли е най-сериозният тест за Batista? Ще разберем много, много скоро, защото срещата е на път да започне.

Don't cross Rhodes!, JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПет Мар 19, 2021 3:25 pm

Съдията дава знак за началото на този сблъсък!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПет Мар 19, 2021 4:01 pm

Бройката около коментаторската маса е по-надвишена обикновено. Seth Rollins се присъединява към Jim Ross, Jerry Lawler & Corey Graves, което прави бройката между хората покрай ринга и на него, равностойна. В главният мач на тази вечер ще бъдем свидетели на едно изключително рядко явление, а именно - 3 on 1 Handicap Match. Импровизираният отбор на Murphy & остатъците от The Hurt Buisness произлиза от общата им история, която имат те, или по-скоро общият враг в техните истории. Batista има взимане даване с Buddy и неговият работодател от доста време насам. Въпреки, че появата на Murphy в цялата тази поредица от случки между Batista и Rollins не датира от началото на техните взаимоотношения, може да бъдем сигурни, че Buddy си е заслужил гнева на Dave не по-малко от който и да е друг. В месеците на робство, познати още на света като времето на "The Deacon", Murphy се държеше със своя 'брат' по-скоро като домашен любимец отколкото като човешко създание. Dave бе малтретиран, бе унижаван както от Rollins, така и от австралиеца, който видимо не иска да започне срещата. За негово нещастие обаче, афроамериканците се ориентираха далеч по-бързо и се скриха зад въжетата. Buddy се опитва да им обясни, че той не желае да първия участник в двубоя, но решението им изглежда взето. Е, гонгът е бит, Murphy е официалният участник започващ сблъсъка. Съвсем нормално, австралиецът не се втурва в глупави и ненужни силови състезания с далеч по-надареният физически опонент, а вместо това се опитва да си осигури дистанция правейки няколко обиколки на ринга. Огледално от другата страна Batista прави абсолютно същото, типичен психически противопоставяния преди физическите фактори да се включат в двубоя. Докато двамата мъже обикялат в кръг, гледайки право в душите си, може да стигнем до доста интересни изводи съдейки езика на тялото. Buddy изглежда нервен, изглежда несигурен в това, което мисли да направи. Напълно нормално - едва ли има човек, който може да запази здраво психическо състояние, имайки предвид цялата история, която има с човека срещу него. Dave също подпомага за това паническо състояние на Murphy, садистичната усмивка изобщо не пада от лицето му,а това ни подсказва с какво удоволствие ще нанася своите удари "The Animal" от тук на сетне. Феновете вече очакват първата физическа сглобка, но тя ще трябва да почака още малко, защото...MURPHY СЕ СМЕНЯ! ДА, ТОЧНО ТАКА! MURPHY СЕ СМЕНЯ! ХА-ХА! ПСИХИКАТА НА ДЯСНАТА РЪКА НА ROLLINS НЕ ИЗДЪРЖА! Жертвата, която получи тази нежелателна смяна е Shelton Benjamin. Афроамериканецът гледа с шок на лицето, той започва да си разменя реплики със съотборника си, който обаче се втурва към коментаторската маса. Buddy не иска да е ни най-близко до Batista на този етап от срещата. Реферът започва отброяването, което значи, че Benjamin е задължен да се впусне в очертанията на ринга. Въпреки, че краката му трепереха от факта, че се изправя срещу "The Animal", Shelton моментално се впуска във физически контакт със своя съперник. Двамата мъже заключват рамене в средата на бойното поле, а от мястото на Seth Rollins можем да чуем силни мотивиращи звуци. Shelton и Dave са се прегърнали, не се вижда нито един от двамата мъже да получава позицията на доминатор в този челен сблъсък, което е интересно, съдейки превъзходството на Batista в този показател. Оказва се, че това е план от Dave, който светкавично бързо освобождава раменете си от директната силова среща и слага ръцете си върху краката на опонента си. БЪРЗО, БЪРЗО, БЪРЗО, КАТО СТРЕЛА! BATISTA СВАЛЯ BENJAMIN НА ТЕПИХА! "The Animal" успя да използва грубата си сила за да събори противника си с класическо тръшване за бойните изкуства, насочвайки силата си в долната част на Shelton.. Членът на афроамериканската групировка е на земята, което дава шанс на Batista да обработи крака му и да направи...

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  P5DPUu3
BOSTON CRAB!

ХО-ХО-ХО! BATISTA ЗАКЛЮЧВА КЛАСИЧЕСКИ ХОД ЗА ПРЕДАВАНЕ, ДОКАТО ПОГЛЕДЪТ МУ СЛЕДИ ЪГЪЛА В КОЙТО СА РАЗПОЛОЖЕНИ ОПОНЕНТИТЕ МУ. НЯМА МЪРДАНЕ! ЩЕ ИМАМЕ ЛИ ПЪРВИЯТ ЕЛИМИНИРАН УЧАСТНИК В МАЧА???

Don't cross Rhodes!, JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Martin Atkinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Martin Atkinson


Join date : 12.10.2020
Posts : 20
Age : 53

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПет Мар 19, 2021 4:03 pm

ALEXANDER Е ТВЪРДЕ СТЪПИСАН ЗА ДА НАПРАВИ НАМЕСА!
BENJAMIN ИСКА ДА СЕ ПРИКЛЮЧВА ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗО С ТОВА!
ТОЙ ЗАПОЧВА ДА ТУПА ПО ЗЕМЯТА!
НЕВЕРОЯТНО!
СРЕЩАТА ПРОМЕНИ БРОЙКАТА СИ МНОГО БЪРЗО!
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПет Мар 19, 2021 11:25 pm

ТАП,ТАП,ТАП! BENJAMIN Е ДО ТУК, ДАМИ И ГОСПОДА! СРЕЩАТА ПРИДОБИВА ПО-СРЕЩАНИЯ 2 ON 1 ВИД! Със сигнализацията на гонга стана ясно, че отборът в тази среща е длъжен да предостави нов участник в срещата. Съдейки по позицията на Murphy, която беше до коментаторската маса, в близост до Seth Rollins, задължението да поеме разгневения Batista бе връчено на Cedric. Докато Alexander гледаше как неговият другар бива прегънат на две от "The Animal", съдията се запъти към това да сигнализира реализираната елиминация. Единственият оцелял член на The Hurt Buisness осъзна, че това ще бъде единствения му удобен момент да изненада далеч по-опитния си съперник. Афроамериканецът скача на едрия си опонент, докато той все още не е освободил напълно вече нелегалния участник в срещата. Редица чукове биват изсипани по главата на главният претендент за Световната титла. Да, разликата във физиките между тези двама мъже е от земята до небето, но яростта и бързината с които бяха забивани те успяваха да допринесат и да реализират някакъв ефект. Бурята не спираше, Batista трябваше да направи някакъв дефазивен ход,ето това се случва в такива срещи! Още не си осъзнал къде се намираш и вече следващият участник се е качил на гърба ти. Dave прави възможно най-инстинктивното действие в тази ситуация, той просто избутва опонента си към въжетата, силата, която притежава му позволява да прави такива изпълнения. Cedric се възползва от насъбралата се инерция, помощта на въжетата също допринася към това младият атлет да се насочи към опонента си с приблизително бърза скорост. Секунди преди Alexander да използва тялото си като оръжие, имаме...REVERSE ELBOW~! CEDRIC WAS HIT BY A TRUCK! БУКВАЛНО! Rollins се хвана за главата, той по-добре от всеки знае колко болезнени са тези лакти, особено като идват от изневиделица. Съдията отива при наранения участник в срещата за да осигури, че мачът може да продължи в същата бройка. Batista прави интересен ход, докато арбитърът изпълнява своите задължения. Той отива до своя ъгъл и започва да разголва обтегача! О, боже! Металният кол лъсва, това е много, много опасно. Съдията не забеляза това хитро или по-скоро подло деяние на Batista.

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  PoP29Qs

Друг човек обаче успява да улови действието на "The Animal". Seth Rollins започна да се бунтува от своето коментаторско място, той нарежда на Murphy да предупреди съдията какво реално се случва зад гърба му. Виждайки желанието на австралиеца да се качи на ринга, съдията на срещата изоставя всичко, което се случва около него с цел да предотврати евентуална намеса от страна на нелегалния участник. Buddy се опитва да му обясни, че той няма намерения да се включва в двубоя на този етап, а просто се опитва да му посочи към оголения обтегач. Диалогът между двамата обаче не се получава, а докато съдията напълно е загубил контрол какво се случва в центъра на действията, Batista повдига тялото на Alexander и го засилва право към оголения обтегач. BAM! FACE FIRST! БОЖЕ МОЙ! ПИСЪЦИТЕ НА SETH ВЕЧЕ СЕ ЧУВАТ ОТ КРАЙНИТЕ РЕДОВЕ НА ЗАЛАТА, А НА ЛИЦЕТО НА BATISTA СЕ РАЖДА ПОДЛА УСМИВКА! ХА-ХА! "The Animal" просто се забавлява на страданието, което причинява на своите стари съперници. След нелицеприятната среща на Cedric с оголената стомана, следва нещо, което може да се каже, че ще бъде още по-неприятно. Batista изправя безжизненото тяло на афроамериканския си противник, и го качва върху раменете си, доближавайки се на непосредствена близост до червената зона на ринга. НЕ...НЕ...МОЛЯ ТЕ... НЕ МИ КАЗВАЙ, ЧЕ... НЕ МИ КАЗВАЙТЕ, ЧЕ ЩЕ НАПРАВИ ТОВА, КОЕТО ВСИЧКИ НИЕ СИ МИСЛИМ! MURPHY НАПРАВО ПОДСКАЧА В СВОЯ ЪГЪЛ, НЕ ГО ПРАВИ, НЕ ГО ПРАВИ!

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  FI6q5bI
FACE FIRST TO THE EXPOSED TURNBUCKLE

НЕ! НЕ! НЕ! ТОВА Е НЕЧОВЕШКО, ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ! ALEXANDER КОЛАБРИРА НА РИНГА, А НЕ СЛЕД ДЪЛГО РАМЕНТЕ МУ СА ПРИКОВАНИ...ЕДНО..ДВЕ...ОСТАВА ЛИ СРЕЩАТА ONE VERSUS ONE???

Don't cross Rhodes! and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПет Мар 19, 2021 11:27 pm

BATISTA НАПРАВО ГО ПОБЪРКА С ТАЗИ АКЦИЯ!
ДА ВИДИМ ДАЛИ ЩЕ ИМАМЕ ТУШ...
1.......
2.......
3!!! ДААА! ОСТАВА САМО ЕДИН!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyНед Мар 21, 2021 6:14 pm

ДВАМА СА ДОЛУ, ОСТАВА САМО ОЩЕ ЕДИН! Batista успя набързо да помете ринга с остатъците от The Hurt Business и ето, че силите вече са изравнени! Вижте погледа на Buddy Murphy... Той казва всичко! Австралиецът току-що осъзна, че численото превъзходство вече не е на негова страна и няма зад кого да се скрие! Seth Rollins също изглежда нервен. Той седи само на няколко метра от ринга и наблюдава как неговите хора падат като круши. Последната надежда на "The Messiah" остана именно най-верният му последовател - Buddy Murphy. По всичко обаче изглежда, че "The Best Kept Secret" не изгаря от желание да се качи на ринга. Не позволявайте на ироничната усмивка, изписана върху лицето на Dave да ви заблуди... Падне ли в ръцете му, Murphy ще бъде разкъсан жив! Seth Rollins вижда страха в очите на своя disciple и не изглежда никак доволен! Той веднага се разкрещява на Murphy, нареждайки му да се качи на ринга. На австралиеца не му остава друг избор освен да изпълни нареждането на своя началник. Той пристъпва колебливо напред към бойното поле, след което бавно се изкачва нагоре по металните стъпала и минава между въжетата. Batista не губи нито секунда и веднага го посреща подобаващо, нахвърляйки се яростно върху него. Murphy бива притиснат в един от ъглите на ринга, подпирайки гърба си на обтегача. "The Animal" нанася няколко тежки крошета с дясната си ръка, след което сграбчва здраво горното въже и започва да забива рамото си в ребрата на Murphy. Целият въздух от дробовете на "The Best Kept Secret" бива изкаран навън! Той едвам диша! Краката му започват да омекват и той всеки момент ще се свлече надолу. Единственото нещо, което все още го държи изправен е самият Batista, който не спира да го налага. Seth Rollins не изглежда никак доволен от случващото се на ринга. Той стои и гледа как неговият най-верен помощник върви към сигурна гибел и е само въпрос на време да последва Shelton Benjamin и Cedric Alexander. "The Messiah" сякаш отказва да остане безучастен и решава да вземе нещата в свои ръце! Той сваля слушалките си и става от масата. Какво правиш, Seth!? Къде си мислиш, че отиваш? Rollins се насочва с бърза крачка към ринга, качвайки се върху apron-а. Batista забеляза присъствието му с периферното си зрение и веднага прекрати наказателната си акция срещу Buddy Murphy. Вниманието на "The Animal" се насочи изцяло към световния шампион. Той се втурва напред към него, опитвайки се да го свали на пода, но Rollins реагира светкавично и си плюе на петите. Тези няколко секунди бяха напълно достатъчни на Murphy да се съвземе и да се възползва максимално от създалата се ситуация! Batista се разсея за момент и сега е на път да си плати! Murphy се промъква зад гърба му...

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  MfnmlIm

MURPHY'S LAW!~

СПИПА ГО! ПЪКЛЕНИЯТ ПЛАН НА SETH ROLLINS ОТНОВО Е НА ПЪТ ДА ПРОРАБОТИ! Той успя да привлече вниманието на Batista и по този начин го направи лесна плячка за своя disciple! Buddy Murphy не губи нито секунда повече и веднага прави опит за туш! Това ли е краят!? Едно... Две...

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  EmptyПон Мар 22, 2021 3:14 pm

ЕДНО.ДВЕ. ТРРР НЕ! BATISTA СЕ ПОВДИГА! "THE ANIMAL " ОЦЕЛЯ, НЕВЕРОЯТНО! ИЗКЛЮЧИТЕЛНО, УВАЖАЕМИ ЗРИТЕЛИ! ПОДЛИЯТ ПЛАН НА SETH ROLLINS И НА MURPHY НЕ ПРОРАБОТИ! Австралиецът се изправя на краката си и моментално се хваща за главата. Какво ще се случи от тук нататък? Какво трябва да се направи за да бъде подчинено 'Животното'? Buddy се протяга на въжетата и насочва погледа си към коментаторската маса, пред която стои и неговият лидер, не може да повярва на случващото се. Murphy започва да се запитва към своя ‚господар‘, а въпросите достигат до камерите заради дистанцията, която задължава по-високия тон. Редицата въпроси остават чути, но не и отговорени. Световният шампион на компанията гледа в една точка и след това се насочва към коментаторското си място с цел да продължи задълженията си за тази вечер. Австралийският му  подчинен вече осъзна, че е сам, без партньори, без Rollins, който да го подкрепя. Ситуацията се очертава доста, доста мрачна. Murphy обърна погледа си назад, където се възстановяваше и неговият опонент. Изправящ се от завършващият ход на Buddy, Dave все още не бе съсредоточен върху екшъна в обкръжението му. По някое време обаче, животинският му инстинкт се обади, защото врагът, какъвто бе в последните няколко месеца Murphy е на непосредствена близост до него. Buddy атакува своя опонент, но за негово нещастие попадна право в неговия капан, съставен от ... SPINEBUSTER FROM OUTTA NOWHERE!. БАМ! БАМ! БАМ! ЕТО ТОВА СЕ СЛУЧВА, КОГАТО ОБЪРНЕШ ГРЪБ НА 'ЖИВОТНОТО'! Публиката става на крака, а изреченията на Seth вече изобщо не излизат от устата му. Шокът е обзел шампиона от главата до петите, но това чувство скоро ще бъде заменено с истински ужас. Масивните бедра на Batista заключват черепа на Murphy, което означава, че сме на път да бъдем свидетели на...

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  A7i1c0r
BATISTA BOMB

JUST ! LIKE ! THAT ! THE ARMS ARE COVERED.ONE - TWOO - THREEE! КРАЙ! КРАЙ! КРАЙ! КАКВА ДОМИНАЦИЯ, BATISTA НАПРАВИ НА ПРЪВ ПОГЛЕД НЕВЪЗМОЖНОТО! Трима мъже, трима атлети от най-високото равнище на развлекателните спортове, бяха не само победени, бяха прегазени от главния претендент за Световната титла в тежка категория на компанията. Въпреки, че изпълнявайки своята длъжност като коментатор, Seth Rollins е длъжен да отбелязва всичко най-интересно от случващото се между въжетата, в момента той е оставен безмълвен. Погледът му е отправен към човека, срещу когото ще премери сили след три седмици On The Grandest Stage Of Them All. Трудно е да си припомним, кога Batista е бил толкова доминантен, толкова ясен и категоричен в действията си. Това е различно 'Животно' спрямо това, което Rollins е срещало до сега в кариерата си. Той е чудовището, което именно той е изградил! Има ли какво да спре този Batista??? Възможно ли е Rollins да оцелее след сблъсъка с това създание, което не се спира пред нищо и пред никого? Много въпроси, чиито отговори ще трябва да изчакаме само още броени дни. Seth прегръща златното си отличие, докато Dave празнува с публиката изкачен над обтегачите. Това беше всичко от нас за тази вечер, бъдете с нас и следващата седмица.

ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Ov1Zsmb
TNW Presents...

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy    ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy  Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: 13. Batista vs. Shelton Benjamin, Cedric Alexander & Buddy Myrphy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 423-
Идете на: