Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce   5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty14/3/2021, 14:17

....
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce   5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty17/3/2021, 23:34

5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce CcEjxTf


Adam Pearce: Ъмм, виж, разбирам те! Разбирам те идеално! Знам, че в момента искаш да излезеш на сцената и пребиеш Hardy, но... Нека помислим малко по-трезво и нека оставим емоциите да контролират действията ни. Така, че

Chris Jericho: Не, не, Adam Pearce! Не и този път... Завърнах се в тази компания с ясната цел, отново името ми да лети високо в небесата! Всеки един любител на този развлекателен спорт е запомнил името ми именно с тази компания! Няма как да не споменеш TNW и да не се сетиш за мен! И това не е случайно, защото "I Am The Best In The World At What I Do."! 4 месеца и 20 дена, толкова измина от моето подписване на договора с тази компания! Договор, който ми даваше възможност, отново да бъда най-горещото и развлекателно нещо в тази компания! Нека върнем малко лентата назад за да видим, как ти успя да се възползваш от моето име! Втората седмица от моето завръщане в тази компания и след като споменах намеренията ми пред всеки един фен, то на сцената се появи двуметров мъж, пълен с мускули и омраза! Всеки един от съблекалнята би изчезнал моментално, но аз останах! И въпреки всичко, съгласих се да имам срещу него мач на голям турнир! И тъкмо, тъкмо да докажа, че дори и срещу мечка, аз ще изляза победителя, то точно тогава в гръб ме нападана още един изрод под името JBL! Ти знаеше на какво е способен, този изрод! Знаеше, че онзи изрод няма абсолютно никакви наченки на уважение към противника! Но въпреки това, ти остави мача да се състои! А когато, онзи беше на път да ме убие, душеше ме с онзи кабел, а аз крещях и се мъчих от болка, ти не тръгна на помощ! Въпреки, че ти имах пълно доверие! А... тъкмо си казах, че мъченията свършиха, най-сетне аз имам възможността да докажа, че Chris Jericho е същия от преди няколко години, то точно явявайки на сцената ме нападна Jeff Hardy! Така, аз изгубих твърде и не успях да спечеля мача си срещу The Rock! Този мач ми коства много, но отново аз реших да се изправя срещу Jeff Hardy и спечелих! Най-сетне първата победа от толкова много време, най-сетне! Всеки един фен бе на крака, аз успях отново да покажа, че съм създаден от олово! Но.... Ъхх, миналата седмица прекачи всяка една граница! Тъкмо имах мач за титла, което ми показа, че ти най-сетне си решил да ми подадеш ръка! Да, но не... Отново онзи Junior ме нападна! От самото ми завръщане, до сега аз минавам всеки път през ада! ПРЕЗ АДА! Нося цялата болка със себе и те чакам, чакам те да ми подадеш ръка и отново да ми дадеш възможност всички да видим онзи Jericho, който обичаме! Но... YOU STUPID IDIOT... отново ми слагаш juniors! Тази вечер, тази вечер ще ти покажа, отново че съм създаден за голямата сцена! Викни Jeff Hardy... Аз съм готов за мач! Щом желае още една загуба на гърба си, нека бъде така! Поне това направи, като хората....

FreeRiver, Rainmaker, Shizo, Slavchov15 and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce   5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty21/3/2021, 20:05

5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce YKZw0SE

Виж, Chris... Млъкни! Харесва ми, че имаш желание и искаш да бъдеш част от големите. Точно за това ти ще бъдеш на PAIN! Да, чу ме. Ти ще бъдеш в мача за новата титла на PAIN!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce   5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Backstage promo with Chris Jericho and Rampage general manager Adam Pearce
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Zack Ryder and Curt Hawkins want something from Rampage General Manager - Adam Pearce
» 1. Opening Show with the General Manager of "Rampage Supershow" Adam Pearce discusses the situation between Johnny Mundo and Big Show
» 7. Backstage segment with MJF and the general manager of Rampage Theodore Long
» 2. Backstage segment with Roman Reigns and the general manager of Rampage Theodore Long
» 2. Backstage segment with Kazuchika Okada and the general manager of Rampage Theodore Long

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 423-
Идете на: