Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with the returning HULKSTER

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

1. Opening show with the returning HULKSTER Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with the returning HULKSTER   1. Opening show with the returning HULKSTER Empty14/3/2021, 14:14

Rampage is live from Buffalo, New York, KeyBank Center
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

1. Opening show with the returning HULKSTER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with the returning HULKSTER   1. Opening show with the returning HULKSTER Empty16/3/2021, 10:37

*PROMO FROM LAST WEEK EPISODE OF RAMPAGE*:


Jim Ross: GOOD EVENING EVERYBODY! WE ARE LIVE FROM INDIANAPOLIS, MINESOTA! АЗ СЪМ JIM ROSS, А ДО МЕН СА МОИТЕ КОЛЕГИ - JERRY "THE KING" LAWLER И... НОВОБРАНЕЦЪТ - COREY GRAVES.

Corey Graves: Я, почакай малко! Новобранец?!

Jerry Lawler: Стига, Corey, нима не свикна с нашите шеги за всичкото това време?

Corey Graves: Успокойте се малко, аз не съм новобранец, а бъдещето! Светлото бъдеще на коментаторството!

Jim Ross: ...

Jerry Lawler: ...

Jim Ross: Очаква ни поредната вълнуваща вечер в Rampage. Няколко седмици ни делят от "The Grandest Stage Of Them All", а цялото това вълнение е обсипало всички кеч запалянковци, които крещят и викат като обезумели, нямайки търпение шоуто да започне...

Jerry Lawler: Така e, Jim, очаква ни истинско зрелище. Като заговори за шоу, погледни само кой излиза!


Jim Ross: Всички останахме приятно изненадани от появата на този човек, който постъпи мъжкарски и спаси главният мениджър на шоуто от лапите на Roman Reigns. Беше наистина голям момент.

1. Opening show with the returning HULKSTER KgbRY0B 1. Opening show with the returning HULKSTER Omf0ZUv

Corey Graves: Всички сме останали приятно изненадани? Стига, Jim. Не това е Hulk Hogan, който всички искаме и на който всички се радваме!

Jerry Lawler: Corey, приятелю, за поредна вечер говориш пълни простотии! Това е истинският Hulk Hogan, който всички познаваме! THE TRUTH COLORS OF HULK HOGAN!

Hulk Hogan се появява в началото на рампата, а феновете просто подивяват. Толкова мощен pop от феновете не сме чували в TNW Zone от години насам. Това е просто изумително! Феновете вдигат високо над главите си плакати, кеч пояси закупени от магазина на федерацията, фигури и какво ли още не, показвайки своята огромна симпатия към една от най-обичаните личности в този спорт. Hulk Hogan е с широка усмивка на лице след като вижда тази гледка. Отново е нарамил своя шал боа и е облякъл червено-жълтите дрехи, които символизират неговата персона през всички години. Hulkster в типично свой стил, вървейки по рампата куфее, свирейки на въобръжаема електрическа китара. Hogan през последните месеци бе запомнен като най-големият злодей в историята на TNW, връщайки nWo в компанията началото на 2020 г. Hulk си позволи да се саморазправи с бившия собственик на федерацията - Shane McMahon, изправяйки се лице в лице с него като залогът тогава беше именно правата на федерацията, които отидоха в ръцете на Eric Bischoff, с който Hogan имаше сключена сделка. Впоследствие обаче се оказа така, че Eric не спази своята уговорка спрямо лидера на nWo. Последната поява на Hulkster бе на турнира "Temple Of The King" през декември, когато nWo се изправиха срещу "Best Friends", губейки мача, с което се сбогуваха и със своите договори в TNW. От онези тъмни времена обаче, сякаш не е останало и следва и виждаме един нов Hulk Hogan. Дано е така!

1. Opening show with the returning HULKSTER Ectzztk

"The Immortal" се изкачва по металните стълби на ринга и влиза на ринга. Публиката неуморимо подкрепя своя всеобщ любимец и герой. Емоцията от завръщането му все още се усеща и така ще е още дълго време. Той е просто една от иконите на този бизнес и това придава голямо значение. Музиката на Hogan утихва, а той вече е грабнал микрофон. Време е и да чуем първите думи от устата на Hulk Hogan, след своето неочаквано завръщане...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Petioo09, HeartBreaker, SevBoom, JohnnyZ, Yuliyan, Tommy End and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

1. Opening show with the returning HULKSTER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with the returning HULKSTER   1. Opening show with the returning HULKSTER Empty16/3/2021, 10:42

1. Opening show with the returning HULKSTER I7m2Mpz

- През последните месеци седях вкъщи на дивана, напълно отдал се на едно единствено нещо - да бъда в застой. Целият ми живот се разпадна изведнъж. От всички страни всичко рухна като пясъчен замък. Основите, които бях изградил с много труд през годините - ги нямаше. Гледах как всички хора се отказваха от мен, моите приятели, близки, семейство. Моите деца не искаха да говорят с мен, отбягваха ме, не желаеха да чуят за мен. Бях само аз, сред руините. Това, което сторих през последните години, искрено мога да кажа, че не бях аз, не беше Terry Bollea, със сигурност не беше и Hulk Hogan или поне не истинският. Отдавайки се на тотално бездействие, без нито грам желание за продължаване напред, нито капка надежда за промяна, бях изпаднал в най-тежкия момент на моя живот. Всичко, което ми се е случило, е било, защото го заслужавам. Предадох най-верните си хора - вас феновете. Предадох Hulkamania-та, предадох дори себе си. Дойде един момент, ден, в който просто, блуждаейки из родния си дом, полезрението ми попадна върху рафт, позабравен, прашасал. Приближих се и зърнах стара видеокасета. Грабнах я, отидох в хола, поставих я в стария си видео плеър. Не съм от най-емоционалните хора на света, но когато видях кадрите на тази касета, изтръпнах за момент, очите ми се насълзиха, а душата ми плачеше. Тогава осъзнах в какво чудовище съм се превърнал. Осъзнах в какво ме превърна черно-бялата магия, която ме бе обладала. Злият диктор и тартор на най-мразената гурипоровка в историята на кеч индустрията. Да, аз бях създателя на nWo и товав не е факт, от който се гордея. Точно тогава осъзнах, че съм изгубил всичко. На видеокасетата бяха заснети паметни моменти от моята кариера, където хиляди фенове се виждаха да празнуват рамо до рамо с мен, да празнуват всяка моя победа, сякаш е тяхна! ТОГАВА ОСЪЗНАХ КОЛКО СИЛА ВСЪЩНОСТ ИМА "HULKAMANIA", ТОГАВА ОСЪЗНАХ, ЧЕ АЗ НЯМА ДА ОСТАВЯ ДА БЪДА ЗАПОМНЕН ПО ТОЗИ НАЧИН - КАТО ЕДИН СТАР НЕЩАСТЕН К*ЧИ СИН, КОЙТО НОСИ САМО БЕДИ СЛЕД СЕБЕ СИ! АЗ ВЕЧЕ ЗНАЕХ, БЯХ РЕШИЛ, ЧЕ МОЕТО ЗАВРЪЩАНЕ, ЩЕ БЪДЕ ФАКТ МНОГО СКОРО! И МОМЕНТЪТ НАСТЪПИ! Да, миналата седмица, аз направих своята поява за първи път от много време насам и направих така, че Roman Reigns да изглежда смешно в очите на милионите зрители, направих така, че да го унижа! Но това няма да е единственият път, в който ще го сторя! ЗАЩОТО, ROMAN, ТОВА НЕ БЕ ПРОСТО НЕПЛАНИРАНО ДЕЙСТВИЕ, ТОВА Е ОФИЦИАЛНОТО МИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО КЪМ ТЕБ! ПУБЛИКАТА ИЗРИГВА ДА, ТОЧНО ТАКА, АЗ И ТИ НА ЕДИН РИНГ, АЗ И ТИ В ЦЕНТЪРА НА ТЕЗИ ЧЕТИРИ ЪГЪЛА. ЕДИН СПЕЦИАЛЕН МАЧ, ЕДНО СПЕЦИАЛНО МЯСТО - "THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL" - PAIN! WATCHA GONNA DO WHEN HULKAMANIA RUNS WILD ON YOU, BROTHER!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Petioo09, HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, deren, JohnnyZ, Yuliyan and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
The Guy
Premium Member
Premium Member
The Guy


Join date : 03.04.2018
Posts : 108

1. Opening show with the returning HULKSTER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with the returning HULKSTER   1. Opening show with the returning HULKSTER Empty16/3/2021, 13:07



1. Opening show with the returning HULKSTER DCcjaBO 1. Opening show with the returning HULKSTER W904haU

AND HERE COMES... THE GUY! МУЗИКАТА НА ROMAN REIGNS ИЗБУХВА ВЕДНАГА, СЛЕД КАТО HULK HOGAN ПРЕДИЗВИКА САМОАНСКАТА ЗВЕЗДА НА МАЧ НА PAIN! Феновете не пропускат да избухнат в бурни освирквания. Roman далеч не се интересува от реакциите на хората в залата, той е ядосан от действията на Hogan от изминалата семица. В последното издание на Rampage - Roman Reigns поиска своят индивидуален мач реванш за Световната титла, който му се полага, Adam Pearce излезе и не изпълни желанието на Reigns. После Roman реши да си го изкара на него, но точно тогава... Точно тогава се завърна Hulk Hogan. "The Guy" много мрази да го прекъсват. Интересното сега е дали ще приеме предизвикателството. Такъв двубой между него и Hulk Hogan определено, може да се нарече като "dream" мач. Reigns вече е на барикадата, като я прескача и се спира... И ПОГЛЕЖДА КЪМ ПУБЛИКАТА! Преди като поглеждаше към феновете, виждаше овациите за него, плакатите, които феновете са направили за Roman Reigns... Сега вижда как феновете го мразят. Roman се качва по стълбите, като влиза в ринга. Той застава лице в лице с Hulk Hogan... И МУ ВЗИМА МИКРОФОНА! КАКВА НАГЛОСТ! ФЕНОВЕТЕ ИЗБУХВАТ В ОЩЕ ПО-СИЛНИ ОСВИРКВАНИЯ! ROMAN REIGNS ВЗЕ МИКРОФОНА НА HOGAN! Нека да чуем какво ще ни каже...

1. Opening show with the returning HULKSTER JCSVCwz

- Hulk Hogan... WOW! Ако преди две години някой ми беше казал, че ще имам честта да бъда на един ринг с такова име, като теб, нямаше да му повярвам, но сега... Сега ми е все едно. Виж... Разбирам те идеално, човече. С nWo не се получи. Не успя да стигнеш до върха. Опита се да стигнеш до Световната титла, само че онази напаст AJ Styles те спря, а сега се опитваш да играеш игрички, като героя на тези фенове, както аз правих миналата година. Реши да върнеш HulkMania-та, месеци след като бе изгонен с твоите приятелчета. Лошото е, че ти си отчаян. Знаеш, че вече не е като едно време. Завръща се Hulk Hogan и директно се връща на върха. Не, човече... Няма как да стане това. Много добре знам какво се опитваш да направиш. Знаеш, че аз съм едно от най-горещите имена не само в TNW, но и в целия кеч свят. BOOOOOOOOOOOOOOOOO! Виж, те ме освиркват, защото казвам истината. Нали знаеш, че най-искрените хора са с най-малко приятели, защото останалите от групата не са готови да чуят истината, както и ти не си готов да разбереш самата истина, която наистина боли. Истината е, че никой не те иска. Вече не си нужен, твоето време изтече. И това го знаеш много добре. Но ти реши да нападнеш мен миналата седмица, за да може да предизвикаш реакция около теб, защото аз съм един от малкото хора, които умеят да вдигнат тези хора на крака дали ще е с освирквания или не. Благодарение на мен... Една седмица слуша толкова неща за теб, защото когато нападнеш едно от най-големите имена в момента, то ти директно ще си на първа страница във всички вестници. Опитваш се да си изградиш отново името, да станеш част от големите отново и то чрез мен, но това няма да се получи, защото обърка човека. Когато прекъснеш Roman Reigns то ти му ставаш прериотет. Точно поради тази причина, аз съм тук на този ринг. Да, искам Световната титла и ще си я получа обратно, но тя ще почака, защото искам да ти дам урок. Да ти докажа, че вече нямаш място тук. Предизвика ме на PAIN - това беше втората ти грешка. Не биваше да го правиш. Най-доброто решение за теб, щеше да е да се извиниш и да ми паднеш на колене. Знам, че няма да го направиш, защото искаш да си героя на тези фенове, който се опитва да прогони злодея, но за твое съжаление приказката ще завърши с тъжен край. Аз приемем твоето предизвикателство! YEAAAAAAAAAAAAAH! Феновете се радват, че ще се бием на голямата сцена, но лошото за теб, е че това ще бъде последния ти мач тук. Може би преди година-две нямаше да ти говоря по този начин, защото щях да съм с онази маска, която носех толкова дълго време, за да заблудя тези идиоти, както ти правиш в момента. Тези хора, ще бъдат с теб, докато успееш. После, когато успееш, те няма да те подкрепят. Ще викат за другия, който се опитва да се издигне, както ти правиш в момента. Но при теб няма да има издигане, а падение. Затова се готви за жесток побой на PAIN, BROTHER!

IT'S OFFICIAL! REIGNS - HOGAN НА PAIN! Този мач определено, може да се нарече мач мечта за всеки един кеч фен. След своята реч Reigns остава с микрофона в ръка и двамата с Hogan си размеят погледи. Също така си разменят реплики. Дами и господа, само след няколко седмици, ще имаме честта да наблюдаваме един от най-дългоочакваните мачове на PAIN. Roman хвърля микрофона на пода и посочва към логото на PAIN. Hogan също поглежда нагоре към логото на най-голямата сцена в кеча. Той знае, че ще е трудно срещу Roman Reigns. Но Hulk Hogan е участвал в много тежки мачове и определено знае как да подходи срещу такъв опонент... САМО ЧЕ... НЕ... LOW BLOW BY ROMAN REIGNS! КАКЪВ ПОДЛЕЦ! ФЕНОВЕТЕ В ЗАЛАТА ИЗБУХВАТ В БУРНИ ОСВРИКВАНИЯ! КАКЪВ НЕЩАСТНИК! REIGNS ОТИВА В ЪГЪЛА И ДЕБНЕ HOGAN! БОЖЕ ГОСПОДИ, ЗАЩО ГО НАПРАВИ?! HULK HOGAN БЕШЕ ЗА МОМЕНТ НА ПОДА, НО СЕГА СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА И СЕ ОБРЪЩА С ЛИЦЕ КЪМ ROMAN REIGNS... SPEAAAAAAAAAR! НАПРАВО ГО РАЗКЪСА! ROMAN REIGNS ПОСТЪПИ ДОСТА НЕУВАЖИТЕЛНО КЪМ СЪПЕРНИКА СИ ЗА PAIN! REIGNS ОПРЕДЕЛЕНО СТАНА ОЩЕ ПО МРАЗЕН СЛЕД ТЕЗИ ДЕЙСТВИЯ! "The Guy" застава над тялото на Hulk Hogan и посочва логото на PAIN отново. Определено ни чака голям мач. Дами и господа, останете с нас след кратката пауза!

Geor4, Petioo09, HeartBreaker, SevBoom, JohnnyZ, Yuliyan and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with the returning HULKSTER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with the returning HULKSTER   1. Opening show with the returning HULKSTER Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with the returning HULKSTER
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 423-
Идете на: