Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty7/3/2021, 21:26

...
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty10/3/2021, 21:24

Ladies and Gentelman,
please welcome
the winner ot this year`s Road To Pain Rumble Match...
"The Animal"
Daaaaaaaavеее
Baaaaaaaatissssstaaaaaaaaa




ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Xy8mEbG ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain GxXplPf

Вече близо два месеца преди всяка поява на Batista, чуваме да бъде представян като победителят от тазгодишното меле, историческият му успех реализиран преди няколко седмици му дава възможност. Възможност да се бие за една от двете Световни титли на TNW, тази на Adrenaline, която е притежание на King Ospreay или тази на Rampage, чийто шампион е..Ха-Ха. Нека да кажем, че шампион е стар 'другар' на Dave. Не е тайна за никого, че фаворитът за избор на Batista в момента се слави като шампион на 'Белия бранд', но в крайна сметка, единственият човек, който знае как ще изглежда главният мач на тазгодишния Pain е мъжът запътил се към ринга в този момент. Освен Кралят и Rollins, ще има още една персона, която с огромен интерес ще очаква изборът на Dave. Adam Pearce имаше късмета победителят от RTP срещата да е член именно на неговия ростер, а това означава, че ако претендентът избере Elite златото, то евентуален негов успех ще означава втора Световна титла в съботното шоу. Само си представете до какво би довело това, Adrenaline не само ще бъдат изритани от бизнес, те биха били заровени в дън земя от Pearce и неговото 'животно'.

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Udy8N3e

Евентуалната слава на Rampage не е на дневен план за Batista, когато в другия край на масата е поставена възможността за толкова чакано отмъщение. Ако съвсем случайно сте пропуснали случващото се в последните 11 месеца, Batista и Seth Rollins са неразделни лица в главната сцена на Total Nonstop Wrestling. Преди да завоюва своето поредно световно отличие, преди около две години, славещият се като "The Messiah" чупеше рекорд след рекорд, от който най-видим и значим беше този за най-дълго царуване със Световната титла. Всичко изглеждаше розово за Seth, преди..преди да се появи "The Owner". Изпросвайки си мач на турнира Great Bulgarian Bash, Batista бе запомнен в историята като човекът прекратил най-успешното царуване с престижа на федерацията. След реваншът им "On The Grandest Stage Of Them All", двамата мъже временно разделиха посоките си. Те първа изграждащият своят освобожденчски нрав - Rollins, премина или по-скоро 'пречисти' огромна част от атлетите на компанията преди да дойде ред на човека отнел му най-ценното. Всички си спомняме какво се случи след тяхната финална среща на турнира "House Of The Rising Sun". В период от два месеца, Batista бе публично унижаван ежеседмично от страна на сегашният Световен шампион. Както бе споменато по-рано, единственият човек, който може да ни даде ясен отговор е на въпроса, който касае всеки един фен на глобуса… е самият Batista. Дами и господа, не ни остава нищо друго освен да дадем думата на може би бъдещият…шампион.

Don't cross Rhodes!, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty12/3/2021, 13:28

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain YVpDRAD

Batista тръгва да взима микрофон, но бива прекъснат от позната личност, която се насочва към ринга

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain XiZful3

DAVE, DAVE, DAVE, моля те...Извини моето нахално нахлуване в този толкова важен момент и етап на шоуто. Имах доста емоционална вечер до този момент и не смятам да си влошавам положението още повече, така, че виж Dave, не съм тук за да се опитвам да променя мнението ти, дори напротив. Ти си член нa Rampage и ще те подкрепям каквото и решение да вземеш. Евентуален мач между Seth Rollins и теб - Моney. Ако не ме лъже паметта.. около седмицата на Pain ще се навършат 365 дни от историческият ти успех именно над Rollins, нали така? Ohh, Great Bulgarin Bash, колко добри спомени ме обхващат. Ще бъде изключително символично ако успееш да го направиш ОЩЕ ВЕДНЪЖ, срещу същия опонент за същото отличие, нали така? *Публиката отвръща с бурни овации* ДА! ДА!, но Dave...ти вече си побеждавал Seth Rollins в главният мач на Pain. You bombed him, covered his arms and walked out of Pain as a TNW World Heavyweight Champion, така, че приятел, защо не направиш нещо, което никога не си правил до сега. Виж, виж, както казах не искам да се бъркам в решението ти, но само си представи. В две последователни издания на Pain, Batista печели както Световната титла, така и новата, лъскавата, неопипаната Елитната титла в тежка категория. Хъх!? Не звучи ли добре, приятел! *Batista се подхилква, а Adam се доближава по-близко и намаля тонажа си* Look Dave...Ако успееш да докараш the Elite Heavyweight Title в Rampage, ще ти бъда длъжник. Ако спечелиш най-ценната титла на Adrenaline, и да речем поискаш Seth Rollins в даден момент след Pain, бих ти го връчил по всяко време, на всяко място. Think about it, Dave, you can have it all. I Will make you the Golden MAN of Total Nonstop Wrestling, ако разбира се ми удариш едно рамо, което ще облагодетелства и двете страни.

Don't cross Rhodes!, Petioo09, Dimarata, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty13/3/2021, 01:24



- Ladies and gentlemen, please welcome
TNW World Champion - SETH ROLLINS!~


ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain OoOrf6D ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain AJZIYWu

- STOP THE MUSIC! *Музиката на "The Messiah" рязко утихва* Господа, знам, че се намесвам в може би не особено подходящ за вас момент, но просто нямаше как да остана безучастен. А и нека бъдем честни... Нима наистина си мислехте, че този епизод на Rampage би могъл да приключи без участието на новия световен шампион? Господин Pearce, не си мислете, че не виждам какво се опитвате да направите. Отлично знам какво целите. Вие искате да се възползвате от позицията, в която Dave се намира в момента, за да извлечете максимума от него. И тук може би много хора ще си кажат: "За какво по дяволите говориш, Seth!? Ти самият направи това и то не веднъж!". Тук обаче се лъжете! Нека ви кажа нещо... Разликата е там, че аз го правех за ВАШЕ добро! Правех го за доброто на TNW! I DID IT FOR THE GREATER GOOD! Докато Adam Pearce... Той го прави само и единствено с цел лична изгода! Don't get me wrong, Dave. Знам, че не си глупав и няма да се вържеш на приказките на този човек. И все пак, сред всичките тези манипулации има нещо, което наистина се връзва. Seth Rollins versus Batista for the TNW World Championship in the main event of PAIN... It just sounds right, doesn't it? Били сме там, Dave. Правили сме го и много добре знаеш, че пак бихме могли да го направим. Всички знаят на какво сме способни. Избирайки да се изправиш срещу мен, ти автоматично ще обезсмислиш всеки един от останалите сблъсъци в програмата, защото всички погледи... всички прожектори... всичко ще бъде насочено само и единствено към нас! *Rollins се качва на ринга, придружаван от Cedric Alexander и Shelton Benjamin, които стоят плътно зад гърба му*

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain TaaGOQ0

- Calm down, big boy! The Hurt Bussiness, или поне това, което остана от тях след теб... Те не са тук за да си отмъщават! Те са изпратени тук само, за да предотвратят евентуални размирици. Нека обаче се върна на мисълта си! Всички очакват да видят един последен мач между нас двамата на PAIN, който би бил перфектният край на нашата приказка. Въпросът обаче е... Нужно ли е тази приказка да приключи? Just think about it, Dave! Защо трябва пътищата ни да се разделят, когато бихме могли да вървим заедно - в една посока? Знам, че в момента може би ме мислиш за луд, но аз съм сигурен, че дълбоко вътре в себе си ти съжаляваш за това, което стори! А както обичат да казват хората... Има ли разкаяние, има и прошка! Аз вярвам във втория шанс и съм готов да ти дам такъв въпреки всичко! Готов съм отново да ти подам ръка и да те върна обратно в правия път! Само си го представи... "The Messiah" and "The Deacon", рамо до рамо, сами срещу всички! Me and you against the world, Dave! Какво ли ще стане ако двете най-големи суперзвезди в индустрията отново обединят сили... Нека ти кажа какво! Аз и ти ще властваме над TNW! Никой няма да може да ни спре! За целта обаче ти трябва да сториш две неща. Едното от тях е да поискаш прошка от "The Messiah" и да приемеш неговата благословия, а другото... Другото е да отидеш на PAIN и да вземеш главата на Will Ospreay! Направи го не заради Adam Pearce! Направи го за себе си... за мен... ЗА НАС! DO IT FOR THE GREATER GOOD! E, Dave... Какво ще кажеш? "The Deacon" Batista versus King Will Ospreay for The TNW Elite Championship... In the main event of PAIN XII!

Pete Apple, FreeRiver, Cekoki, Scroller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty13/3/2021, 13:58

*Batista се протяга за да получи микрофон.*

"Хмм, Elite Heavyeeight Championship, right? King Ospreay, hmmm...Това не звучи никак зле. *Rollins и Pearce започват да клатят глави в съгласие*. Adam, ако спечеля титлата и направя Rampage шоуто с два световни пояса, ще получа бонуси, така ли? *Pearce отгоаваря положително*. Ако в даден момент, Seth Rollins ме погледне на криво, не ме поздрави докато се разминаваме по коридорите или ако просто се събудя в настроение да се бия за Световната титла, ти би ми дал тази възможност? *Pearce продължава с положителните отговори. Е, в такъв случай, офертата наистина звучи твърде добра за да я откажа. Rollins, Pearce, имаме сделка момчета. "
ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain 5jtDkMo

ИЗЧАКАЙТЕ ЗА МОМЕНТ! НИМА ТУКО-ЩО BATISTA НАПРАВИ СВОЯ ИЗБОР?? ДАМИ И ГОСПОДА, НЕМИСЛИМОТО СЕ СЛУЧИ...
BATISTA СРЕЩУ KING OSPREAY В ГЛАВНИЯ МАЧ НА PAIN!
Биваме свидетели на неочаквано развитие на пръв поглед ясна ситуация. Rollins и Pearce успяха да убедят Batista да промени първоначалното си решение. Генералният мениджър на Rampage и световният шампион изпадат в екстаз след като чуха решението на "Тhe Animal", Benjamin & Alexander започват да ръкопляскат, докато феновете са напълно разделени от решението на своя любимец. Както те, така и ние оставаме напълно изненадани от взетото решение, но не ни остава нищо друго освен да приемем избора на Batista и да се настроим за среща, която никога не сме гледали преди, King Ospreay - Batista.

Petioo09, FreeRiver, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty14/3/2021, 09:04

Thumbs Up

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain FYRGM0m

Thumbs Down

WATCH OUT! WATCH OUT! HA-HA, I KNEW IT! Batista символично сваля палеца си, което означава, че сделката отпада! Вижте реакцията на Rollins, "The Messiah" осъзна колко е сгрешил подавайки ръката си към тази на смъртния си враг, какъвто реално е Batista. Adam Pearce осъзна колко напечена е на път да стане тази ситуация, и бързо си плю на петите, усилията на генералния мениджър на Rampage изглежда останаха напразни. Виждайки спадащия палец на Dave, Alexander и Benjamin се опитват да се притекат на помощ, но техните действия не носят никакъв ефект, тъй като Batista неутрализира офанзивата им с два бързи Clothesine-a. Въпреки, че не успяха да навредят по никакъв начин на "The Animal", бившите членове на "The Hurt Business" предоставиха достатъчно време на Seth да прилази под най-ниското въже и да избяга от опасната зона. Batista обръща поглед към своя бъдещ съперник, докато в краищата на екраните ни забелязваме...

ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain 2mUuiY8

BOBBY LASHLEY! BOBBY LASHLEY! ХА-ХА! ЕТО ГО И "ПЛАН Б" BATISTA Е ИЗНЕНАДАН В ГРЪБ, "THE DOMINATOR" ПРИТИСКА ВРАТА НА ЧОВЕКА, КОЙТО ГО УНИЖИ ПРЕД ЦЯЛ MADISON SQUARED GARDEN ПРЕДИ ОКОЛО СЕДЕМ ДНИ! ВРЕМЕ Е ЗА ОТМЪЩЕНИЕ! Bobby се опитва да тръшне съперника си с Chokeslam, ноооо, DAVE СЕ ИЗМЪКВА! "THE ANIMAL" СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ВЪЖЕТАТА И... SPEAR! SPEAR! SPEAR! LASHLEY Е РАЗКЪСАН НА ДВЕ! ХА-ХА! ЕТО ТОВА ЖИВОТНО НЕ СМЕ ВИЖДАЛИ ОТ МНОГО, МНОГО ВРЕМЕ НАСАМ! КАКВА СИЛА, КАКВА СКОРОСТ, КАКВА ДОМИНАЦИЯ! ROLLINS НАБЛЮДАВА ВСИЧКО ОТ РАМПАТА, А ШОКЪТ Е НАЛИЦЕ ДОРИ ЗА НЕГО.E, планът на Rollins и Pearce не сполучи, може да приемем видяното на ринга като отговорът на Batista. Близо 12 месечната вражда между двамата най-накрая ще достигне своя грандиозен финал on the grandest stage of them all. Batista - Seth Rollins, for the TNW Championship. The Main Event of Pain.

Petioo09, FreeRiver, JohnnyZ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain   ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Batista chooses his opponent for the Main Event of Pain
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. Main Event > The RB Champion finds out his opponent for SummerScream
» 10. Main Event: Elite Champion Will Ospreay wants to know who is his "Civil War" opponent
» 12. Main Event with Batista
» 8. Main Event: World Heavyweight Championship > Seth Rollins vs. Batista
»  Main Event-а за следващия RAW

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 422-
Идете на: