Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway'

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway' Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway'   3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway' Empty7/3/2021, 10:13

...
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 372
Age : 32

3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway'   3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway' Empty11/3/2021, 18:53


3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway' ZCGzxvV

Byron Saxton: Драги фенове, в момента наблюдаваме излизането на един човек, който шокира света на Pain Underway! Никой не подозираше, че може да се случи точно това. А ако се питате какво стана - много просто. Мечката имаше ожесточен мач с Ricochet, след който на ринга излязоха двама психопати, по-известни като "Бандата на чуковете"! Те се поклониха пред най-големия атлет на света, с което на всички ни стана ясно, че Грамадата сформира нов отбор.
JBL: Феновете вече не посрещат Грамадата с овации, а даже напротив. Мечката си предизвика ненавистта на TNW Universe, след като преби без никаква причина Ricochet преди две седмици. Грамадата няма планиран мач днес, а може би ще обясни за новия си отбор, на който, очевидно, самият той ще бъде лидер. Серията загуби на Ricochet се увеличи с още една на Pain Underway и това едва ли е повлияло добре върху психиката на младия атлет.
Byron Saxton: Всичко започна с психоатаките на Brey Wyatt. Не знам трябва ли да му благодарим за промяната, която той направи на Грамадата или да го упрекваме. Можеш ли да познаеш огромния мъж, който преди толкова се радваше да бъде обичан, а сега не му пука. Интересното е, че Грамадата излиза сам, без двамата си "събратя". Защо ли? Настръхвам като си представя Rowan, Harper и мечката в едно. Та това е тандем, по-могъщ дори от Щита! Има ли сила в TNW, която ще може да ги спре??
JBL: Не вярвам. Чуковете и Грамадата много бързо ще вземат страха на цялата съблекалня. Бих се очудил на всеки, който се осмели да им застане на пътя. Rowan и Harper държат чукове, но Грамадата не се нуждае от такъв, защото той си притежава "вграден" такъв! Имам предвид, че Грамадата си има юмрука, с който раздава ОМП-та на месо, така че не виждам логика мечката да се снабди с тежащ почти половин тон чук като тези на Luke Harper и Eric Rowan!
Грамадата надкрачва въжетата. Поисква микрофон и такъв му бива даван. Под бурните освирквания в залата, нека чуем какво има да ни каже!

ГРАМАДАТА: Здравейте на всички! (Освиркванията се засилват) Много от вас искат да разберат отговора на един единствен въпрос - ЗАЩО?? ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ, постъпих така?? Защо пребих невинния Ricochet една седмица след като му спасих страдащия задник от побой, който щеше да отнесе ако не бях аз??? Защо провалих появата на "вълнуващия, могъщ" отбор RicoShow?? Ако сега бяхме тук двамата, вероятно щяхме да сме на върха?? Вероятно щяхме да сме отборни шампиони? Може би щяхме да сме единствените, опазили отборните титли по-дълго от всеки тандем в тази федерация?? Вероятно Ricochet щеше да ми даде това, към което се стремя най-много в тая професия. Да си припомним отборите, в които Грамадата е бил член в миналото. Кои бяха мои съотборници - Kane, The MIZ, Chris Jericho, дори Goldberg. Тези отбори вече не съществуват. Беше ли удовлетворен Грамадата, бивайки част от тези отбори?? ОГРОМНО НЕ! Защо? Какво му трябва на Грамадата, за да е щастлив? На първо място - да не бива смятан за по-слабото звено на тима. Във всички тези жалки отборчета - JeriМадата, MIZАдата и останалите подобни, всеки от партньорите ми искаше да е повече. Всеки искаше да се възползва от победите ни, за да се издигне самият той на върха. Бях използван. Да, точно така - всички тези мои така наречени "партньори" ме използваха, за да получат самите те слава, а аз винаги бях второстепенният. А какво да кажа за отбора RicoShow? Щеше да е по-различно ли. НЕЕЕ, изобщо даже нямаше да преживея нещо различно. Пак АЗ щях да съм на второ място. Мразя други да печелят за моя сметка. Нещата, обаче, се промениха, когато се появи един човек. Човек, който каза, че ще ми даде това, което искам. Един човек, който не вярвах, че може да направи много за мен. Бях скептично настроен докато не видях, че той не ме излъга. Този човек наистина ми даде нещо, което никога не съм имал през живота си. Този човек се казва Brey Wyatt. Той ме привика в неговата тъмна бездна и ми каза само едно изречение - ТИ СИ ИЗБРАНИЯТ!!! Мина много време докато да разбера значението на тези думи. Но важното е, че разбрах какво значат. Brey Wyatt ме е наблюдавал дълго време, гледал е играта ми дълги години, умувал е, разсъждавал е, докато накрая си е направил извода, че аз съм точният човек за това! Наблюдавал ме е и е разбрал какво искам. ......... И просто ми го даде! А какво е това нещо ли??? Това са двама човека, които знаят какво е да са истински партньори. Хора, които няма да те предадат, няма да печелят на мой гръб. Тези хора биха дали всичко в името на отбора. Благодарение на тях, аз ще постигам това, което и те ще постигат. Заедно ще бъдем едно цяло. Никой няма да се има за нещо повече от другия. ТРИМАТА ЗАЕДНО ще колим и ще бесим, ЗАЕДНО ще побеждаваме и ЗАЕДНО ще губим. Двамата човека, за които говоря, бяха дълго време част от семейството на Wyatt, именно затова Brey ми изпрати точно тях. Защото ги познава много добре, защото те са доказали качествата си на екипна работа докато следваха него. Тримата - Brey Wyatt, Luke Harper и Eric Rowan бяха един отбор. Той се наричаше "СЕМЕЙСТВО WYATT". От днес нататък, официално ви заявявам, че Аз - най-големият атлет на света ГРАМАДАТА, Luke Harper и Eric Rowan сме един отбор. НИЕ поставяме началото на отбора GENATA FAMILY. Харесва ви или не, GENATA FAMILY ще гази, ще мачка, ще прекратява кариери ако се наложи. GENATA FAMILY ще бъде отбор, пред който Щитът на справедливостта може да яде ряпа. Всички ще повярвате, че нашата доминация ще бъде най-силната!!! (Грамадата хвърля микрофона)
3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway' Promo

Don't cross Rhodes!, FreeRiver, deren, Cekoki, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Big Show explains what happened at 'Pain Underway'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 31-
Идете на: