Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Whats next for Christian?

Go down 
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

2. Whats next for Christian? Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Whats next for Christian?   2. Whats next for Christian? Empty7/3/2021, 10:13

....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



2. Whats next for Christian? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Whats next for Christian?   2. Whats next for Christian? Empty7/3/2021, 19:14

***AFTER A COMMERCIAL BRAKE***


Michael Cole:Дами и господа, моля за вашето внимание. Знам,че най-вероятно не сте свикнали да ме виждате на ринга, не сте свикнали да ме виждате дори на коментаторската маса на Adrenaline, но тази вечер реших да направя изключение и да изкажа своето мнение по важен въпрос. Като човек, който е в тази федерация повече от 10 години и човек, който познава "суперзвездите" на компанията. Мина доста тежък турнир, първият официален за шоуто, в който както и се очакваше - Main Event-a обра точките и предизвика доста бурни реакции. But for all the wrong reasons. Сблъсъкът за Elite титлата бих казал, че е сред най-добрите двубои, които съм гледал в последните години. Кой би предположил,че Крисчън Кейдж и Уил Оспри ще се срещнат на един ринг и ще се борят със зъби и нокти за шампионския пояс на шоуто? За изключително много фенове това беше dream match. Публиката беше на крака през почти цялото време, сигурен съм,че и всеки пред екраните е почувствал тръпката и гордостта от това да бъде wrestling fan. Цялата тази идилия обаче, бе разрушена, и то от някой, който вече има наглостта да се нарича TNW Elite Champion. Този човек е Will Ospreay. Но тази вечер не съм тук за да си тествам късмета, нито пък да го предизвиквам. Тук съм за да стисна ръката на реалния победител от "Pain Underway" и the rightful TNW Elite Champion - CHRISTIAN CAGE.

2. Whats next for Christian? IhkRrt6

Matt Striker:Чу ли колегата, Wade? Явно не само моето мнение е такова. Щях да се "повтарям" цяла вечер, но Michael Cole бе кратък, точен и ясен с изказването си. Не Уил Оспри, а Крисчън Кейдж трябва да се нарича Elite шампион. И ако Captain Charisma не се сдобие с мач-реванш, ще бъде много жалко.. особено за престижа на златото. Elite титлата беше нова в актива на Adrenaline и надеждите бяха притежателят й да бъде най-достойната суперзвезда в ростера, но вместо това победителят беше решен по коренно различен начин. Любопитно ми е какви ще бъдат и първите думи на Крисчън след подобна загуба, но нека видим дали той ще приеме поканата на Майкъл Коул и ще се присъедини към него на ринга на Adrenaline..


Wade Barrett:Крисчън няма причина да откаже, колега. А и видяхме как той си тръгна от арената "на свой ход", т.е Кейдж е в перфектна кондиция. А сега той вече излиза и на рампата, затвърждавайки думите ми. Въпреки бруталното меле, което имаха с Оспри и въпреки финала, Captain Charisma не би паднал лесно духом. Особено и когато има подкрепата не само на THE PEEPS, а и на един огромен процент от зрителите. Дали той ще получи втори shot за Elite титлата, дори не е от огромно значение, защото в съзнанието на всеки, който стана свидетел на спектакъла в Main Event-a на турнира, Кейдж е истинският шампион и реалният носител на златото. Естествено за Крисчън нищо не би заменило чувството да бъде с шампионския пояс на рамо, но както се казва - в живота има възходи, има и падения. По същата линия на разсъждение - една спечелена битка, не означава спечелена война. Убеден съм,че усмивката по лицето на Кейдж е продиктувана именно от този mindset.

If you close your eyes your life, a naked truth revealed
Dreams you never lived, and scars never healed
In the darkness, light will take you to the other side
And find me waiting there you'll see, if you just close your eyes

2. Whats next for Christian? 29fgTEw

Matt Striker:Крисчън неведнъж е казвал,че е тук за да върне престижа на федерацията и да направи Adrenaline THE ABSOLUTE A-SHOW. Вече постигна и двете. Но ми се струва,че вече Крисчън има и още една цел. Няма начин той да се примири със загубата, не и по този начин. Няма начин той да спре да преследва Еlite титлата и няма начин Оспри да смята,че може да спи спокойно оттук-нататък. Може би целия ростер ще иска да се изправи срещу него, защото златото е тик-такаща бомба около кръста на Уил, НО нека не забравяме,че дори да трябва да се изредят претенденти преди Кейдж, Крисчън вече се е фокусирал над endgame-a, а именно да бъде шампион в това шоу. Каквото и да му струва. Крисчън е вече на ринга и сега идва the juicy part. Първите думи на Кейдж след Pain Underway, които могат да ни загатнат и бъдещите планове на Captain Charisma..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



2. Whats next for Christian? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Whats next for Christian?   2. Whats next for Christian? Empty7/3/2021, 20:34

2. Whats next for Christian? M84YI1K

Christian Cage:Първо, Майкъл.. аз съм не по-малко изненадан от всички останали,че си тук. И че всъщност признаваш грешката си, тъй като ти бе първият, който открито заяви съмнения,че съм във формата, която би подобавала на Main Event нивото в тази федерация. Макар че оборих този statement още на Road To Pain, смятам,че го направих доста по-категорично на Pain Underway. Беше ми изключително интересно да видя какви ще бъдат реакциите, когато се появя на ринга по-малко от 24 часа след подобна загуба. Но виждам,че rightfully so, финалът на миналата вечер, не се отчита като загуба в моя актив. Факт е,че Elite титлата не е на моето рамо в този момент, но ако бях на мястото на Оспри, нямаше да се чувствам горд от това,че седи там. Всъщност обаче, какво можеше да се очаква от "Краля"? Уил бе лесно сломен психически и поддаде още преди турнира, това бе очевадно. А отчаяните ситуации изискват отчаяни действия. Не виждам нищо по-жалко от това да водиш битка на този ринг, и то повече от час, да оставиш пот, кръв и сълзи по тепиха, и накрая..... накрая да признаеш,че просто не си the better man. И да извикаш своите слуги, които да свършат черната работа вместо теб. Това направи Вашият настоящ Elite шампион. Но не бива и да го съдим толкова жестоко. Реалността съвсем скоро ще го застигне, а ако не тя - то тогава кармата ще се намеси. И на него ще му се наложи да приеме истината, а именно,че не може да бъде лицето нито на това шоу, камо ли на тази федерация. Дотогава обаче... естествено съм наясно,че главният въпрос е накъде би се насочил Крисчън Кейдж? Бих ли поискал мач-реванш срещу Оспри? Отговорът е НЕ.. IF I WANT SOMETHING, I EARN IT. Бих ли напуснал федерацията, заради несправедливото отношение, което търпя и заради несправедливото приемане на победата на опонента ми? Отново отговорът е НЕ. А смятам ли да целуна нечий задник, за да получа най-сетне отношението, което ми се полага? Отговорът пак е НЕ. В кариерата ми досега не съм целунал ничий задник, а това ще бъде равносилно на.... oh well, нелепата победа на "King" Ospreay, който само подкопа собствената си репутация. Бих ли седял настрана, докато неуспехът ми бъде забравен? Далеч не, тъй като не съм тук за да седя в backstage-a като мишка, чакайки случайността да сработи в моя полза. Възможностите си ги създавам аз и нека ви уверя, че Крисчън Кейдж не само ще вземе участие на Pain, THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL, но ще бъде и ключова фигура на това събитие. CUZ THAT`S.... HOW I ROLL! Отново, Майкъл.. I appreciate the support, see ya soon!

2. Whats next for Christian? WQXAgQC2. Whats next for Christian? InA4hof

*Крисчън стиска ръката на Коул и вече слиза от ринга. Интересно е за какви ли възможности говореше преди малко, но най-вероятно ще гадаем до идната седмица. Изглежда,че Captain Charisma има вече структуриран план в главата си, но дали ще го отведе до Pain, остава да видим в следващите няколко седмици, делящи ни до най-голямото Pay-Per-View за годината.*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Whats next for Christian? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Whats next for Christian?   2. Whats next for Christian? Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Whats next for Christian?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 31-
Идете на: