Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8.Segment with Cody Rhodes via Satellite

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3368
Age : 31

8.Segment with Cody Rhodes via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: 8.Segment with Cody Rhodes via Satellite   8.Segment with Cody Rhodes via Satellite Empty13/2/2021, 18:34

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

8.Segment with Cody Rhodes via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8.Segment with Cody Rhodes via Satellite   8.Segment with Cody Rhodes via Satellite Empty19/2/2021, 00:50

Corey Graves:Rampage до тук се развива много добре и наблюдаваме страхотни неща за пореден път. Само преди минути завърши и хендикап мача, а това, което следва е нещо наистина много интригуващо. Това е така, защото както много добре знете миналата седмица личната враждата между Ледения и Коуди Роудс за пореден път ескалира. Остин излезе на ринга в индивидуален мач Зак Райдър и го спука от бой. Всичко изглеждаше, че мина по план, защото Роудс не се намеси по време на мача, но веднага след края на двубоя той влетя в залата със своя огромен Ford F150 попилявайки предпазните ограждения с него. Ледения видя това и се впусна към него. Двамата си хвърлиха един много здрав бой, като по пътя си изпотрошиха доста от реквизта на Rampage. Това не остана незабелязано от шефовете, които наказаха двамата със забрана да доближават залата в днешния Rampage. Точно поради тази причина ще се свържем чрез сателин с Коуди Роудс, който да обясни какво, как и защо се случиха тези ексцесии. Ето, че големия екран в залата се включва и на него изкача именно облечения като млад бизнесмен Роудс, а около него обстановката е доста смразяваща, имайки предвид свещите, които е наредил около себе си и загадъчния поглед, с който гледа към камерата. Нека чуем какво има да ни каже.


8.Segment with Cody Rhodes via Satellite GZtnhlb


Cody Rhodes:Stone Cold...Ти си позволи да се изправиш срещу мен...Когато те нападнах след мача ти с Окада и заявих, че това е началото на твоята промяна, не вярвах, че ще стигнеш толкова делече...Ти обаче се оказа твърдоглаво копеле и не се отказа от извратената си природа на простак и алкохолик, който няма капка уважение към индустрията. Пребивах те, говорих ти, прегазих те с автомобил, победитех те служебно, поставих те в болница и дори погребах кариерата ти, но ти продължаваш...Продължаваш да ми лазиш по нервите, но скоро това ще приключи окончателно. Аз ще сложа край на това! Може да не успях да те откажа, като те прегазих на онзи паркинг в Саудитска Арабия, но съвсем скоро и това ще стане! Никой, който си е позволил да отнеме шанса на Американския кошмар за нещо голямо не може да се измъкне безнаказано. Ти няма да бъдеш човека, който да го направи. Преди турнира Road to PAIN всичко между нас се простираше в пределите на федерацията, но след като коства шанса ми тогава нещата станаха лични! Ти постигна целта си, отмъщавайки ми и успявайки да ме промениш. Тази промяна обаче ще се срине върху главата ти съвсем скоро. Всички видяха страха в очите ти при звука на движещо се превозно средство миналата седмица. Това показва, че аз не само ти нанесох огромна физическа травма, а аз успях да ти нанеса и психичестка такава. До края на жалкия си живот ти ще се страхуваш да пресичаш и ще се будиш нощем, виждайки в съня си как към теб се насочват 2 тона метал, управлявани от мен. Приеми го Остин, аз съм твоя вечен кошмар! Аз съм твоя кошмар, който ще се разраства всеки ден все овече и повече, докато не получа възмездието си! Тази седмица съм наказан да не доближавам залата на Rampage, но това не може да ме спре да кажа това, което мисля, макар и чрез сателитна връзка. (Коуди пали пура, преди да продължи)


8.Segment with Cody Rhodes via Satellite AalLQkt


Cody Rhodes:Остин, нека да поговорим малко и за твоето предизвикателство към мен за предстоящия турнир...Ти си позволи да ме нападаш в гръб само дни след като ме лиши от това, което ми се полагаше. Осъзнаваш ли какво направи тогава Остин...ТОГАВА ТИ ПОДПИСА СМЪРТНАТА СИ ПРИСЪДА! Освен, че се промъкна в гръб като абсолютен страхлевец, какъвто между друдото си, ти обяви, че на предстоящия турнир ще имаме мач в стоманена клетка. Ти обаче не се съобрази с факта, че за да има такъв мач, аз също трябва да дам съгласието си. Това разбира се е твърде сложно за твоя кокоши мозък, който е все по-зациклил поради количеството алкохол, което поемаш всекидневно. Остин...На турнира мач ще има! Пожела го и ще го получиш, но ти не знеш какво те чака...Преди известно време аз направих символично погребение на кариерата ти...Е, НА ТУРНИРА ТОВА ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНЕ В РЕАЛНОСТ! На турнира не просто твоята кариера ще залезе, ами и ти няма да излезеш цял от клетката! Твоята душа завинаги ще остане затворена между четирите стени от стомана. Аз ще взема душата ти, както физически, така и психически, но на съвсем друго ниво, от това, което ти показах до момента. На Temple of The King аз успях да те вкарам в гипсово корито, но на престоящия турнир аз не просто ще направя така, че отново да влезеш в гипс...АЗ ЩЕ НАПРАВЯ ТАКА, ЧЕ ДА ВЛЕЗЕШ НА ДВА МЕТРА ПОД ЗЕМЯТА! Миналата седмица, когато се изправихме лице в лице в Rampage ти избяга от ринга, измъквайки се от неизбежното. На турнира обаче няма къде да избяш! Няма как да избягаш от стаманената клетка, където ще се изправиш срещу най-големия си кошмар! Ти искаше да ме пратиш в ада...Добре Остин аз ще отида в ада и ще го премина, но знаеш ли какво?! Аз ще взема и теб в ада, а там не е за хора, които са в залеза на кариерата си! Там е за мъже, а ти определено не си такъв! (Роудс се пресяга и взима една снимка на Ледения, след което я подпалва символично)


8.Segment with Cody Rhodes via Satellite IB1kEA2


Cody Rhodes:Ще гориш в ада Остин! Ада наречен Коуди Роудс, който ти съм си избра! Ще накарам семейството ти да съжалява цял живот, заради твоята фатална грешка да се захванеш с мен! Ти ще бъдеш принесен в жертва от мен и аз ще го направя без да се замисля! Остин, препоръчвам ти да се налаждаваш максимално на тази пикня, наречена бира, която ти толкова много харесваш, защо това ще бъдат последните глътки от нея! Момента, в който влезеш в клетката и вратата хлопне ти си пътник! В този момент просто ще проклинаш целия си живот! Дори целия свят да се срине, това няма да ти помогне, веднъж влязъл между стоманените стени очи в очи срещу мен! Дори да успееш да излезеш жив от там, което ме съмнява, то ти не само няма до можеш да пиеш повече бира и да се появяваш на ринга на TNW, ами и на семейството ти ще им се наложи да те хранят със сламка. Това ще продължи до края на дните ти, а ти през цялото това време ще си представяш образа ми и ще проклинаш момента, в който реши да се занимаваш с мен. ОСТИН, ЗАПОМНИ МЕ МНОГО ДОБРЕ, ЗАЩОТО ТОВА ЩЕ БЪДЕ ЛИЦЕТО, КОЕТО ТИ ПОСЛЕДНО ЩЕ ВИДИШ ПРЕДИ ДА КАЖЕШ СБОГОМ НА СЪЩЕСТВУВАНЕТО СИ!....БЯГАЙ!....БЯГАЙ, ЗАЩОТО АМЕРИКАНСКИЯ КОШМАР ИДВА ЗА ТЕБ!!! (Кадъра ни показва снимка в рамка на Ледения и семейството му, след което Роудс я взима, хвърля я на земята, чупейки я, след което я смазва с крак и връзката прекъсва)


8.Segment with Cody Rhodes via Satellite 6C5y8jM

Cekoki, Rainmaker, Blue Justice, Light and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
8.Segment with Cody Rhodes via Satellite
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Segment with Cody Rhodes
» 9. Backstage segment with Cody Rhodes
» 14. In-Ring Segment /w Cody Rhodes
» Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon
» 9. Segment with TNW World Champion Cody Rhodes via satelite

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 420-
Идете на: